رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت تک تک دوستان و کاربران عزیز و بزرگوار ، امیدوارم ایام به کامتون باشه

سروران عزیز بنده چند روز پیش یک مودم 4g همراه ( USB ) خریدم به مدل : HUAWEI E3372  برای دنلود فیلم و سریال و آهنگ  

ولی متاسفانه یا تنظیمات مشکل داره یا یه محدودیت خاصی تو ساعات شبانه هست که من نمیتونم بیشتر از سرعت 2M رو تجربه کنم و این اصلا خوشایند نیست

بسته ای هم که من استفاده میکنم : 2000 تومنی ساعتی  که از ساعت 2 صبح تا 8 صبح همون روز هست به مدت سه ساعت و دانلود 60 گیگ که متاسفانه سرعت دانلودش

که نهایتا 2M باشه بسیار کمه و بدرد نخور / حالا اگر دوستان میتونن در این مورد راهنمایی کنن خوشحال میشم بشنوم و استفاده کنم .

hw_405834.jpg

سلام. من ارومیه : شیخ تپه / خیام / نازلو / امام . بیشتر از 4 مگ سرعت دانلود نگرفتم.

البته اینو هم بگم که تو ساعتهای محتلف نواسان داره . شب ها از ساعت 12 یا 1 به بعد از 1مگ و 200-300 کیلو بالا نمیده، نازلو هم از ساعت 8 تا 10 صبح اینا سرعت دانلود بالای 2 مگ هستش بعدش میاد 1مگ و زیر 1مگ .

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دیشب اولین بار بسته یک ساعته (دو تا هشت صبح) گرفتم و دقیقا یک دقیقه مانده بود که تمام بشه دوباره یک ساعته گرفتم پولش کم شد اما به حسابم اضافه نشد! حالا قضیه چی بود یا بچه ها پول چایی بدون قند خواستن یا چه چیزی دیگه خدا می دونه :-?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید من یک بسته خریدم 5 گیگ 1هفته (6صبح تا 12 ظهر )

بعد که حدود 4گیگ 500 مگابایت دانلود کردم نوشت بسته شما به اتمام رسید 

الان این تصویر رو میزارم به نظرم همه چیز گویاست 

بعد یک سوال ادامه دانلودام رو با اینترنت خونه (پارس انلاین ) بگیرم اشکال نداره ؟

تصویر رو نگاه کنین خیلی عجیبه  به نظرتون چه کار کنم ؟

اول میگه 60مگ مونده 

بعد میگه داره تمام میشه 

بعد میگه اینترنت شما تمام شد تا اینجا اصلا قبول درسته 500مگ کمتر گرفتم ولی قبول 

بعد میگه اعتبار شما رو به پایان است یعنی هنوز تمام نشده

بعد میگه کمتر از 50 مگ از اینترنت شما مونده

در صورتی که 1هزار تومن شارژ داشتم ولی تمام شد

یکی بگه اخر چی شد ؟

ایرانسل ؟.jpg

ویرایش شده توسط Matin96D
اظافه کردن توضیحات
لینک به دیدگاه

سلام
این دومین باره این مشکل برام پیش میاد.
موقع انجام تراکنش اینترنت ساعتی 2 تا 8 یه پیغام تراکنش نامعتبر است نشون میده. شمام این مشکلو داشتین؟ راه حلش چیه؟

لینک به دیدگاه

از خط ایرانسل با شماره 700 تماس و راهنمایی بگیرید .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، میثثم گفته است :

سلام
این دومین باره این مشکل برام پیش میاد.
موقع انجام تراکنش اینترنت ساعتی 2 تا 8 یه پیغام تراکنش نامعتبر است نشون میده. شمام این مشکلو داشتین؟ راه حلش چیه؟

این پیغام رو برنامه ایرانسل من میده ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

سلام خسته نباشید من یک بسته خریدم 5 گیگ 1هفته (6صبح تا 12 ظهر )

