رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 42 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

تانوما داره میاد دوست عزیز خرج نکن برید ثبت نام کنید از همشون کم خرج تر و پر سرعت تر هست.

ولی اگر همه وسایلش رو دارید 4G بهتر از همشون هست . تست سرعتش هم خرجی نداره. نانو استیشن فقط بیان ببینن دید به دکل داره یا نه 15 تومن میگیرن ازت.

اگر میتونی مدیریت کنی حجمتون رو که شبا دانلود کنی. باز هم 4g بهتر هست. نظر من هست چون همشون رو داشتم.

ممنون میشه در مورد این تانوما توضیح بدید چی هست اصلا؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 22 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

گوگل کنید :

http://www.tct.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=1&pageid=1706

http://itiran.com/افتتاح-تانوما-پروژه-فیبر-نوری-

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/03, 19:40:01، Abraham گفته است :

عکس مخفی شده

سلام دوستان
یه مقاله خوندم در مورد دانلود شبانه با کامپیوتر و موبایل
پیشنهاد می کنم حتما موبایلشو بخونین چون بجای روشن موندن PC از موبایل که همیشه روشنه استفاده کنید بهتره
آموزش تنظیم کامپیوتر برای دانلود شبانه (+ موبایل) - بیگ ای تک Big E-Tek

چگونه از اینترنت رایگان نهایت استفاده را ببریم؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/25, 14:08:34، K1lleR گفته است :

برید اینجا پیش ثبت نام کنید :

cover.crm.tci.ir

طول و عرض جغرافیایی رو هم حتما بزنید.

من 5 تا خط دارم شانسم زیاده برای من نصب کنن گفته اگر آپارتمانی هستید باید بقیه رو هم متقاعد کنید !

بخونید خودتون متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/02/24, 21:00:37، hassanshaikhi گفته است :

طبق تجربه ای که چند مدت داشتم احتمال قطعی وجود داره چه ایرانسل چه همراه اول شده اینترنت قطع شده بعد idm لینکاش خراب شده حتی چند بار هم با اینکه اینترنت وصل شده بود ویندوز قاطی کرده بود مجبور به ریست میشدم.

شاید مشکل از چیز دیگه ای بوده. من یک ماه رو به صورت کامل هر شب بدون مشکل قطعی و ... دانلود کردم . نیازی به بالای سر سیستم بودن هم نداشت.

البته در همراه اول زمانی که روی حالت LTE باشه حد اقل هر ساعت یک بار قطعی داره! ولی در حالت 3G بدون حتی یک بار قطعی و با سرعت ثابت 2.5 مگابایت دانلود میکنه. و الان که همراه اول سرعت LTE نامحدود شبانه رو کم کرده و حتی بعضا اصلا آنتن LTE برای طرح های یک ماهه نامحدود قطع هستش بهترین کار همون استفاده از 3G هست که سرعت ثابت و اتصال پایداری داره و در 10 ساعت بدون دردسر نزدیک 90 گیگ دانلود میکنه.

البته ایرانسل در حالت LTE هم بدون قطعی کار میکنه و اگرسیگنال  آنتن  قوی باشه و تعداد یوزر اون آنتن هم خیلی زیاد نباشه  با سرعت بالای 8 مگابایت بر ثانیه دانلود میکنه. و 60 گیگ حجم طرح 3 ساعته رو تقریبا در 2 ساعت دانلود میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/02/25, 13:25:29، saeed0c گفته است :

تانوما داره میاد دوست عزیز خرج نکن برید ثبت نام کنید از همشون کم خرج تر و پر سرعت تر هست.

ولی اگر همه وسایلش رو دارید 4G بهتر از همشون هست . تست سرعتش هم خرجی نداره. نانو استیشن فقط بیان ببینن دید به دکل داره یا نه 15 تومن میگیرن ازت.

اگر میتونی مدیریت کنی حجمتون رو که شبا دانلود کنی. باز هم 4g بهتر هست. نظر من هست چون همشون رو داشتم.

در حال حاضر بزرگترین مشکل تانوما اینه که دانلود رایگان شبانه نداره و به همین دلیل در مقایسه با طرح های شبانه ی ایرانسل و همراه اول ، به درد دانلود نمیخوره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/02/25, 05:34:41، saeed0c گفته است :

ایول بهمن جان پس تورنت کار میکنی. حتمـــــــــا پیام بده بهم چطور شروع کنم. یادمه 3 سال پیش هم بهترین سرعت رو از تورنت میگرفتم.

آپلود سنتر ها که باید بالا سرشش باشی قطع نشه خیلی بده و درد سر داره. فکر کنم منظورشون اینه. اگر هم شبکه شخصی انتقال داده روشن کنی اینترنتت هی قطع میشه. مثلا داری از یوتیوب دانلود میکنی خیلی قطعی داری.

