رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

مودم ایرانسل مدل e3372  و cat 4 هستش

خوش به حالت من با گوشی Xiaomi mi5 که cat 12 هست بالاتر از 6 مگ تا حالا ندیدم.

من هم E3372 دارم با اون حداکثر سرعتم 2 مگ هست.

CAT 4 قابلیت اتصال به 4.5G رو نداره فقط CAT 6 به بالا میتونه.

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، Bloody گفته است :

خوش به حالت من با گوشی Xiaomi mi5 که cat 12 هست بالاتر از 6 مگ تا حالا ندیدم.

فاصله دکل ایرانسل تا خونه ما 150 متر هستش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

فاصله دکل ایرانسل تا خونه ما 150 متر هستش

به به  10 مگ

یک زندگیه رویایی ........ :D:D:D:D

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من که تا حالا نتونستم حتی نزدیک 1 گیگ دانلود کنم ، البته اوایل که 4g بود 20 گیگ هم گرفتم اما الان هیچی ، دیال اپ باور کن شرافت داره به این

اگه بتونین 4g بگیرین سرعتش  نزدیک 4 تا 7مگ هست نسبت به ساعتی که داره میتونین از تمام ظرفیتش استفاده کنین یعنی 42گیگ 

البته اگه سرعت ایرانسلتون خوب باشه که خداروشکر کنید دیگه  با زمان کمتر بیشترین استفاده رو میبرید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

اگه بتونین 4g بگیرین سرعتش  نزدیک 4 تا 7مگ هست نسبت به ساعتی که داره میتونین از تمام ظرفیتش استفاده کنین یعنی 42گیگ 

البته اگه سرعت ایرانسلتون خوب باشه که خداروشکر کنید دیگه  با زمان کمتر بیشترین استفاده رو میبرید 

4g گفتم اوایل میگرفت الان فقط 3g اونم سرعت حداکثر 100 کیلوبایت هستش ، ایرانسل هم میتونم تو 3 ساعت حدود 20 گیگ بگیرم ، کلی آنتن تعریفی نداره اینجا ، خوبه کلانشهر و نسبتاً بالای شهر هستیم !

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

برای من سرعت روی 3G و 4G روی 8 مگابیت قفل هست و فرقی با هم ندارن

مطمئنید 5 مگ میگیرین ؟  :|||| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تهران تو مناطقی که تراکم جمعیت و اداره جات زیاد هست ایرانسل و همراه اول سرعت بالای 60 70 مگ میده ولی فقط ساعت های خلوت مثلا از 12 تا 6 صبح

اما مناطق کم جمعیت یا کم مصرف اگه انتن باشه شعاع انتن ها کم هست شاید مثلا یک کیلومتری انتن شما بتونی تو ساعات معمولی روز 50 مگ سرعت بگیری

اما کافیه از شعاع یک کیلومتری که هستی 100 متر عقب بری که کلا میری روی E 

نکته مهم دیگری هم که تازگی من بهش برخوردم ارتفاع هست ! تازگی ارتقاع دکل هاشون رو اوردن پایین و روی ساختمون های دوطبقه و سه طبقه بستن خصوصا تو مناطق خلوت شما کافیه یکم ساختمون ارتفاع داشته باشه کلا موبایل هم انتن نمیده مجبوری وصل بشی به دکل های دور و انتن کم باشه
بحث دیگه ای هم که خیلی مهمه تهران خیلی نویز داره برای همین میبینی تو یک منطقه با شعاع یک یا دو کیلومتری حدود 4 تا دکل قراردادن بازهم گوشی انتن نمیده !!!
یکی از دلایلی که شهرستان ها سرعت بالا دارن و کیفیت خوب اینه که اولا نویز ندارن دوما جمعیت کمی دارن و اون پهنای باند اختصاص داده شده بهشون بیشتر از نیازشون هست 

یه چند وقتیه رادیو میکروتیک LTE اومده تو بازار میبینم برای شهرستان تهیه میکنند و لینک های بالای 4 کیلومتر میزنند و از دکل شهر های دیگه رسیو بالای 40 مگ دارند :1_grinning:

ما خودمون تو تهران با یک دکلی حدود 1.5 کیلومتر فاصله داشتیم نزدیک دکل 35 مگ میزنه و تو اون فاصله با گوشی حدود 15 میزنه و با رادیو حداکثر 17 به این دلیل که نویز داریم

شرکت های isp کوچیک اومدن سرویس های پوینت تو پوینت وایرلس نصب کردن بدون توجه به استاندارد ها و رعایت حق دیگر شرکت ها کسی هم نیست جلوشون رو بگیره
یک لینک وایرلس میخواستیم بزنیم تهران حدود 3 کیلومتر با گرونترین تجهیزات و بهترین فرکانس ها تونستیم پهنای باند 2 مگ بگیریم :|  چون باند و فرکانس ها بشدت شلوغ بودن :) 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کل پاییز برای اونایی که بسته دارن ساعت 3 شب تا 9 صبح رو رایگان گذاشته 

