رفتن به مطلب

بحث، بررسی و راه‌های بهبود کیفیت و نویز خط

haghjo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

snr روی 23 بود دیتا قطع شد!

خط هم دیگه صدای فیش فیش نمیده! ولی اگه اسپلیترا رو جدا کنم جیغ و داد میکنه و فیش فیش میکنه!

isp tci هستش عزیز!

تو isp ها میتونن ریز صفحات مشاهده شده و اطلاعات مبادله شده رو ببینن؟

کدوم SNR رو شما ملاک قرار دادید؟SNR Downstream رو اعلام کنید

فک کنم برای صحبت با پشتیبانی اینترنت مخابرات باید با شماره ی 1899(دقیق نمیدونم)تماس بگیرید

این سوال آخرتون زیاد ربطی به تاپیک نداره ولی به احتمال خیلی قوی بله(البته درخواست نبروهای امنیتی و انتظامی با حکم قاضی یا دادگاه لازمه)مگر آنکه از فندوق شکن استفاده کرده باشید:دی

لینک به دیدگاه

• ارسال 416
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درمورد مک آدرس بیشتر isp ها وقتی شما تو یه مدت زمان کم چندین بار کانکت و دیس کانکت بشید فایروالشون مک ادرستون رو برای یه تایم مشخص مثلا 10 دقیقه بلاک میکنه همینطور این بلاک کردن ممکن هست روی بعضی مسائل دیگه انجام بشه بسته به پالیسی داره که تعریف کردن . درمورد قطع و وصل شدن و رسیو نداشتن: خط شما به اندازه ایی بی کیفیت هست که عاملش باشه . وضعیت نویز و سیگنال برای دو تا مودم فرق میکنه ؟ اگر در شرایط یکسان و بعد از چند تست اینطور هست مشخصا برمیگرده به کیفیت مودم ها یا اینکه مودمی که کیفیت بهتری نشون میده اطلاعاتش دقیق نیست . چیزی که مشخص هست از روی اطلاعات مودم دوم و صدای روی خط ، کیفیت بد خط شما هست یا ایراد داخلی هست که میتونید از محل ورودی خط تست کنید یا برمیگرده به مخابرات و فاصله شما با اون. isp میتونه با درخواست شما خط رو از رانژه خارج کنه و دوباره رانژه کنه و کارهای دیگه ای انجام بده برای برطرف کردن نویز اگر از سمت مخابرات باشه .

لینک به دیدگاه

والا تو عکسی که تو پست اول در این تاپیک گذاشتم گزارشات هر دو مودم هست.

Line Attenuation هر دو بالاست و SNR Upstream  یکیه و Downstream SNR تو تا مودم فرق داره و البته این مقادیر در نوسان است یعنی بین 4 تا 23 تغییر میکنه هی!

یکی میگفت این مقادیر نشاندهده مشکل مخابرات است و اسپلیترهای شما تا حد قابل قبولی نویز طرف شما رو کاهش دادند ولی اون طرف هنوز مشکل داره!

لینک به دیدگاه

والا تو عکسی که تو پست اول در این تاپیک گذاشتم گزارشات هر دو مودم هست.

Line Attenuation هر دو بالاست و SNR Upstream  یکیه و Downstream SNR تو تا مودم فرق داره و البته این مقادیر در نوسان است یعنی بین 4 تا 23 تغییر میکنه هی!

یکی میگفت این مقادیر نشاندهده مشکل مخابرات است و اسپلیترهای شما تا حد قابل قبولی نویز طرف شما رو کاهش دادند ولی اون طرف هنوز مشکل داره!

مودم رو ببرید سر خط و تست بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

استاد در پست اول عرض کردم همه تستهای مقدماتی رو انجام دادم مثل همین سر خط - تعویض اسپلیتر و مودم - خارج سازی سایر وسایل - تست با سیستم دیگه - تعویض مرورگر - تعویض ip و dns - تعویض mac - حتی یه زوج سیم سالم مستقیم از سر خط آوردم مخصوص مودم و یه اسپلیتر همون سر خط گذاشتم برای سیم دیگه که میره به تلفن یک اسپلیتر هم سر مودم گذاشتم.

همچنین قرار شد مهندس توی mdf بره دم و دستگاهاشون رو نگاه کنه.