دانلود 2.5 ترابایت در ماه بدون تورنت اصلا معنی نداره سعید جان 

البته تازگی ها فیلم های 4K با حجم بالای 30-20  گیگ و بازی های بالای 60-50 گیگ هم روی سایت ها در حال زیاد شدنه که برای دانلود حجیم مناسب هستن. 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Bahman گفته است :

در حال حاضر بزرگترین مشکل تانوما اینه که دانلود رایگان شبانه نداره و به همین دلیل در مقایسه با طرح های شبانه ی ایرانسل و همراه اول ، به درد دانلود نمیخوره.

در 22 ساعت قبل، Bahman گفته است :

دانلود 2.5 ترابایت در ماه بدون تورنت اصلا معنی نداره سعید جان ?

البته تازگی ها فیلم های 4K با حجم بالای 30-20  گیگ و بازی های بالای 60-50 گیگ هم روی سایت ها در حال زیاد شدنه که برای دانلود حجیم مناسب هستن. ?

آره این آپلود سنتر ها اصلا جون ندارن. بهتره بزنم تو کار تورنت:D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان .

من امروز میخواستم از کارتخوان شارژ بگیرم حواسم نبود بجای ۲ هزار تومن ۲۰ هزار تومن شارژ مستقیم زدم.

حالا میخواستم ببینم راهی هست ک بتونم بیشتر از هزارتومن رو انتقال بدم؟؟؟

مرسی

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

راهی نیست مگه این که بسته ی اینترنت هدیه بخرید و برای دوستتون ارسال کنید

لینک به دیدگاه

مرسی از راهنماییاتون .ب اندازه ی سال شارژ دارم [emoji3]

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من حدود يك هفته پيش يه بسته يه روزه خريدم و تموم شد

از اون روز تا حالا 500 تومن شارژ دارم هرچي باهاش دانلود ميكنم كم نميشه :| جريان چيه؟ شارژ خودكار كه نداره حسابم خالي بشه؟؟ :دي (چون به دلايلي نميتونم موجودي كارت رو فعلا چك بكنم و sms هم غيرفعاله)

لینک به دیدگاه

با سلام و درود .. 

اکنون که گل سعادتت پربار است

دست تو ز جام می چرا بیکار است؟

می‌ خور که زمانه دشمنی غدار است

دریافتن روز چنین دشوار است

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

توی برنامه ایرانسل من قسمت تاریخچه بورو 15 کارکرد آخر رو بزن.

شارژ خودکار فقط در صورتی هست که خودتون قبلا فعال کرده باشید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

توی برنامه ایرانسل من قسمت تاریخچه بورو 15 کارکرد آخر رو بزن.

شارژ خودکار فقط در صورتی هست که خودتون قبلا فعال کرده باشید.

ديدم هر 15 تاشو زده حجم مصرفي x مگابايت، مبلغ 0 ريال

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

دوستان منو راهنمایی کنید خواهشن....

من اینترنت تلفن ثابت مخابرات دارم , با توجه به صحبت دوستان میخوام به سمت سیم کارت 4g بیام , فقط برای دانلود شبانه رایگان .. میخواستم خواهش کنم بهم بگید ..

1.. میشه برای استفاده سیم کارت 4g از طریق کامپیوتر ,  یک مودم مخصوص بخرم و با کابل لن به کامپیوتر متصل بشم ..؟ ( با کامپیوتر راحتم , چون گوشی وتبلت ندارم , گوشیم خیلی قدمی )

2.. کدام مودم بهتر جواب میده واسه سیم کارت 4g ؟؟ ( شما مدم های ایرانسل رو مدنظر بگیرید )

3.. اگر با گوشی یا تبلت سیم کارت 4g بهتر جواب میده ,  راهنمای کنید چی گوشی بهتره با مبلغ زیر 800 تومن ؟؟

4.. سرعت سیم کارت 4g با گوشی و تبلت بیشتر یا با مودم مخصوصش..؟؟

5.. با توجه به طرحهای که الان موجود ( تیر ماه 96 ) , برای دانلود رایگان ,  کدام شرکت بهتره ایرانسل یا مخابرات ؟؟

6.. با توجه به نظر اکثریت که ایرانسل .. کدام طرح ایرانسل به صورت رایگان بهتر میشه دانلود کرد ؟؟ ( اسم طرح رو بگید لطفا )

لطفا راهنمای کنید...

ویرایش شده توسط USA
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، USA گفته است :

سلام

دوستان منو راهنمایی کنید خواهشن....

من اینترنت تلفن ثابت مخابرات دارم , با توجه به صحبت دوستان میخوام به سمت سیم کارت 4g بیام , فقط برای دانلود شبانه رایگان .. میخواستم خواهش کنم بهم بگید ..

