رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مهدی جان.

بسته ایرانسل 6 گیگ 3 ماه 25 هزار تومان بنظر من مناسبه.

الان رایتل 3+3 گیگ یکماه میده 15 تومن

همراه اول استفاده نکردم ولی دوتا بسته بالا بنظرم بصرفه اس.

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

من تجربه استفاده از 3g ایرانسل دارم اونم با مودم دلینک سیم کارت خور (با گوشی تست نکردم ،گوشیم از این 7 سال پیش هاست)

بعد عید نوروز که خریدم سرعتش عالی بود 1 مگ الی 1.5 مگ سرعت دانلودم بود اما الان 60 الی 150 بعضی وقتها به 300 میرسه (نمیدونم مشکل از کجاست)

میزان آنتی دهی هم خیلی خوبه (قوی)

بهترین بسته ها هم معلوم نیست چون طرح ها مدت معینی دارند و بعد مدتی برداشته میشن مثلا تو خود عید بسته نامحدود گذاشته بود 1 هفته 10 تومن 2 الی 8 صبح حجم نامحدود

یا قبلا 24 گیگ واسه یه ماه 10 تومن اونم خوب بود الانم که در جریان هستین

یه بسته 3 ماهه هم بود خیلی خوب بود روزانه 50 گیگ 75 تومن

@};-

سلام مهدی جان.

بسته ایرانسل 6 گیگ 3 ماه 25 هزار تومان بنظر من مناسبه.

الان رایتل 3+3 گیگ یکماه میده 15 تومن

همراه اول استفاده نکردم ولی دوتا بسته بالا بنظرم بصرفه اس.

@};-

خیلی ممنون که تجربیاتتون رو بیان کردید

خودم سیمکارت ایرانسل دارم

از بسته ی 350 مگی یک ماهه به مبلغ 7500 تومن استفاده کردم . به نظرم کمی گرونه !

این چند شب اخیر هم از بسته ی یک شبه 2-6 صبح،حجم 10 گیگ به قیمت 1000 تومن استفاده کردم و به نظرم کاملا بسته ی خوبیه . سرعت دانلودم بیشترین حالت به 2 مگ میرسه *خیلی کم پیش میاد به 2 مگ برسه* . کمترینش هم 700 کیلوبایت بر ثانیه هست . میانگین 1 مگابایت . سرعت آپلودش رو هنوز تست نکردم

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیزم

بنده فقط با موبایل میام نت و تازه 2-3 ماه است که 3G‏ ایرانسل اومده!

راستش موبایل من خفن و بروز نیست که از سرعت 3G‏ واستون بگم ولی یکی از آشنایان میگفت اوایل ورودش حداکثر سرعتش یک مگ در ثانیه بود ولی الان خیلی سرعتش اومده پایین!

به نظر من بهترین بسته ها بسته های یک ماهه هستند! میگی چرا؟!

مثلا ایرانسل بسته بالای یک ماه رو براتون جیره بندی میکنه!

مثلا اگر بسته ی سه ماهه 6 گیگ رو تهیه کنید، ماهی بیشتر از دو گیگ نمیزاره استفاده کنی که خیلی مسخرس!

راستی من با این امکانات فوق العاده در خراسان شمالی- شیروان زندگی میکنم :D

شادکام باشید :D

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همراه اول دائمی دارم اگه استفاده نکنم ماهی 4-5 تومن قبض میشه

ولی چندروزه 4g ایرانسل گرفتم بدون استفاده از هیچ چیزی تو یک هفته 4000 تومن شارژ کم کرده حتی برای تست زنگ یا اسم اس یا حتی اینترنت هم استفاده نکردم

لینک به دیدگاه

ولی چندروزه 4g ایرانسل گرفتم بدون استفاده از هیچ چیزی تو یک هفته 4000 تومن شارژ کم کرده حتی برای تست زنگ یا اسم اس یا حتی اینترنت هم استفاده نکردم

سلام محمد جان

خوبی؟

فکر کنم همراه اول فهمیده پولداری و اینا برات پول خورد هم نیست داره این کارو میکنه :D

مخلصم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمد جان

خوبی؟

فکر کنم همراه اول فهمیده پولداری و اینا برات پول خورد هم نیست داره این کارو میکنه :D

مخلصم.

