رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان مشکل برای شما هم هست ؟ من بسته گرفتم ولی فعال نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مشکل برای شما هم هست ؟ من بسته گرفتم ولی فعال نمیشه

بله عزیز الان اجرا نمیشه برنامه ایرانسل من.(در این لحظه ، امکان داره 5 یا 10 یا نیم ساعت دیگه اجرا بشه امکانم داره اصلا تا صبح نشه)

من بارها سر این جریان با 700 تماس گرفتم ولی اصلا یه جوری رفتار میکنن که اینگار آدمو گاگول فرض میکنن و هیچ کار خاصی انجام نمیدن.

تازه برای من پیش اومده 2بار بسته رو خریدم از شارژمم کم شده و بعد از گزشت نیم ساعت هنوز فعال نشده منم که نصف شب دیگه بیخیال شدم گرفتم خوابیدم،صبح که بیدار شدم میبینم من ساعت 2 ارسال کردم درخواستم رو ساعت هفت و نیم فعال شده

لینک به دیدگاه

بله عزیز الان اجرا نمیشه برنامه ایرانسل من.(در این لحظه ، امکان داره 5 یا 10 یا نیم ساعت دیگه اجرا بشه امکانم داره اصلا تا صبح نشه)

من بارها سر این جریان با 700 تماس گرفتم ولی اصلا یه جوری رفتار میکنن که اینگار آدمو گاگول فرض میکنن و هیچ کار خاصی انجام نمیدن.

تازه برای من پیش اومده 2بار بسته رو خریدم از شارژمم کم شده و بعد از گزشت نیم ساعت هنوز فعال نشده منم که نصف شب دیگه بیخیال شدم گرفتم خوابیدم،صبح که بیدار شدم میبینم من ساعت 2 ارسال کردم درخواستم رو ساعت هفت و نیم فعال شده

خوب اینطوری که به شکل مسخره ای فقط شارژ کم میشه

عجب عوضی بازی هستا

لینک به دیدگاه

attachicon.gifScreenshot_2016-04-18-06-26-32.png

امیدوارد خوشحال باشید و ارزو دارم بالا تر از سرعت بنده برید انشالله

بخواید تقریب بزنید میشه 18

لینک به دیدگاه

بخواید تقریب بزنید میشه 18

رکورد بنده تا الان2.8 مگابایت در ثانیه بود دانلود ولی متاسفانه حذف شد ولی انشالله عکس میگیرم و میفرستم

عزیزان این 3g هست نه 4g

ویرایش شده توسط احمد دیناروند
لینک به دیدگاه

معمولا هفته ای 2-3 بار به روز رسانی شبکه داره ایرانسل که شب انجام میشه!

مثلا برنامه ایرانسل من باز نمیشه یا شارژ میریزی شارژ نمیشه و...

بهتره اون موقع هیچ کاری نکنین

مثل همین دیشب

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان  من با از اینترنت گوشی با کامپیوتر استفاده کردم سرعتش با توجه به سرور ها متغیر بود تا 1.7 مگابایت هم رسید 

1 ساعته شبانه گرفته بودم تا 2:35 بدون مشکل دانلود میکرد ولی بعد از اون سرعت 0 میشد بعد از 1 دقیقه تا 100 میرسید دوباره 0 

برای همین بروزرسانی شبکس که اقای آدم خور بالا گفتن یا چیز دیگه ؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان.اول این که به بزرگی خودتون ببخشید اگر محل تاپیکو اشتباه زدم.خب بریم سراغ مشکل چند ماهه ما

من یه galaxy s3 GT-I9300 دارم. گوشیم از 3g ساپورت میکنه و محل زندگی ما هم طبق نقشه ایرانسل تحت پوشش 3g هست.من تنظیمات خودکار رو با sms  دریافت و نصب میکنم و خوب تنظیمات APN تغییر میکنه.ولی دیتا رو روشن میکنم E  نشون میده. تنظیمات دستی هم انجام دادم ولی همین نتیجه تکرار میشه. لطفا اگر کسی بلده راهنمایی بکنه.ممنون

لینک به دیدگاه

احتمالا پوشش تري جي ندارين

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

لینک به دیدگاه

احتمالا پوشش تري جي ندارين

من 100 درصد مطمین هستم.

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

دوست اگر گوشي تري جي داره apn درست تنظيم شده mtnirancell ديگه چيزي نميمونه جز پوشش

با گوشي ديگه هم تست كنين

به نقشه نميشه اطمينان كرد

ویرایش شده توسط Srx190d
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت تک تک دوستان و کاربران عزیز و بزرگوار ، امیدوارم ایام به کامتون باشه

سروران عزیز بنده چند روز پیش یک مودم 4g همراه ( USB ) خریدم به مدل : HUAWEI E3372  برای دنلود فیلم و سریال و آهنگ  

ولی متاسفانه یا تنظیمات مشکل داره یا یه محدودیت خاصی تو ساعات شبانه هست که من نمیتونم بیشتر از سرعت 2M رو تجربه کنم و این اصلا خوشایند نیست

