رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من جدیدا توی روز استفاده نکردم ، اما حدود 2 هفته پیش محدودیتی ندیدم و سرعت حدود 8MB/s بود

شب ها هم که تا 11MB/s

مشهد

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من شب ها سرعت ثابت دارم

از ساعت 2 که شروع میشه بسته تا حدود ساعت 4 سرعت بین 1 تا 1.5 مگ هست

از ساعت 4 تا حدودای 5 ( بعضی اوقات تا 6 طول میکشه ) سرعت میره روی 3

و بعد از اون تا 8 صبح سرعت بین 10 تا 14 هست

4G با گوشی S7

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود دوستان.

الان وضعیت دانلود به چه صورت هست؟ منظور اینکه اون دوستانی که تو ماه مبارک افت سرعت دانلود داشتن الان سرعت دانلودشون بهتر شده ؟

لینک به دیدگاه

اصلا خوب نیست جناب hex برای بنده سرعت دانلود در نوسانه و حدود سرعت کمتر از 100 هست ضمنا حجم خوری هم میبینم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان.

الان وضعیت دانلود به چه صورت هست؟ منظور اینکه اون دوستانی که تو ماه مبارک افت سرعت دانلود داشتن الان سرعت دانلودشون بهتر شده ؟

سلام

معین جان همون آش و همون کاسست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا خوب نیست جناب hex برای بنده سرعت دانلود در نوسانه و حدود سرعت کمتر از 100 هست ضمنا حجم خوری هم میبینم!

درود

ممنون از پاسخگویی.

والا من خودم با 3G در منزل و با تبلت تونستم در ساعت رایگان تا سرعت 1.350 بگیرم. گرچه میانگین حدود 1 مگابایت شد که خیلی هم بد نیست. بیشتر میخوام تجربه 4G دوستان رو بدونم.

سلام

معین جان همون آش و همون کاسست 

ممنون عطا جان.

نمیدونم این تبلتی که دارم یکم قدیمی هست و چیپ اینتل.

از نظر آنتن هم خیلی قوی نیست. 

به نظرتون با مودم اوضاع بهتر میشه؟ چون فکر می کنم مودم ها بهتر از موبایل عمل می کنن. گرچه سرعت 2 مگابایت شما رو راضی نمی کنه ولی بنده اگر بتونم  حدود 2 مگابایت بر ثانیه با 3G بگیرم اصلا نیازی به 4G هم نخواهم داشت. تقریبا 20 گیگ برای سه ساعت میتونه برام خوب باشه.

لینک به دیدگاه

درود دوستان.

سرعت اینترنت در شب با بسته نامحدود

nn44_speedshab.jpg

در هنگام صبح حدود ساعت 10

mly8_speed.jpg

در هنگام اوج مصرف 12ظهر

dhkf_untitled555.jpg

سرعت ها در حالت 4G داشتم

تفاوت انچنانی در سرعت دانلود شب (نامحدود) با روز و بسته محدود نیست برای همین نمیشه گفت کدوم حالت بیشتر ارزش داره چرا که سرعت ثابت هست اگرچه در صبح های زود حدودا 6 صبح سرعت دانلود تا حدود دوبرابر افزایش پیدا میکنه اما خب بیشتر از چند ساعت طول نمی کشه که دوباره به حدود 2مگ برمیگرده

اما خوشبختانه همین ثابت بودن حدودی سرعت یک نکته مثبت هست به نسبت ADSL

اگرچه من تجربه سرعت با LTE رو نداشتم هنوز

لینک به دیدگاه

اون که شیرینی بچه هاس !!!

لینک به دیدگاه

درود دوستان.

با بسته های شبانه حدود 10 تا 11 مگابایت/ثانیه

مشهد - بلوار خیام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با بسته های شبانه حدود 10 تا 11 مگابایت/ثانیه

مشهد - بلوار خیام

WOW

فوق العاده اس.

