رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام از من الان حدود یک هفته میشه وقتی وارد پنل همراه اولم میشم از طریق سایت  my.mci.ir میزان درصد بسته شبانه من نمایش نمیده که بدونم چنددرصد از بسته شبانه من باقی مونده درکنارش میزنه شمااصلا بسته ندارید !

بعد وقتی از طریق برنامه همراه اول از طریق گوشی وارد میشم روی حالت ساده باز میزنه بسته اینترنت فعالی یافت نشد بعد که روی حالت پیشرفته سوئیچ میکنم میزنه شما یک بسته نامحدود 30 روزه 1بامداد تا 11 صبح دارین من الان از کجامتوجه بشم چند درصد از بسته من مونده قبلا از طریق خود سایت my.mci.ir میشد میزان درصد بسته مشاهده کرده که اونم به مشکل خورده از مابقی دوستان هم به همین صورته با تشکر 

2021-12-26_16h11_07.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱۱ دقیقه قبل، Arthur گفته است:

روی بسته بزن«تپ» رو گوشی میاره.

دقیق متوجه نشدم منظورتون برنامه خود همراه اول بعد حالت ساده منظورتون یاپیشرفتش اگر عکس قراربدین ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

درود.

به شخصه همیشه سر و کارم با این بسته بوده و هست اما هیچ وقت به میزان بسته دقت نکرده بودم.. 

مگه مهمه ؟

اگه تاریخش تموم بشه که اطلاع میده 

محدودیتش هم فکر کنم 500 گیگ درماه باشه..

تا حالا به محدودیتش برخورد نکردم ببینم چه مشکلی پیش میاد اما میزان بسته واقعا اهمیت خیلی کمتری داره توی این نوع بسته

لینک به دیدگاه

سلام

این بسته شبانه با بقیه بسته های اینترنت فرق داره و داخل اپ میزنه بسته فعالی وجود ندارد و هرکس هم نظر متفاوتی برای سقف مجاز حجمش داره

برای خاطر جمعی شما کنترل مصرف ازاد رو فعال کنید

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود.

به شخصه همیشه سر و کارم با این بسته بوده و هست اما هیچ وقت به میزان بسته دقت نکرده بودم.. 

مگه مهمه ؟

اگه تاریخش تموم بشه که اطلاع میده 

محدودیتش هم فکر کنم 500 گیگ درماه باشه..

تا حالا به محدودیتش برخورد نکردم ببینم چه مشکلی پیش میاد اما میزان بسته واقعا اهمیت خیلی کمتری داره توی این نوع بسته

سقف مصرفش داخلی که 900 گیگ بین الملل هم 450 برای من داخل از خود سایت بصورت درصد نمایش میداد خیلی خوب بود که متوجه میشدم چقدرازبستم باقی مونده الان یک هفته ای اینطوری شده باپشتیبانی هم درمیون گذاشتم تیکت بازکردن درکنارش من خیلی وقته مصرف اینترنت آزاد ازطریق برنامه همراه اول غیرفعال کردم بیشتر میخواستم بدونم از مابقی دوستان هم اون درصد نمایش میده یا که نه فقط از من اینطوری شده ازطریق سایت کلا میزنه شما بسته ندارین با برنامه همراه اول هم فقط مقدارباقی مانده روز نمایش میده اونم تو حالت پیشرفتش رو حالت سادش میزنه شما بسته ای ندارین باز

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Arthur گفته است:

روی بسته بزن«تپ» رو گوشی میاره.

الان چک کردم برای منم نمیاره.ولی قبلا میاورد یادمه

لینک به دیدگاه

سلام بسته شبانه نامحدوده ،البته یه جور خط مشی مصرف داره ،که گفتن ۴۵۰هست 

اما خیلیا قسم خوردن که تو یکماه بیشتر ۱ترابایت دانلود میکنن و اتفاقی نمیوفته 

جدا از بحث ،این چند وقت هست سرعت شبانه خیلی خیلی افت پیدا کرده و نوسان داره،تا جایی که برای کانتر پینگ نوسان میره و لگ های ناجور میزنه ،نمیشه درست بازی کرد 

لینک به دیدگاه

سلام توی اپ همراه اول قسمت بسته ها مینویسه

اگه منظورتون حجم باقی مانده هست اطلاعی ندارم

photo5929165342851053139.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام کسی از دوستان جدیدا بسته نامحدود شبانه همراه اول از ساعت 1 تا 11 یکماهه استفاده کرده؟ بنده یکشب حدود 50 گیگ با سرعت حدود 12 مگ دانلود کردم بعدش سرعتش قفل شد رو 1 مگ. کسی این مشکل رو داره؟ قبلا اینطوری نبود. انگار تازگیا محدودیت سرعت گذاشتن . اینم از شانس ما

