رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هرچی بگم دلم خنک نمیشه

فقط میشه گفت خدا ازشون نگذره

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.

دوستان من سه تا مودم 4g ایرانسل تهیه کردم تا بتونم سرعت بالاتری واسه دانلود داشته باشم.

اما!

هر سه مودم هم یک مدل هستن. و وقتی وصل میکنم فقط یکی از مودم ها وصل میشه. و دو تای دیگه Unidentified Networks میده.

البته اون اموزشی که تو چند تا تاپیک دیگه هست اصلا به اونا ربط نداره.

چون قبل از این با یک مودم و هات اسپات گوشی وصل میشدم و مشکلی هم نداشتم.

همچنین صفحه مدیریت مودم یا همون تنضیمات 192.168.8.1 این آپی هست.

به عبارتی وقتی وارد این آی پی میشم فقط اطلاعات یک مودم برای من نمایش داده میشه.

باید چکار کنم آیا؟

لینک به دیدگاه

من هم دقیقا دو تا e3372 تهیه کردم با همین هدف ! هرچند سرعت تغییری نکرد ! (ترافیک بین مودم ها تقسیم میشه ، اما سرعت بیشتر نمیشه)

به هر حال ، شما باید دو تا از این مودم ها رو بذارید رو حالت دیباگ ، بعد با telnet بهش وصل بشید و تنظیمات شبکه رو تغییر بدید ! (کمی سرچ کنید آموزش های مختلفی در این رابطه هست ، مخصوصا توی سایت های روسی زبان)

علاوه بر این که این کار احتمالا گارانتی رو باطل میکنه (مثل روت کردن گوشی هست) ، اگه با لینوکس آشنایی کافی ندارید جدا توصیه میکنم بیخیال ــش بشید

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بزودی اموزشش رو میزارم در فروم 

لینک به دیدگاه

سلام بزودی اموزشش رو میزارم در فروم 

سلام.

به شدت منتظر هستم.

ممنون میشم اگر تاپیک زدید به من اطلاع بدید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستانی که از مودم استفاده میکنن

چجوری بسته های ساعتی فعال میکنن

مثلا من میخواستم بسته سه ساعت نامحدود 2000 تومنی فعال کنم

وقتی کد فعال سازی میزنی پیغام میده فعال سازی از برنامه کاربردی ایرانسل من !

حالا من چجوری این بسته رو فعال کنم

و از زمانی که کد مصرف کنترل ازاد زدم دیگه هیچ گونه پیامکی از جمله خود ایرانسل واسم نمیاد هیچی !!!!

اینم کد :*555*3*2*3#

کمک کنید

با تشکر

ویرایش :خوب الان تو مودم رو آیکون ایرانسل من کلیک کردم به صفحه ایرانسل انتقال داد اونجا هم ثبت نام کردم و پیغام داد رمز واستون پیامک میشه

اما واسه من هیچ پیامکی نمیاد آخه !!!!!!!!! :crying:

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

شما با یه گوشی اندرویدی یا ای او اس برنامه ایرانسل من رو دانلود کن و بعد هم شماره موبایلتون رو بده تو برنامه بعد بیامک فعالسازی براتون میاد ( البته اگر مودم شما بشتیبانی میکنه اگر نمیکنه خط رو تو یک گوشی دیگه بزارید ) بعد که ثبتنام کردید لاگین میشید و بعد هم بسته فعال میکننین - من همیشه از طریق این برنامه شارژ و اینترنت میگیرم خیلی خوبه - فقط بدیش اینه که شارژ رو تا ده هزار تومنی داره ( اخرین باری که گرفتم اینجوری بود ) بخاطر همین من از بانک شارژ 20 تومنی میگیرم ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما با یه گوشی اندرویدی یا ای او اس برنامه ایرانسل من رو دانلود کن و بعد هم شماره موبایلتون رو بده تو برنامه بعد بیامک فعالسازی براتون میاد ( البته اگر مودم شما بشتیبانی میکنه اگر نمیکنه خط رو تو یک گوشی دیگه بزارید ) بعد که ثبتنام کردید لاگین میشید و بعد هم بسته فعال میکننین - من همیشه از طریق این برنامه شارژ و اینترنت میگیرم خیلی خوبه - فقط بدیش اینه که شارژ رو تا ده هزار تومنی داره ( اخرین باری که گرفتم اینجوری بود ) بخاطر همین من از بانک شارژ 20 تومنی میگیرم ! 

مشکل اینجاست که هیچ گونه پیامکی برام نمیاد

از وقتی کد کنترل طرح آزاد زدم

فکر کنم باید با خود ایرانسل تماس بگیرم مشکلو حل کنن

ممنون از وقتت

لینک به دیدگاه

سلام در شهر ما ایرانسل اینترنت 4G داره من با 3G در ساعت 2 تا 8 صبح که تست کردم سرعت دانلود 1 مگابایت بر ثانیه بود

میخواستم ببینم به صرفه هست که یک مودم فور جی که الان 130 ت میدن با یک بسته ی یک ساله 100 گیگی که 175 ت هست به جای ADSL بخرم؟

کسایی که سرعت فور جی در بیرجند تست کردن لطفا توضیح بدن و اینکه در طول ساعت های مختلف روز سرعت ثابت هست یا فقط همون نصف شب ها سرعت زیاده

ویرایش شده توسط mortezadime
لینک به دیدگاه

بستگی به جای خونتون هم  داره.مثلا من خونمون دورتادورش ساختمونه نصف ساعت هم 4gجواب نمیده eمیشه ولی خونه بعضی ها همیشه4gمیشه eهم که پیج هم باز نمیکنه ولی تو محیط باز باسرعته2مگابایت هم دانلود کردم گوشیم:cat s40

