رفتن به مطلب

قیمت های عجیب وغریب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان

چند وقتیه معلوم نیست این بازار چمرگش شده گرافیک RX 560 4GB گذاشتم برای فروش-فروش فوری 3.800.000 مشتری میاد پیام میده با نازو ادا حالت طلبکار بودن که انگار من گران فروشم 

تا الان کارت فروش نرفته وبه قیمت 3.000.000 رسیده بعد الان کارت RX 550 4GB که یک مدل ازکارت من پاییتر و حدود 15 -20 درصد از کارت من ضعیف تره دیدم لیون نوش زده 6.500.000 که حتی 30 درصد هم از قیمتش کم کنی تحت عنوان دسته دو بفروشیش بازم قیمتش میشه 4.550.000 بعد مشتری برای من قیافه میگیره و از دست من شاکیه/ اخه اقا این درسته؟ این رسمشه ؟؟ منکه پشیمون شدم نمیفروشم دیگه - شما دوستان بیایید خودتون قضاوت کنید !

353558399_bandicam2020-10-1123-12-16-507.thumb.jpg.ad3881fc2e6b4cb9a884e3e9c54c8fac.jpg

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

من یه زمانی GTX 1080 خریدم 1 میلیون و 890 تازه نو اش 😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

به این مردم خوبی نیومده .اینکه بخوایی حلال وار با این مردم کارکنی جواب نمیده بجا تشکر تو گوشتم میزنن فقط باید مثل دلال ها و دزد های این دوره زمونه باهاشون رفتار کرد اون موقع دوستم دارن این نتیجه من بعد چند سال کارکردن تو این مارکته

لینک به دیدگاه

من 1070 رو خریدم 1775 بعد امدم خونه رفتم سایت لیون دیدم 1080 رو تخفیف زدن 1800 شده ، یکی از بدترین روزای زندگیم بود ، از اعصبانیت میخواستم 1070 رو بکوبم زمین 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من 1070 رو خریدم 1775 بعد امدم خونه رفتم سایت لیون دیدم 1080 رو تخفیف زدن 1800 شده ، یکی از بدترین روزای زندگیم بود ، از اعصبانیت میخواستم 1070 رو بکوبم زمین 

الان همون 1070 بخوایی بفروشی بخدا بعضیا میان یه قیمتایی میدن که لایق کارت GT210 هم نیست اما قسمت جالب اینه بخوایی براشون توضیح بدی فکر میکنن داری دروغ میگی و اوضاع بدتر میشه جدی خوبی به خیلیا نیومده

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

به این مردم خوبی نیومده .اینکه بخوایی حلال وار با این مردم کارکنی جواب نمیده بجا تشکر تو گوشتم میزنن فقط باید مثل دلال ها و دزد های این دوره زمونه باهاشون رفتار کرد اون موقع دوستم دارن این نتیجه من بعد چند سال کارکردن تو این مارکته

داداش خواهشا Dont Hate the players HATE THE GAME

لینک به دیدگاه

در در 20 مهر 1399 در 23:27، Amirhossein Azimi گفته است :

درود خدمت همه دوستان

چند وقتیه معلوم نیست این بازار چمرگش شده گرافیک RX 560 4GB گذاشتم برای فروش-فروش فوری 3.800.000 مشتری میاد پیام میده با نازو ادا حالت طلبکار بودن که انگار من گران فروشم 

تا الان کارت فروش نرفته وبه قیمت 3.000.000 رسیده بعد الان کارت RX 550 4GB که یک مدل ازکارت من پاییتر و حدود 15 -20 درصد از کارت من ضعیف تره دیدم لیون نوش زده 6.500.000 که حتی 30 درصد هم از قیمتش کم کنی تحت عنوان دسته دو بفروشیش بازم قیمتش میشه 4.550.000 بعد مشتری برای من قیافه میگیره و از دست من شاکیه/ اخه اقا این درسته؟ این رسمشه ؟؟ منکه پشیمون شدم نمیفروشم دیگه - شما دوستان بیایید خودتون قضاوت کنید !

