رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسته های یک روزه همراه اول نامحدود نیست. دوستمون درست میگه. بین 15 تا 20 گیگ بعد میره سراغ شارژ گوشی یا اگر داعمی داشته باشی وضعت خراب تر میشه. قبض سکتت میده.

در تمام لایه های وجود MCI دروغ و دزدی هست چه اینترنت DSL مخابرات چه تلفن همراه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

یک سال پیش که من دانلود میکردم اینطوری بود حتی توی سایت خود همراه اول هم نوشته بود. ولی جدیدا رو نمیدونم که هنوز محدودیت هست یا نه.

سلام سرعت دانلودتون با همراه اول چقدره ؟  از ایرانسل سرعتش بیشتره ؟

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

باید تست کنی هر جا فرق میکنه. ولی شبانه رو خیلی سخت گرفتن جدیدا بیشتر از 2.5 مگابایت اجازه نمیده.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

واسه من روی 3g سرعتش نزدیک به 1 مگابایت بود.همراه اول روی 4g هم فکر نکنم بشه از بسته شبانه استفاده کرد.

ایرانسل روی 4g سرعت بین 4 تا 5 مگابایت.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

احتمال اینکه بسته ها برگرده هست ایرانسل توی اینستاگرام در جواب بقیه نوشته بود تا فردا صبح بسته ها در دسترس نیست

احتمال داره بسته های نامحدود ایرانسل برگرده ؟ من با 4g ایرانسل سرعت دانلودم تا 10mb میرفت !!!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

احتمال داره بسته های نامحدود ایرانسل برگرده ؟ من با 4g ایرانسل سرعت دانلودم تا 10mb میرفت !!!!

دیشب که  توی اینستاگرام گفته بود موقتی هست.

69ru_cell666.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همراه اول خاک بر سر من اصلا نمیتونم دانلود کنم ، چند شب گذاشتم واسه دانلود در جمع 3 شب 2 گیگ دانلود کردم ! هی تبلیغ میکنه 4.5g ، یکی نیست بگه تو همین دیال آپ موندی زر میزنی 4.5 !

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

همراه اول خاک بر سر من اصلا نمیتونم دانلود کنم ، چند شب گذاشتم واسه دانلود در جمع 3 شب 2 گیگ دانلود کردم ! هی تبلیغ میکنه 4.5g ، یکی نیست بگه تو همین دیال آپ موندی زر میزنی 4.5 !

آره باید بالا سرش باشی یه هو ارور میده گت وی عوض شد کاری که داری میکنی میترکه! دانلود یا استریم فیلم ...

DNS عوض کن  شاید بهتر بشه من شبی  25 گیگو میگرم ازش(قبلا 80 گیگ میگرفتم ببین چی شده......!)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

آره باید بالا سرش باشی یه هو ارور میده گت وی عوض شد کاری که داری میکنی میترکه! دانلود یا استریم فیلم ...

DNS عوض کن  شاید بهتر بشه من شبی  25 گیگو میگرم ازش(قبلا 80 گیگ میگرفتم ببین چی شده......!)

از کدوم بسته 25 گیگ میگیرید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

از کدوم بسته 25 گیگ میگیرید؟

همراه اول دیگه MCI یک تا 11 یک ماهه. 25 گیگ برای الان هست .80 گیگ روزی راحت دانلود میکرد.

با 25 گیگ خوشحال شدید 80 گیگ چی میگفتید! آخ میسوخم در خودم چرا زودتر هارد نخریدم هم هارد گرون شد هم بسته ها ترکیدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

همراه اول دیگه MCI یک تا 11 یک ماهه. 25 گیگ برای الان هست .80 گیگ روزی راحت دانلود میکرد.

با 25 گیگ خوشحال شدید 80 گیگ چی میگفتید! آخ میسوخم در خودم چرا زودتر هارد نخریدم هم هارد گرون شد هم بسته ها ترکیدن.

سلام سعید جان

بسته یک ماهه من پریشب تمام شد و در مدت یک ماهی که استفاده کردم حدود 2.5 ترابایت دانلود کرد. حتی با وجود این که LTE رو برای این طرح غیر فعال کردن ولی باز هم با همون 3G هر روز نزدیک 90 گیگ دانلود میکرد. تا روز آخر هم کاهش سرعت چندانی نداشت. 

