رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یادمه قبلا مصرف منصفانه کوفت زهرماری نبود که یه مدتیه کردنش سیاست منصفانه کوفت اینا که واقعا مسخرس! اگه نامحدوده منصرف منصفانه دیگه چه صیغه ایه؟ یه دفعه بکنید ترافیکی فلان قدر نامحدود میزنه واقعا توهین به شعور مخاطبه ماشالله هرچند ماها دیگه عادت کردیم و پوست کلفت شدیم به این توهین ها! 

Untitled-1.jpg646.jpg

تو سایت این عکس بالا هست ولی هنوز صداشو در نیاوردن! فکر کنم تازه حذفش کردن یا غیرفعالش کردن یا چه میدونم میخوان قیمتا رو ببرن بالا یادتون باشه قبلا یه سری ورش داشتن و بعدش با پیام جمع کردن تو شبکه های مجازی اخرسر دوباره برش گردوندن

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

اره گندشو در اوردن

لینک به دیدگاه

البته من که به اپراتور همراه اول زنگ زدم و علت رو جویا شدم گفتن به علت اختلال توی شبکه هست و احتمال داره تا شنبه رفع بشه مشکل

لینک به دیدگاه

همراه اول دیگه زده سیم اخر سرعت نتشم تازگیا مشکل پیدا کرده اینم از نت شبانش

فعلا ایرانسل گزینه بهتریه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، testaccount گفته است :

ایرانسل :) مصرف منصفانه و این کوفت و زهر مار ها هم نداره. البته اگه اینم بر ندارن.

ایرانسل یک ساعت هست دوست عزیز. قیمتش و سرعتش هم به پای این نمیرسید.

اینم از دانلود . دوست دارن ملت شو...رش کنن.?

لینک به دیدگاه

یک چیز دیگه. طرح نامحدود رایگان شبانه هنوز پابرجاست؟ اگر باشه و با این بسته ها منطبق بشه یک مقدار از حادی موضوع کم میشه. چون من توی همین 4 ساعت 120 گیگ دریافت میکنم.

ارتقاع سامانه برای این بود؟ خ خ خ

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

قابلیت تماس دیگه وجود نداره و فقط باید پیام بزاری اونا هر موقع عشقشون کشید پیامتو گوش میکنن عشقشونم نکشید میگن به ج...

بنظر برای همراه اول مشکل پیش آآآآآآآآآآآمده!!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان از عنوان مشخصه به نظرتون کدوم اپراتور رو بگیرم؟

هزینه اولین اولویتم هست 

دومیش سرعت نت 

سومی آنتن دهی

پ. ن : الان همراه اول دایمی دارم این سوال رو پرسیدم ببینم ترابرد کنم یا نه؟

لینک به دیدگاه

سرعت که در مناطق مختلف متفاوت

از نظر قیمت بسته هم ایرانسل یه کم گرون تره ولی با توجه به اینکه نت شبانش عالیه ارزشش بیشتره

قبلا هم برای پرداخت به موقع صورت حساب یه روز نت رایگان میدادن نامردا کردنش یک گیگ

لینک به دیدگاه

یعنی 

در 9 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سرعت که در مناطق مختلف متفاوت

از نظر قیمت بسته هم ایرانسل یه کم گرون تره ولی با توجه به اینکه نت شبانش عالیه ارزشش بیشتره

قبلا هم برای پرداخت به موقع صورت حساب یه روز نت رایگان میدادن نامردا کردنش یک گیگ

شما پیشنهادت ایرانسل هست؟ (تهران)

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، alirereza abedi گفته است :

یعنی 

شما پیشنهادت ایرانسل هست؟ (تهران)

اگه پرمصرفی و نت شبانه زیاد میگیری ایرانسل

اما اگه قیمت برات مهم تره همراه اول

مثلا بسته ۵ گیگ همراه اول ۱۵ تومن اما ایرانسل ۲۰ تومن

در عوض بسته ۳ ساعت شبانه نامحدود ایرانسل ۲ تومن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

1-  چجوری میشه از مصرف آزاد اینترنت همراه اول جلوگیری کرد ؟ کدی چیزی داره ؟

2- مطلب دیگه اینکه بنده الان اینترنت یک ماهه روزانه گرفتم و میخوام بسته شبانه نامحدود هم بگیرم چجوری میشه بعد از اتمام بسته شبانه کاری کرد که دیگه از بسته روزانه استفاده نکنه ؟

