رفتن به مطلب

مشکل گرافیک rtx 2070 super

AMINJAST
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلم دوستان جدیدا وقتی warzone بازی میکنم بعد که از بازی میام بیرون یهو دور فن گرافیک تا اخر میره بالا تصویرم میره هرچقدرم صبر کردم درست نشده فقط با ریستارت کردن درست میشه دمای گرافیکم نرماله بین 65 درجس

البته این اتفاق کلا 3بار افتاده اما واقا نگرانم مشکل از چی میتونه باشه؟

و این که به کامپیوتر اسیبی نمیرسه زیاد ریستارت کنی؟

لینک به دیدگاه

سلام. ممکنه کارت درست جا نرفته باشه و یا کابل برق رو درست به گرافیک متصل نکرده باشید. هم گرافیک رو دوباره جا بزنید و هم کابل برق گرافیک.

لینک به دیدگاه

درود

مدل پاورتون چی هست و چه مدت کار کرده؟ مشخصات بقیه سیستم رو هم جهت راهنمایی بهتر بفرمایید.

اگر دو تا کابل 8 پین مجزا داره، هر کدوم رو از یک کابل وصل کنید. اگر باز هم مشکل پا بر جا بود، در صورتی که دانش کافی رو دارید، کارت رو Undervolt کنید حتماً درست میشه. البته فکر می کنم نرم افزاری باشه که این Undervolt رو فقط برای بازی هایی که مشکل دارید اعمال کنه.

البته قبل از همه این کارها از اتصال صحیح کارت گرافیک در اسلات و جا خوردن درست کابل های پاور مطمئن بشید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ami_ald گفته است :

سلم دوستان جدیدا وقتی warzone بازی میکنم بعد که از بازی میام بیرون یهو دور فن گرافیک تا اخر میره بالا تصویرم میره هرچقدرم صبر کردم درست نشده فقط با ریستارت کردن درست میشه دمای گرافیکم نرماله بین 65 درجس

سلام عزیز اول پاور و کابل های پاور رو چک کنید که کامل جا افتاده باشن بعدش اگه دیدین که بازم همچین اتفاقی میفته به احتمال خیلی زیاد از خود کارته و اگه گارانتی داره از این اتفاق فیلم بگرین و بفرستین برا گارانتی 
من خودم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومده که گارانتی ی مدل بالاتر کارت رو آکبند با کارت خودم تعویض کرد 
https://www.youtube.com/watch?v=ZNJNvZ3RtyI
اینم تاپیک من در مورد همین مشکل 
https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/107163-مشکل-سیاه-شدن-صفحه-تو-بازی/&tab=comments#comment-1221275

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Trickster گفته است :

درود

مدل پاورتون چی هست و چه مدت کار کرده؟ مشخصات بقیه سیستم رو هم جهت راهنمایی بهتر بفرمایید.

اگر دو تا کابل 8 پین مجزا داره، هر کدوم رو از یک کابل وصل کنید. اگر باز هم مشکل پا بر جا بود، در صورتی که دانش کافی رو دارید، کارت رو Undervolt کنید حتماً درست میشه. البته فکر می کنم نرم افزاری باشه که این Undervolt رو فقط برای بازی هایی که مشکل دارید اعمال کنه.

البته قبل از همه این کارها از اتصال صحیح کارت گرافیک در اسلات و جا خوردن درست کابل های پاور مطمئن بشید.

مشخصات:
2070super
i5 9400f
16gb g skill 3000mh
2t ssd
power astrape p1 750w gold
سیستمو کلا 2ماهه خریداری کردم
کابلارو چک کردم همه چی درسته

در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام عزیز اول پاور و کابل های پاور رو چک کنید که کامل جا افتاده باشن بعدش اگه دیدین که بازم همچین اتفاقی میفته به احتمال خیلی زیاد از خود کارته و اگه گارانتی داره از این اتفاق فیلم بگرین و بفرستین برا گارانتی 
من خودم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومده که گارانتی ی مدل بالاتر کارت رو آکبند با کارت خودم تعویض کرد 
https://www.youtube.com/watch?v=ZNJNvZ3RtyI
اینم تاپیک من در مورد همین مشکل 
https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/107163-مشکل-سیاه-شدن-صفحه-تو-بازی/&tab=comments#comment-1221275

وای خدا کنه اینجور مشکلی نباشه ولی فکر میکنم مثل کارت شما باشه مشکلش اخه توی بازی این مشکل نیست همین که از بازی میام بیرون 5 دقیقه بعدش اینجوری میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط بهت بگم دنبال کابل ویندوز غیر ه نباش میدونم دقیقا مشکلش چیه بدون فکر کردن به چیزی بفرس گارانتی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Trickster گفته است :

درود

درود

سری RTX قابلیت اندرولت نداره.

در 10 ساعت قبل، ami_ald گفته است :

کارت شما از کدام مدل برند است. 

لطفا نام کامل کارت بنویسید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

دوست عزیز فقط بهت بگم دنبال کابل ویندوز غیر ه نباش میدونم دقیقا مشکلش چیه بدون فکر کردن به چیزی بفرس گارانتی

معلومه قشنگ تجربه داریا 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود

سری RTX قابلیت اندرولت نداره.

کارت شما از کدام مدل برند است. 

لطفا نام کامل کارت بنویسید

asus rog strix 2070 super

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...