رفتن به مطلب

فروش مینASUS P5P43 TD PRO

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان این همان مین سیستم قبلی هست که سی پی یو فروش رفت حالا مونده مین که بصورت مزایده خواهم گذاشت البته در سایت پرشی هم گذاشتم و هر کس بیشتر بده مال اون میشه

اما مین همان طور که معلومه مین لیبل گارانتی داره اما نمیدونم مانده یا نه و بدون گارنتی فروخته خواهد شد .مین کاملا سالمه 24 ساعت حق تست میدم مخلفات را هم داره در عکس معلومه

قیمت پایه:110

فروش فوری 120ت

44512992036597147781.jpg

12516192485934661313.jpg

ویرایش شده توسط mobile-gsm
لینک به دیدگاه

لطفا از خود مین هم عکس بزارید .

اگه ترو تمیز باشه به قیمت پایه خریدارم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود.

دوست عزیز جهت بررسی گارانتی، به این لیبل دقت کنید . احتمال داره که تاریخ گارانتی روی اون قید شده باشه.

post-7143-0-65709800-1337499379_thumb.jpg

UP

لینک به دیدگاه

درود.

دوست عزیز جهت بررسی گارانتی، به این لیبل دقت کنید . احتمال داره که تاریخ گارانتی روی اون قید شده باشه.

post-7143-0-65709800-1337499379_thumb.jpg

UP

دست گلت درد نکنه واقعا کارت درسته حق با شما بود

دوستان نوشته مین3سال گارانتی داره :lol:

09783529073377465218.jpg

لینک به دیدگاه

البته یک نکته ای رو در نظر بگیرید دوست عزیز.

خیلی از این لیبل ها را شرکت تولید کننده می چسباند که معمولا در ایران اعتباری نداره. در یک سری دیگر هم لیبل توسط شرکت وارد کننده در ایران متصل میشه که معتبر هست و و قابل استناد هست. شما ختما دقت کنید که اسم شرکت دیجیتال یا موارد مشابه روش وج.ود داشته باشه. برای اطمینان تحقیق بیشتری از شرکت گارانتی کننده یعنی دیجیتال بکنید و ببینیند تاریخ گارانتی را کجا مشخص می کنند.

لینک به دیدگاه

اره حتما راستش من یه سیستم 1155معمولی دارم با سی پی یو جی620 و مین msi که اگر فروش برن یه سی پی یو واسه مین تهیه و نگاه میدارم چون ازش راضیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز گارانتی مین شما برای شرکت دیجیتال هست البته نوشته سه سال داره و عکستون هم خوبه فقط اگر اون قسمت لیبل رو هم ببینید که تاریخ EXPIRE DATE بخونید بد نیست

لینک به دیدگاه

خواهش این فقط برا اطمینانه فقط قسمت تاریخ انقضا رو من ندیدم کجاست؟ لبیل رو کارتون یا مین؟

لینک به دیدگاه

کسی با گارانتی دیجیتال ارتباط داره بگه تا از شرایط گارانتی با خبر شیم یعنی میزان اعتبار از کجا معلومه

من زنگ زدم اما کسی جواب نداد شاید نبودن؟

ویرایش شده توسط mobile-gsm
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...