چیزی که تا الان متوجه شدم اینه که درسته مقادیر میگه سمت مخابرات مشکل داره (از isp دیگه پرسیدم) ولی مثلا اگه snr Downstream هم 23 باشه و صدای نویز هم روی خط نیاد و کانکت بشه ولی دیتا نباشه با عوض کردن mac درست میشه حالا من نمیدونم چرا تند تند اینطوری میشه یا خودکار یا کسی اذیت میکنه یا شاید اشتباه سیستمشونو تنظیم کردن یا اینکه اسمم رفته بی جهت تو لیست مثل همین بنده خداهایی که اشتباه به عنوان *** گرفته بودن روحشون هم خبر نداشت.

شایدم به خاطر اینکه درخواستهای همزمان مرورگر اینطوری میکنه.

تا چند روز دیگه اگه بهبودی حاصل نشد میدونم چکار کنم.

چیزی که ارزش نداره رضایت مصرف کننده است.

در ضمن با تثبیت چراق dsl مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو پست قبلی نوشتم در مورد بلاک شدن مک .

ما تمام موارد پالیسی از پیش تعریف شده اون ها رو برای بلاک کردن نمیدونیم چی هست جدای از کانکت و دیس کانکت نوع پکت ها و بطور کلی نحوه استفاده شاید جزء موارد پالیسی باشه و شاید اصلا مشکل از طرف اونها نیست .

وقتی میگی snr روی 23 هست و سندو رسیو نداری چرا trace نمیکنی ببینی کجا استپ میشی ؟ اطلاعات تا کجا میره ؟ اصلا از سیستم خودت بیرون میره ؟ اگه بیرون میره پکت ها کجا لاست میشن ؟

خوبی که داره این هست که متوجه میشی دقیقا کجا استپ میشی و چرا با تغییر مک آدرس مشکل موقتی برطرف میشه .

tracert google.com

در مورد پشتیبانی و دسترسی به اطلاعات :

معمولا چند دسته پشتیبانی هست دسته اول کسایی هستند که تماس اولیه شما رو پاسخگو هستند کاربران معمولی هستند که شاید اطلاعاتشون در مورد برطرف کردن مشکلات کمتر از شما باشه احتمالا چند تا مورد فیکس که بهشون ابلاغ شده رو برای رفع مشکل پیشنهاد میدن اینها کنترل خاصی روی خط شما بجز اطلاعات کاربری ندارن .

دسته دوم کسایی هستند که بعد از دسته اول در صورت برطرف نشدن مشکل بهشون ارجاع داده میشید اونا دسترسی بالاتری دارن میتونن گراف پهنای باند شما رو ببینن مثلا مانیتور کنن که شما با چه سرعتی دارین ارسال و دریافت میکنید یا اینکه سرعت شما رو کم و زیاد کنند کل کاری که دسته دوم برای شما میتونن انجام بدن چک کردن نویز خط شما هست و ارسال بعضی درخواست ها به مرکز MDF برای برطرف کردن نویز خط مثل بررسی رانژه و غیره اینها همینطور میتونن مک آدرس شما رو روی سیستمشون ریست کنند .

دسته سوم که شما هیج وقت با اون ها تماس مستقیم ندارین کسایی هستند که میتونن به تمام اطلاعاتی که رد و بدل میشه دسترسی داشته باشن تمام لاگ ها و ... و دسترسی ادمین دارن از نظر قانونی این دسته نمیتونن بطور سرخود اطلاعات هرکسی رو مانیتور کنند و یا اخلالی در روند کاری سرویس ها داشته باشن دسترسی به اطلاعات دیگران بدون مجوز قانونی در این دسته در هر لولی که باشه جرم بحساب میاد . ممکن هست مواردی خارج از این دسته هم باشه که مورد بحث ما نیست .

لینک به دیدگاه

برو تو پنل ای دی اس ببین کیفیت خط تا مرکز مخابرات 100 هست یا نه اگه 100 باشه که هیچ

ببین تا مرکز ای اس پی باید بین 80 تا 100 باشه

تا اینترنت هم حدود 30 یا 40 باید باشه نصف شبا باید 100 اینطورا بشه من چندین خط ای دی اس ال دارم یکیش اسیاتک 10 مگ هست تو دانلود منیجر حدود 2300 کیلوبایت معادل 2.3 مگابایت اسپید میده