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

سلام کسی از دوستان جدیدا بسته نامحدود شبانه همراه اول از ساعت 1 تا 11 یکماهه استفاده کرده؟ بنده یکشب حدود 50 گیگ با سرعت حدود 12 مگ دانلود کردم بعدش سرعتش قفل شد رو 1 مگ. کسی این مشکل رو داره؟ قبلا اینطوری نبود. انگار تازگیا محدودیت سرعت گذاشتن . اینم از شانس ما

خیر دیشب تا 5 مگ داشتم دانلود میکردم

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

حتما شما به 50 گیگ محدودیت نرسیدین. دوستانی زیادی غیر از شما مشکل من رو گزارش کردن

بسته نامحدود همراه اول 5 دقیقه با سرعت بالا دانلود کرد بعدش سرعتش رو 1 مگ قفل شد

لینک به دیدگاه

دوستان منم دیشب 60 گیگ با سرعت 8 مگ تو اینترنت دانلود منیجر داشتم دانلود میکردم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Simorg گفته است:

دوستان منم دیشب 60 گیگ با سرعت 8 مگ تو اینترنت دانلود منیجر داشتم دانلود میکردم

منظورت 1 مگ هست؟

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

منظورت 1 مگ هست؟

خیر
8 مگابایت نه مگابیت

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Simorg گفته است:

خیر
8 مگابایت نه مگابیت

خدا بده برکت 

برا ما که سرعتش موج مکزیکی میره ،از ۲مگ میره تا ۱۰۰کیلو بایت بعد باز میره بالا ،کفری شدم با این نتش

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ در ۱۶:۴۱، Zarathustra گفته است:

سلام
دقیقا همین وضعیت شده . انگار سیاست جدیدشونه و دارن بصورت منطقه ای اجرا میکنن

نمیتونن گرون کنن ، سرعت رو کم کردن

سرور های خارج از کشور حداکثر سرعت روی 1 مگابایت هست ولی سرور های داخل محدودیت ندارن .

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ در ۱۷:۵۰، Sabertooth گفته است:

شما از چه سروری با این سرعت دانلود داشتید ؟

1744958321_Screenshot(308)-Copy.thumb.png.675dbad4ef5264128f59fa1b74969d24.png

1076748765_Screenshot(306)-Copy.thumb.png.ad91608de10badc20f298d79afa07e83.png

دو تست به فاصله 10 ثانیه گرفته شدن .

لینک به دیدگاه

سلام رفقا

من بسته نامحدود 30 روزه 1بامداد تا 11 صبح میگیرم هر ماهه الان 3 روزی ست که سرعت دانلود من از سایت داخلی 1 مگ بشه نهایت و سرعت دانلودم از سایت خارجی به زور 200کیلوبایت میرسه !!!

کسی میدونه مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

۵۸ دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است:

سلام رفقا

من بسته نامحدود 30 روزه 1بامداد تا 11 صبح میگیرم هر ماهه الان 3 روزی ست که سرعت دانلود من از سایت داخلی 1 مگ بشه نهایت و سرعت دانلودم از سایت خارجی به زور 200کیلوبایت میرسه !!!

کسی میدونه مشکل چیه؟

مشکل سیاست جدید همراه اوله
برای همه همینه
تنها سایتی که دیدم محدودیت سرعت نداره ، سافت 98 هست .

لینک به دیدگاه

والا چند ماهی هست علاوه بر همراه اول اینترنت های ثابت هم وضعیتشون خرابه.زنگم میزنی پشتیبانی می گن مشکل سراسریه از اول مهر مشکل سراسری درست نشده!!!!!.معلوم نیست دارن چکار می کنن

لینک به دیدگاه

بسته نامحدود همراه اول حدود 30 تا 35 گیگ با سرعت 20 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنه بعدش میاد قفل میشه روی 1 مگابایت

بجای این مسخره بازیا خب بسته را گرون تر کنه :| الان این چه بسته نامحدودیه که اولا نهایت 40 گیگ میتونی دانلود کنی اونم فقط از ساعت 1 تا 11. قبلا باز 450 گیگ میداد میشد استفاده کرد. یه مشت گوسفند کل نت مملکتو حجمی کردن پاره شدیم

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

بسته نامحدود همراه اول حدود 30 تا 35 گیگ با سرعت 20 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنه بعدش میاد قفل میشه روی 1 مگابایت

بجای این مسخره بازیا خب بسته را گرون تر کنه :| الان این چه بسته نامحدودیه که اولا نهایت 40 گیگ میتونی دانلود کنی اونم فقط از ساعت 1 تا 11. قبلا باز 450 گیگ میداد میشد استفاده کرد. یه مشت گوسفند کل نت مملکتو حجمی کردن پاره شدیم

بله دقیقا همین کارو کردن 
منم الان همین مشکلو دارم

لینک به دیدگاه

کیفیتشم تعریف نداره این همراه اول ....

مثل اینکه باید بریم سمت رایتل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...