رفتن به مطلب

فروش evga 560ti sc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگه منظورتون با منه ، باید خدمتون عرض کنم من که عجله نکردم . شما پیشنهاد بالاتری داری بگو . من خوشحال می شم دوستم بالاتر بفروشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب ! حالا یکم صبر بد نیست ها ! البته به خودتون مربوطه .

اگر منظورتون منم،من زیاد علاقه ندارم که مزایده هام کش دار بشه.بالاخره هرکسی به کارت نیاز داره به یه نحوی تهیه میکنه و فقط این یه کارت دست دو تو کشور ما نیست.

لینک به دیدگاه

منظورم صاحب تاپیک بود

خوب درسته بهترین راه هم همینه همیشه میگن نقد رو بچسب نصیه رو ول کن .

به هر حال شما فردا دیگه هر کسی بیشتر خرید بده بره دیگه فایده نداره صبر کردن .

لینک به دیدگاه

منظورم صاحب تاپیک بود

خوب درسته بهترین راه هم همینه همیشه میگن نقد رو بچسب نصیه رو ول کن .

به هر حال شما فردا دیگه هر کسی بیشتر خرید بده بره دیگه فایده نداره صبر کردن .

فک می کنم تو هم دادا خیلی به این کارت علاقه داری درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش دوستمون X.M.P خیلی علاقه داشتن که این کارت رو بخرن و تو پیام خصوصی هم گفتن که امروز نمیتونن بیان به سایت سر بزنن.نمیدونم به خاطر این دوستمون صبر کنم یا نه.

لینک به دیدگاه

این کارت مال منه 355

ااااا

محمد جان من که یه ماه پیش بتون پیشنهاد تعویض دادم همین مدل رو که!! تازه نوتر هم بود.. :unsure:

اپ برا استارتر عزیز :)

لینک به دیدگاه

شما بده به کسی که گرون تر میخره .

من علاقه دارم به خیلی از کارتها ولی باید ببینم کدوم به کارم بیشتر میاد .

چندین مورد هست همه در حال بررسی هستن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

راستش یه مشکلی پیش اومده که واقعا برام سخته تصمیم گیری.

دوستمون X.M.P در تماس تلفنی کارت رو خواستن و امشب براشون مقدور نیست که به سایت سر بزنن.از طرفی هم دیشب شماره تماس دادن و با هم صحبت هم کرده بودیم و ایشون کمی ناراحت هستند که کارت رو بخوام بدون حضور ایشون بفروشم.

بخدا شرمنده دوتا دوستمون شدم.الان وقعا نمیدونم چی کار کنم؟ :redface:

اگر مایلید زمان مزایده رو تمدید کنم.

لینک به دیدگاه

زمان رو بزار فردا ظهر ساعت 3 تا اون لحظه هر کسی بیشتر خرید که بعد از معامله ارسال بشه تا شنبه هم برسه دستش .

لینک به دیدگاه

سلام آخرین قیمت دوست عزیز چنده چون من فوری به این کارت احتیاج دارم تا من بالاتر بگم !!!

لینک به دیدگاه

وقتی قولش داده شده دیگه 5تومن و 10 تومن به عقیده من هیچ ارزشی نداره..

مهم قول و حرف بین دو طرف هست..

باز عرض معذرت از دوستان..یه وقت بی حرمتی نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی قولش داده شده دیگه 5تومن و 10 تومن به عقیده من هیچ ارزشی نداره..

مهم قول و حرف بین دو طرف هست..

باز عرض معذرت از دوستان..یه وقت بی حرمتی نباشه

دقیقا به همین فکر میکردم ولی من نه تو موبایل به ایشون قول داده بودم(X.M.P) و نه در پیام خصوصی و نه در تاپیک ولی همون هماهنگی اولیه باعث شرمساری بنده در مقابل ایشون میشه که بخوام بدون حضور ایشون کارت رو بدم بره.

عجب جریانی شده این فروش.دوستان کسی نداره مشابه این کارت رو تا من بیشتر از این خجالت زده نشم.

