رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، Mmd_7070 گفته است :

سلام. میخواستم بدونم در منطقه ای که اینترنت موبایل 4g ایرانسل پوشش داده میشه . میشه از اینترنت ثابت ایرانسل استفاده کرد یا پوشش دهیش متفاوته

سلام عزیز خیر منطقه تحت پوشش 4g موبایل با محدوده پوشش اینترنت ثابت فرق میکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

قیمت بسته های ایرانسل به حالت قبل برگشت و میتونید تمام بسته ها رو با قیمت قبلی خریداری کنید

البته توی برخی بسته ها یه افزایش قیمتی دیده میشه

776.thumb.jpg.b201ae8894335d8eedb76600561e5d46.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام دوستان

یه مدته میخوام یه بازی رو دانلود بکنم برای کامپیوترم ولی سرعت adsl پایینه نمیشه باهاش دانلود کرد. قبلا با اینترنت شبانه ایرانسل دانلود میکردم از دانلودها ولی دیدم جدیدا بسته ها رو برداشته و زده اینترنت شبانه داخلی رایگان. خواستم بپرسم کسی سایتی چیزی میشناسه بشه باهاش با همین اینترنت داخلی ایرانسل بازی دانلود کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام، همون «دانلودها» ترافیک داخلی حساب میشه

من خودم با همین بسته داخلی ازش بازی دانلود کردم (دقت کنید ۲۵ گیگ حجم میده!)

لینک به دیدگاه

سلام

این افزونه رو نصب کن، سایت های داخلی رو سبز نشون میده و تعرفه شون نیم بهاست

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/irlinks/

نمیدونم برای مرورگر های دیگه هم هست یا نه

لینک به دیدگاه

درود 

بله متاسفانه اینترنت نا محدود حذف شده برای من همون داخلی هم جدیدا نمیاد 😶

توی این سایت ، همه ی سایت ها تعرفه نیم بها رو لیست کردن https://icip.ito.gov.ir/index.php/site/page/view/list_ip

لینک به دیدگاه

نت همراه بصورت منطقه ای نیم بها حساب میکنه...باید خودتون تست کنید.

مثلا همین سایت دانلودها که برای شما نیم حساب میشه , برای من نیم بها حساب نمیشه و نمیتونم با بسته داخلی ازش استفاده کنم...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

#مهم

سلام دوستان 

بسته 2 تا 7 صبح ایرانسل نامحدود حذف شده و به جاش بسته 

2 تا 7 صبح 30 گیگ اومده

اگر همه با هم بریم به پشتیبانی ایرانسل پیام بدین و درخواست ها زیاد بشه برش میگردونن

یکی از دوستان من پیشنهاد ویژه حدودا یکسال نداشت و رفت پیام داد و خیلی محترمانه گفت چند ساله پیشنهاد ویژه برای اینترنت ندارم و اونا عذرخواهی کردن و فرداش کلی پیشنهاد اینترنت براش دادن

خب شمامی‌توانید در منوی سمت راست اپلیکیشن ایرانسل‌من، در قسمت «ارتباط با ما» یا «چت آنلاین» درخواست یا شکایت خود را ثبت و پیگیری کنید.

لطفا خواهشی هم که دارم با لحن بد و وحشی بازی باهاشون حرف نزنین اونا یه سری پشتیبان ساده هستن فقط همین و گرنه کار رو راه نمیدازن

ویرایش شده توسط Just
لینک به دیدگاه

چند ماه دانلود نکردم اینترنت همراه اولم سرعتش افتضاح حتما انجام میدم فقط این ۳۰ گیگ چرا برا من نیست حتی تو سایتم نیست!؟ منظورتون این ۳۰ گیگ ۳۰ روزه ۹هزار تومن هست؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Just گفته است :

خب شمامی‌توانید در منوی سمت راست اپلیکیشن ایرانسل‌من، در قسمت «ارتباط با ما» یا «چت آنلاین» درخواست یا شکایت خود را ثبت و پیگیری کنید.

سلام و عرض ادب. این کار بنظرم فایده نداره چون خیلی ها به این تصمیم شون اعتراض کردن. بحث برای الآن نیست. همون شبی که بسته های شبانه حذف شد به پشتیبانی پیام دادم که چرا بسته های شبانه حذف شد ایشون هم در جواب گفتن به جای اون بسته میتونید از بسته های با حجمِ بالا استفاده کنید. علنا با حذف بسته های شبانه کاربران رو دارن به خرید این بسته ها سوق میدن. دیگه سیاستِ کثیف شون مشخصه.