روی خطوط جدید وقتی میبرم تو اتاق پایین میره رو 800 تا چون خطش قدیمیه

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام . خسته نباشید . من پسر 16 ساله هستم . اینترنت 5 مگ از مخابرات خریدم سرعت دانلودم رو بهم گفتن باید 500 - 600 باشد ولی 240 بالا نمیره تا 150 هم هست . snr منم وقتی اول به اینترنت وصل میشم میده 6 بعد چند مین میشه 1 تا 0.7 هم میاد !!!!!! رفتم واحد پشتیبانی adsl گفتم ی کی اومد خونه گفت سرعت بالا بگیرید اینترنتتون قط و وصل میشه !!! منم گفتم داداش من من سرعت 512 هم داشتم همین مشکل بود !!!!!! خلاصه گفت بیاد از سر خط تست بگیریم رفتم 30 متر سیم خریدم وصل کردم اون یارو هم گفت تست کن اگه قط نشه بیا مخابرات بگو سرعتت درست میکنن اگه نه مشکل از مخابراته !!!! اومدم وصل کردم دیدم بازم قط و وصل میشه بعضی مواقع هم قط میشه تا خاموش روشن نکنم وصل نمیشه (بعضی مواقع ) . خلاصه من موندم چه کنم . فقط بگم سیم تلفنم از بالای کنتر برق رد میشه ولی 1 متر کم تر فاصله داره فقط ی نقطه بهم میخوره سیمش ولی بقیه جاهاشو درست کردم فاصله 2 .3 متری داره . اگهه میشه خیلی زود تر کمک کنید لطفا .

لینک به دیدگاه

سلام

دو مودم داریم. شاخص SNR یکی حدود 20 است و یکی 8 و شاخص Line Attenuation هم انگار نامناسب و کمی بالا است.

لازم به ذکره تستهای مقدماتی روی خط تلفن و جدا کردن سایر گوشی ها و تعویض اسپلیتر و اتصال مستقیم انجام شده است و نتایج به همین صورت است.

اینترنت بعضی مواقع واقعا کند میشود و بعضی مواقع با وجود کانکت شدن هیچ صفحه ای را باز نمیکند و dns دامنه ها را نیز دریافت نمیکند (هیچ دیتایی با اینترنت برقرار نمیشود)

در 30 درصد مواقع با خاموش روشن کردن و ریست کردن درست میشه و بعضی مواقع هم که هیچ کدام از راه ها جوابگو نیست در کمال تعجب با عوض کردن mac address شبکه ، تبادل دیتا با اینترنت برقرار میشود.

میخواستم بدونم اولا علت این قطع و وصل شدنهای عجیب چیه و دوم وضعیت نویز و سیگنال این دو تا مودم چرا با هم فرق میکنه و سوم خط adsl در چه وضعیتی قرار دارد و اشکال از مودم است یا از خطه یا از طرف مخابراته؟

جهت مشاهده گزارشات لطفا فایل ضمیمه را مشاهده نمایید :

ممنون

سلام

ببین دوست عزیز قطعی به خیلی چیزای بستگی داره

اگه اولین باری هست که رو خطتتون  رانژه کردین برای همین مشکل دارن بیشتر یوزرا

اگه نه که ممکنه از پورتت داخل شکت باشه یا از پورتت داخل مرکز اگه واقعا قطعی زیاد داری

من چنتا از مودم ها رو تست کردم دی لینک و تی پی لینک و چنتای دیگه هر کدومشون یه مقداری رو نشون میدادن چون نویزت زیاده تو عکس مشخصه برای همین رفرشی که میشه تنظیمات مودم فرق میکنه یا با هر بار ریستارت این کم و زیاد شدن هم به خاطر نویزت هست که مهم نیست زیاده چون نوسانت زیاد نیست

کیفت خطتت خوبه ولی نویزت بالاست که ممکنه فاصله تا مرکز مخابرات و یا جنس سیمی که داخل خونه استفاده کردی باشه

