رفتن به مطلب

سوالاتی درباره ی بازی های فسیل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،

متاسفانه بنده به دلیل خانه نشینی و قرنطینه در آستانه افسردگی هستم، و اصلا نمیخوام این بیماری روحی سراغم بیاد، پس گفتم چند تا کار کنم تا شاد بشم.

یکی از اون کار ها بازی کردنه.😇  

مشخصات سیستم:

• پردازنده
    intel core i3 4130
  • مادربورد
    ASUS H81-PLUS
  • رم
    4GB 1600Mhz DDR3 ADATA
  • کارت گرافیک
    intel 4400

با این مشخصات فقط میشه بازی های فسیل رو پلی داد، پس رفتم توی سایت هایی با اسم "CAN I RUN IT" توی این سایت مشخصات PC رو زدم، و یک لیست از بازی آورد که میگفت با سیستمت OK هست.

چند تا بازی به نظرم جالب بود، حالا من از شما میخواهم که نظرتون رو درباره ی بازی هایی که پایین نوشتم بگویید؟ تا وقتی که دانلود کردم پشیمون نشم، و اینکه نسخه ی کامل و کرک خوبشو از کجا دان کنم.

gta iv

gta san andreas

assassin's creed iii

Assassin's Creed II

fallout 3 (خیلی دوست دارم نسخه 4 این بازی رو برم، اما کارت گرافیکم دوست نداره☹️.)

زولا (میتونه جای csgo رو پر کنه؟ قبلا csgo پلی میدادم که نت اذیت کرد. این شاید پینگش بهتر باشه؟)

far cry 3

bully

among us (اگر زبانم رو تقویت کردم، روی این گزینه حساب میکنم.)

dark souls 1 🤣

نسخه های خوب call of duty و battlefield. (اگر نام ببرید کمک بزرگی کردید.)

دوستان محترم، خواهشمندم اگر بازی دیگری سراغ دارید که با این سیستم اذیت نکنه، لطفا اینجا اسمشو بنویسید، و اگر قبلا بازیش کردید، نقدشو هم بزارید. (اگر لینک دانلودش هم بزارید که چه بهتر.)

و اگر روشی برای جلوگیری از افسردگی هم دارید، ممنون میشوم اینجا بنویسید.

با تشکر از شما و دوستان گرامی.❤️

ویرایش شده توسط HosseinRF
لینک به دیدگاه

سلام

اگه مشخصات سیستمی که نوشتید درست باشه و منم اشتباه نکرده باشم شما اگه از گرافیک مجتمع استفاده کنید نتیجه خیلی بهتری میگیرید تا اینکه از اون کارت گرافیک استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

سلام

اگه مشخصات سیستمی که نوشتید درست باشه و منم اشتباه نکرده باشم شما اگه از گرافیک مجتمع استفاده کنید نتیجه خیلی بهتری میگیرید تا اینکه از اون کارت گرافیک استفاده کنید

سلام.

یعنی گرافیک cpu من قوی تره؟ البته فکر کنم باید رم رو بیشتر کنم، چون گرافیک آنبورد به رم وابسته هست.

بله سیستم درسته.

cpu : intel i3 4130

ram: 4gb ddr3

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام.

یعنی گرافیک cpu من قوی تره؟ البته فکر کنم باید رم رو بیشتر کنم، چون گرافیک آنبورد به رم وابسته هست.

بله سیستم درسته.

cpu : intel i3 4130

ram: 4gb ddr3

اینطور به نظر میرسه

https://www.youtube.com/watch?v=WsjnSz6j3ZE

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

اینطور به نظر میرسه

https://www.youtube.com/watch?v=WsjnSz6j3ZE

من خوابم یا بیدار؟

این همه مدت با این کارت گرافیک مزخرف بازی میکردم برام 30 فریم آرزو بود.

الان فهمیدم می تونم بازی هایی که دوست دارم رو 15 فریم به بالا برم.

https://www.youtube.com/watch?v=271w02zXsN0

دوست عزیز از شما خیلی ممنونم، که این نکته طلایی رو گفتید، فقط باید 4 گیگ رم بیشتر و یک کولر خوب بگیرم.

واقعا از شما سپاسگذارم. برام توی csgo آرزو شده بود 20 فریم داشته باشم، اما با این حرف شما تا 60 فریم هم میتونم برم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

خواهش میکنم

بازی پیشنهادی من به شما bioshock هست

یکی از بهترین سری بازی هاییه که من بازی کردم

max payne هم گزینه خوبیه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

این همه مدت با این کارت گرافیک مزخرف بازی میکردم برام 30 فریم آرزو بود.