353558399_bandicam2020-10-1123-12-16-507.thumb.jpg.ad3881fc2e6b4cb9a884e3e9c54c8fac.jpg

دوست من عده ای زیادی منتظر "بُز خری" هستن بخاطر همینه! شما فروش رو علاوه بر فروم خارج از فروم هم پیگیری کن مطمعن باش قیمت منصفانه باشه رو هوا میخرن ازت 😉

لینک به دیدگاه

سلام داداش کاملا درکت میکنم حق با شماست به بعضی از مردم خوبی نیومده

یه زمانی gtx 1060  رو ۱۴۰۰ خریده بودم الان فن هاش رو هم 1400 نمیدن

لینک به دیدگاه

مشکل نه از شما هست نه از مردم

مشکل این هست هنوز نمیتونیم باور کنیم  10.000.000 ریال = پشم خر

ویرایش شده توسط (Golds)
لینک به دیدگاه

در در 21 مهر 1399 در 00:14، Amirhossein Azimi گفته است :

الان همون 1070 بخوایی بفروشی بخدا بعضیا میان یه قیمتایی میدن که لایق کارت GT210 هم نیست اما قسمت جالب اینه بخوایی براشون توضیح بدی فکر میکنن داری دروغ میگی و اوضاع بدتر میشه جدی خوبی به خیلیا نیومده

من 210 دارم قیمت فن گذاشتم میگن گرونه

چی بگم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m2relax گفته است :

دوست من عده ای زیادی منتظر "بُز خری" هستن بخاطر همینه! شما فروش رو علاوه بر فروم خارج از فروم هم پیگیری کن مطمعن باش قیمت منصفانه باشه رو هوا میخرن ازت 😉

داداش الان شما اگه از پست اول نقل نمیگرفتین زننده تاپیک نمیفهمید منظورتون کی بود؟

این چه حرکتیه اخه کله پست اولو میارین وسط تاپیک😑

لینک به دیدگاه

صاحب تاپیک یجور حرف زدن من یاد سلطان جهیزیه افتادم

ولی جدا از شوخی ،حالا که تاپیک جدید زدید و قیمتشو گذاشتید ۶ملیون،دیگه اونی که بخاد به قیمت روز هم ازت بخره هم نمیخره،مگه اینکه تا دو هفته دیگه دلار بشه ۴۰تومن اونوقت براش سرو دستم میشکونن 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

صاحب تاپیک یجور حرف زدن من یاد سلطان جهیزیه افتادم

ولی جدا از شوخی ،حالا که تاپیک جدید زدید و قیمتشو گذاشتید ۶ملیون،دیگه اونی که بخاد به قیمت روز هم ازت بخره هم نمیخره،مگه اینکه تا دو هفته دیگه دلار بشه ۴۰تومن اونوقت براش سرو دستم میشکونن 

کسی که نیاز داشته باشه بخواد بخره میخره ولی هدف اصلی اینه که اونی که داشت ناز و ادا درمیاورد ببینه قیمت اصلیو تا فرق گران فروش با کسی که قیمت حلال واری میفروشه بفهمه منکه به پول این کارت نیازی ندارم گیرم الانم فروش نره مهم نیست همین جور همراه قیمت دلار قیمت تایپیک اپدیت میشه تا یک مشتری براش پیدا بشه و اون شخص اولی توی حسرت بمونه بفهمه چیو از دست داده

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

کسی که نیاز داشته باشه بخواد بخره میخره ولی هدف اصلی اینه که اونی که داشت ناز و ادا درمیاورد ببینه قیمت اصلیو تا فرق گران فروش با کسی که قیمت حلال واری میفروشه بفهمه منکه به پول این کارت نیازی ندارم گیرم الانم فروش نره مهم نیست همین جور همراه قیمت دلار قیمت تایپیک اپدیت میشه تا یک مشتری براش پیدا بشه و اون شخص اولی توی حسرت بمونه بفهمه چیو از دست داده

دوست ِ من ی کارت گرافیک که ارزش این همه اعصاب خوردی رو نداره من با کسی که حس کنم هدفش بزخری هست اصلا معامله نمی کنم

شده قیمت پایین تر به مصرف کننده فروختم ولی به اون بزخر قیمت بالاتر هم میداد نفروختم

کلا شرایط بازار همیشه همین بوده، همین جنس رو مفت بدی فردا آگهش می کنن توی دیوار گرونتر به مصرف کننده می فروشن 

تو بازاری که قیمت هارو دارن لحظه ایی افزایش می دن انتظار تخفیف هم نباید داشت چه برسه بزخری :دی جنس رو امروز بفروشی فردا همونو نمی تونی بخری

ولی در مجموع مسله ایی نیست که اینقدر بخاطرش اعصاب خودت رو خورد کنی رد شو برو همین.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

دوست ِ من ی کارت گرافیک که ارزش این همه اعصاب خوردی رو نداره من با کسی که حس کنم هدفش بزخری هست اصلا معامله نمی کنم

شده قیمت پایین تر به مصرف کننده فروختم ولی به اون بزخر قیمت بالاتر هم میداد نفروختم

کلا شرایط بازار همیشه همین بوده، همین جنس رو مفت بدی فردا آگهش می کنن توی دیوار گرونتر به مصرف کننده می فروشن 

تو بازاری که قیمت هارو دارن لحظه ایی افزایش می دن انتظار تخفیف هم نباید داشت چه برسه بزخری :دی جنس رو امروز بفروشی فردا همونو نمی تونی بخری

ولی در مجموع مسله ایی نیست که اینقدر بخاطرش اعصاب خودت رو خورد کنی رد شو برو همین.

