رفتن به مطلب

فروش evga 560ti sc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب شد آن شدید و واقعا شرمنده شما هم شدم مهدی گل.یه سری مطالب رو الان براتون پ خ میکنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

خوب شد آن شدید و واقعا شرمنده شما هم شدم مهدی گل.یه سری مطالب رو الان براتون پ خ میکنم.

خواهش میکنم معین جان من منتظرم راحت باش درضمن دشمنت شرمنده باشه عزیز من این حرفا چیه ؟ جونت سلامت باشه

لینک به دیدگاه

محمد جان خیلی گلی @};- والا من قولی به ایشون ندادم ولی ایشون یه جورایی معامله رو تموم شده میدونست و ناراحت بود که بخوام کارت رو بهشون ندم.برای اون کارت هم با جون و دل در خدمتتون هستم.من مزاییده رو هم تایید نکردم و فقط از دوستان نظر خواستم.

پس به این صورت میشه :

اول با کاربر X.M.P(مهدی عزیر)صحبت میکنم و اگر خواستن برای ایشون با همون قیمتی که خواستن.بعد محمد عزیز اگر خواست و بعد امیدجان.

با تشکر و عذرخواهی @};-

الان که دیر وقته فردا صبح صددرصد با دوستمون مهدی صحبت میکنم و نتیجه قطعی رو اعلام میکنم.پس نهایت تا فردا ظهر

من کوچیکم معین جان . به هر حال ما در پشت صحنه همچنان حاضریم داداش

لینک به دیدگاه

معلومه که همه خوابن و شب زنده دار لیون منم . با اعلام ساعت 3 بامداد همچنان در خدمت اسلام و مسلمین هستیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان کارت به آقا مهدی گل تقدیم میشه و اگر وقت کنم امروز براشون ارسال میکنم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با معین جان هماهنگ شد و کارت به بنده فروخته شد و به زودی معامله انجام میشه

لینک به دیدگاه

معین داد به مهدی,مهدی فروخت به علی,علی داد به حسین,حسین......اخرش که من نفهمیدم چی شد؟ :blink: یکی نیس بگه اصلا به تو چه!

لینک به دیدگاه

ببخشید اگر قرار اعلام شب زنده داری کنیم باید بگم بنده سه بار ، یک بار ساعت چهار صبح یه بار ساعت پنج و الانم ساعت پنج و نیم صبح پای لیونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به همه دوستان گل: @};-

کارت به دست آقای مهدی کاربر (X.M.P) رسید با قیمت 350 هزار تومان و امیدوارم نهایت استفاده رو ازش ببرن و همیشه فنش براش بچرخه. ;)

با تشکر از همتون

مدیران بی زحمت قفل شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...