رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی امیدوارم حالتون خوش باشه

حدود سه هفته الی یک ماه هستش که با وجود وضعیت خوب مودم و سیگنالهای دریافتی سرویس های مبین نت360 و همراه اول دارای اختلال شده و هرچقدرم پیگیری میکنی میکن نمیدونیم کی درست میشه ناراحتی بیا مودمو پس بده!!

جالبه از سازمان رادیویی یا همون رگولاتوری هم پیگیری کردم ولی بازم گفتن برطرف میشه ولی معلوم نیست کی کسی هم عین م مشکل داره یا خیر؟

قبلا سرعتا خوب بود بیست مگ اینا نهایت هشت مگ سرعت میداد ولی الان....

ویرایش شده توسط EHSANRF
اصلاح عنوان
لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان مشکلی که یکی دو روزه باهاش درگیرم اینه که با بسته شبانه نامحدود ایرانسل وقتی دانلود می کنم هر 4 ثانیه یکبار قطع میشه نت( پرش انتن و 4g ). یعد از یکی دو ثانیه باید دوباره دیتا رو روشن خاموش کنم تا وصل بشه. بعد دانلود و باز همین داستان

جالب اینجاست با وبگردی چنین مشکلی رو ندارم به محض اینکه دانلود شروع میشه چه با ADM خود گوشی و چه با IDM با سیستم (با usb tether کردن) همین مشکل هست. سیم کارت رو با گوشی دیگه و سیستم دیگه هم تست کردم همین مشکل پابرجا بود.

جالب اینجاست چند بار به پشتیبانی ایرانسل هم زنگ زدم. گفتن ما چنین مشکلی نداریم و گردن نگرفتن. تنظیمات رو هم فرستادن نصب کردم درست نشد. احساس می کنم از طرف خودشون برای دانلود لیمیت اعمال کردن که نشه دانلود کرد.

دوستان هم چنین مشکلی رو دارن؟ راهکار چیه؟

ویرایش شده توسط Zarathustra
لینک به دیدگاه

درود منم از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم البته روی مودم zmi سیم کارت 4g روش هست و td lte نیست بسته شبانه زدم مشکلی ندارم ولی این چیزی که شما میگی ظاهرا زیاد دانلود کردی از خجالتت در اومدن منو تقریبا همه اپراتورها از همراه اول و ایرانسل به خونم تشنن قبلا هم مبین نت پیام می داد دانلودتو کمتر کن😂

لینک به دیدگاه

نه بابا روی سیمکارت دیگه هم بسته خریدم همین مشکل داره.

لینک به دیدگاه

کار خاصی از دستت بر نمیاد همراه اولم می تونی بری سراغ بسته شبانش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

نه بابا روی سیمکارت دیگه هم بسته خریدم همین مشکل داره.

مکان رو هم عوض کردید ؟

یه محل دیگه تست کنید . احتمالا آنتنی که بهش وصل میشید این مشکل رو ایجاد می‌کنه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز معلوم نیست دارن نتارو چیکارش میکنن معلوم نیست دارن داخلیش میکنن یا چی خدا داند چه بلایی میخوان سر نتا بیارن بسته های بالای 30 روز هم حذف کردن

در 6 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود منم از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم البته روی مودم zmi سیم کارت 4g روش هست و td lte نیست بسته شبانه زدم مشکلی ندارم ولی این چیزی که شما میگی ظاهرا زیاد دانلود کردی از خجالتت در اومدن منو تقریبا همه اپراتورها از همراه اول و ایرانسل به خونم تشنن قبلا هم مبین نت پیام می داد دانلودتو کمتر کن😂

😆😆😆چی دانلود میکنی؟ نه بازی خوبی هس نه انیمیشنی چیزی

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hossein- گفته است :

😆😆😆چی دانلود میکنی؟ نه بازی خوبی هس نه انیمیشنی چیزی

الان دانلود نمی کنم ولی اون زمان موسیقی های با کیفیت dsd128 

فیلم blue ray

بازی های ps4 و pc 

خلاصه ماهی 2 ترابایت حداقل دانلود بود😁

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

برا منم دقیقا همین مشکل هست

هرموقع بسته شبانه 2 ساعته میخرم یک ساعتش رو خیلی خوب دان میکنه و بدون هیچ مشکلی

ولی وقتی دقیقا یک ساعت از خرید میگذره شروع میکنه به قط و وصل شدن با تایم مشخص..چند ثانیه وصل چند ثانیه قطع

شکی ندارم ک کار خودشونه...