بسته ای هم که من استفاده میکنم : 2000 تومنی ساعتی  که از ساعت 2 صبح تا 8 صبح همون روز هست به مدت سه ساعت و دانلود 60 گیگ که متاسفانه سرعت دانلودش

که نهایتا 2M باشه بسیار کمه و بدرد نخور / حالا اگر دوستان میتونن در این مورد راهنمایی کنن خوشحال میشم بشنوم و استفاده کنم .

hw_405834.jpg

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درتنظیمات شبکه مودم 4G Only رو انتخواب کنید من فکرمیکنم مودم به صورت اتوماتیک به شبکه 3g وصل شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درتنظیمات شبکه مودم 4G Only رو انتخواب کنید من فکرمیکنم مودم به صورت اتوماتیک به شبکه 3g وصل شده 

ضمن سلام و تشکر

تنظیماتش روی همون گزینه ای که فرمودید هست

لینک به دیدگاه

درود

فکر میکنم به شلوغیه دکل باشه. 

من کرج بیشتر از 2 نمیگیرم، بعضی شبها نهایت 3 . ضمناینکه معمولاً  2 3 ساعت اول سرعت جالب نیست و حدود 4 تا 7 سرعت به حداکثر میرسه.

در مقابل یکی از دوستان وسط بیابون تشریف دارن، اب نیست که نت باشه، بعد سرعت 7.5 میگیرن ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

دوست من سلام

احتمال اينكه سرعت دكل و تعداد يوزر منطقه زياد باشه سرعت معمولا كم هست

اگر با گوشي مي توانين تست كنين كمينه سرعت دستتون

مياد

وگر نه تنظيمات خاصي نداره اكثرا اتومات انجام ميشه

اديت ----------

و نكته آخر معمولا ٣٣٧٢ با يو اس بي جالب در مياد با توجه به اينكه آمپر خروجي زير نيم ميباشد باز اگر يواس بي ٣ باشه ي چيزي وگر نه بهتره به روتر درست درمون وصل بشه

ویرایش شده توسط Srx190d
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من کرج بیشتر از 2 نمیگیرم، بعضی شبها نهایت 3 . ضمناینکه معمولاً  2 3 ساعت اول سرعت جالب نیست و حدود 4 تا 7 سرعت به حداکثر میرسه.

در مقابل یکی از دوستان وسط بیابون تشریف دارن، اب نیست که نت باشه، بعد سرعت 7.5 میگیرن ...

آره اون دو سه ساعت اول خیلی بده برای من حدود 600 کیلوبایت بر ثانیه :|  اصلا انگار عمدیه... سر ساعت 4 صبح از خونه ما سرعت خوب میشه.. حتی 1 دقیقه هم کم و زیاد نه ها! دقیقا سر ساعت 4 سرعتم میره روی 3 مگابایت تا ساعت 6 صبح و از 6 صبح تا 8 صبح هم که میره روی 4 مگابایت

لینک به دیدگاه

بله فکر میکنم در ابتدای ساعت شبانه سرعت رو محدود کردن

بنده قبلا در بدترین شرایط 2mb سرعت دانلود داشتم با 4g ولی الان زیر 500kb هست. از ساعت 2تا3 یا 3-4 تهایت میتونم 700-800mb دانلود کنم در صورتی که قبلا حداقل 10gb دانلود داشتم تو 1 ساعت

حالا نمیدونم تو ماه رمضون اینطوری کردن یا داستان دیگه ای داره

لینک به دیدگاه

من از کرج ساعت 5 تا 8 سرعت نهایت 1.2 مگ دانلود دارم از ایرانسل. توی طول روز هم از 500 تا 800 کیلوبایت نهایتا بالاتر نمی ره.

لینک به دیدگاه

من از ساعت 2 تا 4 سرعتم 100 کیلوبایت هست :|

بعد از اون میشه 1.2 تا ساعت 6 و بعد از اون میشه 4 مگابایت

روز های اول که مودم رو گرفته بودم از همون ساعت 2 تا 8 سرعتم رو 2 مگ تا 4 مگ بود و عالی بود

اما بعد از گذشت چند وقت سرعتم اومد پایین فکر کردم اینا هم محدود میکنن اما دیدم نه 

اومدم یه سیم دیگه انداختم فرقی نکرد 

دلیلش هم اینه که  اون دکل یوزراش زیادن و پهنای باند کم دارن :(

لینک به دیدگاه

تو خود کنترل پنل مودم قسمتی باید باشه که snr کانکش رو نشون میده، جای مودم رو طوری تنطیم کنید که بالاتری کیفیت رو بگیرید (من 2 خط انتن دارم و Snr حدود 10-12)

ضمن اینکه با این اپ هم میتونید رو موبایل این مقادیر رو چک کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بستگی به منطقه داره و بعضی وقتها سرعتهارو عمدا کاهش میدن

چند شب پیش گذاشتم دانلود معمولا سرعتم 2 مگ هستم تو 3 ساعت کلا 3 گیگ دانلود داشتم با همین مودم !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سلام 

