رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

انشالله اگه عمری باقی بمونه سرعت بالای دو مگ رو خواهیم دید....من رفتم جلو دکل نشستم سرعتم تازه رسید به دو مگ...یعنی فیس تو فیس دکل ساعت دو شب...فکرشو بکن... :D

سلام / امیدوارم البته اگر عمرمون کفاف بده 

فکر کنم به نزدیک بودن به دکل نیست به تعداد یوزرهایی هست که دارن استفاده میکنن و هرچه قدر خلوت باشه بهتره 

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام / امیدوارم البته اگر عمرمون کفاف بده 

فکر کنم به نزدیک بودن به دکل نیست به تعداد یوزرهایی هست که دارن استفاده میکنن و هرچه قدر خلوت باشه بهتره

البته حرف شما صحیحه ولی وقتی گوشیو توی یه دستم و دست دیگم رو به دکل میچسبوندم سرعت صد کیلو بایت بیشتر میشد....

اینسری اگه رفتم حتما یه ویدیو ازش درست میکنم:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته حرف شما صحیحه ولی وقتی گوشیو توی یه دستم و دست دیگم رو به دکل میچسبوندم سرعت صد کیلو بایت بیشتر میشد....

اینسری اگه رفتم حتما یه ویدیو ازش درست میکنم :D

دکل به منزل ما نزدیک هست و مشکل کم بودن انتن ندارم خوشبختانه و همیشه و در هر شرایطی 4تا خط مودم پر هست و کم نمیشه 

ولی خب به نظر در اون ساعات دانلود کننده مثل من زیاده و پهنای باند هم افتضاحه به هین خالطر کم میاره 

دست شمارو خریدارم  :D

لینک به دیدگاه

عطا جان خودت رو ناراحت نکن دادا

داستان همینیه که میبینی، وقتی تعداد یوزر ها برای دانلود زیاد میشه سرعت بشدت میاد پایین، در سمت ما سرعت دانلود از ساعت 7 تا 12 شب، به 40 کیلوبیت در ثانیه هم میرسه، در عوض در ساعاتی که هیشکی نیست دانلود کنه، سرعت دانلود تا 3000 کیلوبیت هم میرسه، خلاصه اینطوری خلاصه کنم، هروقت سرعتش رو لازم داری، کنده، و هر وقت لازمش نداری، سرعتش تنده.

ساعات شلوغی:

post-10228-0-39869300-1466775513_thumb.png

ساعات خلوتی:

post-10228-0-38682900-1466775526_thumb.png

بعد از اینکه دستگاه رو تهیه کردم، یکی از دوستان گفت این دستگاه ها بشدت امواج خطرناکی دارند و نزدیک ماندن به آنها در مدت طولانی سرطان زاست.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

درود 

والا کیفیت آنتن دهی مودم 4 خط بدون افت هست که به نظرم عالیه ولی اون قسمت SNR دقیقا تو کدوم قسمته ؟ 

دقیق یادم نیست، 100% هم مطمئن نیستم این مدل داشته باشه یا نه ولی اصولاً چیزیه که باید هر نتورک دیوایسی داشته باشه.

معمولاً قسمت connection info هست.

ولی خب البته اگه 4 خط آنتن پر داری، snr خوبی هم باید داشته باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان خودت رو ناراحت نکن دادا

داستان همینیه که میبینی، وقتی تعداد یوزر ها برای دانلود زیاد میشه سرعت بشدت میاد پایین، در سمت ما سرعت دانلود از ساعت 7 تا 12 شب، به 40 کیلوبیت در ثانیه هم میرسه، در عوض در ساعاتی که هیشکی نیست دانلود کنه، سرعت دانلود تا 3000 کیلوبیت هم میرسه، خلاصه اینطوری خلاصه کنم، هروقت سرعتش رو لازم داری، کنده، و هر وقت لازمش نداری، سرعتش تنده.