مملکت اسلامی داریم دیگه!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

الان دانلود نمی کنم ولی اون زمان موسیقی های با کیفیت dsd128 

فیلم blue ray

بازی های ps4 و pc 

خلاصه ماهی 2 ترابایت حداقل دانلود بود😁

آره الان نمیدونم حوصلشون نمیشه فیلم و بازی بدن بیرون😐😆

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سلام دوستان مشکلی که یکی دو روزه باهاش درگیرم اینه که با بسته شبانه نامحدود ایرانسل وقتی دانلود می کنم هر 4 ثانیه یکبار قطع میشه نت( پرش انتن و 4g ). یعد از یکی دو ثانیه باید دوباره دیتا رو روشن خاموش کنم تا وصل بشه. بعد دانلود و باز همین داستان

جالب اینجاست با وبگردی چنین مشکلی رو ندارم به محض اینکه دانلود شروع میشه چه با ADM خود گوشی و چه با IDM با سیستم (با usb tether کردن) همین مشکل هست. سیم کارت رو با گوشی دیگه و سیستم دیگه هم تست کردم همین مشکل پابرجا بود.

جالب اینجاست چند بار به پشتیبانی ایرانسل هم زنگ زدم. گفتن ما چنین مشکلی نداریم و گردن نگرفتن. تنظیمات رو هم فرستادن نصب کردم درست نشد. احساس می کنم از طرف خودشون برای دانلود لیمیت اعمال کردن که نشه دانلود کرد.

دوستان هم چنین مشکلی رو دارن؟ راهکار چیه؟

درود دوست عزیز

من هم این مشکل رو داشتم , دقیقا دانلود شروع میشد 4g میپرید! حتی با یه سیمکارت دیگه هم تست کردم ! 

کاری از دست ما بر نمیاد خودشون میان محدودیت اعمال میکنن, حتی بعضی وقتا همراه اولم آنتنش میپره بعد از دانلود چند  گیگ (برای من اینطوری بوده ) !

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ExoTicBoy گفته است :

درود دوست عزیز

من هم این مشکل رو داشتم قبلا, دقیقا دانلود شروع میشد 4g میپرید! حتی با یه سیمکارت دیگه هم تست کردم ! 

کاری از دست ما بر نمیاد خودشون میان محدودیت اعمال میکنن, حتی بعضی وقتا همراه اولم آنتنش میپره بعد از دانلود چند  گیگ (برای من اینطوری بوده ) !

خب الان مشکلتون رفع شده یا بازم دارین؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

خب الان مشکلتون رفع شده یا بازم دارین؟

راستش الان بسته ندارم ! فعلا از همراه اول استفاده میکنم. 

خلاصه به پشتیبانیشم گفته بودم که مبلغ بسته رو بهم برگردونه ولی نکردن ! میتونید برید https://195.cra.ir/ شکایت کنید!

(اگر حوصله دارید)!!

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

همراه اولم همین مشکل رو داره؟

سلام

من مشکلی ندارم

بسته همراه اول کلا بهتره ادم هول نمیشه مثل ایرانسل که یدقه دودقیقه بستش خراب نشه همشو بزاره برا دانلود 

همراه اول میتونی بسته رو بگیری شب تا صب تو یوتیوب و پاتوق کلیپ ببینی بدون اینکه نگران باشی بستت تموم میشه بعد سه ساعت اخر که 8 تا 11 باشه بشینی چیزی میخای دانلود کنی

لینک به دیدگاه

همراه اول از لحاظ قیمتی که گرون هست. سرعتش خوبه؟

لینک به دیدگاه

منم روی همراه اول این مشکل و داشتم هنوزم دارم.

من از ساعت 1 تا 11 صبح که میگرفتم هزار با قطع و وصل میشد و سرعت مدام افت میکرد و 4G تبدیل به 3G میشد. به 10 گیگ هم نمیرسید دانلود.

بعدش متوجه شدم که نباید هر شب بزنم روی دانلود، باید هفته ای یک شب ازش استفاده کنم.

مثلا اگر چند شب پشت سر هم دانلود کنی هی آنتنه 4G میپره و تا 11 صبح عذابت میده. 

الان اگه واسه PS4 دانلود داشته باشم بسته میگیرم. اونم هفته ای فقط یک شب و از یک تا 2 یکم قطع و وصل میشه که عادیه ولی بعدش یکم بهتر میشه. تقریبا با این ترفند راحت تا 90 گیگ هم تونستم دانلود کنم، البته الان خیلی وقته بیشتر از 60 گیگ بهم اجازه نداده. تازه همینم باید روی سرش باشی هی آنتن پرید سریع درستش کنی، مثلا گاهی باید گوشی یا مودم رو خاموش و روشن کنی تا سرعت به حالت عادی برگرده..  مثلا شب بعدی دانلودم رسیده به 5 الی 10 گیگ.

