رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا منم مودم e3372 رو خریدم ولی چطوری بفهمم قدرت انتن دهی چقدره؟

روتر هم اینه tpLink MR3220 3G/4G Router

اگه روی مودم webUI ایرانسل نصب هست

سورس این صفحه رو ببینید :

http://192.168.8.1/api/device/signal

و یا اگه وب UI خود Huawei هست ، یه علامت سوال توی منوی بالای صفحه هست ، روی اون کلیک کنید (البته باز هم راه بالا قابل استفاده هست !)

سلام دوسنان 

داتگل 3372 گرفتم 

از کجا میشه فهمید چه قدر از حجم باقی مونده؟؟

ساده ترین راه استفاده از نرم افزار MyIrancell است که بر روی دیوایس خودتون نصب می کنید.

علاوه بر این ، پس از فعال سازی هر بسته میتونید توی پنل مودم بخش statistics رو clear history کنید

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

:-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  امیدوارم جنبه تبلیغ انتن نباشه . یه چیزی هم در نظر بگیرید سرعت سایتم تاثیر داره . ولی در اینترنت ماه واه ای اصلا قدرت سیگنال تاثیر نداره . یعنی سیگنالت 60 باشه چه 90 درصد باز تاثیری نداره .حال نمیدونم ایرانسل چطور تاثیر داره  :-?  :-?  :-?  :-?  :-? 

لینک به دیدگاه

بنده هم با نسل چهارم ایرانسل در حال حرکت دقیقا روبروی برج میلاد با موبایل مایکروسافت تست زدم ، البته فول انتن نبود و در حال حرکت

download:51 Mbps

لینک به دیدگاه

بنده هم با نسل چهارم ایرانسل در حال حرکت دقیقا روبروی برج میلاد با موبایل مایکروسافت تست زدم ، البته فول انتن نبود و در حال حرکت

download:51 Mbps

عزیز با چی تست زدین

بهترین راه استفاده از برنامهadmکه کارایی شبیهidmداره و یه دانلود منیجر هستش

موقع دانلود سرعته دقیق و واقعیو بهتون نمایش میده.

لینک به دیدگاه

سلام اساتید عزیز ، 

اگه می شه یه ping هم بگیرن ببینیم (از سرور آلمانی ، یا گوگل)

متشکر

لینک به دیدگاه

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

لینک به دیدگاه

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

قطعا مودم اس 6 اج از کور قوی تره ! این بدیهی هستش اما ممکنه دوست شما به 4g متصل شده باشند ! اگر به 4جی متصل نیستند و با 3جی همچین سرعتی دارند یحتمل مودم گوشی شما ضعیفتر هستش البته من پارسال سوویچ مکرر از 3جی به 2جی داشتم بعد از کلی تماس با ایرانسسل یک اپراتورش بهم گفت که سیمکارتت مشکل داره و حق با اون بود بعد از تعویض سیمکارتم دیگه مشکل سوییچ شبکه از نسل 3 به نسل 2 رو نداشتم !  

لینک به دیدگاه

منو هم وسوسه کردید برم تو کارش  :D  واقعا برا دانلود خوبه

فقط چند تا سوال. 

سیم کارتو بخوام تعویض کنم و 4جی بگیرم چه مدارکی میخواد؟ سیم کارته به نام خودم نیست و یه 7 سالی هست دارمش  :D  البته جعبه و ایناشم گم شده :laughing:  نمیشه با این داستانا عوض کرد و 4G رو گرفت؟

(البته اون زمانی ک میگفتن شماره ملی رو نفرستین مسدود میشه و .. مال خودمو دادم و قبول کرد با اینکه ب نام خودم نبود)

تو نقشه خود سایت نگاه کردم خونه ما دقیقا لب مرزه پوشششونه. یعنی آخرین نقطه ای ک آنتن میده هستیم. اینطوری بد نمیشه سرعتش؟ آنتنش کم نمیشه؟

مودم ارزونتر نیست؟ چون واسه استفاده دائم نمیخوام فقط برا دانلود شبانش میخوام. گوشیمم اس4 هست مدلی که 4جی ساپورت نمیکنه(البته میکرد هم اینطور ک معلومه بخوام هات اسپات کنم و دانلود کنم باتری داغون میشه)

ممنون میشم راهنمایی کنید  :x

احتمالا گوشیتون 4G ساپورت نمیکنه. میکرد هم تا جایی که میدونم باید سیم کارت رو عوض کرد و با سیم کارت قدیمیا نمیشه 4G گرفت  :-?