بله امکانش هست اینطوری که گفتین باشه و البته زیاد جالب نیست 

دوست من سلام

احتمال اينكه سرعت دكل و تعداد يوزر منطقه زياد باشه سرعت معمولا كم هست

اگر با گوشي مي توانين تست كنين كمينه سرعت دستتون

مياد

وگر نه تنظيمات خاصي نداره اكثرا اتومات انجام ميشه

اديت ----------

و نكته آخر معمولا ٣٣٧٢ با يو اس بي جالب در مياد با توجه به اينكه آمپر خروجي زير نيم ميباشد باز اگر يواس بي ٣ باشه ي چيزي وگر نه بهتره به روتر درست درمون وصل بشه

سلام خدمت شما

بله به نظر بنده هم به تنظیماتش ربطی نداره چون اصلا مثل مودم ADSL تنظیمات نداره و اتوماتیک هست

آره اون دو سه ساعت اول خیلی بده برای من حدود 600 کیلوبایت بر ثانیه :|  اصلا انگار عمدیه... سر ساعت 4 صبح از خونه ما سرعت خوب میشه.. حتی 1 دقیقه هم کم و زیاد نه ها! دقیقا سر ساعت 4 سرعتم میره روی 3 مگابایت تا ساعت 6 صبح و از 6 صبح تا 8 صبح هم که میره روی 4 مگابایت

سلام خدمت فرجام عزیز 

پس با این اوصاف وضعیت من بازم خوبه ! چون مثلا از همون ساعت 2 هم دانلود کنم همون 2M هست / مشکل اینکه نمیشه بیدار موند و مدیریت کرد ، به حال خودش هم نمیشه رهاش کرد 

والا خداوککیلی حتی 4M هم کمه برای این نسل البته اگر شانس بیارم و این سرعت رو ببینم !

بله فکر میکنم در ابتدای ساعت شبانه سرعت رو محدود کردن

بنده قبلا در بدترین شرایط 2mb سرعت دانلود داشتم با 4g ولی الان زیر 500kb هست. از ساعت 2تا3 یا 3-4 تهایت میتونم 700-800mb دانلود کنم در صورتی که قبلا حداقل 10gb دانلود داشتم تو 1 ساعت

حالا نمیدونم تو ماه رمضون اینطوری کردن یا داستان دیگه ای داره

سلام 

به نظرم به ماه خاصی ربط نداره و چون تعداد مشترکین روز به روز دارن زیاد میشن و پهنای بایند این مملکت هم زیر خط فقر هست چنین بلایی سرمون میاد

من از کرج ساعت 5 تا 8 سرعت نهایت 1.2 مگ دانلود دارم از ایرانسل. توی طول روز هم از 500 تا 800 کیلوبایت نهایتا بالاتر نمی ره.

سلام 

وضعیت شما که بدتر هست متاسفانه که البته از وضعیت شما بدترش رو داریم بین دوستان

من از ساعت 2 تا 4 سرعتم 100 کیلوبایت هست :|

بعد از اون میشه 1.2 تا ساعت 6 و بعد از اون میشه 4 مگابایت

روز های اول که مودم رو گرفته بودم از همون ساعت 2 تا 8 سرعتم رو 2 مگ تا 4 مگ بود و عالی بود

اما بعد از گذشت چند وقت سرعتم اومد پایین فکر کردم اینا هم محدود میکنن اما دیدم نه 

اومدم یه سیم دیگه انداختم فرقی نکرد 

دلیلش هم اینه که  اون دکل یوزراش زیادن و پهنای باند کم دارن :(

سلام 

من فکر میکردم فقط اینترنت من موشکل داره نگو اکثر دوستان همین مشکل رو دارن و بعضا بد و بدتر که جای ناراحتیست

تو خود کنترل پنل مودم قسمتی باید باشه که snr کانکش رو نشون میده، جای مودم رو طوری تنطیم کنید که بالاتری کیفیت رو بگیرید (من 2 خط انتن دارم و Snr حدود 10-12)

ضمن اینکه با این اپ هم میتونید رو موبایل این مقادیر رو چک کنید.

درود 

والا کیفیت آنتن دهی مودم 4 خط بدون افت هست که به نظرم عالیه ولی اون قسمت SNR دقیقا تو کدوم قسمته ؟ 

بستگی به منطقه داره و بعضی وقتها سرعتهارو عمدا کاهش میدن

چند شب پیش گذاشتم دانلود معمولا سرعتم 2 مگ هستم تو 3 ساعت کلا 3 گیگ دانلود داشتم با همین مودم !!!

سلام 

بله کاملا درسته ، نظر اکثر دوستان هم همین طور بود که به منطقه و تعداد مشترکین و یوزرها ربط داره 

کاهش سرعت هم که کلا کارشون هست و علاقه خاصی به محدود کردن و دزدی دارن 

لینک به دیدگاه

انشالله اگه عمری باقی بمونه سرعت بالای دو مگ رو خواهیم دید....من رفتم جلو دکل نشستم سرعتم تازه رسید به دو مگ...یعنی فیس تو فیس دکل ساعت دو شب...فکرشو بکن...:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...