رفتن به مطلب

نیازمند راهنمایی دوستان در مورد سرمایه گذاری

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

جریان اینه که استاد کلاس mcsa بنده روز یکشنبه همین هفته یک پیشنهادی رو سر کلاس مطرح کرد که یکم وسوسه برانگیز و مشکوکه، حالا میخوام نظر دوستان رو هم بدونم.

حالا پیشنهاد: استاد گفت که در یک موسسه چینی که کارش سرمایه گذاری در فارکس هست حساب داره، گفت "هر کسی دوست داره درآمد دلاری داشته باشه حداقل 750 دلار ارز تتر به والت من واریز کنه تا اونو به حسابم توی این موسسه اضافه کنم و ماهیانه 200 تتر سود میدم بهتون"

آخرش هم گفت هر کی خواست بعدا بیاد جزئیات بیشتر بهش بدم.

نظر شما رفقا چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود

جریان اینه که استاد کلاس mcsa بنده روز یکشنبه همین هفته یک پیشنهادی رو سر کلاس مطرح کرد که یکم وسوسه برانگیز و مشکوکه، حالا میخوام نظر دوستان رو هم بدونم.

حالا پیشنهاد: استاد گفت که در یک موسسه چینی که کارش سرمایه گذاری در فارکس هست حساب داره، گفت "هر کسی دوست داره درآمد دلاری داشته باشه حداقل 750 دلار ارز تتر به والت من واریز کنه تا اونو به حسابم توی این موسسه اضافه کنم و ماهیانه 200 تتر سود میدم بهتون"

آخرش هم گفت هر کی خواست بعدا بیاد جزئیات بیشتر بهش بدم.

نظر شما رفقا چیه ؟ 

درود

داداش بدون حاشیه یه فرمول کلی بهت میگم تا هیچ وقت کلاه سرت نره ، اگر کسی خواست شما رو با هر بازار و کسب و کاری آشنا کنه تا خودتون توش به فعالیت بپردازید حتما پیگیرش باشید و بعد با علم و یقین توش سرمایه بذارید نه مثل بورس کشور مثل گله ی گوسفند !!! ولی اگر به هر دلیلی خواست حتی 1 تومن از شما بگیره تا خودش کار کنه بعد به شما سود بده تحت هیچ شرایطی قبول نکنید تاکید میکنم ابدا سمتش نرید !!!

هیچ کسب و کاری تو دنیا وجود نداره که سود ثابت داشته باشه حتی همون فارکس با اون پیچیدگی و سختی کار هم تضمینی در سود دهی که نداره چه بسا بسیاری ضررشون بیشتره !

(یکی از دوستان فعالمون توی این بازار ماه ها زمان صرف میکنه تا بتونه با شناخت درست از سهام دوزار کاسب بشه بعد اینا از کجاشون این سود تضمینی رو در میارن معلوم نیست ! )

همچنین هیچ جای دنیا هیچ کسب و کاری وجوود نداره که اینجوری فله ای بخواد سود بده خود شما به عنوان یک بی طرف ، اگر صاحب این کسب و کار بودی بجای اینکه مثل گدا ها از هر کسی چند دلار بگیری و سود 28 درصدی هر ماه بهش بدی به راحتی با یک وام شروع میکیردی وبا این حجم تخیلی سود !!! طی یکسال اونقدر سرمایه داشتی که نیاز به وام و پول هیچکسم نداشته باشی !

حالا بماند که همون دزدیشم اینقدر سود نداره که فقط 28 تاشو به شما بده و کلیم تو جیب خودش بمونه !

تو همین مملکت خودمون از یکی شاکی میشی کت بسته میدیش دادگاه بازم به پولت نمیرسی بعد طرف تو بددترین کشور ممکن از نظر رسیدگی قضایی ، می خواید پول بدید دست یک ناشناسه به ظاهر آشنا ؟!!!

خداوند اون استادتون و پولایی که گذاشته رو با هم بیامرزه !!! 🤣🤣

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، abidi گفته است :

کاملا درست میگی، منم مشکوک شدم واسه همین پرسیدم. استاد هم استاد های قدیم واقعا 😆

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خلاصش اینه که طرفتون کلاهبرداره

و پولتونو میخوره یه آبم روش چون نمیتونید شکایت کنید مگر اینکه معادل ریالی 750 تتر به حساب بانکیش واریز کنید و قرارداد رسمی ببندید که غیرممکنه طرف همچین کاری بکنه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

750 تتر؟ کلاهبردارم کلاهبردارای قدیمی این نمی گنجه هیچ جوره شما 750 دلار بخوای بهش بدی میشه 2.2 تتر بعد ایشون یک ماهه 200 تتر سود میده یعنی 2 تتر میشه 200 تتر علی برکت الله😂

لینک به دیدگاه

کلاهبرداری هست 750 دلار حدود 22 ملیون تومن میشه اگه بتونه 30 نفر گول بزنه میشه چیز حدود 

660 ملیون و میتونه به راحتی محل زندگیشم عوض کنه و در منطقه دیگه شروع به استاد بازی و گول زدن مردم کنه

البته شاید ایشون راست میگه اما خوی شیطانی انسان ها همیشه دروغ میگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره...