1.. میشه برای استفاده سیم کارت 4g از طریق کامپیوتر ,  یک مودم مخصوص بخرم و با کابل لن به کامپیوتر متصل بشم ..؟ ( با کامپیوتر راحتم , چون گوشی وتبلت ندارم , گوشیم خیلی قدمی )

2.. کدام مودم بهتر جواب میده واسه سیم کارت 4g ؟؟ ( شما مدم های ایرانسل رو مدنظر بگیرید )

3.. اگر با گوشی یا تبلت سیم کارت 4g بهتر جواب میده ,  راهنمای کنید چی گوشی بهتره با مبلغ زیر 800 تومن ؟؟

4.. سرعت سیم کارت 4g با گوشی و تبلت بیشتر یا با مودم مخصوصش..؟؟

5.. با توجه به طرحهای که الان موجود ( تیر ماه 96 ) , برای دانلود رایگان ,  کدام شرکت بهتره ایرانسل یا مخابرات ؟؟

6.. با توجه به نظر اکثریت که ایرانسل .. کدام طرح ایرانسل به صورت رایگان بهتر میشه دانلود کرد ؟؟ ( اسم طرح رو بگید لطفا )

لطفا راهنمای کنید...

سلام دوست عزيز 

١-بله چرا كه نه

٢-من بلد نيستم :-)

٣-هواوي

٤-مودم البته شرايطي داره

٥-ايرانسل

٦-برا خريد طرح سعي كنين از ساعت ٣ بامداد به بعد سه ساعته نامحدود بگيرين

لینک به دیدگاه

تشکر Noruzi عزیز ..

کمی سوال قبلیم و دستکاری کنم در پاین , دوستان  اگر میتونید کمک کنید ممنون میشم ...

1.. کدام  مودم  از نظر آنتن دهی قویتر واسه سیم کارت 4g ایرانسل ؟؟ (  اگر ارزونتر درمی یاد بگم که احتیاج به WiFi ندارم   , میخوام از طریق PC  آنلاین بشم.. )

2.. دوستان دیگر 2 تا پیشنهاد مودم دادن نظر اساتید چی..!! کدام آنتن دهیش قوی تر.. اینم بگم باز که احتیاج به WiFi ندارم..  Huawei E3372   و TP-LINK  Archer MR200 AC750  

3.. با توجه به طرحهای که الان موجود ( تیر ماه 96 ) , برای دانلود رایگان ,  کدام  طرح ایرانسل از نظر مالی به صرف تر ؟؟ ( اول کارم هیچیم نمیدونم از این نوع اینترنت , لطفا لینک طرح رو بزارید )

...

ویرایش شده توسط USA
لینک به دیدگاه

در در 1395/02/03, 14:42:51، (WarCraft) گفته است :

من ایرانسل ندارم اما سرعت نانو استیشن توی ساعت رایگان که مربوط به پارساله .

متاسفانه الان توی ساعت رایگان 11Mb ثابته به جای پیشرفت پسرفت کردن باز دم ایرانسل گرم

5454.jpg

سلام با نانو از چه شرکتی گرفتین؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود، اگر تازگی ها چیزی از دیجیکالا خریده باشید حتما میدونین توی بسته بندی هاشون یک سیم کارت 4g بدون شماره میزارن همراه با یک برگه راهنما برای فعال سازی سیم کارت و بسته اینترنت هدیه، متاسفانه برگه راهنما گم شده و حالا نمیدونم چطور بسته هدیه فعال کنم، اگر کسی میدونه ممنون میشم بگه.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

سلام من اطلاعی از راهنما ندارم اما چی یا چقدر خرید کردید که سیم کارت هدیه گرفتید؟ بهتر نیست با خود دیجی کالا تماس بگیرید و سوال کنید؟

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام قصد خرید یه مودم ایرانسل دارم طی جستجوی داشتم مودم های td lte  جدیدترین مودم های که اومدن  میخواستم بپرسم این مودم قابلیت پشتیبانی 4g یا  3g دارن تو منطقه ما فعلا تا 4g ساپورت میشه خوب

لطفا یه مودم خوب بهم معرفی کنین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت همه ...

راستش بعد از مدت ها اومدم 2باره از این سرویس های نامحدود شبانه ایرانسل استفاده کنم و مورد 3ساعته نامحدود شبانه با قیمت 2000تومن رو خریدم اما سرعتش واقعا فاجعه بود.

ی چیزی در حد 150تا 250کیلوبایت داشت دانلود میکرد از سرورهای داخلی و از استیم هم زیر 50کیلوبایت ... تقریبا 3شب پشت سر هم دارم این سرویس رو میخرم که ببینم فقط یک شب خاص سرعتش اینجوری بوده یا مشکل از جای دیگه هست.

میخواستم بدونم کلا این طرح ها سرعتش اینجوری شده یا جای ما اینجوریه یا احیانا مودم من مشکل داره ؟؟

من ساکن مشهد هستم و مودم ها e3372 استفاده میکنم.

اگه میشه سرعت دانلود خودتون رو با این طرح ها شبانه نامحدود ایرانسل اینجا بنویسین.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...