رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این برنامه رو نصب کنید 

روی کانکت کلیک کنید مقدار دیسیبل رو توجه کنید هر چی مقدارش کمتر باشه شما نت پایدارتر و پر سرعت تری میگیرید

من محل مودم رو بهتر کردم اون مشکل قطعی برطرف شد

4g.rar

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

تست کنید اگه مشکل برطرف نشد بگید یه راه حل دیگه بگم .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

درود

من یه سوال دارم. اولین باره که میخوام از اینترنت 4g ایرانسل استفاده کنم. اینجور که فهمیدم واسه شبانه نامحدود،  نهایتا 3 ساعته داره. یعنی اگه من بخوام از 2 تا 8  دانلود کنم باید دوبار بسته بخرم؟ و اگه اینطوریه یعنی باید ساعت 5 صبح بیدارشم و بسته دومو فعال کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نیاز نیست 5 بیدار بشید دوبار بسته بخرید یه سره تا ساعت 8 دانلود انجام میشه

فقط داخل idm تایم قطع شدن و سپس خاموش شدن سیستم رو بزارید رو ساعت 7:59 دقیقه وگرنه بعد ساعت 8 هر چی پول تو حسابت باشه مثل دَله میخورتش

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

این برنامه رو نصب کنید 

روی کانکت کلیک کنید مقدار دیسیبل رو توجه کنید هر چی مقدارش کمتر باشه شما نت پایدارتر و پر سرعت تری میگیرید

4g.rar

در 6 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

ممنون. امکانش هست راه حل دیگه روهم  اطلاع بدید؟ چون به این زودی ها امکان تست کردن ندارم.

مودم رو چگونه جابه جا کنم؟ چون وصله به usb دسکتاپ.

اون فایلی که قرار دادید،  دسیبلش باید از چه میزانی کمتر باشه، برای دانلد بدون قطع و وصلی؟

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

فقط داخل idm تایم قطع شدن و سپس خاموش شدن سیستم رو بزارید رو ساعت 7:59 دقیقه وگرنه بعد ساعت 8 هر چی پول تو حسابت باشه مثل دَله میخورتش

با این کد فقط از بسته اینترنت میگیره ، دست به شارژ نمیزنه : *555*3*2*3#

من ساعت حدود 11 الی 12 بسته میگیریم تو idm ست میکنم خودش روع به دانلود و قطع میکنه و سیستم با برنامه دیگه روشن و خاموش میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

این برنامه رو نصب کنید 

4g.rar

اجرا نشد این نرم افزار. کرش میکنه به محض کلیک کردن رو آیکونش. E5186 Toolbox stopped working

ویندوزم 8.1. با run as administrator  هم امتحان کردم فایده ای نداشت.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

درود ... یعنی اگه همون ساعت 2 من دوتا بسته نامحدود سه ساعته بخرم وقتی اولیش تموم بشه خود به خوددومی رو شروع میکنه ؟؟ آیا خودتون امتحان کردین و مطمئن هستین از این موضوع ؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

درود ... یعنی اگه همون ساعت 2 من دوتا بسته نامحدود سه ساعته بخرم وقتی اولیش تموم بشه خود به خوددومی رو شروع میکنه ؟؟ آیا خودتون امتحان کردین و مطمئن هستین از این موضوع ؟؟

بله من همیشه همین کارو میکنم . 2 تا بسته میخرم میذارم 2 تا 8 رو دانلود .

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/17, 22:41:08، ᗩTᗩ گفته است :

ضمن سلام و تشکر از همه دوستان و کاربران محترم 

من دیروز با یکی از مودمهای دوستان تست کردم تو پاساژ که البته یادم رفت عککس بگیرم با همین 

مودم فلشی حدود 7 مگ گرفتم که واسه یک ایرانی خوبی بود ولی وقتی با همون سیم کارت و مودم 

در منزل تست کردم نهایتا 2/5 مگ داد که جای بسی ناراحتی داشت متاسفانه / حتی یه آنتن هم به مودم 

وصل کردم ولی از 2/5 بالاتر نرفت که نرفت / دیگه باید شبا برم بمونم پاساژ شبانه دانلود کنم 

