رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر کنم گرفتم میخوای چیکار کنی

میخوای برنامه رو تنظیم کنی که ساعت دو خودش دانلودو شروع کنه خودتم بگیری بخوابی درسته؟?  

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، Morteza K گفته است :

فکر کنم گرفتم میخوای چیکار کنی

میخوای برنامه رو تنظیم کنی که ساعت دو خودش دانلودو شروع کنه خودتم بگیری بخوابی درسته؟?  

بعله دیگه 

کی حال داره تا 2 بیدار بمونه 

لینک به دیدگاه

با گوشی یا pc?

میتونی برنامه مدیریت اینترنت بزاری تنظیم کنی که ساعت مثلا2:01 دقیقه اینترنت روشن بشه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Morteza K گفته است :

با گوشی یا pc?

میتونی برنامه مدیریت اینترنت بزاری تنظیم کنی که ساعت مثلا2:01 دقیقه اینترنت روشن بشه 

مودم 4g دارم و با pc دان میکنم . 

برای ساعت بندی از idm استفاده میکنم دیگه . 

فقط مشکل این روشن خاموش کردن دیتای مودم هست !

لینک به دیدگاه

دقیق یادم نیست ولی یه ترفندایی همین خود ویندوز داره که میتونی برنامه ریزی کنی که تو ساعت معین فلان برنامه فعال بشه همینطور تو ساعت معین غیر فعال بشه

لینک به دیدگاه

سلام 

لزومی نداره اینترنت و خاموش کنی به دانلود منیجر برنامه بده ۱ دقیقه بعد از ساعت ۲ شروع به دانلود کنه تا زمان مجاز بسته ی نامحدود. خود ایرانسل از ساعت ۲ به بعد از همون بسته نامحدود استفاده میکنه .من خودم این کا رو میکنم تا الانم به مشکلی بر نخوردم.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، omid.gh گفته است :

سلام 

لزومی نداره اینترنت و خاموش کنی به دانلود منیجر برنامه بده ۱ دقیقه بعد از ساعت ۲ شروع به دانلود کنه تا زمان مجاز بسته ی نامحدود. خود ایرانسل از ساعت ۲ به بعد از همون بسته نامحدود استفاده میکنه .من خودم این کا رو میکنم تا الانم به مشکلی بر نخوردم.

دمت گرم داداش  .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sajadko گفته است :

خب منم ایرانسل من رو دارم . و همین الان خریدم و الان هم توی بسته هام اومده . 

توی 1 ساعت همون  20 گیگ دانلود هم خییییلی زیاده داداش ?

عزیز. تو یه ساعت بیست گیگ برای من و بعضیا کمه دانلود. زیاد میکنم

لینک به دیدگاه

و. یه پیشنهادی که براتون دارم اینه اگه نسخه دانلود. منیجرتون اصلی نیست بیاید. برنامه

eagle get رو. دانلود. کنید رو دست نداره محیط کاربری ساده ،کم حجم ،بی دردسر،پشتیبانی از زبان فارسی،و خیلی چیزای دیگه 

به نظرم دانلودش کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

چند روز پیش بسته ساعتی (3 ساعت ، 2000 تومان ، 60 گیگ ،2-8صبح) گرفتم ،ب سته سه ساعتی بود ، ولی من 6 ساعت اینترنت داشتم ، اینم مده نظر داشته باشید .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Morteza K گفته است :

دقیق یادم نیست ولی یه ترفندایی همین خود ویندوز داره که میتونی برنامه ریزی کنی که تو ساعت معین فلان برنامه فعال بشه همینطور تو ساعت معین غیر فعال بشه

برنامه task scheduler که با خود ویندوز 10 هست اینکارو میکنه عزیز .. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ariiian گفته است :

عزیز. تو یه ساعت بیست گیگ برای من و بعضیا کمه دانلود. زیاد میکنم

شما با 4G ایرانسل چقدر سرعت دارید ؟

از شانس بد ،   من توی منطقه خیلی شلوغی هستم و سرعت خیلی بالا نمیره  که حتی بتونم 10 گیگ دانلود کنم .

