رفتن به مطلب

سوالات و مشکلات سیستم و کارت گرافیک من

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

معمولا سایت ها فرکانس نسخه رفرنس رو میزنن و نسخه های کاستوم (که تو بازار عرضه میشه) تو اکثر مواقع بالاتره پس این ملاک نیست

فیک بودن که موس و کیبورد نیست هرکسی بتونه مونتاژ کنه و بسازه

ولی اگر گارانتی معتبر داشته که مشکلی نیست

نهایتا اگر توانایی و خمیر کارت دارید میتونید کارت رو باز کنید مدل چیپست رو بخونید که پیشنهاد نمیکنم

اورکلاک هم بستگی داره 

کارتتون چی هست الان>

همین gt740

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

همین gt740

من تاپیک رو دنبال نکردم نمیدونم پاور و مادربردتون چیه ولی GT710 رو بهش نهایت فشار هم بیارید نمیتونید اون چیزی که مثلا سری 900 یا 1050 دست پیدا میکنه به راحتی برسونه

به نظرم اگر تواناییش رو دارید به 1650 سوپر آپگرید کنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

من تاپیک رو دنبال نکردم نمیدونم پاور و مادربردتون چیه ولی GT710 رو بهش نهایت فشار هم بیارید نمیتونید اون چیزی که مثلا سری 900 یا 1050 دست پیدا میکنه به راحتی برسونه

به نظرم اگر تواناییش رو دارید به 1650 سوپر آپگرید کنید

سلام اخه سیستم رو حدودا 4 ماه میشه جمع کردم به این زودیا نمیخوام اپگرید کنم یه سوال مثلا چجوری نمره فورمارک یه کارت دیگه رو ببینم با کارت خودم مقایسه کنم؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام اخه سیستم رو حدودا 4 ماه میشه جمع کردم به این زودیا نمیخوام اپگرید کنم یه سوال مثلا چجوری نمره فورمارک یه کارت دیگه رو ببینم با کارت خودم مقایسه کنم؟

سایت های بنچمارک هستن و روش بنچمارک گیری هم توی یوتیوب کاملا توضیح داده شده

لینک به دیدگاه

از سایت پیس مارک میتونید چک کنید و با نرم افزار 3dmark هم میتونید بنچمارک کارتتون رو ببینید البته 3dmark کارت گرافیک رو به زور میندازه تا  در سخت ترین شرایط بنچمارک گیری کنه بهتره از همون سایت اینترنتی چک کنید

لینک به دیدگاه

سلام خب الان اورکلاک کردم رفتم رو فورتنایت یکم که بازی کردم سیستم فریز کرد (حالا نمیدونم میگن فریز کرد یا فریز شد) منم داشتم سکته میکردم دکمه ریست رو زدم ریست نشد همون لحظه اجر رو کوبیدم رو سرم😂 بعد هی گفتم خاکتوسرم چرا اورکلاک کردم بعد یه چیزی یادم اومد دکمه پاور رو نگه داشتم خاموش شد و بعد دوباره روشن شد ولی صفحه سیاه بود داشت گریم میگرفت میخواستم داد بزنم وای مامان جون به دادم برس ماسفت و خازن سوزوندم😂 حالا خارج از شوخی بعد اینکه چن ثانیه از سیاه بودن صفحه گذشت تصویر داد:) ولی فرکانسا برگشت به پیشفرض😒 حب الان مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام خب الان اورکلاک کردم رفتم رو فورتنایت یکم که بازی کردم سیستم فریز کرد (حالا نمیدونم میگن فریز کرد یا فریز شد) منم داشتم سکته میکردم دکمه ریست رو زدم ریست نشد همون لحظه اجر رو کوبیدم رو سرم😂 بعد هی گفتم خاکتوسرم چرا اورکلاک کردم بعد یه چیزی یادم اومد دکمه پاور رو نگه داشتم خاموش شد و بعد دوباره روشن شد ولی صفحه سیاه بود داشت گریم میگرفت میخواستم داد بزنم وای مامان جون به دادم برس ماسفت و خازن سوزوندم😂 حالا خارج از شوخی بعد اینکه چن ثانیه از سیاه بودن صفحه گذشت تصویر داد:) ولی فرکانسا برگشت به پیشفرض😒 حب الان مشکل از چیه؟

داداش کسی که بلد نیست اورکلاک کنه چرا بیاد قطعات رو انگول کنه من حرفه ای نیستم ولی میدونم اگر زیاد با قطعات ور بری چه بلایی سرت میاد کارت شما که کارت قدرتمندی نیست اگر بخوای زور بزنی که بتونی باهاش بیشتر از توان عادیش کار کنی اخرش خرابش میکنی ولش کن بزار همه چی دیفالت باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

داداش کسی که بلد نیست اورکلاک کنه چرا بیاد قطعات رو انگول کنه من حرفه ای نیستم ولی میدونم اگر زیاد با قطعات ور بری چه بلایی سرت میاد کارت شما که کارت قدرتمندی نیست اگر بخوای زور بزنی که بتونی باهاش بیشتر از توان عادیش کار کنی اخرش خرابش میکنی ولش کن بزار همه چی دیفالت باشه