ساعات شلوغی:

attachicon.gif135.PNG

ساعات خلوتی:

attachicon.gif137.PNG

بعد از اینکه دستگاه رو تهیه کردم، یکی از دوستان گفت این دستگاه ها بشدت امواج خطرناکی دارند و نزدیک ماندن به آنها در مدت طولانی سرطان زاست.

سلام خدمت آرمین جان عزیز 

والا چی بگم با شور ا شتیاق میشینیم پای اینترنت و دانلود و این چیزا ولی هیچ وقت نشده از استفادش لذت برم و همیشه ضدحال بوده 

بله گویا باید دست به کار بشم و یه چندتا کاربر و یوزری که دورو بر منزلمون هست رو ترور کنم  :D تا شاد سرعت مام کمی بره بالا 

بله کاملا درسته که هر وقت نیاز داری ضعیفه و کنده متاسفانه 

کدوم دستگاه آرمین جان ؟ یعنی این مودم فلشی هم سرطان زاست ؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل دکل هست و شلوغی و شما کاری نمیتونی کنی ولی کلا نمیدونم چرا سرعت بسته های شبانه کمتر از بسته های روزانس یعنی تست کردم که میگما من کلا از 4جی گوشیم استفاده میکنم سرعتم صبح به 30 مگابیت برثانیه میرسه اپلودم 29 تو ساعات شلوغی 8 مگابیت هست ولی وقتی شبانه میگریم سرعتم نهایت میشه 200 کیلوبایت که مزخرفه اما من االان از بسته 2 گیگ روزانه 4 گیگی شبانه هفته ای استفاده میکنم سرعت شبش عالیه و من دیشب به خاطر ضعیف بدون انتنم داشتپ 500 تا دان میکردم میگم بازم انتم خیلی خیلی ضعیف بود

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

دوست عزیز مشکل دکل هست و شلوغی و شما کاری نمیتونی کنی ولی کلا نمیدونم چرا سرعت بسته های شبانه کمتر از بسته های روزانس یعنی تست کردم که میگما من کلا از 4جی گوشیم استفاده میکنم سرعتم صبح به 30 مگابیت برثانیه میرسه اپلودم 29 تو ساعات شلوغی 8 مگابیت هست ولی وقتی شبانه میگریم سرعتم نهایت میشه 200 کیلوبایت که مزخرفه اما من االان از بسته 2 گیگ روزانه 4 گیگی شبانه هفته ای استفاده میکنم سرعت شبش عالیه و من دیشب به خاطر ضعیف بدون انتنم داشتپ 500 تا دان میکردم میگم بازم انتم خیلی خیلی ضعیف بود

کلا مربوط به دکل شما هست تو منطقه سعی کنید با ایراسنل تماس بگیرید و درخواست بدید که به منطقطون رسیدگی کنین یا یک پارتی چیزی پیدا کن زود تر درست کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان این پول هاییکه خرج نت میکنی  رو جمع کن یه سر برو کره یه روز بشین پای اینترنت لذت رو بردی برگرد

دقت داشته باش لذت زیاد برای انسان بده پس لذت زیاد از دانلود هم برامون بده

چیزی جز افسوس مگه داریم مگه میشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا مربوط به دکل شما هست تو منطقه سعی کنید با ایراسنل تماس بگیرید و درخواست بدید که به منطقطون رسیدگی کنین یا یک پارتی چیزی پیدا کن زود تر درست کنن

سلام 

بله متاسفانه همونطور که دوستان عزیز گفتن مشکل شلوغی داریم و کاریشم نمیشه کرد 

تو سرویسهایی که بین کاربرا طرفدار دارن همین مشکلات رو داریم ( اعمال محدودیت و شلوغی ) مثل شبانه رایگان یا دانلود شبانه یا همین سه ساعته نامحدود 

عطا جان این پول هاییکه خرج نت میکنی  رو جمع کن یه سر برو کره یه روز بشین پای اینترنت لذت رو بردی برگرد

