رفتن به مطلب

خرید PS4 اونم الان؟ ارزش داره؟

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،

خانواده ی من کف کردن، همش توی خونه هستیم و بیرونم نمیشه رفت. خود منم از همه بیشتر کف کردم.

به نظرتون با توجه به قیمت ها، موجودی بازی ها و وسایل ارزش خرید داره؟

و مهم تر از همه اینکه قراره چند ماه دیگه ps5 بیاد، ارزش داره ps4 بخرم؟ به نظرتون قیمت های ps4 و وسایلش و بازی هاش کم میشه؟ من که فکر کنم، وقتی ps5 بیاد، قیمت های ps4 کم میشه، و ملت میرن ps4 میخرن اونوقت اونم گرون میشه. پس فکر کنم تا قبل از کریسمس بخرم بهتر باشه.

و اینکه چون قیمت بازی هاش بالا 750 تومانه، چی بخرم که قشنگ چند ماه حال کنم و گیم پلی چند ساعته نداشته باشه.

خودتون بودید چی کار میکردید؟ که کف نکنید؟ می خواستم pc رو ارتقا بدم که دیدم فقط 710 توی بازار خوش قیمته. که اونم باید 300 باشه نه اینکه 2.5 میلیون. خرید بورد گیم هم ارزش نداره چون تهش 50 ساعت بازی میکنی بعد میزاری کنار.(از روی تجربه میگم.)

هرگز نشه فراموش، بحث سیاسی خاموش.

لینک به دیدگاه

سلام

والا گفتن انگار تا 4 سال ps4 از لحاظ گیمی ساپورت میشه (ولی خوب انحصاری های ps5برای ps4 نمیاد). قیمت هم بستگی به قیمت فروش ps5 تو ایران داره. بازی هم میتونی اکانت ظرفیتی بگیری تقریبا نصف در میاد. 

red dead 2 و god of war  و ghost of tsushima و horizon بازی های عالی ای هستن و تایم گیم پلیشون بالاست. pes و fifa هم که هر چقدر بازی کنی تموم نمیشن😂

لینک به دیدگاه

به نظره من چند هفته صبر کن تا دوستانی که PS4 و XBOX One دارن کنسولشونو به هوای خرید PS5 و XSX و سریز S بفروشن و قطعا در بازار کنسولهای کارکرده فراوون میشه. اون موقع بخر که قیمتش فکر میکنم ارزونتر در میاد. الان انصافا کارکردشم نمیصرفه.

لینک به دیدگاه

ps4 بخوای بگیری 6 به بالا باید هزینه کنی. یه چیزی بزار روش PCت رو ارتقا بده.

یه چند تا انحصاری درس حسابی بیشتر نداره (last of us 2, god of war, uncharted 4, days gone, ghost of tsushima)  دیگه هم انحصاری واسش نمیاد. اونا رو هم میتونی گیم نت بزنی (البته یکی دوتاش واقعا ارزش داره پول بدی ps4 بخری، منتها الان نه ... دو سال قبل چرا)

هر چقدر خرج آپگرید پیسی بشه بازم میصرفه (لاقل بازیهاش مفتیه)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

به نظره من چند هفته صبر کن تا دوستانی که PS4 و XBOX One دارن کنسولشونو به هوای خرید PS5 و XSX و سریز S بفروشن و قطعا در بازار کنسولهای کارکرده فراوون میشه. اون موقع بخر که قیمتش فکر میکنم ارزونتر در میاد. الان انصافا کارکردشم نمیصرفه.

100 درصد دست دوم نمی خرم. حتی اگر رایگان بدن. چون ملت گند زدن به کنسول.

در 13 دقیقه قبل، mahootchialirez گفته است :

سلام

والا گفتن انگار تا 4 سال ps4 از لحاظ گیمی ساپورت میشه (ولی خوب انحصاری های ps5برای ps4 نمیاد). قیمت هم بستگی به قیمت فروش ps5 تو ایران داره. بازی هم میتونی اکانت ظرفیتی بگیری تقریبا نصف در میاد. 

red dead 2 و god of war  و ghost of tsushima و horizon بازی های عالی ای هستن و تایم گیم پلیشون بالاست. pes و fifa هم که هر چقدر بازی کنی تموم نمیشن😂

سلام.

