رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من امروز تست کردم 4G ایرانسل سرعت 2.5 مگ بود و 3G هم سرعت 350 کیلو بود. مودم G NET.

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

اون نمایش گرافیکی رو جدی نگیرید

وقتی مودم وصل هست سورس این صفحه رو نگاه کنید تا متوجه مقادیر مربوط به پارامتر های سیگنال بشید :

http://192.168.8.1/api/device/signal

در ضمن من خودم قبل از ماه رمضان سرعت دانلودم حدود 8 تا 10 مگابایت در ثانیه بود و الان بین 4 تا 6 مگابایت در ثانیه هست ، کاهش سرعت توی این ماه کمی عادی هست ، ملت بیشتری نصف شب بیدار هستند !

سلام 

نه با کیفیت و آنتن دهی من مشکلی ندارم به دلیل موقعیت منزل و اینا ... ولی خب شلوغی باعث این مشکلات شده متاسفانه 

من امروز تست کردم 4G ایرانسل سرعت 2.5 مگ بود و 3G هم سرعت 350 کیلو بود. مودم G NET.

سلام بر سعید جان عزیز 

پس این مشکل رو همه دارن تجربه میکنن / این سرعتها واقعا افتضاحه

لینک به دیدگاه

حالا خوبه شما مشکل سرعت دارین...

من که کلا قید ایرانسل رو زدم...

هزار تومن شارژ میگیرم دو تا اس میزنم فرداش شارژم میشه صفر!! هرکاری باهاش کردم درست نشد...رسما دارن دزدی میکنن تو روز روشن...دزدی.

لینک به دیدگاه

سلام 

نه با کیفیت و آنتن دهی من مشکلی ندارم به دلیل موقعیت منزل و اینا ... ولی خب شلوغی باعث این مشکلات شده متاسفانه 

سلام بر سعید جان عزیز 

پس این مشکل رو همه دارن تجربه میکنن / این سرعتها واقعا افتضاحه

آره یک دلخوشی داشتیم اون هم داره میپوکه/

لینک به دیدگاه

300-400

شارژدهی باتری حداقل 7-8 ساعت

TP-Link M7300 پیشنهاد می شود. به دلیل امکان استفاده بدون باطری در شرایط مورد نیاز و آنتن دهی بهتر نسبت به M7350، بنده هر دو مدل را برای شرکت خریداری و در شرایط مختلف تست کردم. M7300 عملکرد بهتری دارد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

TP-Link M7300 پیشنهاد می شود. به دلیل امکان استفاده بدون باطری در شرایط مورد نیاز و آنتن دهی بهتر نسبت به M7350، بنده هر دو مدل را برای شرکت خریداری و در شرایط مختلف تست کردم. M7300 عملکرد بهتری دارد.

دوست عزیز نیاز به دراوردن باطری نیست چون بعد از شارژ کامل عملا باطری از مدار خارج میشه.7350 از دوباند فرکانسی 2.4 و 5 گیگا هرتزی پشتیبانی میکنه . در هر صورت تفاوت چندانی ندارند 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

دوست عزیز نیاز به دراوردن باطری نیست چون بعد از شارژ کامل عملا باطری از مدار خارج میشه.7350 از دوباند فرکانسی 2.4 و 5 گیگا هرتزی پشتیبانی میکنه . در هر صورت تفاوت چندانی ندارند 

بنده هم نگفتم نیازی است : "بدون باطری در شرایط مورد نیاز"  =) به نسبت قیمت و کارایی 7300 عملکرد بهتری دارد. باز انتخاب سلیقه ای است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا من فکرنمیکنم این محدودیت از طرف اپراتور ها باشه به این دلیل که الان اپراتور ها به این نتیجه رسیدن که هرچی سرعت کاربر بیشتر باشه ترافیک بیشتری مصرف میکنه و  سودشون  تو فروش ترافیکه 

اپراتور ها از مردم کم سواد سو استفاده میکنند هفته پیش قبض موبایل یکی اومده بود 480 هزارتومن فقط اینترنت . بسته یک ماهه 10 هزارتومن فعال کرده بود ( جالب اینجاست میگه 500 مگ صبح و 500 مگ شب ) و این بسته چندین و چند بار فعال شده بود با بررسی که شده بوده تعداد 39 بسته برای ایشون در طول یک ماه فعال شده و استفاده کرده اما درقبض هربسته با قیمت 10 هزارتومن ثبت نشده بلکه با قیمت 12700 ثبت شده 

شما اسم این رو چی میزارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا خوبه شما مشکل سرعت دارین...

من که کلا قید ایرانسل رو زدم...

هزار تومن شارژ میگیرم دو تا اس میزنم فرداش شارژم میشه صفر!! هرکاری باهاش کردم درست نشد...رسما دارن دزدی میکنن تو روز روشن...دزدی.