یه لحظه قلبم گرفت یاد خودم در دوران قدیم افتادم !!! :57_cry:

ایشالا داداش بری بالای 144 گیم بزنی :99_muscle:

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، abidi گفته است :

یه لحظه قلبم گرفت یاد خودم در دوران قدیم افتادم !!! :57_cry:

ایشالا داداش بری بالای 144 گیم بزنی :99_muscle:

موفق و سلامت باشید.

ایشالا یه روزی ایران از این بدبختی در بیاد همه بتونن مثل بقیه دنیا گیم پلی بدن و ارزویه یه سیستم گیم یا کنسول نسل جدید رو نداشته باشن ..

لینک به دیدگاه

Fallout new vegas

Skyrim

Mass effect series (1.2.3)all

Hotline miami 1.2

Soldiers of fortune all 

Resident evil 1 remake

Bulletstorm

Borderlands 1.2

Crash banticoot همش نسخه ps1 با شبیه ساز یا ریمیک

Doom و final doom با شبیه ساز ps1

Doom3 

Quake 4 

Quake 2 نسخه ps1

Pepsiman نسخه ps1 

میتونم همینطور فکر کنم و صدتا دیگه هم بگم ،این بازیایی که از ps1 گفتم باشبیه ساز گرافیکشون خوب در میاد تو ذوق نمیزنه بازیا خوبیم هستن

شبیه ساز epsxe و فایل bios ش نیازه

درضمن اون زولا رو از سیستم uninstall کن،فایل نصبیشم حذف کن با نرم افزار رجیستری پاک کن هم رجیستریاشم پاک کن ،که یعنی هیچی از نجاستش تو کامپیوترت نمونه! مضخرف ترین بازی ای که تو عمرم دیدم ،شب تا صب ماریوی میکرو  پلی میدم اونو پلی نمیدم ،بجاش کانتر سورس بگیر نسخه v34 سرورا ایرانی هستن براش

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

درضمن اون زولا رو از سیستم uninstall کن،فایل نصبیشم حذف کن با نرم افزار رجیستری پاک کن هم رجیستریاشم پاک کن ،که یعنی هیچی از نجاستش تو کامپیوترت نمونه! مضخرف ترین بازی ای که تو عمرم دیدم ،شب تا صب ماریوی میکرو  پلی میدم اونو پلی نمیدم ،بجاش کانتر سورس بگیر نسخه v34 سرورا ایرانی هستن براش

سلام دوست عزیز،

خیلی ممنونم بابت معرفی بازی ها.

اون زولا رو خودم نصب نکردم. خودم اعتقاد داشتم سگ زولا پلی نمیده، حالا گفتم شاید بد نباشه.🤣

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوست عزیز،

خیلی ممنونم بابت معرفی بازی ها.

اون زولا رو خودم نصب نکردم. خودم اعتقاد داشتم سگ زولا پلی نمیده، حالا گفتم شاید بد نباشه.🤣

برای اینکه بازیا بیشتری پیدا کنی مخصوص pc

مثلا میتونی بری داخل این سایت:

https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?year_selected=2019&distribution=&sort=desc&view=detailed

این بازیای pc سال ۲۰۱۹ رو براساس نمره منتقدا لیست کرده از بیشترین به پایین،چون سیستمت ضعیفه،تو آدرس زده year_selected=2019, اون ۲۰۱۹ رو بجاش مثلا بنویس ۲۰۱۰ بهترین بازیا ۲۰۱۰ رو لیست میکنه،همینطور میتونی بیای پایین و سال های قبل تر که رو سیستمت بازیاش راحت جواب میدن،من بازیا رو اینطور پیدا میکردم،البته هر بازی ای نمرش بالا باشه دلیل نمیشه همه پسند باشه،مثلا بازی ای مثل bioshock یا nier automata نمرشون ۹۰ هست ،ولی من شخصا اصلا خوشم بشون نیومد ،پس قبلش سعی کن مشخصات ژانرش رو دربیاری،گیمپلی شو ببینی و اینا

این سایت برا دانلود بازیا ی قدیمی که تو سایتای داخلی گیر نمیاد خوبه:https://gog-games.com

لینک به دیدگاه

سلام

این رو تست کن :

return to the wolfenstein castle

از مبدل PS1 استفاده کن و کراش بازی کن .