سلام ایمان جان  :D

پولدار  :(

نمیدونم والا ولی بقیه هم همینو میگن اونایی که خط رند دارن همه شاکی هستند تازه اگه قبض رو ندی جریمه میزنن روش و اگرم پرداخت نکنی تهدید میکنن که خطو ازت بگیرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بسته 6 ماهه 30 گیگ 60 تومن گرفته بودم اونم بد نیست خوبه هر گیگ 2 تومن

روزانه هستش 24 ساعت قابل استفاده

لینک به دیدگاه

اینجا ایران است کشور ممکن شدن غیر ممکن ها

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

به نظر من 3G ایرانسل حرف نداره تعرفه بسته های اینترنتیش هم خیلی خوبه فقط کافیه یه مودم 3G بگیری دیگه حله بهتر از اینترنت مخابراتی و.... هست

لینک به دیدگاه

من تا الان ایرانسل و همراه اول رو تست کردم

-برای ایرانسل در طول روز آشغاله همیشه یا قطع میشه یا سرعت کمه و خیلی کم رو 4G میره حالا اگر هم وصل باشه نهایت 100 تا 200 بعضی مواقع تا 800هم دیدم ولی توی شب 3G تا 1مگ هم میره و 4G تا 3.2مگ هم دیدم بره.(البته باید چند بار گوشی رو به حالت پرواز ببرم تا همچین سرعتی بهم برسه)

-همراه اول پایدارتره در طول روز سرعتش بین 100 تا 1مگ میرسه شبا هم تا 1.5مگ میرسه 

من کلا تو کار شبانم قبل این که ایرانسل 10گیگ 1تومن رو بزاره از 24گیگ 10تومن همراه اول استفاده میکردم که اینجا بسته ایرانسل بهتره و در طول روز و به قیمت بنظرم بسته های همراه اول بهتر اند

+سرعت ایرانسل با برو-ک-سی کمی بیشتر هم میشه!

این از تجربه من  :D

ویرایش شده توسط MftFM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوال اینجاست چرا ایرانسل برای دائمی ها بسته نمیده ؟

لینک به دیدگاه

من از سیمکارت 4g ایرانسل استفاده میکنم بسته های یک شبش که عالیه و سرعت دانلود خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

من از سیمکارت 4g ایرانسل استفاده میکنم بسته های یک شبش که عالیه و سرعت دانلود خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

3g سرعتش همه جا یکسان نیست بعضی جاها خوبه بعضی جاها بد

اوایل که 3g ایرانسل فعال شده بود سرعتش عالی بود ولی الان خیلی کم شده و بعضی مواقع در حالت 3g گوشی انتن نداره 

اینم یک تست که نشون میده اوضاع چطوره

post-16089-0-04796800-1446922044_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کلا اگه سرعت دانلود کمتر از 1mb باشه بدرد نمخوره / حالا نمیدونم این طرحها تا کی هست .الله اعلم . چون همیشه ایران گرونترین و کم سرعترین اینترنتها رو داشته . 

لینک به دیدگاه

تو محله ما که فقط رایتل و همراه اول اینترنت دارن که جفتشون هم بی کیفیت و گرون هستن ، اینترنت موبایل بنظرم فقط ایرانسل ( البته منطقه با منطقه فرق داره ) اما من تو چندجا که ایرانسل انتن دهی خوب داشته تست کردم سرعت دانلودش از سرورهای خارجی بی نظیره . قیمتش هم همینطور . راجع به بسته هم اگه ایرانسل تو محله ما انتن دهی خوب داشت من روزی یه بسته ی پنج گیگ هزاری میخریدم ، میشد ماهی سی هزار تومن به ازای صد و پنجاه گیگ !!!

