رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوست عزیز

بین 500 تا 1500 می چرخه

از این پایین تر نمیاد

آخه جالب یک هفته ای میشه کم بیش بنده هم این مشکلو داشتم اما با سایت بخوصی مث سافت98که یه فایل دانلود میکردم بعد از زیپ خارج مکردم مشکل داشت , ولی سایت دانلودمو تغییر میدادم درست میشود

البته سرعت نت ایرانسل جدیدا خیلی پرش داره  اومده پایین که احتمالا مشکل از خود سرورشونه

ولی شما موقع دانلود از ف ی ل ت ر شکن استفاده کردی تا بحال

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آخه جالب یک هفته ای میشه کم بیش بنده هم این مشکلو داشتم اما با سایت بخوصی مث سافت98که یه فایل دانلود میکردم بعد از زیپ خارج مکردم مشکل داشت , ولی سایت دانلودمو تغییر میدادم درست میشود

البته سرعت نت ایرانسل جدیدا خیلی پرش داره  اومده پایین که احتمالا مشکل از خود سرورشونه

ولی شما موقع دانلود از ف ی ل ت ر شکن استفاده کردی تا بحال

نه

منم از پی سی دانلود و سافت عموما می گیرم

الان حتی برای فایل 2 میگی زیپ هم مشکل داره که خوشبختانه خودت WINRAR میتونه درستش کنه

ویرایش شده توسط Altek
لینک به دیدگاه

از قندشکنhotspot shieldاستفاده کن ببین مشکلت رفع میشه

ولی مشکل اصلی از ایرانسله  ولا غیر

لینک به دیدگاه

از قندشکنhotspot shieldاستفاده کن ببین مشکلت رفع میشه

ولی مشکل اصلی از ایرانسله  ولا غیر

اینطوری سرعت میاد زیر 150

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نامحدود همراه اول داستانش چیه ؟ 

ما امشب نزدیک 200 گیگ دانلود کردیم حالا نمیدونم جریان چیه ؟ روی گوشی میزنه بسته فعال نیست ولی داخل خود بسته نامحدود میزنه بسته نامحدود فعاله

صورت حساب رو هم چک کردم اوکی بود شایدم یک صفر رو اشتباه خوندم :| ولی میگه از 2 تا 7 صبح نامحدود تا الان نزدیک 200 گیگ دانلود شده ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای ننگ به نیرنگ شرکت شاتل که 2 روزه صفحه خرید آنلاین بسته های اینترنتی ایرانسل رو به شدت کند کرده تا وصل شدن به صفحه بانک خیلی طول بکشه و گهگاهی هم کلا نشه! و مجبورم با قند بشکن یا استفاده از مبین نت برم بسته ایرانسل بخرم :|

با مبین نت مثل فرفره باز میشه و به درگاه بانک متصل میشه با قند بشکن هم در کسری از ثانیه انجام میشه!

:D 

لینک به دیدگاه

احیانا اگه کسی 4 جی ایرانسل رو اگه تو کرمانشاه تست زده بگه ، adsl این جا این قدر داغونه که هیچ امیدی بهش ندارم . بهترین راه خرید یک سیم ایرانسل برای دانلود هست فکر میکنم.

لینک به دیدگاه

قند شکن هم جواب نمیده

همه نوعشم من تست کردم در سیستم عامل های مختلف یکی در میون جواب میده

دوستان اگه راه حلی به ذهنشون میرسه لطفا کمک کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تا وقتی از سایتی مثل soft98  که قابلیت resume داره و از دانلود منیجری مثل IDM استفاده کنی، حتی اگر سرعتت 0 بشه و ارور بده اگر Resume کنی و در آخر دانلود بشه، فایل سالم خواهد بود.

اگر باز هم میگید فایل سالم نیست، ویروس، کمبود حافظه، bad sector ... می تونه مشکل ایجاد کنه.

لینک به دیدگاه

موقع دانلود تعداد کانکشناتونو تغییر ندین. مثلا با 16 تا کانکشن دانلودو شروع میکنید پاوس کنید نباید تغییر بدین تغییر بدین مشکل پیش میاد

لینک به دیدگاه

تا وقتی از سایتی مثل soft98  که قابلیت resume داره و از دانلود منیجری مثل IDM استفاده کنی، حتی اگر سرعتت 0 بشه و ارور بده اگر Resume کنی و در آخر دانلود بشه، فایل سالم خواهد بود.

اگر باز هم میگید فایل سالم نیست، ویروس، کمبود حافظه، bad sector ... می تونه مشکل ایجاد کنه.

