رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله ، واقعی هست ، به شرطی که شما سیگنال خیلی خوبی داشته باشید (بستگی به سروری که ازش دانلود میکنید هم داره - بالاترین سرعت رو میتونید با سرورهای اروپایی تجربه کنید)

سه تا خط از آنتن روشنه، شاید 4g مشهد فیکه

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من هم مشهد هستم و با سرعت 11مگابایت/ثانیه دانلود میکنم !!

سیگنال خیلی خوب یعنی حتی وقتی تمامی خط های آنتن هم کاملا پر باشه ممکنه مناسب نباشه !!

گوشی تون چی هست ؟

اپلیکیشن opensignal رو نصب کنید و RSSI رو اینجا بذارید

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

من هم مشهد هستم و با سرعت 11مگابایت/ثانیه دانلود میکنم !!

سیگنال خیلی خوب یعنی حتی وقتی تمامی خط های آنتن هم کاملا پر باشه ممکنه مناسب نباشه !!

گوشی تون چی هست ؟

اپلیکیشن opensignal رو نصب کنید و RSSI رو اینجا بذارید

ویندوز فون، بهتره برم چند خیابون اونور تر امتحان کنم ببینم چطوره

لینک به دیدگاه

سلام  خسته نباشین من امروز مودم e3372 ' به سختی گرفتم  چندتا نماینگی رفتم نداشت بلاخره پیدا کردم مودم نصب کردم و الان دارم استفاده میکنم سرعت دانلودم الان ار 2 مگ تا 4 مگ هست انتن هم پره میشه کاری کرد سرعت بیشتر بشه و یه سوال دیگه من adsl هم دارم چجوری میتونم از هردو استفاده بکنم باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام  خسته نباشین من امروز مودم e3372 ' به سختی گرفتم  چندتا نماینگی رفتم نداشت بلاخره پیدا کردم مودم نصب کردم و الان دارم استفاده میکنم سرعت دانلودم الان ار 2 مگ تا 4 مگ هست انتن هم پره میشه کاری کرد سرعت بیشتر بشه و یه سوال دیگه من adsl هم دارم چجوری میتونم از هردو استفاده بکنم باتشکر

سورس این صفحه رو اینجا بذارید :

http://192.168.8.1/api/device/signal
لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون از سورس چیه چیکارکنم 

یه سوال از دوستان داشتم یه مودم خوب که قدرت انتنش خوب باشه منظورم دریافت بهترین سیگنال 4G  چیه باتشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون از سورس چیه چیکارکنم 

برای این که خروجی اون صفحه درست خونده بشه (به صورت کد هست) ، بعد از این که اون صفحه رو باز کردید کلیک راست کنید و view page source رو بزنید

و یا اگه از کروم یا فایرفاکس استفاده میکنید ، آدرس رو به صورت زیر وارد کنید :

view-source:http://192.168.8.1/api/device/signal
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من مودم 3g ایرانسل که 130 تومنه گرفتم برای داداشم والا یه سره رو 2g هست و یه عکس کم حجم تو تلگرام باز نمیکنه

مشکل از چیه کلا انگار نت نداری انقدر ضعیفه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من مودم 3g ایرانسل که 130 تومنه گرفتم برای داداشم والا یه سره رو 2g هست و یه عکس کم حجم تو تلگرام باز نمیکنه

مشکل از چیه کلا انگار نت نداری انقدر ضعیفه

دوست من 3جی دیگه ی تو اکثر مناطق منسوخ شده ! به هر حال شما بروی توی تنظیمات مودم و بعد تنظیمات network setting و بعد تنظیمات 

Preferred mode

رو روی auto قرار بده انشالله که مشکل رفع بشه 

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز من این view-source:http://192.168.8.1/api/device/signal زدم بعدش چی میشه دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

دوست من 3جی دیگه ی تو اکثر مناطق منسوخ شده ! به هر حال شما بروی توی تنظیمات مودم و بعد تنظیمات network setting و بعد تنظیمات 