بعد که حدود 4گیگ 500 مگابایت دانلود کردم نوشت بسته شما به اتمام رسید 

الان این تصویر رو میزارم به نظرم همه چیز گویاست 

بعد یک سوال ادامه دانلودام رو با اینترنت خونه (پارس انلاین ) بگیرم اشکال نداره ؟

تصویر رو نگاه کنین خیلی عجیبه  به نظرتون چه کار کنم ؟

اول میگه 60مگ مونده 

بعد میگه داره تمام میشه 

بعد میگه اینترنت شما تمام شد تا اینجا اصلا قبول درسته 500مگ کمتر گرفتم ولی قبول 

بعد میگه اعتبار شما رو به پایان است یعنی هنوز تمام نشده

بعد میگه کمتر از 50 مگ از اینترنت شما مونده

در صورتی که 1هزار تومن شارژ داشتم ولی تمام شد

یکی بگه اخر چی شد ؟

ایرانسل ؟.jpg

از برنامه ایرانسل من استفاده کنید - شرح کامل استفاده شما نوشته شده - و اینکه اگر سرعتتون با اینترنت ایراسنل مناسب هست احتمال اپدیت خودکار برنامه ها زیاده ! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

از برنامه ایرانسل من استفاده کنید - شرح کامل استفاده شما نوشته شده - و اینکه اگر سرعتتون با اینترنت ایراسنل مناسب هست احتمال اپدیت خودکار برنامه ها زیاده ! 

فرشاد جان من خودم دانلود کردم مشکل ندارم میگم چرا تناقض هست تو گفتار 

یک جا گفته تمام یک جا گفته تمام نشده 

یک جا گفته رو به اتمام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اینم مشکل رو داشتم بعد حل شده

احتمالا مشکل از طرف سرور هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Matin96D گفته است :

فرشاد جان من خودم دانلود کردم مشکل ندارم میگم چرا تناقض هست تو گفتار 

یک جا گفته تمام یک جا گفته تمام نشده 

یک جا گفته رو به اتمام

پیغام های اولیه مربوط به بسته اینترنت بوده و پس از اون اعتبار شما داشته تموم میشده

در ضمن با توجه به زمان کم بین sms ها ممکنه گاهی اونها رو با ترتیبی که ارسال شده دریافت نکنید

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

پرهام جان چند بار قبلا با ایرانسل تماس گرفتم هربار با عجله میخواستن زودتر تماس رو قطع کنن روزا که اصلا جوابگو نیستن چه برسه به2 شب!
اقا فرشاد با خود اینترنت ایرانسل میخواستم شارژ کنم گوشیم از این سادههاست نمیشه برنامه نصب کرد
من تا مشکل پیش اومد به فکر عوض کردن بانک افتادم ولی چون winner هم این مشکلو داشته پس ظاهرا ایراد از سرور هست امیدوارم دیگه اینجوری نشه  خدایی زور داره تا 2 شب بیدار بمونی و یهو ببینی نمیشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میثثم گفته است :

پرهام جان چند بار قبلا با ایرانسل تماس گرفتم هربار با عجله میخواستن زودتر تماس رو قطع کنن روزا که اصلا جوابگو نیستن چه برسه به2 شب!
اقا فرشاد با خود اینترنت ایرانسل میخواستم شارژ کنم گوشیم از این سادههاست نمیشه برنامه نصب کرد
من تا مشکل پیش اومد به فکر عوض کردن بانک افتادم ولی چون winner هم این مشکلو داشته پس ظاهرا ایراد از سرور هست امیدوارم دیگه اینجوری نشه  خدایی زور داره تا 2 شب بیدار بمونی و یهو ببینی نمیشه

بنده کاملا متوجه صحبت شما نشدم اما اگه از ecare.irancell.ir استفاده میکنین باید بگم که خیلی ضعیفه و  ارور های عجیب غریب میده ! پیشنهادم اینه که یه شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر بریزید و با نصب ایرانسل من از طریق این برنامه بسته فعال کنید ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، میثثم گفته است :

گوشی من از این قدیمی هاست ، با نصب شبیه ساز اندی کار میکنم

لینک به دیدگاه

سلام فرشاد جان و StarKilleR
ممنونم بابت پاسختون دوستان
منظورم این صفحه هست که جدیدا هم خیلی سنگین و کند باز میشه :
http://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87
من به این صفحه میرم بعد از انتخاب شارژ و انتقال به صفحه تراکنش بانک میتونم از شارژ استفاده کنم ولی این دومین باره که نمیتونم شارژ کنم خلاصه کلافه کنندست.
در مورد شبیه ساز هم بگم که یه بار از andywin استفاده کردم یهو همه اینترنتمو خورد! نمیدونم شاید من بلد نبودم.خلاصه دیگه استفاده نکردم چون نمیدونم اون شبیه ساز چطوری اینترنت مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، میثثم گفته است :