کسی دانلود کرد ؟ 

چند گیگ تونستین بگیرین ؟

سرعت دانلود چند بوده ؟

لینک به دیدگاه

Man baste 1 ta 11 ke migiram sorat ro 10mb/s ta sobh hodod 300gb dl mishe

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

کل پاییز برای اونایی که بسته دارن ساعت 3 شب تا 9 صبح رو رایگان گذاشته 

کسی دانلود کرد ؟ 

چند گیگ تونستین بگیرین ؟

سرعت دانلود چند بوده ؟

ببخشیداقا  مهدی  کد دستوریش چیه برای فعال سازی این طرح ؟

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

ببخشیداقا  مهدی  کد دستوریش چیه برای فعال سازی این طرح ؟

تو پاییز هر زمانی که بسته داشته باشید (هر بسته ای) تو مدت زمانی که بسته فعاله شبانه ساعت 3 تا 9 براتون رایگان میشه

مثلا بسته 1 ماهه بخرید تا زمانی که بستتون شارژ داشته باشه شبانش براتون رایگان حساب میشه و حجمتون از ساعت 3 تا 9 کم نمیشه

امیدوارم خوب توضیح داده باشم :D

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/23, 13:29:40، sisaco گفته است :

اقا من با ایرانسل 9 مگابایت دانلود میکنم. ولی خب 60 گیگابایت حجم میده با 2 دومن

ضمنا. یک مودم MF920 اکبند هم دارم. کسی نیاز داشت یک پی وی بده . 380 اکش هستش من 250 میدم. فاکتور خرید خودمم موجوده

درود

بنده هم با سرعت شما دانلود می کردم اما به جای ۶۰ گیگ تنها ۴۰ گیگ قابل دریافت بود ، اعتراض کردم و حتی  با بنده تماس گرفتند ، اما برای یکی دو شب مشکل حل شد ولی بعد از اون به جای حل مشکل ، سرعت بنده به ۲ و ۳ مگابایت کاهش پیدا کرده. در حال حاضر به ۴۰ گیگ هم راضی شدم ولی حیف که حتی نمیشه همون ۴۰ گیگ قبل رو دانلود کرد!!!

لینک به دیدگاه

کلا از همراه اول که طرح شبانه که میخرم اصلا به 4 جی وصل نمیشه! همش روی 3 جی میمونه.

بعد اتمام طرح بدون مشکل به 4 جی وصل میشه.

من توی تبریز بطور میانگین با سرعت 800 کیلوبایت دانلود کردم. (طرح شبانه)

ولی با بسته های روزانه با سرویس 4 جی بین 5 تا 6 مگابایت دانلود میکنه.

لینک به دیدگاه

پوکه های جدید هم مثل اینکه مشکل داره . هر سیمکارتی رو به 4G تبدیل میکنم محدودیت سرعت 8مگابیتی داره

هم 15 گیگ هدیه رو 8 مگابیت قفل بود هم بسته های آلفا پلاس

سیمکارت های قدیمی 4G همشون عالی کار میکنن ولی جدیدا همشون محدودیت سرعت دارن

لینک به دیدگاه

دیشب حدود 70 گیگ برای تست گزاشتم تو IDM 

با همراه اول و 5.5 مگ سرعت دانلود تقریبا ثابت همرو تا قبل از ساعت 9 گرفتم

خیلی خیلی خوب دانلود کرد

از همراه اول بعید بود :D

فقط یه نکته بسیار مهم :D

اینا حدود ساعت 4تا 4:430 هر 5-6 دقیقه نت رو قطع میکنن. کلا ارتباط دیتا با دکل قطع میشه. اگه با IDM دانلود میکنید دانلود متوقف میشه

دیتا رو خاموش و روشن کنید دوباره میتونید دانلود کنید . حدود ساعت ساعت 4:30-5 که این قطع شدنا تموم میشه دیگه نت قطع نمیشه  و تا صبح یه کله دانلود میکنه :D بعضی از دوستان میگفتن محدودیت دانلود داره فکر کنم دلیلش همین بوده باشه

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

اینم سرعت دانلود من ...

همین الان گرفتم ....

59db20ed0a8e7_STNET.thumb.JPG.43cf58d35f09f0bbea10c40115feb80e.JPG

سیاست همراه اول میدونید چیه .....

15 روز اول سرویس سرعت کمه بعد از اون سرعت رو 3 یا 4 برابر میکنه که مشتری دوباره مشتاق به تمدید سرویسش بشه ...