گفتنش اسونه من مطمعنم شما هم یجا هایی کفرت در میاد منم الان دقیقا تو همون مرحلم ولی خب حرف خوبی بود الان نسبتا اروم تر شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 20 مهر 1399 در 23:50، mrp7 گفته است :

جدی؟

یادمه اسفند 96 یا شایدم 95 بود، لیون و آواژنگ جشنواره زده بودن، 1080 رو 2400 میدادن، کمتر از 2400 یادم نی 1080 رو!

در در 20 مهر 1399 در 23:27، Amirhossein Azimi گفته است :

دوست من اگر واقعا به پول اون کارت احتیاج داری الان بفروش،

وگرنه اگه قصد ات اینه که الان بازار آشفته است و میتونی کارتت رو به قیمت خوبی بفروشی، و بعد یه مدت که بازار آروم شد یه بهترشو میخری، اصلا بهت توصیه نمیکنم، چون بازار ما تا بحال پایین اومدن قیمتو تجربه نکرده...

من خودم چند بار تجربه ی چنین کاری رو داشتم، اون زمان که تازه جو ماین و... شروع شده بود، من کارت گرافیک و پاورم رو فروختم، (سال 97) البته اون موقع کنکوری بودم و سیستم رو جمع کرده بودم، به بهانه ی اینکه هم نخوام دوباره سیستم رو راه بندازم و از درس جا بمونم، گرافیک و پاور رو فروختم، با اینکه کارکرده هم بودن، ولی به قیمت نسبتا خوبی بالاتر از آکبندی که خریده بودمشون فروختم، پولش رو هم همینجوری تو حسابم نگه داشتم و همش سوخت شد،الان پول ندارم رو سیستم شخصیم یه 750 تی عای بندازم.

فقط در یه صورت کارتو بفروش، اونم اگه همین الان به پولش نیاز داری یا اینکه میخوای ارتقا بدی، اگه میخوای پولشو نگه داری که بعدا یه چیزی جایگزینش کنی، بهت قول میدم باید دوباره یه پولی رو همون بذاری و یه چیز ضعیف تر بگیری.

تنها دلیل آشفتگی بازار الان هم ناهمخوانی عرضه و تقاضاست، اگه اینجوری نبود، مثلا کارت 5450 رو که 200 هم ارزش نداره، نمیان با کلی منت 500 بهت بدن، همین میشه که کارت 100 دلاری 6 میلیون قیمتش میشه....

البته لیون هم واقعا بد قیمت گذاری میکنه، 3 4 ماه پیش بود داشتم تو پاساژ ولیعصر از جلوی یه مغازه رد میشدم، دیدم یه سری اجناس شیک پشت ویترینه و روی اجناس قیمت زده، قیمتا رو دیدم، اینجوری بود که یه مینبرد Z370 ساده، لیبل 8/500 خورده بود، با خودم گفتم از این فروشگاه هاییه که یه عده مشتری خاص داره و خدمات خوبی میده ولی سر قیمت بدجور پوست مشتری رو میکنه، یکم که دقت کردم دیدم فروشگاه لیونه!🤣

لینک به دیدگاه

یه بحثی رو مطرح کنم خیلی وقته میخوام بگم

کارت های 3000 معرفی شد همه دوستانی که سری 1000 هاشون نهایتا 7 میلیون قیمت میخورد و البته سخت پیدا میشد گذاشتن 13 میلیون (1070 13 میلیون آدم خنده اش میگیره جدا) 

منم الان گرافیک ندارم از سی پی یو تصویر میگیرم هیچ کاری نمیتونم بکنم جز اینکه صبر کنم 3000 بیاد و دعا کنم دلار گرونتر نشه از دبی بگیرم

یا 3000 بیاد بلکه 2000 یخورده ارزون بشه

ولی دوستان رسمش نیست این کارت هارو بیاین به این قیمت بفروشید

دلاری 35 هم حساب کنید 1070 13 میلیون قیمت نمیخوره

من که فعلا با این آنبورد میگذرونم شماهم لذت ببرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

