رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

الان سال ها هست(از زمان xbox360) اگه اشتباه نکنم، خیلی از مغازه دارها از طریق دانلود های شبانه آرشیو کردن و میکنن، همچنین خیلی اط مغازه دارهای دیگه که فیلم،بازی،دیتا میفروشن از این راه دانلود میکردن چون اصلا نمیصرفه با روزانه دانلود کردن، تکلیف چه میشه نمیدونم?

فکرشو بکنین تامب رایدر ، مترو اگزدیوس و .... کرک بشن ولی نتونیم دانلود کنیم ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

چارش تحریم به کل نت سیمکارته که سر عقل بیان که نمیشه همه یه رنگ بشن

شکر خدا از زمانی که طرح جدید نت اومده من دیگه سراغ نت سیم کارت نرفتم البته قبلا هم که استفاده میکردم سرعت پایین و قطعی زیاد داشت مثلا واسه دانلود 20 گیگ باید 4 -5 بسته میخریدم !

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

برای ایرانسل با #۸۰۰* میتونید غیر فعال کنید

واسه همراه اول هم با #۸۹۹۹* میشه غیر فعال کرد

واسه رایتل رو فک کنم #142* باشه

در کل شاید با اپ های هر اپراتور هم بشه

ویرایش شده توسط amiralixx96
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

من تازگیا احساس میکنم نت ایرانسل خیلی سریع تموم میشه من اینجوریم یا شما هم اینجوری فکر میکنید؟؟

دو تا سرچ میکنم درجا ۳۰۰ مگ میپره 😓

لینک به دیدگاه

منم همین فکرو میکنم انگاری بعد از اون قضیه تعطیلی اینترنت ،یه گندی زدن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

من تازگیا احساس میکنم نت ایرانسل خیلی سریع تموم میشه من اینجوریم یا شما هم اینجوری فکر میکنید؟؟

دو تا سرچ میکنم درجا ۳۰۰ مگ میپره 1f613.png

دوست خوبم تازه به این نتیجه رسیدی؟ 😂 من پارسال اینو فهمیدم نمیدونم سیاست محاسبه حجم ایرانسل چیه ولی میدونم مفت مفت نت رو میخوره من همون پارسال خطمو خاموش کردم انداختم تو خونه و همراه اول رو دارم استفاده میکنم خداییش هم درست و حسابی کم میکنه هم بسته هاش ارزون تره هم سرعتش خیلی بیشتره و پینگ پایین تری داره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

دو تا سرچ میکنم درجا ۳۰۰ مگ میپره 1f613.png

من بعد از چندین سال سیم ایرانسل رو انداختم داخل مودم یه بسته 10 گیگ گرفتم باور کن دو بار بیشتر باش دوتا2 بازی نکردم رفتم دیدم 2.7 گیگ ازش مانده.

منم این مشکلو دارم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان من میخواستم مودم TF-i60 از خود سایت ایرانسل بخرم بعد بسته 30 روزه نامحدود رو تهیه کنم با مبلغ 41،500 با تصور اینکه این سرویس نامحدود هست و میتونم 1 ماه راحت با تمام سرعت دانلود کنم ! الان با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم ،گفتن با بسته 2 مگ نامحدود نهایت 30 گیگ میتونم دانلود کنم بعدش سرعت میاد روی 256 کیلوبایت ! گفتم چرا تو سایت ایرانسل چیزی ننوشتن ، یه لینک دیگه رو داد گفت اینجا نوشتن ! با این مبلغ میتونم اینترنت 4 مگ با محدودیت 63 گیگ از مخابرات بگیرم پس اصلا خریدن اینترنت از ایرانسل به صرفه نیست ، دوستانی که تجربه دارن حرف پشتیبان رو تایید میکنن ؟ اگر اینجور باشه کلا بیخیال این مودم میشم

تو لینک زیر چیزی از محدودیت حجم نوشته نشده

https://shop.irancell.ir/bolton/tdd/fa/

ولی تو لینکی که پشتیبان داد نوشته شده!

https://eform.irancell.ir/portal/home/?252110/فروش-بسته-های-TD-LTE

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

توی لینک اولی هم که دادید این موضوع وجود دارد ؛ فقط کافیه روی سربرگ زیر کلیک کنید تا شرایطش نمایش داده بشه