من الان سرویس نامحدود 1 تا 11 با 29 هزار تومن رو گرفتم 

این چند روز اخر سرعتش کمی بهتر شده 

لینک به دیدگاه

بچه هایی که همراه اول کار کردن میخام بدونم اگر بخوام به مودم 4.5G بخرم و ارتقا بدم سرعت افزایش پیدا میکنه؟ الان دارم 6 مگ میگیرم. بیشتر میشه مثلا بالای 10 مگ؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/17, 11:11:19، saeed0c گفته است :

بچه هایی که همراه اول کار کردن میخام بدونم اگر بخوام به مودم 4.5G بخرم و ارتقا بدم سرعت افزایش پیدا میکنه؟ الان دارم 6 مگ میگیرم. بیشتر میشه مثلا بالای 10 مگ؟

سلام،

با تبلت 4G نزدیک به 10MBps سرعت دانلود داشتم.(محل سکونت: تبریز)

گمان نمی کنم با ارتقای مودم خود به سرعت بیشتری دست یابید، چون تعداد استفاده کنندگان زیاد است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شبی هفتاد گیگ میزنم من

انتقام رضا!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط اگر استیم پانک شادو اف  وار رو با evil within  2 کرک کنه سر وقت خوبه . بازی کلا مفتی با دانلود رایگان  دیگه چی بهتر .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

فقط اگر استیم پانک شادو اف  وار رو با evil within  2 کرک کنه سر وقت خوبه . بازی کلا مفتی با دانلود رایگان  دیگه چی بهتر .

به به آقا رضا :x

حالتون خوبه ؟

بازگشتتون به تالار رو تبریک میگم . انشالله بازم شاهد تاپیک های پربارتون باشیم 

رضا جان منم تونستم 70 گیگ بگیرم . فکر کنم تا 110 - 120 تا هم بتونم بگیرم . یه موقع فایل حجیم هست نت درست درمون نداریم یه موقع هم مثل الان نت هست فایل حجیم پیدا نمیشه :)))

2 شب پیش 70 گیگ برای دانلود گذاشتم کل 70 گیگ رو کامل دانلود کرد . دیشب هم NBA 2k18  رو کامل دانلود کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

به به آقا رضا :x

حالتون خوبه ؟

بازگشتتون به تالار رو تبریک میگم . انشالله بازم شاهد تاپیک های پربارتون باشیم 

رضا جان منم تونستم 70 گیگ بگیرم . فکر کنم تا 110 - 120 تا هم بتونم بگیرم . یه موقع فایل حجیم هست نت درست درمون نداریم یه موقع هم مثل الان نت هست فایل حجیم پیدا نمیشه :)))

2 شب پیش 70 گیگ برای دانلود گذاشتم کل 70 گیگ رو کامل دانلود کرد . دیشب هم NBA 2k18  رو کامل دانلود کردم 

منون

والا بسته به سروروی که دانلود میکنیم هم هست من از دانلود.ir حدود 80 گیگ هم گرفتم ولی بیشترین چیزی که تا الان زدم  دانلود 120 گیگGears of war 4 در یک شب بوده از استور نسخه جدیدش رو  گرفتم در 9 ساعت

لینک به دیدگاه

من بسته 1 شب تا 11 صبح خریدم و نت موبایل رو با usb شیر کردم رو pc ... حدودا توی 9 ساعت تونستم بتل 1 رو دانلود کنم(گرگان-ناهارخوران)....منطقمون هم 4G اما یک کوچه اونور تر 4G+ :46_confounded:

در کل تجربه بهتری تو بسه های نامحدود از همراه اول داشتم...ایرانسل که تو منطقه ما از ساعت 3 4 صبح تازه سرعت میگیره تا ساعت 6 صبح...قبل 3 4 سرعت چند ده کیلوبایته....

یه نکته مهم اینکه همراه اول محدودیتی برای حجم ذکر نکرده....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

من بسته 1 شب تا 11 صبح خریدم و نت موبایل رو با usb شیر کردم رو pc ... حدودا توی 9 ساعت تونستم بتل 1 رو دانلود کنم(گرگان-ناهارخوران)....منطقمون هم 4G اما یک کوچه اونور تر 4G+ :46_confounded:

در کل تجربه بهتری تو بسه های نامحدود از همراه اول داشتم...ایرانسل که تو منطقه ما از ساعت 3 4 صبح تازه سرعت میگیره تا ساعت 6 صبح...قبل 3 4 سرعت چند ده کیلوبایته....

یه نکته مهم اینکه همراه اول محدودیتی برای حجم ذکر نکرده....

همراه اول پوششش در خوزستان خیلی بهتره از ایرانسل - من با ایرانسل خیلی بگیرم شب تاصبح سی گیگ- توی همین فاصله همراه اول پنجاه گیگ به بالا میزنه-120 گیگ از استور  ویندوز من در یک شب زدم -همراه اول 4G ایش جهنمیه-   عالی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...