با سیستم ها و سیستم عامل های مختلف چک کردم فایده ای نداشت

همون فایل رو شما با adsl بگیری هیچ مشکلی نداره

حالا سیستم مشکل داره چرا با گوشی اندوریدی نمیشه از برنامه بازار دانلود کرد وبیشتر اوقات ارور میده

چرا با ایفون نمیشه برنامه گرفت؟ وموقع نصب دوباره از اول برنامه رو میگره؟

موقع دانلود تعداد کانکشناتونو تغییر ندین. مثلا با 16 تا کانکشن دانلودو شروع میکنید پاوس کنید نباید تغییر بدین تغییر بدین مشکل پیش میاد

اصلا تغییر نمیدم روی همون دیفالت دانلود منیجر که 8 کانکشنه قرار داره

لینک به دیدگاه

شما با گوشی یک فایل زیپ دانلود کن ببین درست دانلود میکنه و فایل سالمه ! من الان تو منطقه 4 ام هیچ مشکلی با ایراسنل 4جی ندارم البته سرعتم بالا پایین میشه اما تا الان همچین مشکلی نداشتم! به هر حال شما تست کن اگه مشکل همچنان روی گوشی بود و فایل خراب دانلود میشد قطعا مشکل از ایرانسل هستش اگرچه خیلی عجیب ممیشه اگه اینجوری باشه  !!! 

لینک به دیدگاه

شما با گوشی یک فایل زیپ دانلود کن ببین درست دانلود میکنه و فایل سالمه ! من الان تو منطقه 4 ام هیچ مشکلی با ایراسنل 4جی ندارم البته سرعتم بالا پایین میشه اما تا الان همچین مشکلی نداشتم! به هر حال شما تست کن اگه مشکل همچنان روی گوشی بود و فایل خراب دانلود میشد قطعا مشکل از ایرانسل هستش اگرچه خیلی عجیب ممیشه اگه اینجوری باشه  !!! 

درود

خرابه در 90 درصد موارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همین الان یهویی :D :D :D

attachicon.gifAshampoo_Snap_2016.05.30_20h06m00s_001_.png

من که فهمیدم فایل روی دانلود چی بود  :D  از روی الگوریتم اعداد توی اسمش  =))

لینک به دیدگاه

چی بود اگه راس میگی ؟ :D :D :D

من که فهمیدم فایل روی دانلود چی بود  :D  از روی الگوریتم اعداد توی اسمش  =))

میخوام ببینم کسی میتونه حدس بزنه قضیه این 1.5 مگ سرعت چیه ؟

لینک به دیدگاه

بسته ی که واسه ایرانسل  نامحدود باشه  کدش رو میگید ؟

من همراه اول یه بسته زدم یه ماهه 22 گیگ  9000 تومان  بعد با سرعت 20 30 نهایتش 120 کیلو بر ثانیه دانلود میکرد   اعصابم خرد شد  

هیچی به ایرانسل نمیرسه   اگه بسته نامحدود کد بلدید بگید دوستان

لینک به دیدگاه

نامحدود همراه اول داستانش چیه ؟ 

ما امشب نزدیک 200 گیگ دانلود کردیم حالا نمیدونم جریان چیه ؟ روی گوشی میزنه بسته فعال نیست ولی داخل خود بسته نامحدود میزنه بسته نامحدود فعاله

صورت حساب رو هم چک کردم اوکی بود شایدم یک صفر رو اشتباه خوندم :| ولی میگه از 2 تا 7 صبح نامحدود تا الان نزدیک 200 گیگ دانلود شده ...

:eek:  200 گیگ ؟؟؟ خط شما که انشالله 912 نیست ! چون بعید میدونم هیچ شرکتی تو ایران اجازه بده در مواقع دانلود نامحدود شبانه 200 گیگ دانلود بشه مگر اینکه معجزه ای رخ بده !!! یا اینکه خط شما اعتباری نباشه و هزینه روی صورت حسابتون بیاد  :-?

لینک به دیدگاه

:eek:  200 گیگ ؟؟؟ خط شما که انشالله 912 نیست ! چون بعید میدونم هیچ شرکتی تو ایران اجازه بده در مواقع دانلود نامحدود شبانه 200 گیگ دانلود بشه مگر اینکه معجزه ای رخ بده !!! یا اینکه خط شما اعتباری نباشه و هزینه روی صورت حسابتون بیاد  :-?

احتمالا اشتباه شده

اصلا سرعت در حدی نیست که بشه توی 5 ساعت 200GB دانلود کرد

من خودم حداکثر میتونم 20GB در ساعت دانلود کنم (ایرانسل - که البته محدودیت بسته ها هم همینقدر هست)

post-21837-0-63988800-1464630905_thumb.png

post-21837-0-54702200-1464630922_thumb.png

post-21837-0-50382000-1464630938_thumb.png

لینک به دیدگاه

همراه اول ۳جی با سرعت ۱.۲ مگابایت ثابت دانلود میکنه ولی با گوشی های جدید.

با گوشی های قدیمی نهایتا تا ۴۰۰.

ایرانسلم که لامصب هرچی به دکل نزدیک تر باشی سرعت مشتی تره.

با انتن فول و قدرت 79-dbm روی سرعت 3.5 مگ دانلود میکنه.