کارت های 3000 معرفی شد همه دوستانی که سری 1000 هاشون نهایتا 7 میلیون قیمت میخورد و البته سخت پیدا میشد گذاشتن 13 میلیون (1070 13 میلیون آدم خنده اش میگیره جدا) 

منم الان گرافیک ندارم از سی پی یو تصویر میگیرم هیچ کاری نمیتونم بکنم جز اینکه صبر کنم 3000 بیاد و دعا کنم دلار گرونتر نشه از دبی بگیرم

با پولت دلار یا ارز دیجیتالی چیزی بخر ، زمانی هم که گرون شد حسرت نمیخوری با تبدیل همون ارز میتونی راحت چیزیو که میخوای بخری

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با پولت دلار یا ارز دیجیتالی چیزی بخر ، زمانی هم که گرون شد حسرت نمیخوری با تبدیل همون ارز میتونی راحت چیزیو که میخوای بخری

من کلا برای گرافیک 5 الی 7 میلیون داشتم دو ماه پیش که به زور 1650 میشد

میخواستم 1070 یا 1080 بگیرم دست دو که دوستان لطف داشتن قیمت گذاری کردن

اگر دلار تکون نخوره میتونم تا اون موقع جور کنم 3060 یا 3070 بردارم

میخواستم یچیزی داشته باشم توی این یک سال تا اونا بیان جا بیفته که منصرف شدم با این قیمت ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

من کلا برای گرافیک 5 الی 7 میلیون داشتم دو ماه پیش که به زور 1650 میشد

میخواستم 1070 یا 1080 بگیرم دست دو که دوستان لطف داشتن قیمت گذاری کردن

اگر دلار تکون نخوره میتونم تا اون موقع جور کنم 3060 یا 3070 بردارم

میخواستم یچیزی داشته باشم توی این یک سال تا اونا بیان جا بیفته که منصرف شدم با این قیمت ها

خودم الان 1660ti دارم خریدم از لیون پارسال اذر بود فکر کنم 5250 که پولشم به زور جور کردم

الان ایسوس تاف 1660 سوپر 15 تومن ! خودم تو فکر 3060 یا مدل ti یا پول بوود یه 3070 البته مانیتور این گرافیکها رو ندارم یه مانیتور بگیرم بالای 12 تومن

که فعلا همه اینا آرزو شده و بیخیالی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خودم الان 1660ti دارم خریدم از لیون پارسال اذر بود فکر کنم 5250 که پولشم به زور جور کردم

الان ایسوس تاف 1660 سوپر 15 تومن ! خودم تو فکر 3060 یا مدل ti یا پول بوود یه 3070 البته مانیتور این گرافیکها رو ندارم یه مانیتور بگیرم بالای 12 تومن

که فعلا همه اینا آرزو شده و بیخیالی

مانیتور Full HD 60 هرتز دارم منم تازه مانیتور هم نیست تلویزیون 24 اینچه

مانیتور رو میشه بعدا خرید ولی بدون گرافیک سخته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

البته من موافق گرونی نیستم ولی شرایط بازار رو ببین وقتی همه چیز گرون میشه هر روز نباید توقع داشته باشی یک کالای خاص گرون نشه

شما خودتم کاسب باشی وقتی بری سوپری خرید کنی دوغ 7.5 تومن دیروز شده 10 تومن چاره چیه جز این نرخ کسب کار خودتم بالا ببری؟

اقتصاد ی زنجیره همه به هم وصل هستیم

الان ببین کارت gt 710 رو لیون زده 2600 ! دو میلیون و 600 برای کارتی که ته استفادش تصویر گرفتن و فیلم دیدنه

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما قیمت کارتتون رو گذاشتین 6 تومن

خوب توی همین انجمن دقیقا چند تا rx570 هست به قیمت 5500 الی 6 تومن کی میاد همچین پولی بده برای کارت شما ؟

قیمت منصفانه کارت شما 3.5 الی 4 تومنه + اینکه amd هم هست biostar هم هست که 3 تومن هم شاید از شما نخرن !!

لینک به دیدگاه

یکی از قیمت هایی که باعث تعجب من شد قیمت شما بود
والا 4.5 قیمت خوبیه ولی شما اول گذاشتین 6  تومن (شایدم 6.5) که واقعا قیمت بالایی بود تو شرایطی که 1050ti رو که از این کارت خیلی قوی تر بود رو هم به این قیمت نمیفروختن

لینک به دیدگاه

من دیشب رفتم سایت لیون ryzen3100 

قیمت زده سه صد 

الان رفتم خریدم کنم زده سه نهصد نود

واقعا مگه میشه دلار از دیشب تا الان مگه چقدر تکون خورده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...