در 5 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

چند ماه دانلود نکردم اینترنت همراه اولم سرعتش افتضاح حتما انجام میدم فقط این ۳۰ گیگ چرا برا من نیست حتی تو سایتم نیست!؟ منظورتون این ۳۰ گیگ ۳۰ روزه ۹هزار تومن هست؟؟

سلام. بله همون بسته منظورشون هست که از 2 تا 7 صبح قابل استفاده هست.

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

سلام و عرض ادب. این کار بنظرم فایده نداره چون خیلی ها به این تصمیم شون اعتراض کردن. بحث برای الآن نیست. همون شبی که بسته های شبانه حذف شد به پشتیبانی پیام دادم که چرا بسته های شبانه حذف شد ایشون هم در جواب گفتن به جای اون بسته میتونید از بسته های با حجمِ بالا استفاده کنید. علنا با حذف بسته های شبانه کاربران رو دارن به خرید این بسته ها سوق میدن. دیگه سیاستِ کثیف شون مشخصه.

سلام. بله همون بسته منظورشون هست که از 2 تا 7 صبح قابل استفاده هست.

سلام نمیدونم چرا تاپیکم اومده اینجا ولی به نظرم فایده داره من خودم بهشون پیام دادم مودبانع گفتم فلان و بیسال خیلی تشکر کردن بابت پیشنهادم گفتم بهشون که حتما ارجاع بدین به بالایی ها و گفتن حتما و نظر شما میرسه به گوششون

حالا پیام بدین ضرر که نداره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

آقا سلام. این ایرانسل مارو سرویس کرد، داشتیم میرفتیم جلو شک به دلم انداخت.

می خواستم ببینم فرق مودم خارج از ساختمان و داخل ساختمان توی چه چیزی هست؟(البته غیر از اینکه یکیشون داخل خونه نصب میشه و یکیشون خارج از ساختمون نصب میشه😊) منظورم اینه سیگنال های متفاوتی دریافت میکنن یا صرفا چون خارج از ساختمون نصب میشه بهتر آنتن میدن؟ 

والا خونه ی جدید خط فیبر نوری داره، چون نمی تونم adsl بگیرم مجبورم از ایرانسلtdlte بگیرم، توی نقشه پوشش دهی ایرانسل که میرم دوتا گزینه داره یکی برای مودم داخلی یکی برای مودم خارجی، از شانس ما ایرانسل برای مودم داخل ساختمون پوشش دهی نداره، فقط مودم خارج از ساختمون آنتن میده طبق سایت، حالا می خوام ببینم اگه مودم داخلی و خارجی فرقی ندارن، یه مودم داخلی بگیرم یه آنتن تقویتی بزنم روی پشت بوم که دیگه مودم خارج ساختمون نگیرم، خواستم قبل خریدن برای اطمینان از پشتیبانی شون بپرسم. گفت به نظر من فرق داره! حالا اومدم ببینم از بین دوستان کسی هست که مطمئن باشه فرقی دارن مودم داخلی و خارجی باهم یا نه

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، hadi۸۱۲۷ گفته است :

آقا سلام. این ایرانسل مارو سرویس کرد، داشتیم میرفتیم جلو شک به دلم انداخت.

می خواستم ببینم فرق مودم خارج از ساختمان و داخل ساختمان توی چه چیزی هست؟(البته غیر از اینکه یکیشون داخل خونه نصب میشه و یکیشون خارج از ساختمون نصب میشه😊) منظورم اینه سیگنال های متفاوتی دریافت میکنن یا صرفا چون خارج از ساختمون نصب میشه بهتر آنتن میدن؟ 

والا خونه ی جدید خط فیبر نوری داره، چون نمی تونم adsl بگیرم مجبورم از ایرانسلtdlte بگیرم، توی نقشه پوشش دهی ایرانسل که میرم دوتا گزینه داره یکی برای مودم داخلی یکی برای مودم خارجی، از شانس ما ایرانسل برای مودم داخل ساختمون پوشش دهی نداره، فقط مودم خارج از ساختمون آنتن میده طبق سایت، حالا می خوام ببینم اگه مودم داخلی و خارجی فرقی ندارن، یه مودم داخلی بگیرم یه آنتن تقویتی بزنم روی پشت بوم که دیگه مودم خارج ساختمون نگیرم، خواستم قبل خریدن برای اطمینان از پشتیبانی شون بپرسم. گفت به نظر من فرق داره! حالا اومدم ببینم از بین دوستان کسی هست که مطمئن باشه فرقی دارن مودم داخلی و خارجی باهم یا نه

مودم داخلی و خارجی تفاوت از نظر آنتن دهی دارن فقط همین

و مثلا مودم خارجی چون ممکنه ضد آب و گردو خاک باشه و آنتن های قوی تری روش نصبه گرون تر هست،و البته بخاطر قدرت زیاد سیگنالش ،نباید در خانه نگه داری بشه چون که برای سلامتی ضرر داره 

البته جنس ایرانی رو نمیدونم چطوریه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

td lte ایرانسل با مودم i60 یک در بهترین حالت دو آنتن میده سرعت دانلود 20kb 

وضعیت باز کردن سایتها (error)

در صورتی که با سیم کارت معمولی 3 -4 انتن میده سرعت 8 مگابیت !