نفرین بر اون روزی که من این کارتو خریدم----ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

در در 1 آذر 1399 در 10:31، amirali. گفته است :

سلام دوستان اگه کسی نرم افزار ماینیگ برای pc رو داره قرار بده ممنون میشم و ترجیحا اگه بیت مینتر رو دارید همون رو قرار بدید ممنون

سلام دوستان اگه روشی بلدید که بشه برای این کارت فن quit تنظیم کرد بگید از شر صدای فنش در امان باشم:)

سلام دوستان خب مشکل اینه که من وقتی کارت گرافیک رو اورکلاک میکنم فورتنایت بعد 10 ثانیه کرش میکنه ولی چیز دیگه ای اینطوری نمیشه فقط فورتنایت اینطوریه

بیت کوین که نمیشه ماین کرد واسه اتریوم هم claymore  نصب بعد برو یه کیف پول بساز و ادرس کیف پول عمومی رو توی فایل statr.bat جلوی کلمه ewal(قبلش ادرس موجود رو پاک کن بین ewal و ادرس اسپیس باشه و بعد ادرس سرور اسیا استخر اتر ماین رو از سایتش گیر بیار جایگزین ادرس پیشفرض کن میتونی اینکارو هم کنی بجای ادرس eu بزاری asia

اتریوم دو هم اومد بزودی کار ماینر های اتر به سر میرسه

EthDcrMiner64.exe -epool asia1.ethermine.org:4444 -ewal .myRig
-epsw x

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

منم با ایشون موافقم

710 کارتی نیست که بخوای چیز خاصی ازش بکشی بیرون با اون پاور و مادربرد

این کارت درحد UHD 630 اینتل میده بیرون نه بیشتر

انتظار غیرمنطقی نداشته باشید چون جز اسیب چیزی نداره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

داداش تو چرا این کارتو اورکلاک میکنی آخه؟ این کارت یه گرافیک معمولی برای وب گردی و تماشا فیلم هست تو میای این کارت رو اورکلاک میکنی؟ طرف ۱۰۸۰ داره اورکلاک نمیکنه تو چرا اینو اورکلاک میکنی آخه؟ ممکن بود مموری رو به رحمت خدا بسپاری لطفا خواهشا دیگه این کارت رو اورکلاک نکن حالا یه کارت بالاتر نظیر ۱۰۷۰ داشتی مشکلی نداره ولی ۷۱۰ رو کجا دنیا اورکلاک میکنن؟😪😪😴😴

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

منم با ایشون موافقم

710 کارتی نیست که بخوای چیز خاصی ازش بکشی بیرون با اون پاور و مادربرد

این کارت درحد UHD 630 اینتل میده بیرون نه بیشتر

انتظار غیرمنطقی نداشته باشید چون جز اسیب چیزی نداره

سلام دوست عزیز مال 710 نیست 740 عه

در 11 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

داداش تو چرا این کارتو اورکلاک میکنی آخه؟ این کارت یه گرافیک معمولی برای وب گردی و تماشا فیلم هست تو میای این کارت رو اورکلاک میکنی؟ طرف ۱۰۸۰ داره اورکلاک نمیکنه تو چرا اینو اورکلاک میکنی آخه؟ ممکن بود مموری رو به رحمت خدا بسپاری لطفا خواهشا دیگه این کارت رو اورکلاک نکن حالا یه کارت بالاتر نظیر ۱۰۷۰ داشتی مشکلی نداره ولی ۷۱۰ رو کجا دنیا اورکلاک میکنن؟😪😪😴😴

سلام اگه اورکلاک نشانه های بدی نداشته باشه بازم خطر داره؟(بجز گرما) چون الان تنظیمات به این صورته و استیبله:500753898_Screenshot(180).thumb.png.a3ab61bd27f6dde06fc4c2637c4f12a1.png

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

بله حواسم نبود

در کل به این کارت فشار نیارید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام اگه اورکلاک نشانه های بدی نداشته باشه بازم خطر داره؟(بجز گرما) چون الان تنظیمات به این صورته و استیبله:500753898_Screenshot(180).thumb.png.a3ab61bd27f6dde06fc4c2637c4f12a1.png

این نرم افزار رو ولش کن با MSI Afterburner چک کن ولی در کل اورکلاکش نکن 740 کارتی نیست که اورکلاک درست بشه اصلا بیخیالش شو نهایتش 5 فریم فرق میکنه تو بازی ها ولی ارزش به خطر انداختن کارت رو نداره مخصوصا کارتی مثل !!!!740   حالا با MSI Afterburner همه تنظیمات رو ریست کن و معمولی استفاده کن دفعه قبل که اشتباه اورکلاک کردی نزدیک بود کارت به فنا بره خیلی شانس اوردی  معمولی استفاده کن تو آینده اگه بودجش فراهم شد یه gtx 1660 تهیه کن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