در وضعیت فعلی مشکل اصلی تهیه ی هارد برای ذخیره ی ماهی 2.5 ترابایت دانلود هستش 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

از لحاظ محدودیت حجم منظورم بود چون بسته 1 تا 11 صبح روزانه قبلا محدودیت 30 گیگ حجم رو داشت که گویا بسته 1 ماهه محدودیتی نداره.

اگه هر روز 25 گیگ دانلود میکنید ایرانسل راحت تر هست چون شما باید 10 ساعت بالای سرش باشید تا 25 گیگ دانلود بشه ولی 25 گیگو من با ایرانسل نزدیک یک ساعتو نیم دانلود میکنم و توی سه ساعت 45/50 گیگ دانلود میشه بطور متوسط.حد اکثر57 گیگ  داشتم.

لینک به دیدگاه

مسئولین یه فکری هم به حال هاردای ما میکردن خوب بود

همه ی هاردام تا خرخره پره

هرکه سرعتش بیش هاردش بیشتر:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

از لحاظ محدودیت حجم منظورم بود چون بسته 1 تا 11 صبح روزانه قبلا محدودیت 30 گیگ حجم رو داشت که گویا بسته 1 ماهه محدودیتی نداره.

اگه هر روز 25 گیگ دانلود میکنید ایرانسل راحت تر هست چون شما باید 10 ساعت بالای سرش باشید تا 25 گیگ دانلود بشه ولی 25 گیگو من با ایرانسل نزدیک یک ساعتو نیم دانلود میکنم و توی سه ساعت 45/50 گیگ دانلود میشه بطور متوسط.حد اکثر57 گیگ  داشتم.

منظور شما از این که باید 10 ساعت بالای سرش باشید چیه؟ من IDM و تورنت رو میگذارم روی دانلود و بدون مشکل در 10 ساعت نزدیک 90 گیگ دانلود میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Bahman گفته است :

منظور شما از این که باید 10 ساعت بالای سرش باشید چیه؟ من IDM و تورنت رو میگذارم روی دانلود و بدون مشکل در 10 ساعت نزدیک 90 گیگ دانلود میشه

طبق تجربه ای که چند مدت داشتم احتمال قطعی وجود داره چه ایرانسل چه همراه اول شده اینترنت قطع شده بعد idm لینکاش خراب شده حتی چند بار هم با اینکه اینترنت وصل شده بود ویندوز قاطی کرده بود مجبور به ریست میشدم.

لینک به دیدگاه

سلام

سرعت دانلود من تا 80 مگابیت میره با مودم E 3372 ایرانسل. فقط 2 تا 8 صبح دانلود میکنم.  وقتی تعداد فایلهایی که دانلود میکنم ( با IDM ) اگه کم باشه سرعت میاد پایین ولی اگه 10 تا رو با هم دانلود کنم تا 80 مگابیت هم میره

حالا راهکاری هست که با تعداد فایل کم مثلا 3 - 4 تا هم سرعتم بالا باشه؟

و یه سوال دیگه اینکه تو (IDM) قسمت connection numbers رو روی 8 بزارم یا بالاتر؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

سلام

سرعت دانلود من تا 80 مگابیت میره با مودم E 3372 ایرانسل. فقط 2 تا 8 صبح دانلود میکنم.  وقتی تعداد فایلهایی که دانلود میکنم ( با IDM ) اگه کم باشه سرعت میاد پایین ولی اگه 10 تا رو با هم دانلود کنم تا 80 مگابیت هم میره

حالا راهکاری هست که با تعداد فایل کم مثلا 3 - 4 تا هم سرعتم بالا باشه؟

و یه سوال دیگه اینکه تو (IDM) قسمت connection numbers رو روی 8 بزارم یا بالاتر؟

type رو روی high speed بذارید تعداد کانکشن ها روی 32

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

type رو روی high speed بذارید تعداد کانکشن ها روی 32

ممنون بابت جواب دادن

روی high speed بوده فقط کانکشن رو 16 بود

از 16 به 32 میتونم تعداد کم رو با اخرین سرعت دانلودی که میده دانلود کنم؟ یا یه ترفندی چیزی داره!؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

ممنون بابت جواب دادن

روی high speed بوده فقط کانکشن رو 16 بود

از 16 به 32 میتونم تعداد کم رو با اخرین سرعت دانلودی که میده دانلود کنم؟ یا یه ترفندی چیزی داره!؟

الان نسبت به قبل باید سرعت بهتر شده باشه چون تعداد کانکشن ها دو برابر شده اگه قبلا با 10 لینک سرعتتون خوب بوده 10*16=160 کانکشن در کل بوده.الان با 5  لینک سرعتتون باید همونقدر بشه 5*32=160.

