رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 48 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است :

سلام

من با مودم 4G دانلود داشتم

طرحی که از ساعت 1 شب شروع میشه تا 11 صبح

صبح بیدار شدم 150 گیگ دانلود کرده بود

ظاهرا سرعتش خیلی خوب بوده

تا حالا چند بار اینطوری دانلود داشتم و هر سری بین 100 تا 150 گیگ دانلود کردم

اگر سرعتش رو خراب نکنن . . . .

با طرح های روزانه ۱۵۰ گیگ ؟ یا خدا با ۲ تومن چه کارا که نمیشه تو ایران کرد :D

در 39 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

اصلا نمیشه استفاده کرد حتی برا وب گردی رو حالت 3 جی هم قطع و وصل میشه فقط تایم شبانه این طوری هست البته من اصلا شبانه دانلود نداشتم.

بستگی به منطقه هم داره من شب یه تستی کنم ببینم چطوریه

در 32 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من سالهاست دارم طرح یک ماهه یک شب تا 11صبح استفاده میکنم

با موبایل سرعت 4G تا ساعت 3 شب 3 مگابایت بر ثانیه هست، از ساعت 3 به بعد سرعت میشه 9 مگابایت،  شبانه هم 180 گیگ دانلود میکنم

با مودم 4G هم همینه، تا ساعت 3 شب 3 مگابایت هست، بعد از ساعت 3 بین 9 تا 12 مگابایت ، تازه من لیست دانلودم رو که صبح ها بیدار میشم میبینم تا ساعت 8 صبح کل 200 گیگ رو دانلود کرده، تا 11 صبح هم دانلود نکردم...

مثلا دیشب R6 که 86 گیگ بود رو تو 2 ساعت نیم دانلود کرد از استیم.

۱۵۰ گیگ در طول یک ماه یا هر شب ؟

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 17 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

با طرح های روزانه ۱۵۰ گیگ ؟ یا خدا با ۲ تومن چه کارا که نمیشه تو ایران کرد :D

بستگی به منطقه هم داره من شب یه تستی کنم ببینم چطوریه

۱۵۰ گیگ در طول یک ماه یا هر شب ؟

در طول ماه میشه باهاش چند ترابایت دانلود کرد، شبانه بین 150 تا 200 گیگ دانلود میکنم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

در طول ماه میشه باهاش چند ترابایت دانلود کرد، شبانه بین 150 تا 200 گیگ دانلود میکنم.

من دانلود زیاد ندارم بیشتر همون یک روزه میخوام استفاده کنم برای فیلم دانلود کردن

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان ما هفتگی گرفت 8900 تومن، همین بس که با 4g یه شبه هم فورزا دانلود کرد، هم flight simulator

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

یکی از دوستان ما هفتگی گرفت 8900 تومن، همین بس که با 4g یه شبه هم فورزا دانلود کرد، هم flight simulator

من نگران محدودیت حجمش بودم که نزنه حجم نت اصلی شبانه روری رو نابود کنه .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

وقتی هم باهاش فورزا دانلود کرده هم fs2020، حتما 150 گیگ رو داده دیگه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

در همین حد بهت بگم 

من هارد سیستم رو کامل فرمت کردم

از اول نشستم آرشیو بازی هامو دانلود کردم ...

حمعا 1 ترا و خورده ای دان کردم تو یک هفته

پس غمت نباشه

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

درود،میشه لطفا بگیدچطوری باگوشی که ظرفیت داخلیش کمه تا چندصدگیگ دانلودمی کنین؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود،میشه لطفا بگیدچطوری باگوشی که ظرفیت داخلیش کمه تا چندصدگیگ دانلودمی کنین؟

از طریق یو اس بی اینترنتش رو وصل میکنم به کامپیوتر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

از طریق یو اس بی اینترنتش رو وصل میکنم به کامپیوتر .

میشه لطفابه من هم یادبدین؟بعداینکه واقعاهمراه اول دانلودرایگان شبانه داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

میشه لطفابه من هم یادبدین؟بعداینکه واقعاهمراه اول دانلودرایگان شبانه داره؟

کاری نداره دوست عزیز

همه موبایل های اندروئید تو قسمت کانکشن، هات اسپات رو دارن که اینترنت موبایل رو به اشتراک میزاره، حالا یا از طریق USB یا WI FI  ولی از طریق WI FI گوشی بعد از  2-3 ساعت شارژ گوشی تموم میشه، کابل USB رو به کامپیوتر وصل میکنی، بسته رو میخری، شبا از ساعت یک به بعد اینترنت فعال میشه

اون چیزی که من دیدم باید برای بالاترین سرعت ممکن اخرین نسل سیم کارت 4G همراه اول رو داشته باشید، من سیم کارت قبلیم فقط 4G معمولی بود سرعتش تا 3 مگابایت بیشتر نمیفرت، نسل جدید یا همون LTE گرفتم سرعتش الان 12 مگابایت هست با مودم 4G با موبایل 9 مگابایت

البته باید گوشی یا مودم هم LTE رو ساپورت کنه

لینک به دیدگاه

درود دوستان یه لینک از طرح های شبانه  قرار بدید ممنون

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

درود دوستان یه لینک از طرح های شبانه  قرار بدید ممنون

بزن #1000* و بعدش روی اینترنت ویژه و بعدش اینترنت نامحدود

این مال همراه اوله .

