رفتن به مطلب

سوالات و مشکلات سیستم و کارت گرافیک من

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام gp250 s4~d

پاور 20 سال پیش رو اونم 250 وات رو که 20 پین هم هست انداختی رو این سیستم؟جللخالق.تا الان هم شانس اوردی.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام gp250 s4~d

هرچه سریعتر عوض کن

پول نداری سیستم روشن نکن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

هرچه سریعتر عوض کن

پول نداری سیستم روشن نکن

سلام دوست عزیز ببخشید بحث رو طولانی کردم ولی این پاور 400 وات هست و چون تو محاسبه گر گرین نوشت سیستم شما 302 وات میکشه من هم به این اعتماد کردم به نظر شما اعتماد نکنم؟ اینم عکس محاسبه گر گرین:3qky_screenshot_(450).png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز ببخشید بحث رو طولانی کردم ولی این پاور 400 وات هست و چون تو محاسبه گر گرین نوشت سیستم شما 302 وات میکشه من هم به این اعتماد کردم به نظر شما اعتماد نکنم؟ اینم عکس محاسبه گر گرین:3qky_screenshot_(450).png

مشخصات کامل سیستم رو بگو.و پاور رو با کمی آینده نگری بخر.یعنی 400 کافیه شما 500 به بالا بگیر.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

مشخصات کامل سیستم رو بگو.و پاور رو با کمی آینده نگری بخر.یعنی 400 کافیه شما 500 به بالا بگیر.

با عرض سلام

Cpu: core i3 3.6 ghz tray

Ram: 8gb 2400mhz

Mother board : prime h310 plus R2.0

Graphics: gt740 2gb ddr5

اگه 400وات 20 پین روی 24 پین فعلا جواب میده بگید که من امید دارم چند هفته دیگه اوضاع اقتصادی بهتر بشه (وارد بحث های سیاسی نشیم)

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

با عرض سلام

Cpu: core i3 3.6 ghz tray

Ram: 8gb 2400mhz

Mother board : prime h310 plus R2.0

Graphics: gt740 2gb ddr5

اگه 400وات 20 پین روی 24 پین فعلا جواب میده بگید که من امید دارم چند هفته دیگه اوضاع اقتصادی بهتر بشه (وارد بحث های سیاسی نشیم)

من با کمی آینده نگری زدم 530 به بالا باید بگیری.اگر قصد ارتقا cpu و گرافیک رو نداشته باشی.وضعیت اقتصادی هم فکر نکنم بهتر بشه.الان یه جوریه که چیزی میخوای بخری باید عجله کنی.ممکنه یکم ارزون بشه ولی اینقدر نیست که شما فکر میکنید.این پاور هم 400 وات برا یه دقیقس و در اصل 250 واته.هارد سیستم هم با hd sentinel تست کن ببین تا الان پاوره به هاردت آسیب نزده باشه.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در در 24 مهر 1399 در 15:37، amir.t.1261 گفته است :

من با کمی آینده نگری زدم 530 به بالا باید بگیری.اگر قصد ارتقا cpu و گرافیک رو نداشته باشی.وضعیت اقتصادی هم فکر نکنم بهتر بشه.الان یه جوریه که چیزی میخوای بخری باید عجله کنی.ممکنه یکم ارزون بشه ولی اینقدر نیست که شما فکر میکنید.این پاور هم 400 وات برا به دقیقس و در اصل 250 واته.هارد سیستم هم با hd sentinel تست کن ببین تا الان پاوره به هاردت آسیب نزده باشه.

سلام دوست عزیز میشه دقیقتر توضیح بدین منظورتون از (این پاور هم 400 وات برا به دقیقس و در اصل 250 واته) چی هست؟ در ضمن من از SSD استفاده میکنم این برنامه برا اون هم کاربرد داره؟

و یک نکته ی دیگه این که من سیستم رو (بجز پاور) حدود 6 ماهه که که گرفتم و اسمبل کردم و قرار نیست به این زودیا چیز جدیدی بگیرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirali. گفته است :

و یک نکته ی دیگه این که من سیستم رو (بجز پاور) حدود 6 ماهه که که گرفتم و اسمبل کردم و قرار نیست به این زودیا چیز جدیدی بگیرم

اون 400 وات لحظه ای هست.اگه یه لحظه توان سیستم بره بالا میتونه توانش رو بده.اما به صورت یه سره 250 وات میده.برنامه برا ssd هم جواب میده.