اگر تا 4 سال ساپورت بشه خوبه. قشنگ میشه بازی هاشو تجربه کرد. خیلی ممنونم بابت معرفی بازی ها. تشکر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

منم کنسول رو بمیرم کارکرده نمیخرم.

اگه آکبند میگیری صبر کن تا PS5 بیاد.

قطعا پشیمون میشی بعد از خرید PS4 اونم دقیقا تو روزهای پایانیه نسله هشت.

قیمته نسخه دیجیتالیه PS5 با مثلا PS4 Pro فکر نمیکنم تفاوته قیمتش بیشتر از 3-4 میلیون باشه. البته بعد از چند هفته که قیمتش به نقطه واقعیه خودش برسه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، De@thWalker گفته است :

ps4 بخوای بگیری 6 به بالا باید هزینه کنی. یه چیزی بزار روش PCت رو ارتقا بده.

یه چند تا انحصاری درس حسابی بیشتر نداره (last of us 2, god of war, uncharted 4, days gone, ghost of tsushima)  دیگه هم انحصاری واسش نمیاد. اونا رو هم میتونی گیم نت بزنی (البته یکی دوتاش واقعا ارزش داره پول بدی ps4 بخری، منتها الان نه ... دو سال قبل چرا)

هر چقدر خرج آپگرید پیسی بشه بازم میصرفه (لاقل بازیهاش مفتیه)

موافقم بازی های pc مفته، اما مسئله اینه هم قطعات موجود نیستن هم زباله ها قیمتشون بالاست. تازه خانواده هم نمیتونن بازی کنن. من بیشتر هدفم خانواده هست.

در 1 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

منم کنسول رو بمیرم کارکرده نمیخرم.

اگه آکبند میگیری صبر کن تا PS5 بیاد.

قطعا پشیمون میشی بعد از خرید PS4 اونم دقیقا تو روزهای پایانیه نسله هشت.

قیمته نسخه دیجیتالیه PS5 با مثلا PS4 Pro فکر نمیکنم تفاوته قیمتش بیشتر از 3-4 میلیون باشه. البته بعد از چند هفته که قیمتش به نقطه واقعیه خودش برسه.

ps5 قطعا 18 میلیون به بالا هست. اصلا ارزش خرید نداره. ولی موافقم قطعا پشیمون میشم. منتها قیمت بازی های ps5 هم زیاد خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

ps5 قطعا 18 میلیون به بالا هست. اصلا ارزش خرید نداره. ولی موافقم قطعا پشیمون میشم. منتها قیمت بازی های ps5 هم زیاد خواهد بود.

نه دادا، مثل اینکه سیستمه ظرفیتها و اکانتهای PS5 دقیقا مثل PS4 هستش.

میتونی بازیهای همین نسلی که PS4 داره رو خریداری کنی و به راحتی ازش با آپدیته بکوارد کامپتیبیلیتی درون PS5 استفاده کنی.

الان اکثر انحصاریهای PS4 زیر 40-50 دلار هستن شایدم کمتر.

واسه بازیهای خود PS5 هم از ظرفیت و هکی استفاده میکنی که قیمتش خیلی خیلی پایینتر در میاد.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

اما مسئله اینه هم قطعات موجود نیستن هم زباله ها قیمتشون بالاست

چه میشه کرد، بدتر میشه و بهتر نه.

یه rx 570 4GB دست دو (حول 5م) از این فروم یا فروم همسایه بگیر، تمام بازی ها رو 1080 اکیه. تا دو سال آینده هم اکیه. البته به شرط اینکه سی پی یو اذیت نکنه.

در 15 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

تازه خانواده هم نمیتونن بازی کنن. من بیشتر هدفم خانواده هست.

یه کابل Hdmi با دو تا گیم پد بی سیم (تسکو 115 به قیمت و کیفیت خوبه) بگیر کیس رو وصل کن به تلویزیون خونه خانواده لذتش رو ببرن.

لینک به دیدگاه

روی ایکس باکس سریز اس هم فوکوس کن. 