لینک به دیدگاه

با اجازه منم وارد بحث بشم. سرعت دریافتی بستگی به تعداد کاربران و همچنین قدرت سیگنال در منطقه ای که هستین داره و هرچی قوی تر باشه سرعت بالاتر خواهد بود. منم تابحال موفق به دریافت 20 گیگ در ساعت نشدم! تهش مثلا ساعتی حدود 7 گیگ. بستن فایل های سنگین موقعی که دانلود تمام شده باعث میشه چند دقیقه ای دانلود نکنه و همون چند دقیقه باعث میشه کلی از دانلود انجام نشه و مخصوصا اگر چند تا فایل سنگین باهم تمام بشه idm و هارددیسک قاط میزنه اساسی.
اما شما سوال کننده محترم که پرسیدین .من تابحال چنین مشکلی ندیدم و فکرمیکنم اون دیتا که در سایت گفته مربوط به گوشی هاست و اگر مثل من از مودم استفاده میکنید بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، میثثم گفته است :

با اجازه منم وارد بحث بشم. سرعت دریافتی بستگی به تعداد کاربران و همچنین قدرت سیگنال در منطقه ای که هستین داره و هرچی قوی تر باشه سرعت بالاتر خواهد بود. منم تابحال موفق به دریافت 20 گیگ در ساعت نشدم! تهش مثلا ساعتی حدود 7 گیگ. بستن فایل های سنگین موقعی که دانلود تمام شده باعث میشه چند دقیقه ای دانلود نکنه و همون چند دقیقه باعث میشه کلی از دانلود انجام نشه و مخصوصا اگر چند تا فایل سنگین باهم تمام بشه idm و هارددیسک قاط میزنه اساسی.
اما شما سوال کننده محترم که پرسیدین .من تابحال چنین مشکلی ندیدم و فکرمیکنم اون دیتا که در سایت گفته مربوط به گوشی هاست و اگر مثل من از مودم استفاده میکنید بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

دیشب تست کردم .  منم از مودم استفاده میکنم 

مشکلی نبود . نیازی هم نبود که مودم رو خاموش روشن کنم  و اتوماتیک خودش از بسته نامحدود استفاده میکنه . 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

دیشب تست کردم .  منم از مودم استفاده میکنم 

مشکلی نبود . نیازی هم نبود که مودم رو خاموش روشن کنم  و اتوماتیک خودش از بسته نامحدود استفاده میکنه . 

درود ... آیا اگه من مثلا  ساعت 12 یک بسته نامحدود بخرم و بعدش مودم رو به پی سی وصل کنم آیا خودش ساعت 2 شروع ب دانلود کنه  ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

درود ... آیا اگه من مثلا  ساعت 12 یک بسته نامحدود بخرم و بعدش مودم رو به پی سی وصل کنم آیا خودش ساعت 2 شروع ب دانلود کنه  ؟

شروع دانلودش رو باید با IDM تنظیم کنید ولی استفاده از بسته ی نامحدود به صورت اتوماتیک توسط خود مودم انجام میشه 

لینک به دیدگاه

اموزش صف بندی idm در اینترنت هست اگر پیدا نکردید بگید که توضیح بدم

لینک به دیدگاه

عملا یه طوری تنظیم می کنند کسی نتونه استفاده کنه از این بسته ها.... افراد بسیار بسیار کمی نصف شب میان و از اینترنت استفاده می کنند

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان

من یک مودم همراه Vodafone R226 (هوآوی E5786-22a) دارم اما نمیدونم تنظیمات درستش چیه... چون قابلیت تجمیع فرکانسی داره و Cat6 هست گفتن که ایرانسل این خاصیت رو داره و توی توضیحاتش اومده  پهنای باند دو فرکانس ۱۸۰۰ و ۲۶۰۰ مگاهرتز را با یکدیگر جمع میکند.

تصویر صفحه تنظیمات مودم رو فرستادم. من فقط اون apn رو میدونم که mtnirancell میشه. با همین مودمو وصل میشه به اینترنت اما همیشه یه علامت R روی صفحه مودم میاد (رومینگ!) 

همچنین توی اطلاعات اتصال که نگاه میکنم فقط مقابل ipv4 آیپی و این موارد ظاهر میشه و مقابل ipv6 خالیه!

میشه اگر کسی اطلاعات داره منو واسه تنظیمات راهنمایی کنه؟

واقعا چند ساعته باهاش سروکله میزنم اما هیچ فایده ای نداره

2017-01-13_094925.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام
من میخواستم یه مودم 4g lte advancehd هواوی بخرم
یه مدل پیدا کردم ولی نمیدونم اسلات سیمکارت داره یا نه؟؟
Huawei E5186 4G LTE CAT6 CPE Router
کسی در مورد این موددم اطلاعی داره ممنون میشم یه راهنایی کنیید با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه استارتر

دوستان کسی تجربه استفاده از آنتن های تقویتی برای مودم e3372 داره ؟ چه مقدار سرعت دانلود و آنتن دهی فرق میکنه؟