343437017_Annotation2020-02-01174135.thumb.jpg.1156c0d7d1a684b783480e454ae176d2.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

توی لینک اولی هم که دادید این موضوع وجود دارد ؛ فقط کافیه روی سربرگ زیر کلیک کنید تا شرایطش نمایش داده بشه

343437017_Annotation2020-02-01174135.thumb.jpg.1156c0d7d1a684b783480e454ae176d2.jpg

بله درست میگید الان متوجه شدم کلا قید مودم ایرانسل و TD رو زدم خدا رحم کرد نزدیک بود مودم رو بخرم 😣 همین الان یه مودم Huawei CPE B310 رو خریدم 😍

لینک به دیدگاه

بله درسته همونطور که نوشته بسته های نامحدود محدودیت حجمی و سرعت دارند عملا.

من هم امروز همین مودم ایرانسل TF-i60 سفارش دادم با بسته یکساله ۴۸۰ گیگابایت که فکر میکنم عملا ۲۴۰ گیگابایت عادی و ۲۴۰ تای باقیمانده ۲ تا ۷ صبح هست.

توی منطقه ما متاسفانه فقط ایرانسل پوشش خوبی داره و همراه اول نهایت ۳جی هست.

خط تلفن خونه هم فیبر هست متاسفانه و پارس آنلاین به جای سرویس ۸ مگابیت خریداری شده عملا در ساعات عادی زیر ۱ مگابیت ارایه میده!

هرچقدر هم به پشتیبانی شکایت کردم تقصیر را گردن محدودیت پهنای باند مرکز مخابراتی انداختند که ظاهرا درسته...

در نتیجه بیخیال شدم و همین مودم ایرانسل را سفارش دادم...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

بله درسته همونطور که نوشته بسته های نامحدود محدودیت حجمی و سرعت دارند عملا.

من هم امروز همین مودم ایرانسل TF-i60 سفارش دادم با بسته یکساله ۴۸۰ گیگابایت که فکر میکنم عملا ۲۴۰ گیگابایت عادی و ۲۴۰ تای باقیمانده ۲ تا ۷ صبح هست.

توی منطقه ما متاسفانه فقط ایرانسل پوشش خوبی داره و همراه اول نهایت ۳جی هست.

خط تلفن خونه هم فیبر هست متاسفانه و پارس آنلاین به جای سرویس ۸ مگابیت خریداری شده عملا در ساعات عادی زیر ۱ مگابیت ارایه میده!

هرچقدر هم به پشتیبانی شکایت کردم تقصیر را گردن محدودیت پهنای باند مرکز مخابراتی انداختند که ظاهرا درسته...

در نتیجه بیخیال شدم و همین مودم ایرانسل را سفارش دادم...

من تا الان فکر میکردم 480 گیگ شبانه روزی هست ولی الان با حرف شما که مودم رو خریدید متوجه شدم 240 گیگ روزانه و 240 گیگ شبانه هست 😲 اینجور ضرر در ضرر میشد ! باز خدا رحم کرد این شر بزرگ تو آخرین لحظات از سرم گذشت ، من بیشتر مدنظرم دانلود با حجم زیاد و سرعت بالا و نامحدود بود که الان با خرید مودم 310 میتونم از سیم کارت های دیگه و اینترنت نامحدود ساعتی استفاده کنم

لینک به دیدگاه

من متوجه نشدم کجای توضیحات برای شما گنگ بوده

من الان یدونه بسته 720 گیگ بخرم روش نوشته نصفش برا صبح نصفش برا شب

البته من که مودم خریدم توش 480 گیگ یک ساله هم بود

تو برنامه ایرانسل من هم حجم رو زده 480 گیگ نمیدونم اینم نصف نصف هست یا نه

لینک به دیدگاه

از نرم افزار مای ایرانسل استفاده کن کامل نوشته

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

من متوجه نشدم کجای توضیحات برای شما گنگ بوده

من الان یدونه بسته 720 گیگ بخرم روش نوشته نصفش برا صبح نصفش برا شب

البته من که مودم خریدم توش 480 گیگ یک ساله هم بود

تو برنامه ایرانسل من هم حجم رو زده 480 گیگ نمیدونم اینم نصف نصف هست یا نه

در مورد بسته یکساله همراه مودم چیزی ننوشته متاسفانه! من هم از اونجایی در قسمت بسته ها به این صورت نوشته حدسم بر این هست که این ۴۸۰ گیگ هم باید اینطور باشه.