در منطقه تحت پوشش هستم

ادعای 5g دارن تو هنوز تو دیال اپت موندی خاک بر سرشون

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

td lte ایرانسل با مودم i60 یک در بهترین حالت دو آنتن میده سرعت دانلود 20kb 

وضعیت باز کردن سایتها (error)

در صورتی که با سیم کارت معمولی 3 -4 انتن میده سرعت 8 مگابیت !

در منطقه تحت پوشش هستم

ادعای 5g دارن تو هنوز تو دیال اپت موندی خاک بر سرشون

مودم لاک شده نخرید

فریب 5g نخورید این نه تنها واسه سلامتی خطر بیشتری داره واسه حریم خصوصی هم خطر داره کلی تکنولوژی بهش اضافه کردن میتونن گوشی رو با دقت یه اینچ هم ردیابی کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

مودم لاک شده نخرید

فریب 5g نخورید این نه تنها واسه سلامتی خطر بیشتری داره واسه حریم خصوصی هم خطر داره کلی تکنولوژی بهش اضافه کردن میتونن گوشی رو با دقت یه اینچ هم ردیابی کنن

مودم هواوی b612 هستش بدون قفل و بدون مارک خاصی

منظور از 5g گند گوزیهای اینا بود که وقتی نمیتونن نسل قبل در حد دیال اپ عرضه کنن الکی زر میزنن

امسال کلی واسه نت 4g هزینه کردم هیچی ، adsl هم هیچی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 11 ساعت قبل، Nsnsbshh گفته است :

سلام آیا میشه دوتا بسته شبانه ایرانسل داشت 

سلام منظورتون چیه اگه اینه که آره من خودم دوتا بسته دارم کلا یکی واسه کل روز یکی هم وقتی ساعت 2 شب میشه خودکار میره رو اون تا 7 صبح منظورتون رو واضح تر بفرستید 

IMG_20210820_124109.thumb.jpg.7268867dd738f9e1e6992a4eaf6b3d8e.jpg

ویرایش شده توسط Announces
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام وقت بخیر

بنده چند وقت پیش یک عدد مودم  Huawei B612-233 با گارانتی ایزی گرفتم ، مودم لاک شده نیست و تا همین الان با همه سیم کارت های FD که تست کردم کاملا بدون مشکل کار میکنه

زمان خرید روی مودم یه سیمکارت ایرانسل TD-LTE هم به عنوان هدیه چسبیده بود ، با ایرانسل درمیون گذاشتم گفتن بسته هدیه ای روش نیست ، به گارانتی ایزی زنگ زدم گفتن ما به سیمکارت خام رو به عنوان هدیه روش قرار دادیم که دیگه شما زحمت سیمکارت خریدن رو نکشید.

از اونجایی هم که بسته های اینترنت TD-LTE ایرانسل خیلی به صرفه تر از بقیه اپراتور ها هست همین 2 ساعت پیش رفتم نمایندگی ایرانسل و سیمکارت رو فعال کردم و یه بسته 24 گیگ هم باهاش خریدم ، (بگذریم از این که پشتیبانی ایرانسل میگفت هزینه برای ثبت نام نداره ولی نمایندگی هزینه گرفت)

مشکل من الان اینه که این سیمکارت TD-LTE رو که روی مودم قرار میدم اصلا جواب نمیده و اصلا نه آنتن میده نه اینترنت 

به ایرانسل هم زنگ زدم میگه مشکل از طرف سیمکارت شما نیست ، اطمینان پیدا کن که مودم شما TD LTE رو پشتیبانی میکنه.