لینک به دیدگاه

سلام evance عزیز ... ایشون قول دادن تا آخر شب که به عبارتی 15 دقیقه قبل زمان رو تمدید کردن حالا من برای اولین باره که این سایتو میبینم خودم 10 دقیقه است برای این که نظر بزارم مجبور شدم رجیستر کنم بعدشم این سیستم ضد اسپم رو تو این 10 دقیقه کلی اعصاب خوردی تونستم جواب درست بدم.... حالا من اصراری ندارم اگر دوست عزیز توجیهات من رو نپذیرفتن که هیچ اگر هم که مایلن همکاری کنیم به من پ.خ بزنن تا شمارمو بهشون بدم.

لینک به دیدگاه

دقیقا به همین فکر میکردم ولی من نه تو موبایل به ایشون قول داده بودم(X.M.P) و نه در پیام خصوصی و نه در تاپیک ولی همون هماهنگی اولیه باعث شرمساری بنده در مقابل ایشون میشه که بخوام بدون حضور ایشون کارت رو بدم بره.

عجب جریانی شده این فروش.دوستان کسی نداره مشابه این کارت رو تا من بیشتر از این خجالت زده نشم.

کاش همه مثل شما فکر کنن دوست عزیز..

چند شب پیش از یه دوستی بعد کلی حرف و قول و قرار و تایید نهایی و قطعی شدن مبلغ ازشون قطعه گرفتم که قرار شد یه روز بعد پولش رو واریز کنم هنوز دوساعت نگذشت بخاطر 5تومن اضافه تر همه اون حرفا و قولا رو زیر پا گذاشتن! و گفتن مشتری بالاتر دارم باید بیشتر پیشنهاد بدم!! باید چیکار میکردم؟باز بیشتر پیشنهاد میدام؟

هرچی فکر کردم دیدم بیخیال شدن از خرید بهترین راهه چون تجربه بهم ثابت کرده هروقت در خریدیا معامله ای دودلی و حرص 5 تومن 10 تومن اضافی باشه اون معامله برام جز ضرر چیزی برام بهمراه نداشته حالا میخواد گرون قیمت باشه یا ارزون..

با سپاس

لینک به دیدگاه

درود

راستش یه مشکلی پیش اومده که واقعا برام سخته تصمیم گیری.

دوستمون X.M.P در تماس تلفنی کارت رو خواستن و امشب براشون مقدور نیست که به سایت سر بزنن.از طرفی هم دیشب شماره تماس دادن و با هم صحبت هم کرده بودیم و ایشون کمی ناراحت هستند که کارت رو بخوام بدون حضور ایشون بفروشم.

بخدا شرمنده دوتا دوستمون شدم.الان وقعا نمیدونم چی کار کنم؟ :redface:

اگر مایلید زمان مزایده رو تمدید کنم.

دادا من راضی نیستم شما اذیت شی . باعث افتخار منه که با شما معامله کنم ولی انگار یه طوری با اون بنده خدا صحبت کردی که فروش رو براش قطعی کردی . من با اجازه همه از تاپیک کنار می کشم تا شما راحت تر بتونی تصمیم گیری کنی . و کسی از شما ناراحت نشه ( احتمالا برا ارسال کارت همشهری تون باهاتون هماهنگ می کنم )

لینک به دیدگاه

سلام evance عزیز ... ایشون قول دادن تا آخر شب که به عبارتی 15 دقیقه قبل زمان رو تمدید کردن حالا من برای اولین باره که این سایتو میبینم خودم 10 دقیقه است برای این که نظر بزارم مجبور شدم رجیستر کنم بعدشم این سیستم ضد اسپم رو تو این 10 دقیقه کلی اعصاب خوردی تونستم جواب درست بدم.... حالا من اصراری ندارم اگر دوست عزیز توجیهات من رو نپذیرفتن که هیچ اگر هم که مایلن همکاری کنیم به من پ.خ بزنن تا شمارمو بهشون بدم.

دوست گرامی ابتدا به این انجمن خوش اومدی...

حرف من کلی بود نه شخص جنابعالی...