لینک به دیدگاه

بنده هم بعد چندین ماه دیشب همین مشکل رو داشتم

مثل اینکه تنظیم کردن وقتی سرعت از یه حدی میره بالا نتت قطع بشه چون در حالت عادی و سرعت دانلود پایین که برای استفاده معمولی هست قطعی ندارن ولی وقتی چیزی دانلود کنی و سرعت حدودا از ۱مگ رد شه قطع میشی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام .

دوستان دوتا طرح شبانه همراه اول رو من سوال داشتم در موردشون .

یکی یک‌ روزه ۲ تا ۷ صب

و یکی یک‌ ماهه ۲ تا ۷ صب

خواستم بینم این دو طرح رو اگه دوستان استفاده کردن هر کدوم حدودا چند گیگ میشه باهاشون از حجم بین الملل دانلود کرد و این که من الان طرح یک ماهه معمولی ( شبانه روزی دارم ) از اون‌ کم نمیکنه ؟ به قول معروف شبا سویچ میکنه روی شبانه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

من نمیدونم برا من چرا جواب نمیده رو مودم 4 جی

شبانه همراه اول اصلا به 4 جی متصل نمیشه البته با مودم.به صورت 3 جی هم سرعت بسیار پایینی حدود 2 مگ میده.

حالا دوستان دیگه هم شرکت کنن بینیم وضعیت همراه اول به چه صورت هستش!

لینک به دیدگاه

سلام 

من 2 تا 11 استفاده میکنم 

اصولا 2 تا 4 صبح سرعت روی 3 مگ میچرخه 

از 4 به بعد سرعت تا 9 مگ بر ثانیه هم میره 

محدودیت دانلود نداشتم  و فکر کنم اصلا نداشته باشه 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام 

من 2 تا 11 استفاده میکنم 

اصولا 2 تا 4 صبح سرعت روی 3 مگ میچرخه 

از 4 به بعد سرعت تا 9 مگ بر ثانیه هم میره 

محدودیت دانلود نداشتم  و فکر کنم اصلا نداشته باشه 

این سرعتایی که میگی بیت هست یا بایت ؟

بعد معمولا ماهانه استفاده کردی یا روزانه ؟ معمولا شبی چند گیگ میگیری ؟

در 43 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

سلام

من نمیدونم برا من چرا جواب نمیده رو مودم 4 جی

شبانه همراه اول اصلا به 4 جی متصل نمیشه البته با مودم.به صورت 3 جی هم سرعت بسیار پایینی حدود 2 مگ میده.

حالا دوستان دیگه هم شرکت کنن بینیم وضعیت همراه اول به چه صورت هستش!

با مبایل استفاده میکنم +4g هست

محدودیت حجم هم برات داشته ؟

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام

من با مودم 4G دانلود داشتم

طرحی که از ساعت 1 شب شروع میشه تا 11 صبح

صبح بیدار شدم 150 گیگ دانلود کرده بود

ظاهرا سرعتش خیلی خوب بوده

تا حالا چند بار اینطوری دانلود داشتم و هر سری بین 100 تا 150 گیگ دانلود کردم

اگر سرعتش رو خراب نکنن . . . .

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

با مبایل استفاده میکنم +4g هست

محدودیت حجم هم برات داشته ؟

اصلا نمیشه استفاده کرد حتی برا وب گردی رو حالت 3 جی هم قطع و وصل میشه فقط تایم شبانه این طوری هست البته من اصلا شبانه دانلود نداشتم.

لینک به دیدگاه

من سالهاست دارم طرح یک ماهه یک شب تا 11صبح استفاده میکنم

با موبایل سرعت 4G تا ساعت 3 شب 3 مگابایت بر ثانیه هست، از ساعت 3 به بعد سرعت میشه 9 مگابایت،  شبانه هم 180 گیگ دانلود میکنم

با مودم 4G هم همینه، تا ساعت 3 شب 3 مگابایت هست، بعد از ساعت 3 بین 9 تا 12 مگابایت ، تازه من لیست دانلودم رو که صبح ها بیدار میشم میبینم تا ساعت 8 صبح کل 200 گیگ رو دانلود کرده، تا 11 صبح هم دانلود نکردم...

مثلا دیشب R6 که 86 گیگ بود رو تو 2 ساعت نیم دانلود کرد از استیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...