کسی میتونه راهنمایی کنه برای این مودم ؟

اصلا این مودم TDLTE ساپورت هست ؟

لینک به دیدگاه

تی دی ایرانسل رو باند B42 هست که فرکانس 3500 مگاهرتز داره 

مودم شما ساپورت نمیکنه 

تی دی 2600 را ساپورت میکنه مثل مبین نت چی چی نت فلان نت و بهمان نت 

ولی فقط اون هواووی که سفارشی برا ایرانسل میزنن 3500 را داره 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، بامداد گفته است:

تی دی ایرانسل رو باند B42 هست که فرکانس 3500 مگاهرتز داره 

مودم شما ساپورت نمیکنه 

تی دی 2600 را ساپورت میکنه مثل مبین نت چی چی نت فلان نت و بهمان نت 

ولی فقط اون هواووی که سفارشی برا ایرانسل میزنن 3500 را داره 

موفق باشید 

امروز زنگ زدم با گارانتی مودم که ایزی ها صحبت کردم با قاطعیت گفت ساپورت میکنه میخوای بیار همینجا برات تست میگیریم  :|

بعد از ثبت نام سیم کارت زمان لازم هست مثلا یکی دو روز تا فعال بشه آیا؟

بعد من از کجا میتونم متوجه بشم مودم من چه فرکانس هایی رو ساپورت میکنه؟

این مشخصات سایت هواووی هست ولی درست چیزی نزده

https://consumer.huawei.com/en/routers/4g-router-2-pro/specs/

TD.JPG

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، ATER گفته است:

امروز زنگ زدم با گارانتی مودم که ایزی ها صحبت کردم با قاطعیت گفت ساپورت میکنه میخوای بیار همینجا برات تست میگیریم  :|

بعد از ثبت نام سیم کارت زمان لازم هست مثلا یکی دو روز تا فعال بشه آیا؟

بعد من از کجا میتونم متوجه بشم مودم من چه فرکانس هایی رو ساپورت میکنه؟

این مشخصات سایت هواووی هست ولی درست چیزی نزده

https://consumer.huawei.com/en/routers/4g-router-2-pro/specs/

TD.JPG

شما مشخص نکردی مودمت پسوند چی داره

این از سایت 4gltemall.com که سایت معتبری هست :

Supported 4G LTE frequency bands

Huawei B612s-25d:  B1/B3/B7/B8/B20/B38/B40/B41/B42/B43
Huawei B612s-51d: B2/B4/B5/B7/B41

دقت کنید ، که فقط هووای B612s که پسوند 25d داره باند B42 را ساپورت میکنه :

https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b612-specs/

شما باید مطمئن بشی پسوند مودمت عین همین باشه 

تو عکس ی که فرستادی نوشته TD LTE ولی قید نکرده ایرانسل . 

ایرانسل 3500 استفاده میکنه بقیه شرکت ها اکثرا 2600 

در مورد ثبت نام سیم کارت که پرسیدی معمولا یه صبح تا عصر طول میکشه 

در مورد فرکانس های مودمت از سایت هواووی کمک نگیر از سایت های دیگه ببین چی نوشتن مثل همون 4gltemall.com یا آمازون هم هست و سایت های ایرانی هم همین طور 

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، بامداد گفته است:

شما مشخص نکردی مودمت پسوند چی داره

این از سایت 4gltemall.com که سایت معتبری هست :

Supported 4G LTE frequency bands

Huawei B612s-25d:  B1/B3/B7/B8/B20/B38/B40/B41/B42/B43
Huawei B612s-51d: B2/B4/B5/B7/B41

دقت کنید ، که فقط هووای B612s که پسوند 25d داره باند B42 را ساپورت میکنه :

https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b612-specs/

شما باید مطمئن بشی پسوند مودمت عین همین باشه 

تو عکس ی که فرستادی نوشته TD LTE ولی قید نکرده ایرانسل . 

ایرانسل 3500 استفاده میکنه بقیه شرکت ها اکثرا 2600 

در مورد ثبت نام سیم کارت که پرسیدی معمولا یه صبح تا عصر طول میکشه 

در مورد فرکانس های مودمت از سایت هواووی کمک نگیر از سایت های دیگه ببین چی نوشتن مثل همون 4gltemall.com یا آمازون هم هست و سایت های ایرانی هم همین طور 

مودم رو بردم سرکار تست کردم با TD LTE ایرانسل و موبینت کار میکنه ، زنگ زدم ایرانسل گفت پس محدود شما پشتیبانی نمیشه میتونه سیمکارت رو پس بدی :(

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

توی منطقه ما خط ایرانسل بشدت ضعیفه و اینترنتش هم کلا قطعه

میخواستم ببینم کسی میدونه به کجا باید گفت؟ سایتی تلفنی چیزی؟ اصن به خود ایرانسل باید گفت یا مخابرات؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان نت شبانه داخلی ایرانسل هم حذف شد به همراه بسته 30 گیگ 9 تومنی. دوران سیاه گیمر ها شروع شد. 😭

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...