تو محله ما که فقط رایتل و همراه اول اینترنت دارن که جفتشون هم بی کیفیت و گرون هستن ، اینترنت موبایل بنظرم فقط ایرانسل ( البته منطقه با منطقه فرق داره ) اما من تو چندجا که ایرانسل انتن دهی خوب داشته تست کردم سرعت دانلودش از سرورهای خارجی بی نظیره . قیمتش هم همینطور . راجع به بسته هم اگه ایرانسل تو محله ما انتن دهی خوب داشت من روزی یه بسته ی پنج گیگ هزاری میخریدم ، میشد ماهی سی هزار تومن به ازای صد و پنجاه گیگ !!!

لینک به دیدگاه

به نظرم شما یه تقاضا به ایرانسل بدید چون عجیب جایی رایتل دکل داشته باشه و ایرانسل نداشته باشه .

لینک به دیدگاه

اینم مال دو شب پیشه نزدیک ساعت 5 صبح تست کردم

تست سرعت 3G ایرانسل با سایت معتبر speedtest :

post-8741-0-19854700-1447953148_thumb.png

سرعت دانلود تا 1.9 مگ هم رسیده بود

از این سایت داشتم بازی Dirt Rally earlly access V0.8 رو میگرفتم 

عکس از IDM

post-8741-0-10557500-1447953307_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

به نظرم شما یه تقاضا به ایرانسل بدید چون عجیب جایی رایتل دکل داشته باشه و ایرانسل نداشته باشه .

چندبار زنگ زدم ایرانسل گفت در حال پیگیری هستیم ، جالبه چهار پنج تا کوچه بالاتر انتن فول هستش ، به هر حال باز هم درود به شرف ایرانسل نسبت به رایتل و همراه و اول در شرایطی که هر سه اپراتور انتن دهی کامل داشته باشن باز هم با اختلاف زیاد اوله ، قیمتاش هم واقعا خوبه ( در جایی که تو ایران اینترنت در انحصار چند شرکت هستش ! ) و ممنون از شما
لینک به دیدگاه

دوستان من یه مودم هواوی خریدم که مثلا خیر سرمون از اینترنت خط استفاده بکنم.با سیمکارت همراه اول که یه بسته براش گرفته بودم امتحانش کردم

آنتنش پر بود و مودم جایی بود که قدرت سیگنالش عالی بود.ولی سرعت دانلودش از 50 یا 60 بیشتر نمیشد

به طرز عجیبی افتضاح که کلا پشیمون شدم و مودم رو فروختم و برگشتم به سوی مبین نت گرون :wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان من یه مودم هواوی خریدم که مثلا خیر سرمون از اینترنت خط استفاده بکنم.با سیمکارت همراه اول که یه بسته براش گرفته بودم امتحانش کردم

آنتنش پر بود و مودم جایی بود که قدرت سیگنالش عالی بود.ولی سرعت دانلودش از 50 یا 60 بیشتر نمیشد

به طرز عجیبی افتضاح که کلا پشیمون شدم و مودم رو فروختم و برگشتم به سوی مبین نت گرون :wacko:

سلام. با ایرانسل هم تست نکردین؟

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

عزیز به لینک سرورم هست . دیشب بنده تست زدم با اسفت کذر سرعت دالنودم 1 مگ بود ولی سایت دیکه 400 تا 500

لینک به دیدگاه

سلام. با ایرانسل هم تست نکردین؟

Sent from my Galaxy Nexus

سلام داداش.ایرانسل نداشتم که بذارم.چند نفر گفتن شاید سیم کارتت قدیمیه و مشکل داره :(

عزیز به لینک سرورم هست . دیشب بنده تست زدم با اسفت کذر سرعت دالنودم 1 مگ بود ولی سایت دیکه 400 تا 500

دقیقا درست میگی شما.شاید اشتباه کردم

ولی چندتا سایت امتحان کردم هیچ فرقی نکرد.واقعا اعصابم خورد شد و مودم رو بردم پس دادم :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...