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

تا الان گفتیم که کَمُ کیف این اینترنت چجوره، حالا بگید چی دانلود کنیم؟ من قبل از این هم از دانلود اشباع شده بودم، الان هیچ ایده ای ندارم. :wacko: 

خودتون چی دانلود می کنید؟

لینک به دیدگاه

قطعا مودم اس 6 اج از کور قوی تره ! این بدیهی هستش اما ممکنه دوست شما به 4g متصل شده باشند ! اگر به 4جی متصل نیستند و با 3جی همچین سرعتی دارند یحتمل مودم گوشی شما ضعیفتر هستش البته من پارسال سوویچ مکرر از 3جی به 2جی داشتم بعد از کلی تماس با ایرانسسل یک اپراتورش بهم گفت که سیمکارتت مشکل داره و حق با اون بود بعد از تعویض سیمکارتم دیگه مشکل سوییچ شبکه از نسل 3 به نسل 2 رو نداشتم !  

اتفاقا منم همین مشکلو دارم.هم با ایرانسل هم همراه اول.چون آنتن دهی نسل 2 قویتره بیشتر وصل میشه به اون

با تعویض سیم کارت درست میشه این مورد؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم همین مشکلو دارم.هم با ایرانسل هم همراه اول.چون آنتن دهی نسل 2 قویتره بیشتر وصل میشه به اون

بعضی گوشی مثل سونی تنظیم داره که مثلاً فقط به LTE وصل بشه اونایی که خودشون پیش فرض ندارن می شه روت کرد نرم افزاری روش نصب کرد که فقط از 4G استفاده کنه، آیفون هم کاریش نمی شه کرد. حالا بگو برای دانلود چه ایده ای داری؟

لینک به دیدگاه

بعضی گوشی مثل سونی تنظیم داره که مثلاً فقط به LTE وصل بشه اونایی که خودشون پیش فرض ندارن می شه روت کرد نرم افزاری روش نصب کرد که فقط از 4G استفاده کنه، آیفون هم کاریش نمی شه کرد. حالا بگو برای دانلود چه ایده ای داری؟

اره ولی آیفون نداره

هیچ ایده ای ندارم :D

نهایت سرعتی که گرفتم 6مگ بوده که به نظرم ارزش این همه دردسر رو نداره واسه دانلود

من از روش های دیگه دانلودامو تامین میکنم :)

مثل دانلود با نت دانشگاه بصورت نامحدود :wacko:

لینک به دیدگاه

منو هم وسوسه کردید برم تو کارش  :D  واقعا برا دانلود خوبه

فقط چند تا سوال. 

سیم کارتو بخوام تعویض کنم و 4جی بگیرم چه مدارکی میخواد؟ سیم کارته به نام خودم نیست و یه 7 سالی هست دارمش  :D  البته جعبه و ایناشم گم شده :laughing:  نمیشه با این داستانا عوض کرد و 4G رو گرفت؟

(البته اون زمانی ک میگفتن شماره ملی رو نفرستین مسدود میشه و .. مال خودمو دادم و قبول کرد با اینکه ب نام خودم نبود)

تو نقشه خود سایت نگاه کردم خونه ما دقیقا لب مرزه پوشششونه. یعنی آخرین نقطه ای ک آنتن میده هستیم. اینطوری بد نمیشه سرعتش؟ آنتنش کم نمیشه؟

مودم ارزونتر نیست؟ چون واسه استفاده دائم نمیخوام فقط برا دانلود شبانش میخوام. گوشیمم اس4 هست مدلی که 4جی ساپورت نمیکنه(البته میکرد هم اینطور ک معلومه بخوام هات اسپات کنم و دانلود کنم باتری داغون میشه)

ممنون میشم راهنمایی کنید  :x

دوستان ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید

@};-

لینک به دیدگاه

اره ولی آیفون نداره

هیچ ایده ای ندارم :D

نهایت سرعتی که گرفتم 6مگ بوده که به نظرم ارزش این همه دردسر رو نداره واسه دانلود

من از روش های دیگه دانلودامو تامین میکنم :)

مثل دانلود با نت دانشگاه بصورت نامحدود :wacko:

برای آیفون اذیت اش بیشتر از مزایا شه من الان آیفون 5s دارم که 1 ساله فقط خاک می خوره اینقدر این اینترنتش پدر منو در آورد، ارزشو نداره، صبر کن تا وضع آنتن دهی ها بهتره بشه اگه مطمعن نیستی.

دوستان ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید

@};-

باید خوده مالک باشه چند دقیقه هم بیشتر کار نداره. رمز نمی دونم چیه سیم کارت رو هم باید از شماره 700 بگیری، خوده نماینده بهت می گه چی بپرسی. سرعت هم باید با گوشی دوستی آشنایی تو محل مورد نظر تست کنی . از دانگل E3372 هم ارزون تر نداریم.

لینک به دیدگاه

بله در اکثر مواقع مشکل رفع می شود. بر روی دانگل و یا روترهای LTE هم می توانید تعیین کنید که صرفا به صورت LTE یا 3G وصل شود

منو هم وسوسه کردید برم تو کارش :D واقعا برا دانلود خوبه

فقط چند تا سوال.