لینک به دیدگاه

من اصلا خرید مودم رو پیشنهاد نمیکنم چون تکنولوژی 4g به کار رفته تو اون ها اکثرا قدیمی هستش و از نوع حداکثر cat4 هستن. در صورتی که الان تو اکثر گوشی های رده بالای بازار مودم داخلیشون از cat6 تا cat 12 پشتیبانی میکنند. در مورد تفاوت این cat4 و cat 6,9,12 فقط باید بگم زمین تا آسمان فرق میکنه. توی cat4 حداکثر میتونه به یک دکل وصل بشه و اگر اون دکل پهنای باندش کم شده باشه سرعتش افتضاح خواهد بود. در صورتی که توی cat 6 همزمان به دو دکل و توی cat های بالاتر حتی به چهار تا یا بیشتر همزمان وصل میشه و سرعت بینظیری ارائه میده. من شخصا ایفون ۶اس عموم که cat 6 هستش رو با گلکسی نوت ۵ دوستم که cat9 هستش کنار هم تست کردم . واقعا سرعت گلکسی با اختلاف بهتر بود.

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

من اصلا خرید مودم رو پیشنهاد نمیکنم چون تکنولوژی 4g به کار رفته تو اون ها اکثرا قدیمی هستش و از نوع حداکثر cat4 هستن. در صورتی که الان تو اکثر گوشی های رده بالای بازار مودم داخلیشون از cat6 تا cat 12 پشتیبانی میکنند. در مورد تفاوت این cat4 و cat 6,9,12 فقط باید بگم زمین تا آسمان فرق میکنه. توی cat4 حداکثر میتونه به یک دکل وصل بشه و اگر اون دکل پهنای باندش کم شده باشه سرعتش افتضاح خواهد بود. در صورتی که توی cat 6 همزمان به دو دکل و توی cat های بالاتر حتی به چهار تا یا بیشتر همزمان وصل میشه و سرعت بینظیری ارائه میده. من شخصا ایفون ۶اس عموم که cat 6 هستش رو با گلکسی نوت ۵ دوستم که cat9 هستش کنار هم تست کردم . واقعا سرعت گلکسی با اختلاف بهتر بود.

درود ، از کجا میشه فهمید که گوشی و مودم کدوم مورد و ساپورت میکنن ؟

و استفاده از آنتن های تقویتی چطور ؟ الان من انتن نصفه 4g دارم که اونم حداکثر سرعتی که میده 1.5 الی 2 مگ هستش که شبها پایین تر هم میاد

دو تا خیابون پایین تر همین مودمو تو سیستم رفیقم تست کردم سرعت ثابت 4 مگ متغیر تا 6 مگ داد با آنتن کامل

به نظرتون با گرفتن آنتن تغییری تو سرعت دانلود و آنتن دهی میشه ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

درود ، از کجا میشه فهمید که گوشی و مودم کدوم مورد و ساپورت میکنن ؟

و استفاده از آنتن های تقویتی چطور ؟ الان من انتن نصفه 4g دارم که اونم حداکثر سرعتی که میده 1.5 الی 2 مگ هستش که شبها پایین تر هم میاد

دو تا خیابون پایین تر همین مودمو تو سیستم رفیقم تست کردم سرعت ثابت 4 مگ متغیر تا 6 مگ داد با آنتن کامل

به نظرتون با گرفتن آنتن تغییری تو سرعت دانلود و آنتن دهی میشه ؟

درود

برای اطلاع از مودم گوشیتون به سایت gsmarena مراجعه کنید تو قسمت مشخصات همیشه مینویسند.

راجع به مودمتون تو بالا هم توضیح دادم بستگی به اون دکلی داره که وصل میشه. ممکنه اون دکلی که نزدیک خونتونه بر اثر ترافیک بالا و تعداد افرادی که بهش وصل میشن سرعتش پایین بیاد. مزیت cat 6 و بالاتر اینه که تنها به یه دکل وابسته نیست و همزمان اطلاعات رو از چند دکل میگیره که سرعت دانلود رو خیلی بالاتر میبره

اضافه کردن آنتن هم دردی ازش دوا نمیکنه چون تکنولوژیش قدیمی هستش

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود بر لیونی های  عزیزم

دوستان من  بسته ایرانسل یک هفته ای 5 گیگ از ساعت 6 تا 12 ظهر را فعال کردم ولی از دو روز پیش فقط بعضی سایتهای داخلی را میتونم باز کنم  و سایتهای خارجی باز نمیشن !

دیروزم مودم به صورت خودجوش هی  قطع میشد و میرفت روی 3g و مجبور شدم دستی بزنم روی 4g که کاملا ارتباط قطع میشد

برای شما  چطور؟

ویرایش شده توسط میثثم
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...