سلام 

متاسفانه این جور دزدیها و مفت خوریها دیگه براشون عادی شده 

اتفاقا من فکرنمیکنم این محدودیت از طرف اپراتور ها باشه به این دلیل که الان اپراتور ها به این نتیجه رسیدن که هرچی سرعت کاربر بیشتر باشه ترافیک بیشتری مصرف میکنه و  سودشون  تو فروش ترافیکه 

اپراتور ها از مردم کم سواد سو استفاده میکنند هفته پیش قبض موبایل یکی اومده بود 480 هزارتومن فقط اینترنت . بسته یک ماهه 10 هزارتومن فعال کرده بود ( جالب اینجاست میگه 500 مگ صبح و 500 مگ شب ) و این بسته چندین و چند بار فعال شده بود با بررسی که شده بوده تعداد 39 بسته برای ایشون در طول یک ماه فعال شده و استفاده کرده اما درقبض هربسته با قیمت 10 هزارتومن ثبت نشده بلکه با قیمت 12700 ثبت شده 

شما اسم این رو چی میزارید ؟

درود 

والا من که خیلی هم خوشحال میشم این شیرفلکه رو شل کنن تا بتونیم استفاده کنیم 

ولی از طرف دیگه در پیرو حرفهای شما بله کاملا درسته این کلاهبرداریها و دزدیها بوده و و هست و خواهد بود حالا به هر روش و طرفندی باشه این کارو رو انجام میدن 

به این میگن دزدی حلال !!! که این روزها گریبان این مملکت رو گرفته 

لینک به دیدگاه

من قبلا توی همین ساعت 5.5 تا 7 مگ دانلود میکردم ولی ی هفته ای هست که سرعت کم شده و بیشتر از 2.5 نمیره .فکر کنم سرعتو بستن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته ایران وِل اسم بهتریه  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا توی همین ساعت 5.5 تا 7 مگ دانلود میکردم ولی ی هفته ای هست که سرعت کم شده و بیشتر از 2.5 نمیره .فکر کنم سرعتو بستن 

سلام 

والا هر چیزی اولش خوش میاد ولی این خوشی گویا دوام نداره تو این مملکت / ولی خب همونطور که خیلی از دوستان گفتن مشکل اصلی شلوغی هست و تعداد یوزرهایی که همزمان دارن 

مثل من و شما از اینترنت استفاده میکنن که البته پهنای ضعیف باند هم دلیل دیگر و اصلی این معضل هست

البته ایران وِل اسم بهتریه  :D 

درود دوباره خدمت فرجام عزیز 

" ایران ول " که شامل همه چی میشه فرجام عزیز !!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرعت 3g  من از 4g بیشتره

4g که میزارم به زور به 300 کیلوبایت میرسه

ولی 3g بین 500 تا 1 مگ نوسان داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایرانسل چرا انقدر قطع میشه ؟ برای شما هم اینجوریه ؟ 

لینک به دیدگاه

2f2883e72c25586393f98c1ee57ccb2b.jpg

e6d199107a8d1758ff5e143d07048efa.jpg

فور جی ايرانسل با مودم mr200

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

ویرایش شده توسط Srx190d
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاترین سرعتی که با 4G ایرانسل حدود 4 هفته پیش دیدم :

y911wmw4g47js2x5kkgb_thumb.jpg

البته بگیر نگیر داره و بعضی اوقات مثل دیشب سرعت از 25 مگابیت بالاتر نمیرفت!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین من میخوام از اینترنت 4g  ایرانسل استفاده کنم تا الانم بخاطر داشتن adsl سراغش نرفتم من بیشترم برای دانلود میخوام و چه مودمی بگیرم که خیلی خوب باشه میخوام به کامپیوتر وصل کنم برای گوشی نمیخوام  فقط کامپیوتر ممنون میشم از دوستان یه داهنمایی کنن باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین من میخوام از اینترنت 4g  ایرانسل استفاده کنم تا الانم بخاطر داشتن adsl سراغش نرفتم من بیشترم برای دانلود میخوام و چه مودمی بگیرم که خیلی خوب باشه میخوام به کامپیوتر وصل کنم برای گوشی نمیخوام  فقط کامپیوتر ممنون میشم از دوستان یه داهنمایی کنن باتشکر

نظر شخصی من = E3372 بگیر ( البته حتما از جای معتبر خرید کن که گارانتی تعویض شاملش بشه ) من خودم از نمایندگی ایرانسل تو ایستگاه مترو خمینی خریدم 

لینک به دیدگاه

ممنون از شما  بنظر شما مودم d100  خوبه بگیرم 

اطلاعات دقیقی ازش ندارم اما شنیدم که این نوع مودم باتری نمیخوره فقط با اداپبتور کار میکنه در نتیجه اگر اینطور باشه دیگه قابل حمل نیست از طرفی قیمت 300 هزار تومنی هم حداقل داره ! باز هم تصمیم با خودتون اما با این بودجه یا مودم از برند های معتبر دیگه بگیرید چون با همه نوع سیمکارتی کار میکنن

( چون مودم های ایراانسل فقط با سیمکارت های ایرانسل کار میکنن و اگر رامشون رو برای حذف محدودیت سیمکارت عوض کنین از گارانتی خارج میشن ) 

بار هم منتظر نظرات بقیه دوستان باش 

لینک به دیدگاه

شاید این اینترنت با قیمت 1000یا 2000تومان مفت به نظر برسه

ولی از یه طرف دیگه مصرف هارد میره بالا

هر هفته باید یه هارد بخریم :| :laughing: 

لینک به دیدگاه

سلام..همین مدل

E3372 کارتو راه میندازه..من باهاش ۴جی تا ۷۰ مگابیت سرعت دانلود داشتم..اگه نزدیک به انتن باشی تو ۶ ساعت نامحدود شبانه ایرانسل راحت بالای ۱۵۰ گیگ میتونی دانلود کنی..

اینم عکس سرعت ۴ جی من

موهام فر خورد ناموسن نوشه جونت خخخخ ما که نمی تونیم استفاده کنیم شما حداقل استفاده کنید ما جیگرمون حال بیاد از دیدنش

Sent from my LT26w using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...