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

من کارم کنسوله و مغازه دارم طبق تجربه اصلا فکر پایین اومدن قیمت رو نکن PS5 هم قیمتش مشخص شده و نسخه دیجیتالش کمتر از 16 تومن نمیوفته و همین الان خرید بکن که وضع از این بدتر هم خواهد شد به کسانی که منتظرن فرجی بشه و قیمتا بیاد پایین باید بگم که زکی - زهی خیال باطل (البته متاسفانه)
برای بازی هم میتونی اکانتی بریزی هم قیمت دیسک میتونی 10 تا بازی بریزی رو کنسول
کنسول زیر قیمت هم خواستی در خدمتیم :)

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

به نظر من خرید ps4 اکبند الان اشتباهه چون ایکس باکس سری s با همون قیمت 299 دلار چند وقت دیگه وارد بازار میشه که البته با این اوصاف قیمت سری اس تو ایران بیشتر خواهد بود!! ولی باز ارزشش رو داره بنظرم

اما اگه کارکرده بخرین قضیه فرق داره میتونی هر موقع عشقت کشید بفروشیش بدون اینکه ضرر کنی

پیشنهاد من اینه که اگه میخوای ps4 بگیری یه پرو کارکرده با فریمور زیر 6.72 بگیر و هکش کن! البته اگه اهل بازی های انلاین نیستی!

البته ps4 نهایت تا سال دیگه ساپورت میشه چون دیگه تواناییش رو نداره بازی های نسل 9 رو اجرا کنه. یه نگاهی به عقب بندازیم ps4 سال 2013 عرضه شد و فقط تا سال بعدش برای ps3 بازی اومد اونم نه همه بازی ها

در مورد کارت گرافیک هم اگه میخوای بازیای الان رو با کیفیت مطلوبی اجرا کنی حداقل یه rx 570 با قیمت حدودی 5_5.5 احتیاج داری

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

تازه خانواده هم نمیتونن بازی کنن. من بیشتر هدفم خانواده هست.

سلام

پس حتما PC بگیر . جدا از ساپورت گیم پد در PC ، کلی کار دیگه با PC میشه انجام داد . من هر از گاهی سیستم رو وصل می کنم به TV خونه و با خوانواده فیلم می بینم ، وب گردی می کنم ، بازی سبک آنلاین اجرا می کنم ، خرید اینترنتی انجام میدم گیم می زنم و کارهای دیگه . البته خیلی از این کارها رو میشه با یه تلویزیون هوشمند هم انجام داد . مثلا خود من فیلم رو میریزم توی فلش و با تلویزیون پخش می کنم اما با سیستم خیلی بهتره . کلی بازی ریز و درشت میشه روش ریخت که حجم بعضی هاشون 200 - 300 مگ بیشتر نیست اما کلی سرگرمت می کنه مثل Super Crush KO که من رو یه مدتی سرگرم کرد .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان قیمت ps4 از 8نیم تا 11 تومن هست 

اگه نخوای هکی کار کنی که باید حداقل برای هر بازی اصلا ما میگیم تا خشتک هم تخفیف بخوره😂

30یا 40 دلار باید پول بدی 

یعنی 1200/000هزار تومان

به نظر من یه سیستم رایزن ببند 

در حد 1600xیا 2600 یا 3600 که مادربرد هاشم خیلی گرون نباشه و 12 گیگ رم (اگه پولش داشته باشی از همین اول 16 کنی خیلی عالیه وگرنه 3تا 4 گیگ بگیر و بعدا پولدار شدی یه 4دیگه هم اضافه کن) 

و قول دوستمون به rx570 هم بندازش کنارش تا چندین سال بازی کرکی بزن حالشو ببر

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام.

اگر تا 4 سال ساپورت بشه خوبه. قشنگ میشه بازی هاشو تجربه کرد. خیلی ممنونم بابت معرفی بازی ها. تشکر

دوست عزیز همه که اینطوری نیستن من الان 3 سال خریدم ولی 2 سالش سریازی بودم اون یکسالم 2 هفته یه بار اندازه یکی دو دست فیفا زدم باهاش همین!! کلا یکماه هم روشن نبوده سر هم

شمام اگه بگردی پیدا میشه تمیز و کارکرده و یه عالمه بازی هست که من خودم نتونستم تجربه کنم هنوز ولی با ارزشن ghos of tshima, tlous 2 , red dead2 و....

هیچ چیزیم تو این خراب شده پایین نیومده تاحالا چون سود آقایون توش نیست! مطمئن باش ps5 هم بیاد ارزون نمیشه چون همه زورشون نمیرسه بخرن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...