واقعا نمیدونم چجوری میشه این مشکل رو حل کرد و حداقل در منزل یه 4 مگی گرفت که بدردمون بخوره 

داداش این موضوع کاملا بسته به شلوغی و پهنای باند دکل داره و متاسفانه راهی برای حلش نداری!
بنده داشنجو هستم و تبریز درس میخونم٬ تبریز با 3g تا ۲.۵ مگ رو راحت میگرفتم ساعت دو شب٬ وقتی برگشتم  تهران ساعت ۲ شب با LTE گوشی رو از صد جای مختلف آویزون میکردم تازه میشه ۱.۱ مگ! از اونجایی که اولا میشه حدس زد سخت افزار ایرانسل کل ایران ثابت هست و اگه قرار باشه جایی بهتر باشه توی تهران بهتره و ثانیا اگه قرار باشه سرعت رو محدود کنن کلا محدود می کنن نه دکل به دکل! پس میشه نتیجه گرفت که تمام مشکل برمیگرده به تعداد یوزر٬! منطقی هم هست که تعداد یوزر توی تهران بیشتر باشه دیگه!
پس متاسفم که این رو میگم افزایش قدرت سخت افزار کاری رو حل نمیکنه٬ احتمالا فقط تغییر مکان منزلتون به جایی که افراد کمتری علاقه به اینرنت پرسرعت داشته باشن جواب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، mohammad amin sedigh گفته است :

داداش این موضوع کاملا بسته به شلوغی و پهنای باند دکل داره و متاسفانه راهی برای حلش نداری!
بنده داشنجو هستم و تبریز درس میخونم٬ تبریز با 3g تا ۲.۵ مگ رو راحت میگرفتم ساعت دو شب٬ وقتی برگشتم  تهران ساعت ۲ شب با LTE گوشی رو از صد جای مختلف آویزون میکردم تازه میشه ۱.۱ مگ! از اونجایی که اولا میشه حدس زد سخت افزار ایرانسل کل ایران ثابت هست و اگه قرار باشه جایی بهتر باشه توی تهران بهتره و ثانیا اگه قرار باشه سرعت رو محدود کنن کلا محدود می کنن نه دکل به دکل! پس میشه نتیجه گرفت که تمام مشکل برمیگرده به تعداد یوزر٬! منطقی هم هست که تعداد یوزر توی تهران بیشتر باشه دیگه!
پس متاسفم که این رو میگم افزایش قدرت سخت افزار کاری رو حل نمیکنه٬ احتمالا فقط تغییر مکان منزلتون به جایی که افراد کمتری علاقه به اینرنت پرسرعت داشته باشن جواب هست?

سلام 

والا چی بگم حرف شما کاملا درست ولی من پاساژی که گفتم فقط تو طبقه اولش که ما هستیم همزمان حدود 35 نفر به اینترنت وصل هستند !! اینترنت 4g ایرانسل 

حلا شما فرض کنید در طبقات دیگه چند نر دارن استفاده میکنن و اطراف پاساژ که همه و همه مراکز تجاری و مغازه و پاساژه و کاملا شلوغ هستند و پر  از یوزر ،

با این همه من 7 مگ دانلود گرفتم !! ولی محله ای که توش زندگی میکنیم اکثرا سالخورده هستند و جمعیت جوانشون

کمه و اصلا اهل اینترنت نیستند و اگر هم باشن adsl گرفتن

پس با این اوصاف میتونم بگم یا دکل ما خرابه !! یا دکل اونجا کارش درسته !!

اره دیگه باید بریم دلمونو بزنیم به کوه و دشت و صحرا وگرنه همه جا آدم هست دیگه !!