لینک به دیدگاه

من assassin's creed iii رو بازی کردم داستانش یخورده ناراحت کننده بود مخصوصا اولاش ولی خیلیییی بازی خوبی بود 

پیشنهاد میکنم توی دوران قرنطینه تجربش کنی👌

ویرایش شده توسط M.G
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این دو گزینه هم  چیز خوبی هستن

need for speed most wantet 2012

driver san francisco

CS 1.6

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوستان عزیز،

متاسفانه بنده به دلیل خانه نشینی و قرنطینه در آستانه افسردگی هستم، و اصلا نمیخوام این بیماری روحی سراغم بیاد، پس گفتم چند تا کار کنم تا شاد بشم.

یکی از اون کار ها بازی کردنه.😇  

مشخصات سیستم:

• پردازنده
    i3 4130
  • رم
    4GB DDR3
  • کارت گرافیک
    GT 210

با این مشخصات فقط میشه بازی های فسیل رو پلی داد، پس رفتم توی سایت هایی با اسم "CAN I RUN IT" توی این سایت مشخصات PC رو زدم، و یک لیست از بازی آورد که میگفت با سیستمت OK هست.

چند تا بازی به نظرم جالب بود، حالا من از شما میخواهم که نظرتون رو درباره ی بازی هایی که پایین نوشتم بگویید؟ تا وقتی که دانلود کردم پشیمون نشم، و اینکه نسخه ی کامل و کرک خوبشو از کجا دان کنم.

gta iv

gta san andreas

assassin's creed iii

Assassin's Creed II

fallout 3 (خیلی دوست دارم نسخه 4 این بازی رو برم، اما کارت گرافیکم دوست نداره☹️.)

زولا (میتونه جای csgo رو پر کنه؟ قبلا csgo پلی میدادم که نت اذیت کرد. این شاید پینگش بهتر باشه؟)

far cry 3

bully

among us (اگر زبانم رو تقویت کردم، روی این گزینه حساب میکنم.)

dark souls 1 🤣

نسخه های خوب call of duty و battlefield. (اگر نام ببرید کمک بزرگی کردید.)

دوستان محترم، خواهشمندم اگر بازی دیگری سراغ دارید که با این سیستم اذیت نکنه، لطفا اینجا اسمشو بنویسید، و اگر قبلا بازیش کردید، نقدشو هم بزارید. (اگر لینک دانلودش هم بزارید که چه بهتر.)

و اگر روشی برای جلوگیری از افسردگی هم دارید، ممنون میشوم اینجا بنویسید.

با تشکر از شما و دوستان گرامی.❤️

سلام.من یورو تراک بازی میکنم.😅نید فور اسپید بازی میکردم.کال آف mw3 هم خیلی خوبه فقط سریع تموم میشه.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

سلام دوست عزیز این دو گزینه هم  چیز خوبی هستن

need for speed most wantet 2012

driver san francisco

CS 1.6

برای منی که تجربه ی بازی کردن csgo دارم، دیگه 1.6 عذابه.

ممنونم.

در 9 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.من یورو تراک بازی میکنم.😅نید فور اسپید بازی میکردم.کال آف mw3 هم خیلی خوبه فقط سریع تموم میشه.

با همین گرافیک؟ یورو تراک خیلی بازی خوبیه. عشقه.

ممنونم.

در 27 دقیقه قبل، M.G گفته است :

من assassin's creed iii رو بازی کردم داستانش یخورده ناراحت کننده بود مخصوصا اولاش ولی خیلیییی بازی خوبی بود 

پیشنهاد میکنم توی دوران قرنطینه تجربش کنی👌

خیلی ممنونم، اطلاع ندارید از کجا دان کردید؟

در 42 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

این رو تست کن :

return to the wolfenstein castle

از مبدل PS1 استفاده کن و کراش بازی کن .

تستش میکنم، خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام

بازی بازیهای شرکت تلتیل گیمز رو بهتون پیشنهاد میکنم که نیاز به سیستم قوی ندارند از جمله سری the walking dead( شامل 4 نسخه) و wolf among us

برای من که تجربه فوق العاده ای بودن بازی های تلتیل حیف که شرکتش ورشکسته شد

سبک این بازی ها ماجرایی انتخاب محور هستش که نیازمند زبان انگلیسی نسبتا خوب داره اما میتونی فارسی سازشون رو از سایت گیم ساب بگیری!

https://gamesub.in/

لینک به دیدگاه

farcray3 

پلی کن گیم پلی خوبی داره ضرر نمیکنی 

نسخه ۴ هم خوبه که نمیدونم سیستمت ج میده یا نه

لینک به دیدگاه

اگه اهل بازی های استراتژی هستی factorio , anno 1404 , cities skyline, command and conquer remastered , stronghold crusaderهم امتحان کن. سیستم قوی نمیخوان ولی بازم شما بررسی کن.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم مبدل gameloop رو نصب کنید و کال آف دیوتی موبایل بزنید نیازبه سیستم بالایی نداره 

https://gameloop.en.softonic.com/

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

برای منی که تجربه ی بازی کردن csgo دارم، دیگه 1.6 عذابه.

