رفتن به مطلب

استفاده نشدن از تمام قدرت کارت گرافیک

کارلوس
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان به شدت بهتون نیاز دارم واقعا گیجم کرده نمیدونم چیکار کنم من به زور یه سیستم برای بازی جمع کردم حالا تو بعضی بازیها فوقش 40 درصد از قدرتش استفاده میشه و در بعضی بازیها هم که خیلی زیاد استفاده بشه  80-90درصد  استفاده میشه مشخصات سیستمم اینه:

asock h61m vs3

RAM 8GB DDR3 1333

ASUS GTX 1050TI GAMING

CORE I5 3570 

Windows 10

Power 400 elite coler master

درایور کارت گرافیکم اخرین نسخه است که 4 ماه پیش دانلود کردم که بدون ایراده 

منتظرم راهنماییم کنین که از این بدبختی خلاص بشم😞

لینک به دیدگاه

این cpu رو قبلا داشتم کنار گرافیک 1060 برای گرافیک 1060 تو تمام بازی ها از 20 درصد تا 50 درصد گلوگاه ایجاد میکرد.....

حین انجام بازی ببینید لود cpu چنده اگه بالای 95 باشه یعنی گلوگاهه.

لینک به دیدگاه

سلام

عوامل زیادی میتونه مانع از لود حداکثری GPU بشه .

از گلوگاه CPU تا قفل بودن فریم .

شما در چه بازیی و تحت چه فریمی لود حداکثر نداری ؟

با چه برنامه ای درصد لود گرافیک رو چک می کنی ؟

فریم بازی رو محدود نکردی ؟

برای توضیح در مورد گلوگاه به لینک موجود در امضاء بنده مراجعه کنید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

سلام

بستگی به بازی داره و اینکه ایا vsync رو فعال کردید یا نه،وگرنه در حالت عادی این کارته که همش باید ۱۰۰درصد باشه،کارتتون قدرت زیادی نداره که تو فریم دادن از پردازنده پیشی بگیره  

لینک به دیدگاه

من این مشکل و مدت ها پیش داشتم هیچ راه حلی به جز تعویض ویندوز براش پیدا نکردم

البته که ممکنه دلیلی که کارت گرافیک من 100 درصد لود نمیشد با دلیل شما متفاوت باشه

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از همتون ولی فک نکنم از cpu باشه درصد cpu هنگام بازی 40-80درصد هستش و مثلا تو بازی quantom break که اون بازی فقط از قدرت کارت گرافیک نسبت به بازی دیگه زیاد استفاده میکنه 67-80 درصد فقط استفاده میکنه واقعا نمیدونم چه مرگشه یعنی تا حالا کسی همچین مشکلی نداشته یعنی ممکنه مشکل از cpu باشه؟؟ ظمنا torbo best cpu فعاله و با game bar ویندوز 10 درصد لود گرافیک و cpu رو میگیرم

یعنی مشکل از بازیه؟؟ خب اگه از بازیه و فریم قفله من تو هر گیم پلی که بررسی میکردم  تا 99 درصد استفاده میشد و ظمنا راهی نداره برای این قفل فریم؟؟

ویرایش شده توسط کارلوس
ناقص
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

احتمالا فریم قفله...

من تو بازی AC II حداکثر لود کارتم توی FHD و اخرین تنظیمات بین 10-20 بود، کارت هم rx580

لینک به دیدگاه

بازی wwe2k18 کلا40 درصد  در حالی که بازی خوب اجرا نمیشه فریم کمی میده که باید درصد استفادش بالاتر باشه روون اجرا بشهو quantuom break 67-80 استفاده میشد یا مثلا تیکن 7 فقط 40 درصد از قدرتش استفاده میشد( ولی 60 فریم میگرفتم با این حال) ظمنا با game bar ویندوز 10 بررسی کردم که کاملا درست کار میکنه و به نظرتون میتونه مشکل از پاور باشه یه 6 ماهی میشه خریدم 400w کولر مستر

در 16 ساعت قبل، reza21a گفته است :

بالا گفتم اگه بشه بگین مشکل چیه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...