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

غیر از تعداد یوزر و شلوغی،به سیگنال و مخصوصا snr یا همون نویز بستگی داره،من قبلا snr 15اینا بود نهایتا ۳مگ سرعتم بود و همیشه رو دو می ایستاد ،اما بعد نمیدونم منطقه رو تقویت کردن یا چیز دیگه ،snr رفت روی ۳۰تا و سرعت یدفه رو چهار مگابایت ثابت شد و تا پنج هم میرفت،البته اینایی که میگم با باند ۳ شبکه 4gو ساعت ۵تا ۸صبح هست،روز که انگار گراز بش گلد میزنه میاد تا یک مگابایت دانلود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

اگه بخوام اینترنت ساعتی شبانه (2 تا 8) ایرانسل  استفاده کنم باید حتما ساعت 2 شب به بعد شارژ کنم یا اینکه میشه مثلا ساعت 12 شب شارژ کنم و سیستم 2 به بعد دانلود را شروع کنه؟ انصافا تا 2 بیدار موندن خیلی ضدحاله مخصوصن اگه فرداش  مجبور باشی صبح زود بیدار شی :( 
سوال بعدی اینکه یه برنامه خوب و جواب پس داده معرفی کنید که سیستم را سر ساعت روشن خاموش کنه . سیستمم انگار با idm خاموش بشو نیست!
سوم اینکه چطور محدودیت hotspot برداشته میشه ؟فکر کنم روزانه 500 مگ باشه . میرم  یوتوب بعضی ویدئوها را نمیتونم دانلود کنم مخصوصا اونایی که حجمش زیاده اصلا شروع به دانلود نمیکنه. نمیدونم آیا راهی هست بشه این فایل های چند گیگی را از یوتوب گرفت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

من اکثرا همون موقعه ها ( از ساعت 6 شب تا 12 ) بسته رو فعال میکنم و هیچ مشکلی هم نداره 

حتی میتونید همین الان که 3:28 ظهره هم بسته رو فعال کنید

چون تایم استفاده از بسته 2 صبح تا 8 صبح هست البته سه ساعته

من با همین اینترنت دانلود منجر دانلود میکنم و خیلی هم عالی خاموش میکنه 

از یک قنشکن دیگه مثل بترنت استفاده کنید که نسخه ویندوز و هم نسخه مرورگر داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من معمولا حدود ساعت 11.30 بسته میگیرم تو دانلود منجیر صف بندی میکنم و تایم میدم که ساعت 2 شروع به دانلود کنه و 3 ساعت بعد قطع

و با برنامه Auto Power-on & Shut-down کامپیوتر خاموش و روشن میکنم

لینک به دیدگاه

سلام
نه مشکل نداره
من ساعت 12 میخرم و اسکجلر میذارم ک 2 شروع بشه و هر ساعتی میخوام قطع بشه یا خاموش بشه
شبی 30 گیگ هم میگیرم
فقط از سرورای قوی بگیر ک افت سرعت نداشته باشه
محدودیت هات اسپات هم گوشی های مختلف فرق دارن اما مال من تو Data Usage عه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

سلام 

من اکثرا همون موقعه ها ( از ساعت 6 شب تا 12 ) بسته رو فعال میکنم و هیچ مشکلی هم نداره 

حتی میتونید همین الان که 3:28 ظهره هم بسته رو فعال کنید

چون تایم استفاده از بسته 2 صبح تا 8 صبح هست البته سه ساعته

من با همین اینترنت دانلود منجر دانلود میکنم و خیلی هم عالی خاموش میکنه 

از یک قنشکن دیگه مثل بترنت استفاده کنید که نسخه ویندوز و هم نسخه مرورگر داره 

ظاهرا idm یا سیستمم مشکلی داره که نمیتونه خاموش کنه.بابت جواب و معرفی قنشکن بسیار ممنونم

در 13 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

من معمولا حدود ساعت 11.30 بسته میگیرم تو دانلود منجیر صف بندی میکنم و تایم میدم که ساعت 2 شروع به دانلود کنه و 3 ساعت بعد قطع

و با برنامه Auto Power-on & Shut-down کامپیوتر خاموش و روشن میکنم

چند برنامه گرفتم یکیشون همین بود که متاسفانه یکم پیچیدست و نتونستم باهاش کار کنم بازم ممنون از راهنماییت دوست من. راستی  از3gهمراه اولم استفاده کردم سرعت حدود 600 بود برای دانلود بدک نیست ولی پینگش بالاست

در 12 ساعت قبل، Sajjad9790 گفته است :