سلام فرشاد جان و StarKilleR
ممنونم بابت پاسختون دوستان
منظورم این صفحه هست که جدیدا هم خیلی سنگین و کند باز میشه :
http://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/ایرانسل-بسته-های-اینترنت-همراه
من به این صفحه میرم بعد از انتخاب شارژ و انتقال به صفحه تراکنش بانک میتونم از شارژ استفاده کنم ولی این دومین باره که نمیتونم شارژ کنم خلاصه کلافه کنندست.
در مورد شبیه ساز هم بگم که یه بار از andywin استفاده کردم یهو همه اینترنتمو خورد! نمیدونم شاید من بلد نبودم.خلاصه دیگه استفاده نکردم چون نمیدونم اون شبیه ساز چطوری اینترنت مصرف میکنه

اگر میخواین که شارژ پولی بریزید که بهتره از سامانه های 

ستاره 780 مربع  #780*

ستاره 733 مربع #733*

و غیره استفاده کنین - اگر میخواین که بسته اینترنت فعال کنین بهترین روش همون شبیه ساز هستش - البته فکر نمیکنم که قسمت درخواست بسته ی ecare.irancell.ir مشکلی داشته باشه ! زیاد با این سامانه کار نکردم ! اما باگ های عچیب غریب زیاد داره ! 

لینک به دیدگاه

نه منظورم شارژ پولی نیست چون نوع سیم کارتم دیتا هست و احتمالا هر بار شارژ پولی بفرستم مثل بارهای قبل بدون مصرف تموم میشه! منظورم از شارژ همون بسته های یک ساعته و دو ساعته هست. من بسته یکساله 12 گیگ خریدم . اینم یه ریسکه که اگه از شبیه ساز استفاده کنم و همش مصرف شد دیگه واویلاس. بهرحال ممنون از کمکت فرشاد جان

لینک به دیدگاه

با خوندن همه نظرات امیدوار شدم من . ! البته. خونه ما نهایت 4 مگابایت دانلود میده. با اینکه انتن پره. پا میشم میرم یک خیابون پایین تر پیش دوستم میشه 11 مگابایت سرعت دانلود. اعصابه من رو بهم ریخته. ولی شب تا صبح رایگان راحت 3 مگابایت رو دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

من با usb tathering گوشی امتحان کردم ساعت 2 سرعتم بین 2 تا 2.5 مگ بود ، بعد یه سوال داشتم ، به نظرتون یه مودم ایرانسل تهیه کنم یا با همین usb tathering دانلود کنم ؟ واسه گوشی مشکلی پیش نمیاد ؟ سرعت کدوم بیشتره؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohammad.m گفته است :

سلام

من با usb tathering گوشی امتحان کردم ساعت 2 سرعتم بین 2 تا 2.5 مگ بود ، بعد یه سوال داشتم ، به نظرتون یه مودم ایرانسل تهیه کنم یا با همین usb tathering دانلود کنم ؟ واسه گوشی مشکلی پیش نمیاد ؟ سرعت کدوم بیشتره؟

آقا من با جفتش امتحان کردم همینه که همینه. ساعت 5 تا 8 سرعت میره روی 3 تا 4 مگ. اون موقع دانلود کن

لینک به دیدگاه

پس از ارائه اینترنت 4G برای اولین بار در ایران، اکنون فناوری جدید اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE) را برای اولین بار در کشور در اختیار شما قرار می‌دهیم. اینترنت نسل 4 ثابت در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و بهترین گزینه برای تامین اینترنت سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می‌رود.

اگر در حال حاضر از اینترنت ADSL استفاده می‌کنید ولی از کیفیت خدمات ارائه شده رضایت ندارید، یا اگر در منطقه زندگی شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت وجود ندارد، اینترنت نسل 4 ثابت با سرعت نامحدود، بهترین گزینه است. به همین سادگی #دنیاتو تغییر بده!

ShowPicture.jpg

مزایا و قابلیت‌ها

• پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود
  • مودم‌های مبتنی بر سیم‌کارت
  • امکان ارائه سرویس با سرعت بیشتر در قالب بسته‌هایی با حجم بالاتر مناسب برای مصارف خانگی و شرکتی
  • عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه‌اندازی سرویس
  • سهولت در جابجایی مودم و امکان استفاده در تمامی مناطق تحت پوشش
  • شبکه بهینه و با کیفیت بالاتر
  • راه‌اندازی سریع سرویس
  • بسته‌های متنوع با امکان انتخاب حجم و بازه‌های زمانی متفاوت
  • پوشش گسترده در تمام مراکز استان‌ها

منبع

دوستان عزیز مدتی هست سرویس جدید راه اندازی شده و مودم هاشون هم به قیمت 359/000 تومان به فروش میرسید که در 2 مدل Z-6000 و DT-350 عرضه میشه که ا زاین سایت میتونید بررسی و سفارش بدید .