بستگی به لینک های دانلود هم داره که سرورشون تا چه سرعتی  پشتیبانی کنن.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Bahman گفته است :

سلام سعید جان

بسته یک ماهه من پریشب تمام شد و در مدت یک ماهی که استفاده کردم حدود 2.5 ترابایت دانلود کرد. حتی با وجود این که LTE رو برای این طرح غیر فعال کردن ولی باز هم با همون 3G هر روز نزدیک 90 گیگ دانلود میکرد. تا روز آخر هم کاهش سرعت چندانی نداشت. 

در وضعیت فعلی مشکل اصلی تهیه ی هارد برای ذخیره ی ماهی 2.5 ترابایت دانلود هستش ?

درود بر بهمن عزیز.

ترکوندی شما. من حقیقتش چند تا بسته ی اول خیلی دانلود میکردم 1.8 ترابایت دانلود شد ولی بعدش چیزی برای دانلود نداشتم چون گیم کرکی دانلود نمیکنم هیچیزی نمیمونه.شما مرز های حجم رو در هم شکستی ایول :D

اگر جایی توپی برای دانلود داری به من هم معرفی کن الان یک هفتس اصلا روشن نکردم مودم رو خ خ خ.:ph34r:

دقیقا مشکل هارد هست. میدونی من تحقیق کردم ارزون ترین هاردی که میتونی بگیری نسیت حجم به قیمت و کارایی و گارانتی 3TB P300 7200RPM 64MB هست من یکی خریدم قبل برج هشت پارسال 300 تومن الان مجبورد شدم چند هفته پیش 355 تومن همون هاردو بخرم. ولی باز هم با این قیمت ارزش داره.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

متاسفانه من با ایرانسل سرعت نمیگیرم. در حد 800 تا 1.5 مگابایت سرعتم هست خیلی بد هست کیفیتش سمت ما.

wifi روشن کنی راه بی توی کوچه از هر 10 خونه 11 خونه اسم وای فایشون 4G irancell هست . خیلی شلوغه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Bahman گفته است :

ایول بهمن جان پس تورنت کار میکنی. حتمـــــــــا پیام بده بهم چطور شروع کنم. یادمه 3 سال پیش هم بهترین سرعت رو از تورنت میگرفتم.

آپلود سنتر ها که باید بالا سرشش باشی قطع نشه خیلی بده و درد سر داره. فکر کنم منظورشون اینه. اگر هم شبکه شخصی انتقال داده روشن کنی اینترنتت هی قطع میشه. مثلا داری از یوتیوب دانلود میکنی خیلی قطعی داری.

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما 4G به صرفه تره یا TD-LTE؟

تفاوت سرعتشون چقدر هست؟

چون قیمت بسته های TD-LTE گرونه و نامحدود نداره!

اینترنت وایرلس چطوره؟ پینگش؟ سرعتش؟ (رادیویی نانو استیشن)

جریان این 4.5G چیه؟ کسی تست کرده؟

من برای بازی میخوام و درماه بستگی به حجم آپدیت بازی ها 40-80 گیگ مصرف دارم.

ویرایش شده توسط K1lleR
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

دوستان به نظر شما 4G به صرفه تره یا TD-LTE؟

تفاوت سرعتشون چقدر هست؟

چون قیمت بسته های TD-LTE گرونه و نامحدود نداره!

اینترنت وایرلس چطوره؟ پینگش؟ سرعتش؟ (رادیویی نانو استیشن)

جریان این 4.5G چیه؟ کسی تست کرده؟

من برای بازی میخوام و درماه بستگی به حجم آپدیت بازی ها 40-80 گیگ مصرف دارم.

تانوما داره میاد دوست عزیز خرج نکن برید ثبت نام کنید از همشون کم خرج تر و پر سرعت تر هست.

ولی اگر همه وسایلش رو دارید 4G بهتر از همشون هست . تست سرعتش هم خرجی نداره. نانو استیشن فقط بیان ببینن دید به دکل داره یا نه 15 تومن میگیرن ازت.

اگر میتونی مدیریت کنی حجمتون رو که شبا دانلود کنی. باز هم 4g بهتر هست. نظر من هست چون همشون رو داشتم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...