شما به یه بسته 3 ساعته میتونید 100 گیگ دانلود کنید حدودا؟

از این جهت می پرسم که میخوام بدونم در این سرعت پایدار هستید یا نوسانی.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

منم از همون بسته استفاده میکنم که استاتر عزیز اشاره کرد و بنده هم همون 2-3 مگ رو دارم حداکثر...البته من مشکله خاصی ندارم با 2هزار تومن 15 گیگ اینا دان میکنم خیلی هم حال میده :D فقط چون بی خوابی داشتم فرداش دیگه باشگاه نمیرم =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون عطا جان.

نمیدونم این تبلتی که دارم یکم قدیمی هست و چیپ اینتل.

از نظر آنتن هم خیلی قوی نیست. 

به نظرتون با مودم اوضاع بهتر میشه؟ چون فکر می کنم مودم ها بهتر از موبایل عمل می کنن. گرچه سرعت 2 مگابایت شما رو راضی نمی کنه ولی بنده اگر بتونم  حدود 2 مگابایت بر ثانیه با 3G بگیرم اصلا نیازی به 4G هم نخواهم داشت. تقریبا 20 گیگ برای سه ساعت میتونه برام خوب باشه.

والا معین جان قبل از هر عملی یا تصمیم برای خرید هرچیزی باید تست کنید چون بسته به شرایط و محل فرق میکنه 

من خودمم میخواستم یه مودم خوب بگیرم به جای این انگشتی که بعداز تست دیدم اصلا فرقی نداره چون من با همین مودم هم 4 تا آتنم فول و همیشه پایداره 

لینک به دیدگاه

الان ایرانسل زرنگ شده شبا ساعت2به بعد یا داخل برنامه ایرانسل من نمیره یاهم بره هرکاری میکنی نمیشه شارژ کرد اینترنتشو!!!!

لینک به دیدگاه

WOW

فوق العاده اس.

شما به یه بسته 3 ساعته میتونید 100 گیگ دانلود کنید حدودا؟

از این جهت می پرسم که میخوام بدونم در این سرعت پایدار هستید یا نوسانی.

خوب همش که دانلود نیست ، ریبیلد کردن فایل های دانلود شده ، تاخیر توی شروع کانکشن و ...

به طور واقعی توی 50 دقیقه میتونم 20GB دانلود کنم ، یعنی میتونم حجم بسته رو قبل از زمانش تموم کنم

در ضمن ترافیک بسته 3 ساعته کلا 60GB هست

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

سرعت اینترنت در شب با بسته نامحدود

nn44_speedshab.jpg

در هنگام صبح حدود ساعت 10

mly8_speed.jpg

در هنگام اوج مصرف 12ظهر

dhkf_untitled555.jpg

سرعت ها در حالت 4G داشتم

تفاوت انچنانی در سرعت دانلود شب (نامحدود) با روز و بسته محدود نیست برای همین نمیشه گفت کدوم حالت بیشتر ارزش داره چرا که سرعت ثابت هست اگرچه در صبح های زود حدودا 6 صبح سرعت دانلود تا حدود دوبرابر افزایش پیدا میکنه اما خب بیشتر از چند ساعت طول نمی کشه که دوباره به حدود 2مگ برمیگرده

اما خوشبختانه همین ثابت بودن حدودی سرعت یک نکته مثبت هست به نسبت ADSL

اگرچه من تجربه سرعت با LTE رو نداشتم هنوز

ببخشید پینگ 8.8.8.8 شما چقدره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید 

من یک سئوالی داشتم من ازین مدل اینترنت استفاده نکردم خواستم ببینم هزینه هاش چقدره؟ طریقه و نحوه استفادش چجوریه با سیم کارت معمولی 4g میشه؟؟ سرعت بطور متوسط حدودی چقدره برای تهران منطقه پاسداران؟؟ ببخشید جواب اینارو توی سایت ایرانسل پیدا نکردم اپراتور هم جواب واقعی نمیده

لینک به دیدگاه

درود ...

این سرعت دانلود من با 4جی در ساعت نامحدود هست که ساعت سیستم مشخصه... حدودا 3 بامداد ...