تمام شبهات رو فقط استارتر محترم میتونه بر طرف کنه.. اگه قولی نداده یا معامله ای قطعی نشده این حق شماست که یشنهاد بدین و جنس رو برنده بشین..

انشالله شما به جنس مورد نیاز خودتون برسین..

مخلص شما دوست گرامی..

لینک به دیدگاه

کاش همه مثل شما فکر کنن دوست عزیز..

چند شب پیش از یه دوستی بعد کلی حرف و قول و قرار و تایید نهایی و قطعی شدن مبلغ ازشون قطعه گرفتم که قرار شد یه روز بعد پولش رو واریز کنم هنوز دوساعت نگذشت بخاطر 5تومن اضافه تر همه اون حرفا و قولا رو زیر پا گذاشتن! و گفتن مشتری بالاتر دارم باید بیشتر پیشنهاد بدم!! باید چیکار میکردم؟باز بیشتر پیشنهاد میدام؟

هرچی فکر کردم دیدم بیخیال شدن از خرید بهترین راهه چون تجربه بهم ثابت کرده هروقت در خریدیا معامله ای دودلی و حرص 5 تومن 10 تومن اضافی باشه اون معامله برام جز ضرر چیزی برام بهمراه نداشته حالا میخواد گرون قیمت باشه یا ارزون..

با سپاس

حسین تو کی همچین معامله ای داشتی که من خبر ندارم ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دادا من راضی نیستم شما اذیت شی . باعث افتخار منه که با شما معامله کنم ولی انگار یه طوری با اون بنده خدا صحبت کردی که فروش رو براش قطعی کردی . من با اجازه همه از تاپیک کنار می کشم تا شما راحت تر بتونی تصمیم گیری کنی . و کسی از شما ناراحت نشه ( احتمالا برا ارسال کارت همشهری تون باهاتون هماهنگ می کنم )

محمد جان خیلی گلی @};- والا من قولی به ایشون ندادم ولی ایشون یه جورایی معامله رو تموم شده میدونست و ناراحت بود که بخوام کارت رو بهشون ندم.برای اون کارت هم با جون و دل در خدمتتون هستم.من مزاییده رو هم تایید نکردم و فقط از دوستان نظر خواستم.

پس به این صورت میشه :

اول با کاربر X.M.P(مهدی عزیر)صحبت میکنم و اگر خواستن برای ایشون با همون قیمتی که خواستن.بعد محمد عزیز اگر خواست و بعد امیدجان.

با تشکر و عذرخواهی @};-

الان که دیر وقته فردا صبح صددرصد با دوستمون مهدی صحبت میکنم و نتیجه قطعی رو اعلام میکنم.پس نهایت تا فردا ظهر

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

عرض ادب خدمت دوستان عزیز

بنده با کلی مکافات تونستم انلاین بشم و بیام به تاپیک سر بزنم از قرار معلوم کارت قسمت بنده نیست جناب HEX عزیز ولی بنده حدودا اگر یادتون باشه قبلا با شما در مورد تعویض این کارت با 460 حرف زده بودم که گویا حکمتی توش بوده و نشده و از این طرف بعد از اینکه بنده 460 رو فروختم شما تاپیکتون رو زدید و از اونجایی که بنده گفتم دیگه باشما حرفم زدم قبلا از شما بگیرم و دیروز که بنده اخرین پیشنهادم رو دادم یادم شما گفتین مزایده تا صبح بیشتر ادامه نداره و بنده هم یادتون باشه همون دیشب شماره رو دادم و شما امروز صبح هماهنگ کردید با بنده و اخر شب هم که با بنده تماس داشتین گفتین که کرات پیشنهاد بالاتری داره در هر صورت تصمیم با شماست و کارت هم متعلق به شماست ولی با بنده قبلا شما حرفشو زده بودید الانم اگر بخوایید از حرفتون با بنده کناره گیری کنید و به قیمت بالاتر اینو بفروشید مشکلی نیست صاحبت اخیتارین

بنده پیگیر تاپیک هستم تا جایی که بشه انلاین بمونم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...