رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

والا به خدا من هم خسته شدم دیگه! هفته ای 2 تومن شارژ میکنم کلا 4 تا sms  بیشتر نمیدم آخر هفته شارژم 0 میشه.

نکته ی دوم:

تا الان بیشتر از 50 تا sms از طرف ایرانسل اومده برام که گفته (تبریک! شما برنده ی 1000 تومان شارژ رایگان شدید برای دریافت شارژ عدد فلان رو به 7575 بفرستید)

1 قرون شارژ هم ندادن تا حالا.این هم شده روش جدید دزدی از مردم

جدیدا 5 هزار تومان که شارژ میکنم 4670 تومان شارژ میشه جریان این و دیگه نمیدونم چیه

سلام

9 درصد دزدی افزوده که توی همه چی وجود داره.(330 تومن ضرب کن توی چند میلیون مشترک،بیبن چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟).

انواع اقسام طرحهای مال مردم خوری..........به همین سادگی به همین خوشمزگی!!!!!!!!!

خداوندا دست این کثافت ها را از جیب ملت کوتاه بفرما......آمین

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دقیقاً دزد هستند و تا زمانی که همگی متحد نشن و شکایت نکنند ازشون(چه مجازی چه حضوری) درست نمیشه این وضع

نباید فقط جمع شد در اینترنت و درد دل کرد مشکل ما ایرانی ها این هست که همه استاد مطرح کردن مشکلات و بحث پیرامون ش هستیم ولی کمتر کسی اقدام میکنه در جهت رفع ش

لینک به دیدگاه

این هفته با هرکی که میشد راجع به این قضیه حرف زدم

از راننده تاکسی تا کارمند بانک و...

تقریبا 80 درصد مردم به این صورت ایرانسل داره ازشون دزدی میکنه

چیزی که برای من عجیبه اینه که هیچکس هیچ کاری نمیکنه و همه نشستن و گوشیو هی شارژ میکنن  :blink:

توی ژاپن نیم ساعت برق میره ، چهار نفرو مردم مجبور به استعفا میکنن شش نفر دیگم از خجالت خودشون استعفا میدن

اونوقت تو ایران سه ساعته برق میره و میاد و مردم فقط صلوات میفرستن

بهتره نذاریم شرایط اینجوری بمونه و یه کاری بکنیم

خدایی این دیگه نوبرشه دزدی به این صورت از مردم اونم همچین مبلغی ؟؟؟

اگه نفری یک ریال دزدی هم بکنه مبلغ هنگفتی میشه چه برسه نفری ده ها هزار تومان

بنده تجربه ای ندارم، اما اگه دوستان راه حلی بی اندیشن تا بتونم همکاری میکنم ... @};-

لینک به دیدگاه

معمولاً همه فقط شکوه میکنند و عملی انجام نمیدهند

لینک به دیدگاه

من چند بار شده بیشتر از 1000 تومن شارژ داشتم ولی یهو پریده.

همه میدوزدن ایرانسل هم روش.

لینک به دیدگاه

دوستام از من همینطوری بود تا شارژ میکردم اینقدر پیام 8282 و.... میومد تمام شارژم چند ساعته به فنا میرفت الان یک روش دارم که این مشکل حل میشه یکم طول میکشه بنوسیمش صبوری بفرمایید.

الان نزدیک دو هفته است اصلا پیام 8282 و.. برام نیومده و شارژم تموم نشده فقط سر چند روز یک پیام آهنگ های پیشواز ایرانسل میاد و یک پیامی که میگه همین طرح 4444 ایرانسل به 30 روز افزایش یافت و من موقعی که میرم شارژمو نگاه میکنم حتی یک ریال از شارژام تموم نشده و الان دارم از شارژم راحت استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

به نظرم ایرانسل مثله رابین هوده...

واسه من 2بار هردفعه 1گیگ اینترنت رایگان یک هفته یی داد

فکرکنم ازبعضیامیدزده وبه بعضیاهم جایزه میده همینطور الکی...