3- : حجم بسته های همراه شبانه چقدره ؟ چون نوشته نامحدود ولی مسلما نامحدود نیستن

راه حل 

سوال اول : ؟؟؟

سوال دوم : دیتای گوشی جوری تنظیم کنیم که از بیشتر از حجم مورد نظر مصرف نکنه ، راه دیگه ای داره ممنون میشم به اشتراک بزارید

سوال سوم :؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

1-  چجوری میشه از مصرف آزاد اینترنت همراه اول جلوگیری کرد ؟ کدی چیزی داره ؟

2- مطلب دیگه اینکه بنده الان اینترنت یک ماهه روزانه گرفتم و میخوام بسته شبانه نامحدود هم بگیرم چجوری میشه بعد از اتمام بسته شبانه کاری کرد که دیگه از بسته روزانه استفاده نکنه ؟

3- : حجم بسته های همراه شبانه چقدره ؟ چون نوشته نامحدود ولی مسلما نامحدود نیستن

راه حل 

سوال اول : ؟؟؟

سوال دوم : دیتای گوشی جوری تنظیم کنیم که از بیشتر از حجم مورد نظر مصرف نکنه ، راه دیگه ای داره ممنون میشم به اشتراک بزارید

سوال سوم :؟؟؟

سلام و درود

سوال اول : منظورتون از مصرف آزاد چیه؟!🤨

سوال دوم : بهترین راه اینه که شما زمانی که بسته رو فعال می کنید رو مد نظر داشته باشید و بدونید دقیقا یکماه بعدش که بسته تمام میشه مصرف به صورت آزاد از بسته ی روزانتون حساب میشه در نتیجه  راه دیگه ای نیست به جز بازه ی زمانی ابطال بسته شبانه (یه آلارم واسه گوشیت بذار هر چند پیامشم میاد گاهیم نمیاد ! 😁)

سوال سوم : قبلا که تا بالای یه ترا هم میشد دان کرد جدیدا از چند نفر شنیدم محدود شده روی حدود 500 گیگ یکی از دوستان هم میگفتن امتحان کردن نشده الان بهترین راه به نظرم تست کردن هست چون هر روز یه فیلمی سر ملت در میارن در ضمن  دانلود از سرورای داخلی و خارجی هم مد نظرتون باشه چون معمولا رو این مورد زیاد دست میزارن .

لینک به دیدگاه

برای سوال اول منم متوجه نشدم منظور چیه

برای سوال دوم نرم افزاری برای گوشی های اندرویدی هست که سر زمان معینی تعریف میکنید مثلا 6 و 55 دقیقه دیتای گوشی رو اتومات خاموش میکنه. با یه جستجو کلی از این نرم افزارها پیدا میکنید

برای سوال سوم یه کدی هست میزنید میزان حجم باقی مانده اینترنت شبانه رو نشون میده از جایی که حجم باقیمانده رو 0 میزنه محدودیتی نداره و اخرین بار که استفاده میکردم نامحدود بود و از سقف دانلودی خیلی بیشتر دانلود کرده بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

سوال اول : منظورتون از مصرف آزاد چیه؟!🤨

سوال دوم : بهترین راه اینه که شما زمانی که بسته رو فعال می کنید رو مد نظر داشته باشید و بدونید دقیقا یکماه بعدش که بسته تمام میشه مصرف به صورت آزاد از بسته ی روزانتون حساب میشه در نتیجه  راه دیگه ای نیست به جز بازه ی زمانی ابطال بسته شبانه (یه آلارم واسه گوشیت بذار هر چند پیامشم میاد گاهیم نمیاد ! 😁)

سوال سوم : قبلا که تا بالای یه ترا هم میشد دان کرد جدیدا از چند نفر شنیدم محدود شده روی حدود 500 گیگ یکی از دوستان هم میگفتن امتحان کردن نشده الان بهترین راه به نظرم تست کردن هست چون هر روز یه فیلمی سر ملت در میارن در ضمن  دانلود از سرورای داخلی و خارجی هم مد نظرتون باشه چون معمولا رو این مورد زیاد دست میزارن .