Preferred mode

رو روی auto قرار بده انشالله که مشکل رفع بشه

ممنون

عزیز مودم با کابل به پی سی بزنم بعد این کار رو انجام بدم ؟

خود مودم که همچین تنظیماتی نداره

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز من این view-source:http://192.168.8.1/api/device/signal زدم بعدش چی میشه دوست عزیز 

قرار نیست اتفاقی بیافته

اینجوری میتونید وضعیت پارامتر های مربوط به سیگنال رو ببینید ، خروجی رو اینجا قرار بدید تا ببینیم دلیل سرعت کم چی هست

لینک به دیدگاه

دوستان من شهر زنجان هستم تا حدود 60 مگابایت یعنی سرعت دان حدودا 6 مگابیت سرعت گرفتم حتی مناطق دیگر هم تا 70 مگابایت سرعت گرفتم

ویرایش شده توسط amirheydari92
لینک به دیدگاه

دوستان من شهر زنجان هستم تا حدود 60 مگابایت یعنی سرعت دان حدودا 6 مگابیت سرعت گرفتم حتی مناطق دیگر هم تا 70 مگابایت سرعت گرفتم

جای بیت و بایت رو اشتباه نوشتید !

اتمام حجم بسته قبل از تموم شدن زمان :

post-21837-0-14669000-1469586269_thumb.png

لینک به دیدگاه

ممنون

عزیز مودم با کابل به پی سی بزنم بعد این کار رو انجام بدم ؟

خود مودم که همچین تنظیماتی نداره

توی راهنمای مودم ادرس تنظیماتش رو نوشته برای من 192.168.8.1 هستش و مودمم هم ایرانسل هستش  @};-  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام کدوم منطقه زنجان هستید؟ من هم زنجان هستم و تا 8.5 مگابایت سرعت دانلود رو تجربه کردم. البته همیشه اینطور نیست و گاهی حتی تا زیر 4 مگابایت هم پایین میاد و بعضی شب ها خیلی خوبه و بعضی شب ها متوسط

لینک به دیدگاه

با سلام،

برای بنده که تقریبا اکثر مواقع بالای 45 مگابیت بر ثانیه و ثابت است. سرعث بی نظیری دارد و برای دانلود بسیار مناسب است.

سرعت در حال حاضر :دی

attachicon.gifCapture.PNG

سی پی یوتون اور شده؟! من 6700K دارم فرکانسش انقدر نیست!

درضمن ماشالا سرعت دانلود!!

لینک به دیدگاه

سلام ممنون میشم یکی از دوستان بگه اینا تو پنل مودم هست چی هست 

Connection Status: 
Network Type: 
Data: 

Signal Strength: 
Current Rate: 

لینک به دیدگاه

Connection Status: وضعیت اتصال شبکه

Network Type: نوع شبکه

Data: داده

Signal Strength: قدرت سیگنال

Current Rate: نرخ جاری

ویرایش شده توسط m4n
لینک به دیدگاه

دوستان سرعت 4G روزانه با شبانه فرق داره عایا ؟؟؟؟ من توی روز امتحان کردم سرعت دانلود از 1.5 بیشتر نرفت  :-?

لینک به دیدگاه

دوستان سرعت 4G روزانه با شبانه فرق داره عایا ؟؟؟؟ من توی روز امتحان کردم سرعت دانلود از 1.5 بیشتر نرفت  :-?

آری دوست عزیز خیلی هم فرق میکنه...همش بستگی به ترافیک شبکه داره...یه وقتایی خیلی خوبه یه وقتایی هم تعریفی نداره...ولی در کل سرعتش و قیمتاش خیلی خوبن...

لینک به دیدگاه

آری دوست عزیز خیلی هم فرق میکنه...همش بستگی به ترافیک شبکه داره...یه وقتایی خیلی خوبه یه وقتایی هم تعریفی نداره...ولی در کل سرعتش و قیمتاش خیلی خوبن...

آخه بیشتر شبیه این بود که انگار محدودش کردن یعنی دقیقا از 1.5 حتی یک کیلوبیت بر ثانیه هم فراتر نمی رفت !

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...