ممنونم.

با همین گرافیک؟ یورو تراک خیلی بازی خوبیه. عشقه.

ممنونم.

خیلی ممنونم، اطلاع ندارید از کجا دان کردید؟

تستش میکنم، خیلی ممنونم.

من dvd رو از مغازه گرفتم ولی توی سایت های ایرانی نسخه فشرده اش راحت پیدا میشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

پیشنهاد میکنم مبدل gameloop رو نصب کنید و کال آف دیوتی موبایل بزنید نیازبه سیستم بالایی نداره 

https://gameloop.en.softonic.com/

روی همین سیستم gameloop رو دان کرده بودم، پابجی موبایلم نصب کردم، وقتی بازی میکردم، هر 15 ثانیه یکبار تصویر فریز میشد و یک صدای نویز میداد. فکر کنم به خاطر gt 210 بود، حالا اینبار روی cpu تستش میکنم. امیدوارم خوب باشه.

در 22 دقیقه قبل، M.G گفته است :

من dvd رو از مغازه گرفتم ولی توی سایت های ایرانی نسخه فشرده اش راحت پیدا میشه

اوه، فکر کردم نسخه اورجینال رو خریدید. ایده ی بدی هم نیست، میتونم dvd بخرم تستش کنم، اگر بد بود دیگه نخرم. خیلی ممنون.

در 8 ساعت قبل، mohammadhussein گفته است :

اگه اهل بازی های استراتژی هستی factorio , anno 1404 , cities skyline, command and conquer remastered , stronghold crusaderهم امتحان کن. سیستم قوی نمیخوان ولی بازم شما بررسی کن.

جنرال رو دان کردم، قبلا خیلی پلی میدادم، اما سبکش خسته ام کرده کلا دیگر ته بازی استراژیک رو رفتم. ممنونم.

در 10 ساعت قبل، reza21a گفته است :

farcray3 

پلی کن گیم پلی خوبی داره ضرر نمیکنی 

نسخه ۴ هم خوبه که نمیدونم سیستمت ج میده یا نه

احتمالا اینو امشب دان کنم. نسخه 4 رو فکر کنم نکشه. ممنونم.

در 10 ساعت قبل، a.d oc گفته است :

سلام

بازی بازیهای شرکت تلتیل گیمز رو بهتون پیشنهاد میکنم که نیاز به سیستم قوی ندارند از جمله سری the walking dead( شامل 4 نسخه) و wolf among us

برای من که تجربه فوق العاده ای بودن بازی های تلتیل حیف که شرکتش ورشکسته شد

سبک این بازی ها ماجرایی انتخاب محور هستش که نیازمند زبان انگلیسی نسبتا خوب داره اما میتونی فارسی سازشون رو از سایت گیم ساب بگیری!

https://gamesub.in/

این بازی رو خیلی دوست دارم برم، اما زبانم متوسطه. زیرنویس هم تجربه جالبی نیست. به زودی میرم، خیلی ممنون.

از همه ی دوستان ممنونم.❤️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز برنامه ی گیم رنجر رو نصب کنید،

این یه برنامه ایه که بازی های قدیمی رو میشه باهاش انلاین بازی کرد، بازیای خوبی هم داره، من خودم معتاد بتلفیلد 2 و mw2 شدم، واقعا عالین

لینک به دیدگاه

سه گانه ی Call of Duty Modern Warfare بعنوان بازی شوتر هم خوبه که داستان قوی هم داره 

نید فور اسپید های قدیمی هم مثل Most Wanted 2005 , Undercover , The Run هم بعنوان بازی ریسینگ خیلی خوبن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M.G گفته است :

سه گانه ی Call of Duty Modern Warfare بعنوان بازی شوتر هم خوبه که داستان قوی هم داره 

نید فور اسپید های قدیمی هم مثل Most Wanted 2005 , Undercover , The Run هم بعنوان بازی ریسینگ خیلی خوبن

فکر کنم نسخه 2 و 3 Call of Duty Modern Warfare رو رفتم اما 1 مونده. ولی واقعا داستان Call of Duty Modern Warfare بمب بود.

از بازی ریسینگ خوشم نمیاد احساس میکنم شوخیه.

خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...