:D

لینک به دیدگاه

من که با هیچ احد و الناسی رابطه ندارم و حرف یا اس نمیدم هر وخ اس میاد می فهمم که ایرانسله  :D  ولی خداییش خیلی پیامک میاد آدم ذله میشه 

ولی چیزی که آزارم میده فروختن اطلاعات کاربران هس طوری که دو سه بار اومده که آقای فلان ! قشنگ اسم و شهرتمو نوشته و بعدش گفته که نمی دونم فلان بنز برنده شدینو ... منم میگم آره جون عمه ت میزنم میره پی کارش  :)

اصلا یه اس ام اس هایی میاد آدم فک می کنه تو هاوایی زندگی میکنی یهو میاد شما برنهد یه ساعت نمی دونم چی چی اصل شدین هزینه پست 49 تومن میشه و پرداخت در محل .آدرسو بفرستین  تا ارسال کنیم منم هیچ وخ جواب ندادم خیلی وسوسه انگیزه ولی خب نمی دونی بعدش چی میشه یهو دیدی دزد اومدن خونه آدم 

لینک به دیدگاه

من که با هیچ احد و الناسی رابطه ندارم و حرف یا اس نمیدم هر وخ اس میاد می فهمم که ایرانسله  :D  ولی خداییش خیلی پیامک میاد آدم ذله میشه 

ولی چیزی که آزارم میده فروختن اطلاعات کاربران هس طوری که دو سه بار اومده که آقای فلان ! قشنگ اسم و شهرتمو نوشته و بعدش گفته که نمی دونم فلان بنز برنده شدینو ... منم میگم آره جون عمه ت میزنم میره پی کارش  :)

اصلا یه اس ام اس هایی میاد آدم فک می کنه تو هاوایی زندگی میکنی یهو میاد شما برنهد یه ساعت نمی دونم چی چی اصل شدین هزینه پست 49 تومن میشه و پرداخت در محل .آدرسو بفرستین  تا ارسال کنیم منم هیچ وخ جواب ندادم خیلی وسوسه انگیزه ولی خب نمی دونی بعدش چی میشه یهو دیدی دزد اومدن خونه آدم 

این SMS ها واقعا حروم خوری عینی هست !

قشنگ مردم کم سواد جامعه رو تحریک میکنه و بعد از اینکه اس ام اسی حاوی هر متنی برای پاسخ ارسال کنی ، حتی فحش ، وارد مسابقه میشی و هر روز 200 تومن ازت کم میشه

اون قضیه ساعت و عینکو دستبندم همه دروغه ! چند تا از دوستام گرفتن ساعت های طرح ده تومنی رو 50 تومن میندازن به مردم

لینک به دیدگاه

یه بار از سایت همراه اول 2تومن شارژ خریدم.3بار پشت سر هم شارژ شد

یعنی 6تومن کلا :D

اولین و آخرین شانسی که تا حالا داشتم این بود

لینک به دیدگاه

دوستان من این مشکل رو برای همیشه حل کردم لطفا بیایید به این تایپک دیگه از شر پیام های تبلیغاتی راحت بشید و اینکه دیگه شارژتون کم نمیشه:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49156&st=0&p=599607

من خودم همین کارارو انجام دادم الان دو هفته ای هست راحت راحتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه بار از سایت همراه اول 2تومن شارژ خریدم.3بار پشت سر هم شارژ شد

یعنی 6تومن کلا :D

اولین و آخرین شانسی که تا حالا داشتم این بود

خیالت تخت 3 بار از حسابت کسر کرده متوجه نشدی

لینک به دیدگاه

خیالت تخت 3 بار از حسابت کسر کرده متوجه نشدی

نه اتفاقا چک کردم فقط 2تومن کم شده بود

حالا اینا رو بیخیال

نتشم به درد نمیخوره

همراه اول خوبه به 8مگ میرسه سرعتش

این سرعتش همیشه زیر 1مگه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

منم تماس گرفتم گفت فعالش کردی

خیلی حروم .... تشریف دارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاپیتالیسم. بخوای نخوای برده این سرمایه داری ها هستیم.