اگر با این کار از شما کلاهبرداری نکنه، این کار شما قطعا برای اون یه سود زیادی داره...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین سرمایه گذاری توی این بازار برای جلوگیری از نابود نشدن پول نقد، کاسبی هست، اونم نه اینکه بی اطلاع و بعد از قهر کردن از پدر و مادر گرامی برید مغازه بزنیدها، برای راه اندازی یک کاسبی مطمعن حتی توی این بازار تخمه‌ای لازم هست که حداقل ۵ سال توی اون شغل سابقه و تجربه داشته باشید.

لینک به دیدگاه

به کسایی که میرفتن بورس، پیشنهاد میدادم که فیلم پینوکیو ببینند  (اون قسمت که گربه نره و روباه مکار تشویق میکردن که بیا پولاتو بکارتا درخت پول در بیاد) .

این فیلم به استادتون بگید نگاه کنه. خیلی اموزنده است😑

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بزار خیلی خلاصه بگم هیچ سودی در این بازار تضمینی نیست پس اینکه استادتون با این اعتماد به نفس حرف از سود تضمین شده میزنه خودش اولین اشکال کارشه 

دوم اینکه خیلی از بروکر هایی مثل FXTM  و آلپاری که با ایران کار میکنن هم همچین سودی تضمین نمیکنن و برای انجام کوچکترین فعالیت دراین مارکت از شما اسپرد میگیرن پس وقتی استادتون میاد میگه من حدود 25 درصد سود خالص ماهیانه به شما میدن کاملا حرف خنده داری هست 

ثانیا

کسی که میخواد مدیر راهبردی بشه و میدونه اینقدر علم و اشراف کامل به مارکت داره میره خب از طرف خود سایت تبدیل به مدیر راهبرد میشه نه اینکه به صورت ازاد و هیچ بیوگرافی ازخودش شروع به تبلیغ های ابکی بکنه

یادمه استاد خودم یبار سرکلاس باهاش بحثم شد که بورس ایران بهتره یا فارکس 

استاد من معتقد بود بورس ایران خیلی بهتره چون روز شمار به شما سود میده و درصد ضررش بسیار کمه از طرفی من فارکس میپسندیدم اما استادم مخالف بود چون استدللش این بود که نوسان و ریسک بالایی داره 

اما استدلال من این بود مملکتی که مثلا سلطان سکه میاد یهو قیمت سکه برای چند ساعت میکشنه و سرمایه های مردم بالا میکشه و در هواپیما میگیرنش جدا از لطمه ای به بورس داخلی میزنه نشون دهنده بیدرو پیکر بودنشه اما ازون طرف فارکس ریسک زیادی داره ولی میدونی اگر با بروکر مطمعنی کار کنی اینقدر بیدرو پیکر نیتس که یهو یکی بیاد همه شاخص ها بهم بریزه و بدزده و بره 

قابل توجهت اکثر بروکر های مطمعن و خوب تحت نظارت و لاینسن FCA انگلستان هستن و هر بروکیری این لاینسنس داشته باشه میشه بهش اعتماد کرد

لینک به دیدگاه

به نظر من که دروغ نگفته و شدنیه با 750 تتر خیلی بیشتر میتونه دربیاره که 200تتر اصلا به چشم نیاد 

نمونه یک ترید نوسانگیری روی بیتکوین :

مقدار : 440 تتر 
تایم : ساعت 7:22 بعد از ظهر 
ورود : 10726
خروج: 10553
میزان سود: 345تتر

تایم بسته شدن اردر : ساعت 10:36 شب

در 3 ساعت 345 تتر سود نوسان گیری از بیتکوین با تنها 440 تتر 

همینقدر که خوب سود داره هر لحظه 180 درجه بازار میچرخه و پولتو پودر میکنه 

موفق و موید باشید 

photo_2020-10-08_10-25-28.thumb.jpg.bcba4136dc06230b49c8374710af406d.jpgphoto_2020-10-08_10-25-24.thumb.jpg.9de48c046d9dfd3c5c168c12d0b40891.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

به نظر من که دروغ نگفته و شدنیه با 750 تتر خیلی بیشتر میتونه دربیاره که 200تتر اصلا به چشم نیاد 

دلایل همه دوستان منطقی هست و همینطور شما، من که منصرف شدم ولی ایندفه دیدمش یکم سوال پیچش میکنم، ضرری نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...