این نرم افزار رو ولش کن با MSI Afterburner چک کن ولی در کل اورکلاکش نکن 740 کارتی نیست که اورکلاک درست بشه اصلا بیخیالش شو نهایتش 5 فریم فرق میکنه تو بازی ها ولی ارزش به خطر انداختن کارت رو نداره مخصوصا کارتی مثل !!!!740   حالا با MSI Afterburner همه تنظیمات رو ریست کن و معمولی استفاده کن دفعه قبل که اشتباه اورکلاک کردی نزدیک بود کارت به فنا بره خیلی شانس اوردی  معمولی استفاده کن تو آینده اگه بودجش فراهم شد یه gtx 1660 تهیه کن

سلام والا بدون اورکلاک هیچ کاری نمیشه انجام داد!!!! الان کلاک ممموری رو هم اوردم پایین تر استیبله و فورتنایت رو روون اجرا میکنه حواسم به دما هم هست پس اگه استیبل باشه و دما هم سیف باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد درسته؟ اخه بدون اورکلاک فقط باید گیم افلاین و با جزییات پایین پلی داد ولی اینجوری عالی میشه پس از اونجایی که استیبله و دماش هم پایینه خطری تهدیدش نمیکنه دیگه اره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان امروز که سیستم رو روشن کردم دیدم همه بازی ها لگ میزنند! خب الان چیشده چی نابود شده؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام دوستان امروز که سیستم رو روشن کردم دیدم همه بازی ها لگ میزنند! خب الان چیشده چی نابود شده؟

سلام

این توضیح ناقص نمیتونه کمکتون کنه

کامل توضیح بدید

چه بازی هایی؟

مدل گرافیک و پاور

میتونید با افتربرنر وضعیت رو نشون بدید تو بازی؟

تسک منیجر رو میتونید باز کنید ببینید وضعیت قطعات درگیر رو

لینک به دیدگاه

بچه ها امروز صبح از خواب پاشدم دیدم یه چیزی جلو در خونه که دیشب نبوده 😐

(شوخی😂

داداش اینجا میخوای سلام بدی باید قبلش مشخصات سیستمت گفته باشی

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

آنلاین یا آفلاین؟ مشخصات سیستمتون چیه؟!

سلام

انلاین

cpu:i38100

ram:8gb ddr4 2400mhz

gpu:gt740 2gb ddr5

power:580w green

در 23 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

سلام

این توضیح ناقص نمیتونه کمکتون کنه

کامل توضیح بدید

چه بازی هایی؟

مدل گرافیک و پاور

میتونید با افتربرنر وضعیت رو نشون بدید تو بازی؟

تسک منیجر رو میتونید باز کنید ببینید وضعیت قطعات درگیر رو

سلام فورتنایت و وارزون و ...... مشخصات:

cpu:i3 8100

ram:8gb ddr4 2400mhz

gpu:gt740 2gb ddr5

power:580w green

همه چی درگیره ولی سیپیو 70 درصد درگیره

لینک به دیدگاه

احتمالش هست ویندوزتون آپدیت شده باشه
Restore بزنید به زمانی که مشکل نداشتید ببینید تغییری حاصل میشه یا نه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

احتمالش هست ویندوزتون آپدیت شده باشه
Restore بزنید به زمانی که مشکل نداشتید ببینید تغییری حاصل میشه یا نه

سلام ری استور کردم تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

درایوراتون رو آپدیت کردید؟

از دیشب روشن بوده یا تنظیماتی رو تغییر دادید؟

در 46 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام ری استور کردم تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

درایوراتون رو آپدیت کردید؟

از دیشب روشن بوده یا تنظیماتی رو تغییر دادید؟

سلام بله همه چی اپدیته

خیر هیچی رو تغییر ندادم شب هم خاموش بوده

یه نکته ای تو بازی های افلاین خوب کار میکنه انلاینا اینطوری شدن ولی پکت لاست هم ندارم و پینگ هم نود

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام بله همه چی اپدیته

خیر هیچی رو تغییر ندادم شب هم خاموش بوده

یه نکته ای تو بازی های افلاین خوب کار میکنه انلاینا اینطوری شدن ولی پکت لاست هم ندارم و پینگ هم نود

توی تسک منیجرتون برید سربرگ پروسس یا همون پردازش خودمون

ببینید وقتی تو بازی هستید چه چیزی خیلی درگیر میکنه یا عکس بگیرید

اگر ویندوز 10 دارید احتمالا زیر سر استور و آپدیت هاشه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

توی تسک منیجرتون برید سربرگ پروسس یا همون پردازش خودمون

ببینید وقتی تو بازی هستید چه چیزی خیلی درگیر میکنه یا عکس بگیرید

اگر ویندوز 10 دارید احتمالا زیر سر استور و آپدیت هاشه

سلام فک کنم انتی ویروس داره گند میزنه نظر شما چیه اخه خیلی درگیر نمیکنه:79941814_Screenshot(195).thumb.png.d81f590461bd37c1b134ef7f59f21486.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...