دقت داشته باش لذت زیاد برای انسان بده پس لذت زیاد از دانلود هم برامون بده

چیزی جز افسوس مگه داریم مگه میشه

سلام بر مهدی جان عزیز 

آی گفتی مهدی جان آی گفتی / یعنی از صبح بشینی پای اینترنت تا شب و هی چی میخوای رو ببینیی و بشنوی و دانلود کنی وااای چه شود 

لذت ؟ چی هست لذت ؟ تو این مملکت باشیو از چیزی لذت ببری ؟ همش که کوفتمون میشه لذت تنی چند ؟ 

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان یه سوال داشتم , اگه با گوشی بزارم برای دانلود و همزمان هم به شارژ باشه گوشی خراب میشه ؟ ( آخه 2 تا 8 صبح باتری تموم میشه اگه به شارژ نباشه)

لینک به دیدگاه

دکل به منزل ما نزدیک هست و مشکل کم بودن انتن ندارم خوشبختانه و همیشه و در هر شرایطی 4تا خط مودم پر هست و کم نمیشه 

ولی خب به نظر در اون ساعات دانلود کننده مثل من زیاده و پهنای باند هم افتضاحه به هین خالطر کم میاره 

دست شمارو خریدارم  :D

اون نمایش گرافیکی رو جدی نگیرید

وقتی مودم وصل هست سورس این صفحه رو نگاه کنید تا متوجه مقادیر مربوط به پارامتر های سیگنال بشید :

http://192.168.8.1/api/device/signal

در ضمن من خودم قبل از ماه رمضان سرعت دانلودم حدود 8 تا 10 مگابایت در ثانیه بود و الان بین 4 تا 6 مگابایت در ثانیه هست ، کاهش سرعت توی این ماه کمی عادی هست ، ملت بیشتری نصف شب بیدار هستند !

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان یه سوال داشتم , اگه با گوشی بزارم برای دانلود و همزمان هم به شارژ باشه گوشی خراب میشه ؟ ( آخه 2 تا 8 صبح باتری تموم میشه اگه به شارژ نباشه)

خیر دوست عزیز، به نوشته های اینترنت زیاد توجه نکنید. من خودم 3 ساله اساسی از باتری گوشیم وقتی به شارژ بوده کار کشیدم که خیلی داغ می شه، گذاشتم تا قطره ی آخر 0 درصد خالی بشه، افتاده زمین ضربه خورده و خلاصه نمودمش. این اواخر یه باتری نو خریدم، عمر باتری گوشی هیچ فرقی نداره با باتری قبلیه. تازه فکر کنم باتری قبلی خودم بیشتر هم کار می کنه چون اصله و این چینیه.

باتری لیتیوم یون یا لیتیوم پلیمر چیزیه که عمدا هم بخوای بترکونی بازم خراب بشو نیست. مگه اینکه بزنی short circuit کنیش که منفجر بشه.

ویرایش شده توسط ArcadiA
لینک به دیدگاه

دوستان بنده یه راهنمایی میخواستم در مورد خرید مودم 4G که آیا ارزش داره بگیرم؟والا من از 3G ایرانسل که استفاده میکنم 2 تا 8 صبح سرعتش خیلی پایینه بین 100 تا 800 کیلیوبایته که بیشتره موقعه ها 300 کیلیوبایته حالا به نظر شما ارزش داره این مودم 4G رو از ایرانسل بخرم؟

http://yello.ir/modem/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-E3372-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84

لینک به دیدگاه

دوستان بنده یه راهنمایی میخواستم در مورد خرید مودم 4G که آیا ارزش داره بگیرم؟والا من از 3G ایرانسل که استفاده میکنم 2 تا 8 صبح سرعتش خیلی پایینه بین 100 تا 800 کیلیوبایته که بیشتره موقعه ها 300 کیلیوبایته حالا به نظر شما ارزش داره این مودم 4G رو از ایرانسل بخرم؟

http://yello.ir/modem/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-E3372-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84