لینک به دیدگاه

خیلی جالب بود برام . ممنون از استارتر عزیز . بنده هم یک خط ایرانسل دارم که بعنوان خط دوم هر وقت کالایی میزارم رو سایت دیوار واسه فروش ، روشن میکنم . یعنی اصلا کسی اون شماره رو نداره و استفاده دیگه ندارم ازش . چند بار پیش اومده برام که شارژ کردم و بدون هیچ استفاده ای دو روز بعد که خواستم تماس بگیرم ، دیدم اعتبار صفر شده و گوشی هم از این گوشی های دوران ابتدایی خلقت بشر هست که اینترنت و از این حرف ها نداره .. و باز هم جالبه برام که برخورد بنده و خیلی از ماها برخورد غافلانه و فراموش کارانه ای هست راجع به این نوع موضوعات و این اخلاق ما ، راه رو متاسفانه واسه سوء استفاده طرف مقابل فراهم میکنه . شاید این طرح های تماس رایگان به جهت ماله کشی روی کصافط کاری های ( با"ص و ط" دسته دار یعنی خیلی غلیظ تر هست ) قبلی ، برنامه ریزی شده  . ممنون از توجه استارتر عزیز ، اگه دوستان راهکاری رو میشناسن که این اطلاع رسانی حالت جدی تری " صرفا از جهت برخورد عمومی با این اپراتور " و نه موضوع دیگه ای ، به خودش بگیره ، لطفا مطرح کنند .  

لینک به دیدگاه

سلام

من فک میکنم این دزدی ها دقیقا از موقعی شروع شده که لاین و واتساپ و .. اوج گرفتن و جالب تر اینکه مخابرات هم به شدن بدهکار شد و تا پای له شدن پیش رفت اما نمیدونم راست یا دروغ دوباره توی همن چندتا استانی که لغو شده بود دوباره راه اندازی شد

درضمن فقط ایرانسل نیست که زیر ابی میره

همراه اولم موزیانه داره همینکارو در لباس نوترینو و .. انجام میده

به هرحال این پولا خوردن نداره

جایزه هاشونم تو سرشون بخوره

چندسال پیش شنیدم ایرانسل یه شرکت انگلیسیه

حالاخودتون تا اخرشو بخونید...

با سابقه ای که انگلیس در ایران داره بعید نیست از این شیوه های جدید استفاده نکنه...

من به شخصه ازشون نمیگذرم

دوستان خواهشا گول این مسابقات پیامکی این تلویزیون خراب شده ی ایران رو نخورید

به محض اینکه پیامک میزنی و عضو میشی تازه بدبختی هات شروع میشه

تو ایران تا وقتی ازت پول بگیرن با پشمک حاج عبدالله ازت پذیرایی میکنن و مثه کانون فرهنگی اموزش هر روز پشتیبانت بهت زنگ میزنه تا مبادا اخر برج که میشه عضو فعالشون که معمولا پولدارم هست تعرفش دیر نشه

ولی خدانکنه بخوای لغو کنی یا حذفش کنی

دیگه جواب تلفنهاتو نمیدن و اگرم بدن میگن با مدیریت تماس بگیر

مدیریت هم که تو ایران معمولا یه خانومه مجازیه که وقتی زنگ میزنی بهش میگه پاسخگوی فعال فلان شرکت بفرمایید

دیگه بعدش باید قیدشو بزنی

یک کلام :

خدا لعنت کنه اوناییکه با برنامه ریزی و نقشه های از پیش تعیین شده جیب مردم مهربان و ساده ی ایران رو خالی میکنن.......................

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

یک کلام :

خدا لعنت کنه اوناییکه با برنامه ریزی و نقشه های از پیش تعیین شده جیب مردم مهربان و ساده ی ایران رو خالی میکنن.......................

@};- @};- @};- @};- @};-

----------

دوستان خواهشا چاره ای بی اندیشید ... .

تا کی باید بشینیم و از این جور ظلم هایی که در حق مردم ایران میشه راحت بگذریم ...

والا من خودم از این بحثا اصلا سر در نمیارم و تاحالا هم ازین کارا نکردم اگه تجربه داشتم خودم مستقیماً کارای اداریشو شروع میکردم

لینک به دیدگاه

درود دوستان

لطفا طبق توضیحات عمل کنید تا تبلیغات ایرانسل دیگر مزاحم شما نباشد.