برای مثال در قسمت خرید بسته عنوان نوشته شده:بسته  80 گیگابایت 30 روزه

ولی وقتی جزییات بخونید متوجه میشین   ۴۰ گیگ عادی و ۴۰ گیگ هدیه شبانه در نظر گرفته شده...

متاسفانه این بسته ۴۸۰ گیگ سالیانه برای خرید موجود نیست یا من پیداش نمیکنم و اشاره ای هم نشده که این حجم به چه صورت در نظر گرفته شده.

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

از نرم افزار مای ایرانسل استفاده کن کامل نوشته

امروز سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده بتونم چک کنم متاسفانه.

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بله درست میگید الان متوجه شدم کلا قید مودم ایرانسل و TD رو زدم خدا رحم کرد نزدیک بود مودم رو بخرم 1f623.png همین الان یه مودم Huawei CPE B310 رو خریدم 1f60d.png

حوب شد گفتی منم قصد کوج به tdl داشتم

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

عزیزانی که از فروشگاه ایرانسل مودم خریداری کردند لطف میکنن اطلاع رسانی کنند که چه مدت طول کشیده تا بسته به دستشون برسه؟

من شنبه ۱۲ بهمن یک عدد مودم سفارش دادم به صورت آنلاین ولی تا امروز هیچ خبری نیست.

حتی کد پیگیری پست را هم  پشتیبانی ایرانسل  ارایه نمی کنه تا بتونم از وضعیت بسته مطلع بشم.

ممنون از شما

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

سلام اگه با پست سفارشی خرید کرده باشید تا بین 3 تا 5 روز میکشه دستتون برسه -ولی پیشتاز اگه خرید کرده باشید نهایتش 2 روزه میرسه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام اگه با پست سفارشی خرید کرده باشید تا بین 3 تا 5 روز میکشه دستتون برسه -ولی پیشتاز اگه خرید کرده باشید نهایتش 2 روزه میرسه 

هیچ گزینه دیگه ای نداشت فقط هزینه پست زده بود ۱۲۶۰۰ و اشاره ای به سفارشی یا پیشتاز نکرده بود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستانی که الان دارن از TD-LTE  ایرانسل استفاده میکنن و مودمشون TF-i60 یا b612 ئه لطفاً بیان و بگن بین این دو مودم تفاوت فاحشی تو کارایی وجود داره؟

و اینکه چقدر سرعت دانلود بهتون میده؟ چند مگابایت؟

سرعت باز کردن صفحات چطوره؟

ممنون🙏

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تا اونجایی که میدونم مودمی به نام tf-i60 نداریم  ایرانسل اومده همون مودم هواوی b612 تغییر نام داده کرده i60 ایرانسل !

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

تا اونجایی که میدونم مودمی به نام tf-i60 نداریم  ایرانسل اومده همون مودم هواوی b612 تغییر نام داده کرده i60 ایرانسل !

بله درسته.

همون b612 رو برداشتن تغییرات دادن شده i60

تو ظاهر برنامه و رابط کاربری تغییرات دادن. میخام بدونم چقدر تفاوت کارایی دارن باهم

چون اونهایی که b612 دارن میگن سرعت تو مودم ما بهتره.

اونهایی هم که i60 دارن میگن بهتره مودم رو از خود اپراتور بگیری سرعت بهتری میده بهت !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من دارم روش رایتل انداختم 612 رو ولی اصلاً باهاش سرو کله نزدم
من مشکلی باهاش نداشتم ولی میگن با تنظیمات پیشرفته و انگولک کاری خیلی بهتر ازحالت معمول میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

والا من دارم روش رایتل انداختم 612 رو ولی اصلاً باهاش سرو کله نزدم
من مشکلی باهاش نداشتم ولی میگن با تنظیمات پیشرفته و انگولک کاری خیلی بهتر ازحالت معمول میشه

تا چند مگ بهت سرعت دانلود میده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...