1- مصرف آزاد همون نت بدون بسته و با استفاده از شارژ هستش که آدمو بیچاره میکنه و واسه یه وب گردی کلی شارژ ازت میخوره (ایرانسل کد داره یا تو برنامش میتونی تنظیم کنی بعد اینکه بسته تموم شد شارژتو نخوره) ، همراه اول هم همچین قابلیتی داره ؟ 

2- خوب محدودیت دیتا بزارم بهتر از آلارمه ، الان من بسته 2-7 بگیرم ساعت 7 صبح باید خبردار باشم که نتو قطع کنم

3- منظور من کلی بود بسته شبانه یک روزه ، 7 روزه و یک ماهه اونم در دو ساعت 2الی 7 و 1 الی 11

مثلا الان حدود 60 گیگ دیتای دانلودی دارم میخوام بدونم کدوم به صرفه تره از اون بگیرم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام

۱.همراه اول چنین اپشنی رو نداره،برا همین من هر وقت بسته همراه اول نامحدود میگیرم یجوری شارژ میریزم داخلش که همش صرف خرید بسته بشه(یا به معنای دیگه از همراه اول فقط برا دیتا استفاده میکنم)

۲.دقیقا سر موقه اتمام مثلا ۷صبح یا ۱۱صبح ،اگه گوشیه حالت پرواز بزن ،اگه مودمه خاموشش کن بزار تا ده دقیقه بعدش ،اگه میخای از روزانه استفاده کنی،اگه نه هم با همون دانلود منیجر تایم براش بزار

۳.بسته ۲تا ۷ ش حدود ۱۵۰ باید باشه،بسته ۱تا ۱۱ش حدود ۴۵۰ هست،ولی از خیلیا شنیدم تا ۱ترابایتم گرفتن نه سرعتشون کم شده،نه رفتن تو لیست سیاه(من خودم تست نکردم چون تا حالا مصرفم از اون مرز رد نکرده،هر چی بازی بود تو کامپیوتره الان خخخ،البته بازم هست که نگرفته باشم ولی از اون ژاپنی انیمه طوران خوشم نمیاد)

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

2- خوب محدودیت دیتا بزارم بهتر از آلارمه ، الان من بسته 2-7 بگیرم ساعت 7 صبح باید خبردار باشم که نتو قطع کنم

یه راه خوبش اینه که یه سیم کارت بگیرید فقط واسه مثلا اینترنت نامحدود شبانه.  استفاده دیگه ای  هم ازش نکنید. دیگه اگه  بازه زمانی بسته هم بگذره شارژی  نیست که ازش کم بشه و خیالتون راحت تره. 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1- مصرف آزاد همون نت بدون بسته و با استفاده از شارژ هستش که آدمو بیچاره میکنه و واسه یه وب گردی کلی شارژ ازت میخوره (ایرانسل کد داره یا تو برنامش میتونی تنظیم کنی بعد اینکه بسته تموم شد شارژتو نخوره) ، همراه اول هم همچین قابلیتی داره ؟ 

3- منظور من کلی بود بسته شبانه یک روزه ، 7 روزه و یک ماهه اونم در دو ساعت 2الی 7 و 1 الی 11

مثلا الان حدود 60 گیگ دیتای دانلودی دارم میخوام بدونم کدوم به صرفه تره از اون بگیرم

1. ما که یه عمره همرا اول دا ریم چنین چیزی ندیدیم ازش فقط وقتی 85 درصد بسته مصرف میشه و در انتها مجموعا دوتا پیام میاد . که باید حواست بهشون باشه .

2. فکر کردم سرماه که بسته منقضی میشه رو میگید وگرنه واسه روزانه  که دانلود منیجر کامپیوتر و گوشی همه زمان بندی دارن و نیازی نیست شما بشینی نتو کنترل کنی 

در ضمن بسته شبانه رو خارج از محدودش بگیرید مثلا ساعت 3 صبح نخرید که اگه یوقت انقضاش یادتون رفت صبح که پا شدید ببینید روزانتونم که تموم شده هیچ هرچی شاژم داشتید پریده ! 😀

3.به صرفه که  یکماهه از یک تا یازده صبح از همه بصرفه تره نظر شخصیم ، حجمم یبار اونقدر دان کردم هاردام کلا پر شد ! مگر اینکه خیلی زیاد بخوای دان کنی ! که حتما یه محدودیتی اعمال می کنن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه دوستان یه مثبت به همه دادم فقط یادم نبود دانلود منجیر میتونه نتو قطع کنه اصلا حواسم نبود این روش به نظر بهترین میاد

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1398 در 11:02، Hassan.SK گفته است :

ممنون از همه دوستان یه مثبت به همه دادم فقط یادم نبود دانلود منجیر میتونه نتو قطع کنه اصلا حواسم نبود این روش به نظر بهترین میاد

خودش نوشته 2 تا 7 صبح 180 گیگ

1 تا 11 450گیگ

ولی من با 2 تا 7 صبح 500 گیگ تا حالا گرفتم . راحت باش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...