ایرانسل رو خبر ندارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاری نداره دوست عزیز

همه موبایل های اندروئید تو قسمت کانکشن، هات اسپات رو دارن که اینترنت موبایل رو به اشتراک میزاره، حالا یا از طریق USB یا WI FI  ولی از طریق WI FI گوشی بعد از  2-3 ساعت شارژ گوشی تموم میشه، کابل USB رو به کامپیوتر وصل میکنی، بسته رو میخری، شبا از ساعت یک به بعد اینترنت فعال میشه

میشه لطفا یه کلیپ ازش بزاریدتابهترمتوجه بشم چون تابحال استفاده نکردم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

میشه لطفا یه کلیپ ازش بزاریدتابهترمتوجه بشم چون تابحال استفاده نکردم

بیا داداش

https://www.youtube.com/watch?v=WRUFMJxrJGY

اینم میتونی تو یوتیوب و گوگل بنویسی 

How do I connect my mobile hotspot to my computer?

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

کاری نداره دوست عزیز

درود

طی تجربه خودم صرفا میگم به هیچ عنوان از گوشی به عنوان مودم از طریق اتصال usb استفاده نکنید اگر به باتری گوشیتون اهمیت میدید ، گوشی خودم حدود 3 سال با انواع استفاده باتریش آخ نگفت و مثل روز اولش کار میداد تا اینکه به مدت کمتر از دوماه اونم فقط روزانه چند ساعت به عنوان مودم به سیستم وصلش میکردم که کلا باتریش به دیار باقی شتافت حتی یک دقیه هم دیگه شارژ نگه نمیداشت و سریع دشارژ میشد !!!

حالا بسته به نوع باتری های گوشی های مختلف ممکنه این قضیه تاثیراتش متفاوت باشه ولی توی اینکه عمر باتری رو کم میکنه اصلا شکی نیست !

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، abidi گفته است :

درود

طی تجربه خودم صرفا میگم به هیچ عنوان از گوشی به عنوان مودم از طریق اتصال usb استفاده نکنید اگر به باتری گوشیتون اهمیت میدید ، گوشی خودم حدود 3 سال با انواع استفاده باتریش آخ نگفت و مثل روز اولش کار میداد تا اینکه به مدت کمتر از دوماه اونم فقط روزانه چند ساعت به عنوان مودم به سیستم وصلش میکردم که کلا باتریش به دیار باقی شتافت حتی یک دقیه هم دیگه شارژ نگه نمیداشت و سریع دشارژ میشد !!!

حالا بسته به نوع باتری های گوشی های مختلف ممکنه این قضیه تاثیراتش متفاوت باشه ولی توی اینکه عمر باتری رو کم میکنه اصلا شکی نیست !

موفق باشید.

سلام عزیز

تایید میکنم منم نوکیا 8 دارم

بعد از دقیقا 3 سال استفاده، نتنها باتری گوشی به فنا رفت، بلکه به علت داغی بسیار زیاد،  کل اهم پیکس های صفحه نمایش رو هم نابود کرد هیچ، اسپیکر های  گوشیم رو هم داغون کرد، البته نحوه استفاده من طولانی مدت برای دانلود بود ، به هیچ عنوان توصیه نمیکنم منم کلا گوشی عزیزم به فنا رفت... حتما یک مودم 4G بخرید. 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام .

سلام

من معمولا یک هفته ای 2-7 میگیرم. قیمتش 4900 بود اگه تغییر نکرده باشه.

سرعتش تا 4 صبح تقریبا 3 الی 4 مگابایت بر ثانیه هست. بعد از اون تا 11-12 مگابایت هم میره (سرور های خارجی رو تست نکردم ببینم چطوری وضعیت)

سیمکارتم مخصوص نامحدود همراه اوله و باهاش طرح دیگه ای نمیگیرم که از بسته روزانه خودم کم نکنه یوقت. من هفتگی تقریبا 350 - 400 گیگ دانلود میکردم. مشکلی هم بوجود نمیومد.