اگر می خوای بخری نو نخر

حداقل اول که اطمینان نداری به سرعت

یا اول تست کنین بعد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

لینک به دیدگاه

اگر می خوای بخری نو نخر

حداقل اول که اطمینان نداری به سرعت

یا اول تست کنین بعد

درسته ولی اخه من گوشی 4G هم ندارم کسی رو هم ندارم که ازش مودم بگیرم چه جوری تست کنم؟میترسم مودم رو بخرم ولی منطقه ای که ما هستیم سرعتش خیلی کم باشه

لینک به دیدگاه

درسته ولی اخه من گوشی 4G هم ندارم کسی رو هم ندارم که ازش مودم بگیرم چه جوری تست کنم؟میترسم مودم رو بخرم ولی منطقه ای که ما هستیم سرعتش خیلی کم باشه

دقیقا نکته همینکه

کجا نشریف دارین

لینک به دیدگاه

دقیقا نکته همینکه

کجا نشریف دارین

بنده مرکز تهران هستم سمت میدان پاستور

لینک به دیدگاه

بنده مرکز تهران هستم سمت میدان پاستور

تهران دوستان زیادن

بگردین شاید مودم هم پیدا کنین مخصوصا از همسایه ها

یا مودم دست دوم هم زیاده بگردین تو فروم ها

لینک به دیدگاه

تهران دوستان زیادن

بگردین شاید مودم هم پیدا کنین مخصوصا از همسایه ها

یا مودم دست دوم هم زیاده بگردین تو فروم ها

چی بگم حالا شما کسی رو می شناسید مودم 4G با قیمت خوب بفروشه؟

لینک به دیدگاه

چی بگم حالا شما کسی رو می شناسید مودم 4G با قیمت خوب بفروشه؟

-

من مشهد هستم

یکی دارم قابل نداره ولی برای فروش نیست

سرچ کنین زیاد میاد مخصوصا همین ۳۳۷۲

وگر نه راستین بازار مناسب تر میده با بامیلو در موقعیت های خاص

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این خوبه برا خرید ؟

Irancell LH92 3G/4G Wi-Fi Modem

یا برم سمت TP-Link

لینک به دیدگاه

سلام

این خوبه برا خرید ؟

یا برم سمت TP-Link

عرض ادب خدمت ناظر انجمن 

راستش من E3372 قبل از عید خریدم که تو برج 1 امسال نرم افزار مودم اشکال پیدا کرد و بردمش گارانتی ایرانسل بعد از 24 ساعت برام تعویضش کردن ! بعد از اون مشکل خاصی باهاش نداشتم ! ولی در کل بدی مودم های شرکتی مثل ایرانسل و رایتل و همراه اول و ... اینه که اگه قفلشون رو برداریم از گارانتی خارج میشن ! بنظر من شما نظر بقیه ی دوستانم جویا شو و ببین اگه مودم های دیگه مثلا tp-link گارانتی معتبری دارند از اون مودم ها بخر اگرنه بیا سمت ایراسنل ! 

لینک به دیدگاه

سلام

این خوبه برا خرید ؟

یا برم سمت TP-Link

درود دوست عزیز بودجه رو اول مشخص کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز بودجه رو اول مشخص کنید

300-400

شارژدهی باتری حداقل 7-8 ساعت

لینک به دیدگاه

300-400

شارژدهی باتری حداقل 7-8 ساعت

فک میکنم بهترین گزینه TP-LINK M7350 هستش 

تا 10 ساعت هم کار میکنه به گفته شرکت قیمتش هم حدود 370 هست.البته مدل TP-LINK M7300 هستش ی مقدار ارزونتره وهمین چیپست هم روشه اونم گفته 10 ساعت شارژ نگه میداره ولی قابلیت استفاده همزمان از 15 در مدل اول به 10 در مدل دوم رسیده بتریشونم اولی فکر میکنم 2550 و د.ومی 2000میلی امپر بر ساعت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...