چیزی که شنیده بودم ولی کامل درکش کردم اهمیت دستگاه دریافت کننده هستش ... با گوشی جی 2 ال جی در همین منظقه من اصلا نمیتونستم به 4جی وصل شم ... اما الان با اس 7 سامسونگ به این سرعت رسیدم. چند شبی امتحان کردم فرقی نداشته و سرعت همین بوده.

ضمن اینکه سرور سایت مورد نظر شما هم کیفیت مناسبی باید داشته باشه و قطعی نداشته باشه. حالا که adsl به این فلاکت افتاده برای دانلود ایده آل ترین گزینه س از نظر من.

b1er7xppuir25qjg6zy7.jpg

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان خسته نباشید 

من یک سئوالی داشتم من ازین مدل اینترنت استفاده نکردم خواستم ببینم هزینه هاش چقدره؟ طریقه و نحوه استفادش چجوریه با سیم کارت معمولی 4g میشه؟؟ سرعت بطور متوسط حدودی چقدره برای تهران منطقه پاسداران؟؟ ببخشید جواب اینارو توی سایت ایرانسل پیدا نکردم اپراتور هم جواب واقعی نمیده

http://eform.irancell.ir/portal/home/?12857/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B7%D9%82%20%D8%AA%D8%AD%D8%AA%20%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4

خود سایت ایرانسل که پوشش کامل تهران برای 4G رو زده.

تنها مشکلی که ظاهرا تهران هست تعداد مشترکین بسیار زیاد هست و سرعت کم میشه.

یه بسته 2 هزارتومانی داره که شما میتونید 3 ساعت در بازه زمانی 2-8 صبح به صورت نامحدود(ماکزیمم سقف 60 گیگ برای سه ساعت) دانلود کنید. سرعت منطقه پاسداران رو نمیدونم ولی با اون چیزی که در جاهای مختلف و این تاپیک خوندم میشه حدود حداقل 2 مگابایت بر ثانیه رو ازش توقع داشت.

لینک به دیدگاه

http://eform.irancell.ir/portal/home/?12857/مناطق%20تحت%20پوشش

خود سایت ایرانسل که پوشش کامل تهران برای 4G رو زده.

تنها مشکلی که ظاهرا تهران هست تعداد مشترکین بسیار زیاد هست و سرعت کم میشه.

یه بسته 2 هزارتومانی داره که شما میتونید 3 ساعت در بازه زمانی 2-8 صبح به صورت نامحدود(ماکزیمم سقف 60 گیگ برای سه ساعت) دانلود کنید. سرعت منطقه پاسداران رو نمیدونم ولی با اون چیزی که در جاهای مختلف و این تاپیک خوندم میشه حدود حداقل 2 مگابایت بر ثانیه رو ازش توقع داشت.

ممنونم فقط با همين سيمكارتي كه الان دارم ميشه يا سيم كارت مخصوصي داره؟ ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

ببخشید پینگ 8.8.8.8 شما چقدره؟

qs6v_ping.jpg

البته میزان پینگ با پینگی که من با ADSL مخابرات دارم تا حدودی یکی هست

اگرچه این برای حدود 11 صبح هست

سعی میکنم در ساعات مختلف پینگ بگیرم تا میزان کم و زیاد شدن احتمالی مشخص بشه

تست با 4G ایرانسل بوده نه با LTE

لینک به دیدگاه

عواملی مثل فاصله با دکل , ترافیک دکل و میزان پارازیت موجود در محیط بسیار در سرعت موثر هستن  @};-

لینک به دیدگاه

شانس داشت باشی محلتون هم خلوت باشه بالا 3 مگ میگیریی اما شولغ باشه 1 تا 2 مگ بیشتر نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم فقط با همين سيمكارتي كه الان دارم ميشه يا سيم كارت مخصوصي داره؟

خیر باید سیم 4G تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

خیر باید سیم 4G تهیه کنید.

سيم كارتم 4G با قابليت تماسه همونه ديگه؟ يا ديتا فقط؟

لینک به دیدگاه

سيم كارتم 4G با قابليت تماسه همونه ديگه؟ يا ديتا فقط؟

بله همون سیم کارت هایی بصورت Trio sim هستند(نانو میکرو و معمولی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...