این رو هم بگم آخرین بار تقریبا 2 ماه پیش استفاده کردم. الان ممکنه قیمت یا محدودیت حجم و سرعتش تغییر کرده باشه. ولی برای من که اتاقم ایرانسل آنتنش ضعیفه، همراه خیلی بهتر جواب میده.

ضمنا سرعت دانلود در حالت غیر نامحدود با همراه اول، همون 11-12 مگ هست طی روز. با اینترنت 4.5G

لینک به دیدگاه

تو منطقه ما که ساعت 1 تا 3 سرعت زیر 1 مگ هست تو idm بعد ساعت 3 تا 4 دوروبره 3-4 مگابایت سرعت دانلوده ، ساعت 4 به بعد تا ساعت 8-9 سرعت میره دوروبره 15-16 مگابایت تو دانلود منیجر . مصرف منصفانه ای هم زده الکیه هرچقد میتونی دانلود کن ، اگه میترسی یه سیمکارت دیگه رو طرح بزن که شارژی نمونه اضافه و حتی داستانی بشه چیزی از دست نداده باشی .

من داخل مودم هواوی b612 استفاده میکنم سیم کارتو واسه دانلود

لینک به دیدگاه

منم مودم i60 ایرانسل دارم که میشه همین Huawei B 612

چجوری روش سیمکارت همراه اول بزارم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان حالا که بحث داغه منم یه سوالی داشتم

اگر بسته روزانه و شبانه همزمان داشته باشیم، بعد از ۲ شب به شکل خودکار می.ره روی شبانه یا اینکه ادامه می‌ده تا اول روزانه تموم شه؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام .

دوستان دوتا طرح شبانه همراه اول رو من سوال داشتم در موردشون .

یکی یک‌ روزه ۲ تا ۷ صب

و یکی یک‌ ماهه ۲ تا ۷ صب

خواستم بینم این دو طرح رو اگه دوستان استفاده کردن هر کدوم حدودا چند گیگ میشه باهاشون از حجم بین الملل دانلود کرد و این که من الان طرح یک ماهه معمولی ( شبانه روزی دارم ) از اون‌ کم نمیکنه ؟ به قول معروف شبا سویچ میکنه روی شبانه ؟ 

درود

بسته نامحدود شبانه همراه اول از ساعت 1 صبح تا 11 صبح

ساعت عکس 1:16 AM  

کرمان بم209480725_Inkedbandicam2020-09-0601-13-54-649_LI.jpg.f557abe16c0967a36e78a750dab4d561.jpg

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

دوستان حالا که بحث داغه منم یه سوالی داشتم

اگر بسته روزانه و شبانه همزمان داشته باشیم، بعد از ۲ شب به شکل خودکار می.ره روی شبانه یا اینکه ادامه می‌ده تا اول روزانه تموم شه؟

درود 

اتومات میره رو شبانه حداقل از من که اینجوره اما شما قبل دانلود تست کنید ببینید با یکم دانلود از حجم بسته روزانتون کم میشه یا نه اگر نشد با خیال راحت دانلود کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nemisis6 گفته است :

منم مودم i60 ایرانسل دارم که میشه همین Huawei B 612

چجوری روش سیمکارت همراه اول بزارم ؟

2 راه هست ، اولی اینکه از ایرانسل بتونی رمز انلاک کردن مودمو بگیری که تغریبا این کار غیرممکنه ! دومین کارم انلاک کردنش که اونم دردسرایه خودشو داره و ممکنه یه سری قابلیتایه مودم از کار بیوفته

لینک به دیدگاه

دوستان از خوبیاش گفتن 

بزارین منم از یه مزیتش نسبت به بسته ایرانسل بگم

من قبلا با بسته های ساعتی ایرانسل کار میکردم ،میشه گفت برای تمام بسته های ایرانسل یه قضیه ای هست که هر وقت تایم بسته میخاد تموم بشه،نیم ساعت آخر جوری پدرتو درمیاره و قط و وصل میشه که بیخیال اون نیم ساعت میشی،برا همینم من برا اینکه چنین مشکلی پیش نیاد ،یا کلا بسته شبانه روزی داشتم ،یا یه بسته ۱ماهه ۶تا ۱۲ که قبلا ۵ تومن بود میگرفتم ،که اون نیم ساعت آخرش بچسبه به بسته بعدی تا قط و وصل نشه

نمیدونم هنوز ایرانسل این مسخره بازیا رو داره یا نه، ولی در کل از شرش خلاص شدم 

بنظر من اگه به هر دلیلی فقط نت سیم کارت براتون جواب میده،بسته ی روزانه ۲۴ ساعته رو ایرانسل بگیرید،برای دانلود و یا دیدن طولانی کلیپ از یوتوب یا هاب از بسته های همراه اول استفاده کنید 👌

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...