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

1-بستگی به نوع مودم هم داره با مودم 130 تومنی فکر نکنم نت خوبی بهت بده

من 3g گرفتم 195 تومان نتش سرعت خوبی داره 100 تا 300 کیلوبایته

2- به موقعیت خونتونم بستگی داره

3-در کل الان اینترنت سیمکارت نسبت به adsl می ارزه (برای هردوسیمکارت همراه اول و ایرانسل)

لینک به دیدگاه

1-بستگی به نوع مودم هم داره با مودم 130 تومنی فکر نکنم نت خوبی بهت بده

من 3g گرفتم 195 تومان نتش سرعت خوبی داره 100 تا 300 کیلوبایته

2- به موقعیت خونتونم بستگی داره

3-در کل الان اینترنت سیمکارت نسبت به adsl می ارزه (برای هردوسیمکارت همراه اول و ایرانسل)

البته نوع مودم توی سیگنالی که دریافت میکنید بی تاثیر نیست

اما من با همین مودم 120 ه تومنی (e3372) با سرعت 8 تا 10 مگابایت / ثانیه دانلود میکنم

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

البته نوع مودم توی سیگنالی که دریافت میکنید بی تاثیر نیست

اما من با همین مودم 120 ه تومنی (e3372) با سرعت 8 تا 10 مگابایت / ثانیه دانلود میکنم

در طول زمان های مختلف مخصوصا اوج ترافیک سرعت کم میشه

و اگه میشه کمترین حالت سرعت چقدر هست؟

در مورد ping هم اگه تست کردین ممنون میشم بگین که مثل ای دی اس ال هست پینکش یا بهتره یا بد تر؟

لینک به دیدگاه

در طول زمان های مختلف مخصوصا اوج ترافیک سرعت کم میشه

و اگه میشه کمترین حالت سرعت چقدر هست؟

در مورد ping هم اگه تست کردین ممنون میشم بگین که مثل ای دی اس ال هست پینکش یا بهتره یا بد تر؟

همین الان سرعت 8mb/s هست (البته این قضیه خیلی خیلی به موقعیت شما بستگی داره و ممکنه سرعت شما اصلا نزدیک این مقدار هم نشه)

کمترین مقدار سرعت برای من حدود 4mb/s هست و حداکثر سرعتی که تجربه کردم هم 12mb/s

الان باید ترافیک بالایی وجود داشته باشه دیگه ، ملت دارن دانلود میکنند احتمالا

و پینگ 4.2.2.4 هم بین 125 تا 130 میلی ثانیه

پینگ 8.8.8.8 به طور میانگین 165 میلی ثانیه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من الان میخوام بسته اینترنت یک ماهه 1+1.5 گیگابایت (2 تا 8 صبح) رو بخرم.

این الان 2 تا 8 صبح رایگان هست حالا منظور از 1 + 1.5 چی هست یعنی 2 تا 8 صبح فقط 1.5 گیگ میتونم دانلود کنم یا نه  نامحدود هست یا کلا منظورش چیز دیگه ای هست؟ :-?

از دوستان ممنون میشم واسم توضیح بدن @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

post-21338-0-79568800-1460945417_thumb.png

امیدوارد خوشحال باشید و ارزو دارم بالا تر از سرعت بنده برید انشالله

ویرایش شده توسط احمد دیناروند
لینک به دیدگاه

ممنون از اشتراک گذاری. سرعت بر حسب مگابیت بر ثانیه است البته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خوبه اما سرعت اینترنت موبایل اصلا ثابت نیست الان تست گرفتید شده 17 مگابیت یک دقیقه بعد تست میکنید میشه 10 مگابیت.احتمال داره موقعی که شما تست گرفتید ترافیک آنتن محدوده شما کم بوده

لینک به دیدگاه

خوبه اما سرعت اینترنت موبایل اصلا ثابت نیست الان تست گرفتید شده 17 مگابیت یک دقیقه بعد تست میکنید میشه 10 مگابیت.احتمال داره موقعی که شما تست گرفتید ترافیک آنتن محدوده شما کم بوده

با سلام،

برای بنده که تقریبا اکثر مواقع بالای 45 مگابیت بر ثانیه و ثابت است. سرعث بی نظیری دارد و برای دانلود بسیار مناسب است.

سرعت در حال حاضر :دی

post-11602-0-61315100-1461110737_thumb.png

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

بچه ها اگر انقدر خوب یه پیشنهاد بدید من یک اینترنت ایرانسل بگیرم و باهاش دانلود کنم؟ هر گیگ شبانه چقدر میده؟ برای دانلود فقط میخوام تهیه

لینک به دیدگاه

بچه ها اگر انقدر خوب یه پیشنهاد بدید من یک اینترنت ایرانسل بگیرم و باهاش دانلود کنم؟ هر گیگ شبانه چقدر میده؟ برای دانلود فقط میخوام تهیه

باید بسته بخری.. بهترینش اینه که 900 تومن بدی یه ساعت نامحدود شبانه میذاره دانلود کنی (الکی میگن نامحدود سقفش 20 گیگه که نخواهی رسید البته به اون سقف) .. بسته 3 ساعته نامحدودشم 2000 تومن هست... خوب دانلود کنی میتونی تو سه ساعت 30 گیگی دانلود کنی.. من تو مشهد تونستم ساعت فک کنم 6 تا 7 وصل بشم و تو یه ساعت 11 گیگ دانلود کنم... استیم یه کله با سرعت 3.2 مگابایت دانلود میکرد :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...