رفتن به مطلب

آیا دنوو باز هم شکست خورده؟؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود دوستان عزیز 

سه چهار تا عنوان کرک شدن و آیا دنوو بازهم شکست خورده ؟؟؟؟

death stranding /mafia /pes21/troy

لینک به دیدگاه

سلام

نه

زمانی دنوو شکست میخوره که هر بازی با این قفل منتشر بشه روز اول کرک بشه،اونوقت ورشکست میشه،نه الان که غیر مافیا ،بقیشون بیشتر یکماهه اومدن،اونایی که بایستی میخریدن خریدن

البته قفل دنوو برای شرکتای مفت خوری مثل ubi و ea بدرد میخوره که هر سال یه بازی رو اینور اونورشو عوض میکنن میدن بیرون با صد تا باگ،پول مفت گیرشون بیاد ،کسی هم نتونه کرکشون کنه

وگرنه اگه انچنان piracy روی فروش تاثیر میزاشت ،تا حالا cd projeckt ورشکست شده بود

لینک به دیدگاه

میدونم به بحث تاپیک ربطی نداره ولی اگه کسی از دوستان لینک دانلود مافیا رو داره که سرورش داخلی باشه برام بفرسته ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

میدونم به بحث تاپیک ربطی نداره ولی اگه کسی از دوستان لینک دانلود مافیا رو داره که سرورش داخلی باشه برام بفرسته ممنون میشم

https://www.dlfox.com/2022ma-fia-definitive-edition/

لینک به دیدگاه

واسه ما ایرانی ها خیی خوبه منکه کرک هم نشه ندارم بخرم وای میسم کرک کنن واسه بازی ساز هم فرقی نداره

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

واسه ما ایرانی ها خیی خوبه منکه کرک هم نشه ندارم بخرم وای میسم کرک کنن واسه بازی ساز هم فرقی نداره

مدرن وارفر 2019 هم کرک شد  این رو هم اصافه کن

مدرن وارفر کجا کرک شده من گشتم ندیدم🤨

لینک به دیدگاه

دارم هنگ میکنم حجم بازیای کرک شده زیاده

چرا به این سرعت و چرا الان که موجهای کرونا داره جهان رو در مینورده؟؟؟

آیا بخاطر کرونا زیاد شده میخان با این روش خود قرنطینگی در دنیا درست کنن برای یه عده ای ؟؟؟

بیان یکی یدون ۲۰۸۰ هم بدن با یه ۳۸۰۰ یا ۱۰۹۰۰ اینتل یا ا ام دی و ۶۴ گیگ رم من تا ۱۵ سال

از در خونه بیرون نمیام خخخخ.یه مانیتورم بدن ۲۳ از ۳۲ خسته شدم 

از شوخی بگزریم خیلی حال داره میده یهویی این حجم بازی کرک شد مارولم کرک شدش رد دد و کال اف دیوتیهام کرک بشن با 

جنگ ستارگان و ... عالی میشه 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

یه سوال دارم .مثلا یه بازی اول نسل سال ۲۰۱۴ با r9 380 رو بهترین حالت فریم میداد در حد ps4 شایدم بهتر 

الان یه بازی معمولی رو ps4 ۳۰ فریم میده رو ۳۸۰ دیگه کمترن حالتشم بزاری ۳۰ فریم نمیده 

چجوریاست این مساله به غیر از بهینه این مساله جدای بهینه سازی بازیا برای کنسولها هستش یعنی.

لینک به دیدگاه

در در 25 مهر 1399 در 01:19، peto گفته است :

جالب بود

هنوز pes20 کرک نشده pes21 کرک شد😄

برای نسخه 2020 کرک استیم اومده

نسخه دمو رو دانلود کن تحت استیم بازش کن بعد کرک رو کپی کن بازی فول میشه

من با یه اکانت دیگه این کارو کردم که اگر هم استیم فهمید بقیه بازی هام رو نتونه ببنده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است :

برای نسخه 2020 کرک استیم اومده

نسخه دمو رو دانلود کن تحت استیم بازش کن بعد کرک رو کپی کن بازی فول میشه

من با یه اکانت دیگه این کارو کردم که اگر هم استیم فهمید بقیه بازی هام رو نتونه ببنده

کرک استیم اگه منظورتون روش بای پس هست بله اونو نصب کرده بودم ولی اون روش آنلاین بود بعدم یکم برا اکانت استیم ریسک داشت.ولی الان راحت و بی دردسر میشه آفلاین بازی کرد.پچ ریختنم الان راحت تره

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، peto گفته است :

کرک استیم اگه منظورتون روش بای پس هست بله اونو نصب کرده بودم ولی اون روش آنلاین بود بعدم یکم برا اکانت استیم ریسک داشت.ولی الان راحت و بی دردسر میشه آفلاین بازی کرد.پچ ریختنم الان راحت تره

فک می کنم همون بای پس بود.

قطعا باید با یه اکانت فرعی بازی رو اجرا کنی . منم این کارو کردم

همچنان هم براش اپدیت میاد. هفته پیش اپدیت کردم.بدیش اینه باید انلاین اجرا کنی ولی مشکل خاصی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...