ولی حتما حتما بسته ۲ تا ۷ صبح همراه اول رو با خط اعتباری بزنید برای من ۹۰ هزار تومان اینترنت ازاد محاسبه شده بود هیچجورم زیر بار نمیرن.

لینک به دیدگاه

چی بود اگه راس میگی ؟ :D :D :D

میخوام ببینم کسی میتونه حدس بزنه قضیه این 1.5 مگ سرعت چیه ؟

فکر کنم فیلمهای عمو جانی باشه :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

بسته ی که واسه ایرانسل  نامحدود باشه  کدش رو میگید ؟

من همراه اول یه بسته زدم یه ماهه 22 گیگ  9000 تومان  بعد با سرعت 20 30 نهایتش 120 کیلو بر ثانیه دانلود میکرد   اعصابم خرد شد  

هیچی به ایرانسل نمیرسه   اگه بسته نامحدود کد بلدید بگید دوستان

کد USSD ندارد دوست عزیز، از طریق برنامه MyIrancell می توانید نامحدود شبانه 1و2 یا 3 ساعت خریداری و فعال کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

همراه اول ۳جی با سرعت ۱.۲ مگابایت ثابت دانلود میکنه ولی با گوشی های جدید.

با گوشی های قدیمی نهایتا تا ۴۰۰.

ایرانسلم که لامصب هرچی به دکل نزدیک تر باشی سرعت مشتی تره.

با انتن فول و قدرت 79-dbm روی سرعت 3.5 مگ دانلود میکنه.

ولی حتما حتما بسته ۲ تا ۷ صبح همراه اول رو با خط اعتباری بزنید برای من ۹۰ هزار تومان اینترنت ازاد محاسبه شده بود هیچجورم زیر بار نمیرن.

یه نکته خیلی مهم رو در نظر داشته باشید که اینترنت به گفته خودشون نامحدود 2 تا 7 صبح همراه اول به هیچ وجه نامحدود نیست و به محض این که مجموع دانلود و آپلودتون به حدود 19 گیگ برسه حتی اگر ساعت 4 صبح هم باشه!! ادامه حجم برای شما به صورت تعرفه آزاد محاسبه میشه و مطمئنا با سیمکارت دائمی به مشکل جدی بر خواهید خورد (مخصوصا اگر سرعت دانلود شما بالا باشه و اون 19 گیگ رو زودتر استفاده کرده باشید و مثلا 1 ساعت بعدش رو با تعرفه آزاد براتون حساب بکنه! )

در واقع این شرکت با این کلاه برداری و عنوان نکردن حجم 19 گیگ واقعی این بسته قصد جبران هزینه ها به همین شکلی که برای شما انجام دادن رو داره و ابدا و مطلقا نباید با سیمکارت دائمی از این طرح استفاده کرد.

کد USSD ندارد دوست عزیز، از طریق برنامه MyIrancell می توانید نامحدود شبانه 1و2 یا 3 ساعت خریداری و فعال کنید.

فقط برای طرح 3 ساعته الزام به استفاده از my irancell دارید و میشه با کد        *555*5*6*1#        و       *555*5*6*2#         طرح 1 ساعته و یا 2 ساعته رو فعال کرد

احتمالا اشتباه شده

اصلا سرعت در حدی نیست که بشه توی 5 ساعت 200GB دانلود کرد

من خودم حداکثر میتونم 20GB در ساعت دانلود کنم (ایرانسل - که البته محدودیت بسته ها هم همینقدر هست)

attachicon.gifsp.png

attachicon.gifirc2.png

attachicon.gifirc3.png

ماشالا سرعت!!! من بهترین سرعتی که با ایرانسل داشتم حدود 50 مگابیت بوده!

ای ننگ به نیرنگ شرکت شاتل که 2 روزه صفحه خرید آنلاین بسته های اینترنتی ایرانسل رو به شدت کند کرده تا وصل شدن به صفحه بانک خیلی طول بکشه و گهگاهی هم کلا نشه! و مجبورم با قند بشکن یا استفاده از مبین نت برم بسته ایرانسل بخرم :|

با مبین نت مثل فرفره باز میشه و به درگاه بانک متصل میشه با قند بشکن هم در کسری از ثانیه انجام میشه!

به این کار دیگه واقعا باید گفت تلاش مذبوحانه یک شرکت در جهت جلوگیری از دسترسی مشتری به خدمات بهتر رقیب!!!  =))  =))  =))  =))

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به نظرم گوشیه من نصبت به قیمتش سرعت اینترنت  خیلی خوبی داره. من با سایت FAST.COMتست میگیرم 19 مگ بهم میده.{البته مکان خیلی تاثیر داره}

CAT S40

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من نیم ساعته که با برنامه ایرانسل من بسته نا محدود 3 ساعته گرفتم هنوز که فعال نشده هیچ الان برنامه ایرانسل من هم باز نمیشه کلا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...