سیم کارتو بخوام تعویض کنم و 4جی بگیرم چه مدارکی میخواد؟ سیم کارته به نام خودم نیست و یه 7 سالی هست دارمش :D البته جعبه و ایناشم گم شده :laughing: نمیشه با این داستانا عوض کرد و 4G رو گرفت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :x

احتمالا گوشیتون 4G ساپورت نمیکنه. میکرد هم تا جایی که میدونم باید سیم کارت رو عوض کرد و با سیم کارت قدیمیا نمیشه 4G گرفت :-?

سلام.

از طریق برنامه MyIrancell می توانید اقدام کنید و سیم کارت به آدرس ثبت شده ارسال می شود

برای پشتیبانی هم از گوشی و یا دانگ یا روتر استفاده کنید

لینک به دیدگاه

بله در اکثر مواقع مشکل رفع می شود. بر روی دانگل و یا روترهای LTE هم می توانید تعیین کنید که صرفا به صورت LTE یا 3G وصل شود

سلام.

از طریق برنامه MyIrancell می توانید اقدام کنید و سیم کارت به آدرس ثبت شده ارسال می شود

برای پشتیبانی هم از گوشی و یا دانگ یا روتر استفاده کنید

آدرسی که اولین بار ثبت شده؟ همون 7 سال پیش؟ و اگه نره و  مشکل پیش بیاد چطوری باید پیگیری کرد؟

بعد درمورد این آنتن دهیش نظری ندارین؟ دقییقا آخرین نقطه هستیم که پوشش میده. ممکنه آنتن کم بده و نشه سرعت خوبی گرفت؟

و ارزون ترین مودمی ک براش میشه گرفت چقدره؟

ممنون  @};-  @};-

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

آدرسی که اولین بار ثبت شده؟ همون 7 سال پیش؟ و اگه نره و  مشکل پیش بیاد چطوری باید پیگیری کرد؟

بعد درمورد این آنتن دهیش نظری ندارین؟ دقییقا آخرین نقطه هستیم که پوشش میده. ممکنه آنتن کم بده و نشه سرعت خوبی گرفت؟

و ارزون ترین مودمی ک براش میشه گرفت چقدره؟

ممنون  @};-  @};-

درود،

باز دقیقش و از شماره 700 با سیم کارت ایرانسل و یا مرکز تماس اون با شماره 09377000000 بپرسید بهتر است.

برای آنتن دهی هم برای بنده بر روی گوشی 2 آیفون 2 سیگنال در حالت LTE دارم و بر روی روتر LTE به صورت کامل آنتن می دهد و به نظرم در آنتن دهی تفاوت قابل توجهی دارد. باز هم باید تست بفرمایید.

لینک به دیدگاه

با سلام،

برای بنده که تقریبا اکثر مواقع بالای 45 مگابیت بر ثانیه و ثابت است. سرعث بی نظیری دارد و برای دانلود بسیار مناسب است.

سرعت در حال حاضر :دی

attachicon.gifCapture.PNG

سلام

یه سوال با مودم خود ایرانسل وصل میکنیش به پی سی؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال با مودم خود ایرانسل وصل میکنیش به پی سی؟

درود؛

هم با گوشی آیفون 6s به صورت Hotspot تست کردم گرامی و هم با دانگلی که داخل امضام وجود دارد. با استفاده از دانگل آنتن دهی بهتر بود. دانگل ایرانسل مدل هوواوی هم داشتم به نسبت سیگنال کمتری نسبت به گوشی داشتم.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آب در کوزه و ما معلوم نیست گرد کجا میگردیم... :D

خودمون طبقه نهم هستیم و روی برج روبروییمون هم آنتن ایرنسل هست و بغلیش هم همراه اول :| فاصله حدود 100 متر 

آقا رامین هم در منزل ما با گوشیشون تست کردن سه برابر سرعت اینترنت P2P خودم بود :|

پس من هم پیش به سوی 4G :D

لینک به دیدگاه

خودمون طبقه نهم هستیم و روی برج روبروییمون هم آنتن ایرنسل هست و بغلیش هم همراه اول :| فاصله حدود 100 متر 

آقا رامین هم در منزل ما با گوشیشون تست کردن سه برابر سرعت اینترنت P2P خودم بود :|

به به مبارک باشه فرجام عزیز :دی آنتن بغل دستت هست دیگه ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینم چیکار میکنی فرجام !!  :D  :D  =))

لینک به دیدگاه

:دی استیم هم در حال آپدیت بازی است و نوسان سرعت به دلیل عدم پر کردن پهنای باند با IDM به دلیل داشتن پهنای باند برای برنامه های دیگر است.

post-11602-0-31607500-1462139940_thumb.png

سلام اساتید عزیز ، 

اگه می شه یه ping هم بگیرن ببینیم (از سرور آلمانی ، یا گوگل)

متشکر

این هم پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 در حال دانلود برای دوستی که درخواست داشتند.

post-11602-0-94661900-1462140157_thumb.png

ویرایش :

در نهایت  با یک بسنه 3 ساعته حدود 46 گیگابایت ترافیک دریافتی داشتم ( تمامی موارد قرار داده شده برای دانلود )   ^_^

post-11602-0-48424100-1462154134_thumb.png

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...