سلام
نه مشکل نداره
من ساعت 12 میخرم و اسکجلر میذارم ک 2 شروع بشه و هر ساعتی میخوام قطع بشه یا خاموش بشه
شبی 30 گیگ هم میگیرم
فقط از سرورای قوی بگیر ک افت سرعت نداشته باشه
محدودیت هات اسپات هم گوشی های مختلف فرق دارن اما مال من تو Data Usage عه

منظورم  از هات اسپات شیلد با کامپیوتر بود که اتفاقا سرعتش خوبه ولی محدوده .سپاسگزارم از راهنمایی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، میثثم گفته است :

چند برنامه گرفتم یکیشون همین بود که متاسفانه یکم پیچیدست و نتونستم باهاش کار کنم بازم ممنون از راهنماییت دوست من. راستی  از3gهمراه اولم استفاده کردم سرعت حدود 600 بود برای دانلود بدک نیست ولی پینگش بالاست

کار خاصی نداره ، رو قسمت new کلیک میکنی و یه قسمت واسه روشن شدن و یه قسمت واسه خاموش تنظیم میکنی

1.jpg

لینک به دیدگاه

منظورم  از هات اسپات شیلد با کامپیوتر بود که اتفاقا سرعتش خوبه ولی محدوده .سپاسگزارم از راهنمایی دوست عزیز

خب الایتشو بگیر
تو نت هست
خواستی تلگرام پیام بده واست بفرستم sajjad9790

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

کار خاصی نداره ، رو قسمت new کلیک میکنی و یه قسمت واسه روشن شدن و یه قسمت واسه خاموش تنظیم میکنی

1.jpg

بازم سعی میکنم شاید یاد گرفتم این بار. بهرحال ممنون

در 12 ساعت قبل، Sajjad9790 گفته است :

خب الایتشو بگیر
تو نت هست
خواستی تلگرام پیام بده واست بفرستم sajjad9790

اتفاقا الایتم گرفتم که موقع نصب گفت باید قبلی را حذف کنی. منم حذف کردم و الایت نصبیدم که دیدم الایت اصلن وصل نمیشه حالا اون بترنت که دوستمون معرفی کرد یه تستی میکنم ببینم چی میشه بهرحال تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان . یه سوال در مورد اینترنت 4G ایرانسل داشتم . میخاستم ببینم برای بسته های نامحدود ساعتی حتما باید اینترنت رو یکبار خاموش روشن کنم که اون بسته برای ساعت 2 فعال بشه ؟

اخه وقتی بسته میگیرم توی پیامکش همچین چیزی نوشته . 

لینک به دیدگاه

انجام بدید. ضرر. نداره که یه ده  ثانیه خاموش کنید البته من که با ایرانسل من میرم نیازی به این کار ندارم یه بار رفرش میکنم حله

بعدشم نامحدود نیست ۲۰گیگ ۴۰گیگ و ۶۰گیگ داره

لینک به دیدگاه

آره عزیز باید ساعت دو به بعد اینترنتو روشن کنی تا از بسته نامحدود استفاده بشه

ما که یه دفعه خریدیم اما 4g نبود h+ بود هر کار کردم 4g نشد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Morteza K گفته است :

آره عزیز باید ساعت دو به بعد اینترنتو روشن کنی تا از بسته نامحدود استفاده بشه

ما که یه دفعه خریدیم اما 4g نبود h+ بود هر کار کردم 4g نشد?

یعنی اگر مثلا از ساعت 12 دیتا روشن باشه  حتما برای استفاده از بسته ی نامحدود باید اینترنت رو بعد از ساعت 2 یکبار خاموش روشن کنم ؟

اینطور که خیلی بده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

انجام بدید. ضرر. نداره که یه ده  ثانیه خاموش کنید البته من که با ایرانسل من میرم نیازی به این کار ندارم یه بار رفرش میکنم حله

بعدشم نامحدود نیست ۲۰گیگ ۴۰گیگ و ۶۰گیگ داره

خب منم ایرانسل من رو دارم . و همین الان خریدم و الان هم توی بسته هام اومده . 

توی 1 ساعت همون  20 گیگ دانلود هم خییییلی زیاده داداش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...