دوستان این نکته رو عرض کنم جنبه تبلیغاتی نداره و من میخوام 1 : اطلاع رسانی کنم برای کسانی که هنوز از این سرویس اطلاع ندارن و 2: کسایی که دارن بیان بگن چطوره و ایا واقعا شبکه بهینه و با کیفیت بالاتر داره این سرویس  یا نه ؟  و در کل تبادل نظر کنیم در مورد این سرویس

هدف اینجا بیشتر روی گیمر ها هست که توی بازی های انلاین با مشکلاتی نظیر پینگ بالا و لگ دارن دست و پنجه نرم میکنن بیشتر گیمر ها هست .  تعرفه هاشون دانلود رایگان نداره و قیمت ها هم کمی بالاست برای یوزر های عادی و کسایی که مصفرشون بالاست . در حال حاظر بنده اینترنت 5 مگابیت و نامحدود دارم و کلا راضیم اما به خاطر منطقه و بستری که داره برای گیم انلاین دچار مشکل های کوچک و بزرگی هستم البته ناشکر نیستم شاید نسبت به خیلیا بهتر باشه ولی واسه بازی های FPS و وقتی داری به صورت حرفه ای بازی میکنی پینگ 100 توی چشم خارجی ها مثل خار میمونه ولی برای ما مثل رفتن به بهش هست  ولی وقتی Packetloss - Jitter داشته باشه تبدیل به کابوس میشه . من با نت 4G گوشیم وقتی شیر کردم روی کامپیوتر پینگ 100 میلی ثانیه بهم میداد Time out و packet loss نداشت و گه گاهی جیتر های 200 300 میلی ثانیه ای وسط بازی میداد ولی توی بازی Battlefield 3  با همین نت ایرانسل 4G روی موبایل چنان سرور رو جارو کردم که همه میگفتن چیتر و ... . میخوام بدونم این سرویس جدید همون پینگ رو با کیفیت و پایداری بالاتر واقعا میده ؟ یعنی پینگ بدون جیتر های بعضا 200 300 میلی ثانیه ای هست ؟

در ضمن دوستان هر گونه بحث و تبادل نظر درباره این سرویس جدید ایرانسل ازاده و تاپیک در کل مختص TD-LTE هست و مباحث مربوط به آن .

همچنین برای بررسی پوشش منطقه قیمت تعرفه ها و ... میتونید به این لینک مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

الان ساعت 3 و نیم شب و سرعت من حدود 90 مگ بر ثانیه هست دوستان

گوشی مورد استفاده s7 edge هست و نت ایرانسل ولی 4g نه 4G+ هست

قبلا با 4g تست کرده بودم و نهایت سرعت با مودم 2 مگ و با گوشی sony z2 ما بین 5 تا 10 مگ بود ( بعضی شبا خوب بعضی شبا بد )

ولی الان با s7 edge و نت 4G+ فول انتن دارم 90 مگ میگیرم

2 گیگ رو حدودی توی 25 الی 35 ثانیه دانلود میکنم

تهران - قیطریه

اینم عکس

qprvm48p2zs3v4r92kqc_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

الان ساعت 3 و نیم شب و سرعت من حدود 90 مگ بر ثانیه هست دوستان

گوشی مورد استفاده s7 edge هست و نت ایرانسل ولی 4g نه 4G+ هست

قبلا با 4g تست کرده بودم و نهایت سرعت با مودم 2 مگ و با گوشی sony z2 ما بین 5 تا 10 مگ بود ( بعضی شبا خوب بعضی شبا بد )

ولی الان با s7 edge و نت 4G+ فول انتن دارم 90 مگ میگیرم

2 گیگ رو حدودی توی 25 الی 35 ثانیه دانلود میکنم

تهران - قیطریه

اینم عکس

qprvm48p2zs3v4r92kqc_thumb.jpg

+90 مگابیت !!! وا ویلا...

من 350 پول مودم جدا دادم ولی نهایت 50 مگابیت...

لینک به دیدگاه

آقا من سایت پی سی دانلود رو ندیدم بیشتر از 10 مگ پورتش رو وا گذاشته باشه ! پورت هاشون رو مطمئنا محدود کردن. همین الان دارم با وی پی اس دانلود میکنم از پی سی دانلود داره به من 8 مگ دانلود میده. پورت سرور 10 گیگابیت هستش و از رپید سویچ !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...