لینک به دیدگاه

سلام با توجه به شرایط فعلی من فعلا از گیمینگ و کار های سنگین زده شدم تاااااا شرایط درست بشه تا اون موقع من هرروز فقط دو ونیم تا سه ساعت کار واجب با شبیه ساز اندروید nox دارم که خیلی سنگین نیست حالا این پاور لعنتی میتونه بر همین کار کفایت کنه؟ چون سیستم خیلی زیر فشار نمیره

سلام سلامت SSD رو با نرم افزار CrystalDiskInfo چک کردم رو 99 درصد هست :ssqm_screenshot_(452).png یعنی پاور بهش اسیب زده؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام با توجه به شرایط فعلی من فعلا از گیمینگ و کار های سنگین زده شدم تاااااا شرایط درست بشه تا اون موقع من هرروز فقط دو ونیم تا سه ساعت کار واجب با شبیه ساز اندروید nox دارم که خیلی سنگین نیست حالا این پاور لعنتی میتونه بر همین کار کفایت کنه؟ چون سیستم خیلی زیر فشار نمیره

به هر حال خیلی ضعیفه.شبیه ساز هم سنگینه.جنس تازه هم بیاد گرون تر میشه.سعی کن اینو بفروشی یه پولی بزاری یدونه بگیری.برا این سیستم توصیه نمیشه چون جدیده.ولی اگه فعلا پولت کمه مثل من یدونه از اینا که نه خیلی قدیمی هستن نه جدید بگیر باز بهتر از اینه.مثلا من gp380a-es داشتم.ضعیف بود.فروختم 320 بعدش 400 دادم یه gp530ab.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که کردید چشم سعی میکنم یه پاور میان رده بگیرم :100_pray::100_pray:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که کردید چشم سعی میکنم یه پاور میان رده بگیرم :100_pray::100_pray:

خواهش میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من بعضی وقتا میزارم که داداش کوچیکم با سیستمم بازی کنه (که تازگیا همیشه میزارم) ولی امروز ماشاالله پیشرفت کرده میخواسته تو battlefield v با تنظیمات اولترا فریم بیشتری بگیره😂(کلا سیستم تو اولترا 15 الی18 فریم میده)بعد رفته تو گوگل سرچ کرده یکی از راه هارو تصمیم گرفته امتحان کنه اون راه چیه؟:دیفراگ کردن دیسک-----ولی سیستم من هارد نداره از SSD استفاده میکنم!! اونوقت اون رفته SSD رو دیفراگ کرده!!الان من از کجا بفهمم به SSD اسیب رسیده یا چقدر اسیب رسیده؟یه جا خوندم SSD رو دیفراگ کنی از سرعتش هم کم میشه درسته؟الان من هیچ کاری نمیتونم بکنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

شما سیستم ریکاوری کن 

و یه تست از ssdبگیر برنامه های خوبی هم میتونی  پیدا کنی داخل گوگل تست سلامت 

ویرایش شده توسط reza21a
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، reza21a گفته است :

سلام دوست عزیز 

شما سیستم ریکاوری کن 

و یه تست از ssdبگیر برنامه های خوبی هم میتونی  پیدا کنی داخل گوگل تست سلامت 

سلام

سلامت رو با CrystalDiskInfo تست کردم99 درصد هست

منظورتون رفرش ویندوز هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

سلامت رو با CrystalDiskInfo تست کردم99 درصد هست

منظورتون رفرش ویندوز هست؟

خو پس شکر اسیبی ندید اگه ssd فقط برای ویندوزه اطلاعاتت داخل هارد دیگس یه فرمت کن نصب ویندوز انجام بده ک دیگه خیالت راحت باشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام دوستان من بعضی وقتا میزارم که داداش کوچیکم با سیستمم بازی کنه (که تازگیا همیشه میزارم) ولی امروز ماشاالله پیشرفت کرده میخواسته تو battlefield v با تنظیمات اولترا فریم بیشتری بگیره😂(کلا سیستم تو اولترا 15 الی18 فریم میده)بعد رفته تو گوگل سرچ کرده یکی از راه هارو تصمیم گرفته امتحان کنه اون راه چیه؟:دیفراگ کردن دیسک-----ولی سیستم من هارد نداره از SSD استفاده میکنم!! اونوقت اون رفته SSD رو دیفراگ کرده!!الان من از کجا بفهمم به SSD اسیب رسیده یا چقدر اسیب رسیده؟یه جا خوندم SSD رو دیفراگ کنی از سرعتش هم کم میشه درسته؟الان من هیچ کاری نمیتونم بکنم؟

با نرم افزار خاصی دیفراگ کرده یا با ویندوز؟ چون اگر ویندوز 10 دارید، و یا اگر ویندوز 7 آپدیت شده دارید، ویندوز اس اس دی رو دیفراگ نمی کنه.

لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1399 در 12:48، reza21a گفته است :

خو پس شکر اسیبی ندید اگه ssd فقط برای ویندوزه اطلاعاتت داخل هارد دیگس یه فرمت کن نصب ویندوز انجام بده ک دیگه خیالت راحت باشه

خیر تمام اطلاعات داخل SSD هست فرمت نکنم ممکنه اسیب ببینه؟

در 23 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

با نرم افزار خاصی دیفراگ کرده یا با ویندوز؟ چون اگر ویندوز 10 دارید، و یا اگر ویندوز 7 آپدیت شده دارید، ویندوز اس اس دی رو دیفراگ نمی کنه.

با برنامه EaseUS Partition Master 13.8 دیفراگ کرده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

نیازی به نصب این برنامه ها نیست، بهتره پاکش کنید. کاری هم که شده شده، دیگه کاریش نمیشه کرد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirali. گفته است :

خیر تمام اطلاعات داخل SSD هست فرمت نکنم ممکنه اسیب ببینه؟

سلام این برنامه با اکثر برنامه های دیفرگ شناسایی میکنن هارد رو که چی هست و دیفرگ‌ میکنن. Ssd رو بجای دیفرگ کردن trim میکنن و جای نگرانی نیست. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیفراگ کردن ssd مشکل ایجاد میکنه؟

خود برنامه دیفراگ ویندوز چی؟ میگم چرا موقع دیفرگ ssd زود ردش میکنه و فقط یه مرحله آنالایز رو میره!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام این برنامه با اکثر برنامه های دیفرگ شناسایی میکنن هارد رو که چی هست و دیفرگ‌ میکنن. Ssd رو بجای دیفرگ کردن trim میکنن و جای نگرانی نیست. 

اگه این برنامه شناسایی کرده باشه که ok

در 8 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

نیازی به نصب این برنامه ها نیست، بهتره پاکش کنید. کاری هم که شده شده، دیگه کاریش نمیشه کرد.

ok ممنون از راهنماییتون دوستان

لینک به دیدگاه

سلام دوستان همون طور که از اسم تاپیک پیداست من موقع اپدیت ویندوز با مشکل مواجه شدم موقع اپدیت لوگوی ویندوز کوچیک و بزرگ میشد بعدشم هنگ کرد مجبور شدم سیستم رو با دکمه کیس ریست کنم الانم که بالا اومده درست کار میکنه ولی اپدیت نشده الان مشکل از چیه؟ و یه چیز دیگه اینکه کسی تجربه استفاده از انتی ویروسی رو داره که رایگان باشه(30 روزه یا 60 روزه یا....نباشه)که بدون اینترنت یا با اینترنت قدرت تشخیصش خوب باشه؟چون حالا که ویندوزو اپدیت میکنم باید با اواست خداحافظی کنم.....😟

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از راهنماییتون درباره ی انتی ویروس الان ویندوز یه اپدیت دیگه دانلود کرد برم سراغ اون امیدوارم به خاک سیاه نشینم با این اپدیت😂

خب به خاک سیاه نشستم😭 اپدیت کردم بعدش پسورد قبول نکرد😟بالاخره بعد از 3 ساعت ترکوندن سیستم برگشتم به نسخه 1703 کسی تاحالا با این مشکل روبرو نشده؟شدیدا به نسخه 1903 نیاز دارم😟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amirali. گفته است :

خب به خاک سیاه نشستم😭 اپدیت کردم بعدش پسورد قبول نکرد😟بالاخره بعد از 3 ساعت ترکوندن سیستم برگشتم به نسخه 1703 کسی تاحالا با این مشکل روبرو نشده؟شدیدا به نسخه 1903 نیاز دارم😟

من اخرین نسخه رو نصب کردم با موفقیت نسخه 20H2 ،قبلا یه بار مشکل اپدیت نشدن رو داشتم هرکاری میکردم پر میشد دانلود میشد ولی نصب نمیشد با پاک کردن کش و اپدیتهایی که دانلود شده بود و یه سری تنظیمات بعد چند روز تلاش درست شد البته *** شکن هم استفاده کردم ،دقیقا نمیدونم چجوری درست شد !!! 

من چند سال پیش یه نسخه رایگان از انتی ویروس کاسپراسکای نصب کردم که تا الانم سرجاشه داره کار میکنه کاملا رایگان ،هنوزم بعد چند سال همیشه هم اپدیت براش میاد ،ولی بعد از نصبش دیگه هیچوقت این نسخشو تو اینترنت پیدا نکردم هرچی میگردم فقط نسخه کلاود رو نشون میده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...