برای لغو اشتراک محصولات مورد استفاده خود در ویترین ؛ کلمه STOP را از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 ارسال نموده تا نحوه لغو محصولات فعال بر روی شماره ایرانسل شما از طریق پیامک ارسال گردد.

برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی از شرکت ایرانسل ؛ عدد 2 را به شماره 5005 پیامک کنید.

در پایان ( بعد از ارسال کلمه STOP )  یک سری کد برای شما ارسال میشود که طبق توضیحات باید عمل کنید و به 8282 ارسال کنید.

بعد از انجام این کار طبق توضیحات داده شده عدد 2 را به شماره 5005 ارسال کنید تا برای همیشه از تبلیغات راحت بشید.

( یک پیامک برای شما ارسال میشود ؛ پیامک های تبلیغاتی شما حداکثر ظرف 48 ساعت آینده غیر فعال میشوند )

لینک به دیدگاه

درود

برای همراه اول هم کافیست ۱ را به ۸۹۹۹ بفرستید تا ظرف ۴۸ ساعت پس از آن،تمام پیامک‌های تبلیغاتی شما غیر فعال شوند.

فقط یه نکته‌ای هست که ممکنه بعضی از پیامک‌های بانک یا دانشگاه براتون نیاد،بانک احتمالش کمتره ولی دانشگاه که به صراحت گفت شما تبلیغاتی هارو بستی،ما نمیتونیم برات چیزی بفرستیم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همه

چند روزی هست که تو سایت در مورد خدمات اینترنت اپراتورها و تعرفه هاشون داره بحث میشه

گفتم یک تاپیک بزنم تا تمامی دوستان بتونن تو این تاپیک نظرات و تجربیاتشون رو در اختیار بقیه قرار بدن 

دوستانی که از اینترنت سیمکارت استفاده میکنن لطفا به سوالات زیر جواب بدن

1.سیمکارتتون چیه ؟

2.سرعت دانلود و آپلودتون چنده ؟

3.بهترین بسته های مخصوص دانلود رو معرفی کنید ؟

4.هر گونه توضیح که فکر میکنید به درد سایر دوستان میخوره بیان کنید (3نمره)  :D

و در آخر عزیزانی که از مودم 3G و 4G استفاده میکنن لطفا تجربیاتشون رو در اختیار من و دیگر دوستان قرار بدن 

میزان دریافت امواج این مودم ها از گوشی بیشتر هست یا کمتر و یا به یک اندازست ؟ (مقایسه ی میزان آنتن دهی مودم و گوشی)

با رفتن به لینک های زیر میتونید با بسته ها و تعرفه های سیمکارت های مختلف آشنا بشین :

تعرفه های ایرانسل

تعرفه های همراه اول 

تعرفه های رایتل:

*بسته های اینترنت دایمی و اعتباری

*بسته‌های مصرفی اینترنت

با تشکر از همه ی دوستان  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

post-8741-0-43447700-1446903072_thumb.png post-8741-0-18758500-1446903078_thumb.png post-8741-0-85687500-1446903093_thumb.png

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من تجربه استفاده از 3g ایرانسل دارم اونم با مودم دلینک سیم کارت خور (با گوشی تست نکردم ،گوشیم از این 7 سال پیش هاست)

بعد عید نوروز که خریدم سرعتش عالی بود 1 مگ الی 1.5 مگ سرعت دانلودم بود اما الان 60 الی 150 بعضی وقتها به 300 میرسه (نمیدونم مشکل از کجاست)

میزان آنتی دهی هم خیلی خوبه (قوی)

بهترین بسته ها هم معلوم نیست چون طرح ها مدت معینی دارند و بعد مدتی برداشته میشن مثلا تو خود عید بسته نامحدود گذاشته بود 1 هفته 10 تومن 2 الی 8 صبح حجم نامحدود

یا قبلا 24 گیگ واسه یه ماه 10 تومن اونم خوب بود الانم که در جریان هستین

یه بسته 3 ماهه هم بود خیلی خوب بود روزانه 50 گیگ 75 تومن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...