ببین یه سیم از دم در مستقیم بیار واسه مودم بدون اسپلیتر و روی تلفن اسپلیتر بزن

ویرایش شده توسط hossein1111994
لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید . من پسر 16 ساله هستم . اینترنت 5 مگ از مخابرات خریدم سرعت دانلودم رو بهم گفتن باید 500 - 600 باشد ولی 240 بالا نمیره تا 150 هم هست . snr منم وقتی اول به اینترنت وصل میشم میده 6 بعد چند مین میشه 1 تا 0.7 هم میاد !!!!!! رفتم واحد پشتیبانی adsl گفتم ی کی اومد خونه گفت سرعت بالا بگیرید اینترنتتون قط و وصل میشه !!! منم گفتم داداش من من سرعت 512 هم داشتم همین مشکل بود !!!!!! خلاصه گفت بیاد از سر خط تست بگیریم رفتم 30 متر سیم خریدم وصل کردم اون یارو هم گفت تست کن اگه قط نشه بیا مخابرات بگو سرعتت درست میکنن اگه نه مشکل از مخابراته !!!! اومدم وصل کردم دیدم بازم قط و وصل میشه بعضی مواقع هم قط میشه تا خاموش روشن نکنم وصل نمیشه (بعضی مواقع ) . خلاصه من موندم چه کنم . فقط بگم سیم تلفنم از بالای کنتر برق رد میشه ولی 1 متر کم تر فاصله داره فقط ی نقطه بهم میخوره سیمش ولی بقیه جاهاشو درست کردم فاصله 2 .3 متری داره . اگهه میشه خیلی زود تر کمک کنید لطفا .

مخابرات کلا مشکل داره این مشلات عادی هست

این مشکلتون هم به پورتتون هست باید بگین پورتت رو ریست کنن یا تعویض پورت انجام بدن 

به تجیزات اون مرکز هم مربوط ممکنه برین یه شرکت تو همون مرکز خططتون بهترینکیفت رو پیدا کنه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشد . من پسر 16 ساله هستم . سرعت 5 مگ خریدم به من گفتن باید سرعت دانلود شما باید رو 500-600 باشه ولی برای من 220 تا 150 است!!!! بعد اینترنت من قط و وصل میشه . رفتم مخابرات ی کی رو فرستادن دم در خانه گفت باید مودم رو از سر خط تست بزنی شاید این جا قط نشه اون وقت اگه قط نشد میتونی بری مخابرات بگی درست میکنن سرعت دانلود رو . خلاصه رفت 30 متر خریدم از سر خانه ی سیم مستقیم کشیدم اوردم تو خونه مستقیم به مودم وصل کردم دیدم بازم همون آشو همون کاسه بازم قط میشه . هیچی دیگه خدایی موندم چه کنم snr margin منم وقتی اینترنت وصل میشه 6 است و بعد چند دقیقه بین 2 و 0.7 میشه !!!!! سیم تلفن از بالای سر کنتر برق رد میشه 1 متر کم تر فاصله داره . فقط سیم برق تو ی نقطه به سیم تلفن برخورد کرده که فکک نکنم برا این باشه . راستی به من اون اقایی که اومده بود گفت سرعت بالا میگیرید نتتونم قط میشه منم گفتم داداش گلم من نت 512 هم داشتم قط میشد . لطفا کمک کنید . اینم اطلاعات اینترنت :

Rate : 2452 حدود این قدر است تا  1762 هم میاد

Rate Max : 2540 حدود این قدر است

snr margin upstream : 6.5 db 

line attenuation upstream : 22.9db

snr margin downstream : 1.2db

line attenuation downstream : 35.1db

این اطلاعات رو همین الان اتفاق افتاده برای من جای تعجبه اینترنت 5 مگ خریدم ولی Rate رو نوشته 2452 و 2540 زنگ زدم گفتم ما بهتون 5 مگ دادیم

لطفا هر چه سریع تر جواب بدید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشد . من پسر 16 ساله هستم . سرعت 5 مگ خریدم به من گفتن باید سرعت دانلود شما باید رو 500-600 باشه ولی برای من 220 تا 150 است!!!! بعد اینترنت من قط و وصل میشه . رفتم مخابرات ی کی رو فرستادن دم در خانه گفت باید مودم رو از سر خط تست بزنی شاید این جا قط نشه اون وقت اگه قط نشد میتونی بری مخابرات بگی درست میکنن سرعت دانلود رو . خلاصه رفت 30 متر خریدم از سر خانه ی سیم مستقیم کشیدم اوردم تو خونه مستقیم به مودم وصل کردم دیدم بازم همون آشو همون کاسه بازم قط میشه . هیچی دیگه خدایی موندم چه کنم snr margin منم وقتی اینترنت وصل میشه 6 است و بعد چند دقیقه بین 2 و 0.7 میشه !!!!! سیم تلفن از بالای سر کنتر برق رد میشه 1 متر کم تر فاصله داره . فقط سیم برق تو ی نقطه به سیم تلفن برخورد کرده که فکک نکنم برا این باشه . راستی به من اون اقایی که اومده بود گفت سرعت بالا میگیرید نتتونم قط میشه منم گفتم داداش گلم من نت 512 هم داشتم قط میشد . لطفا کمک کنید . اینم اطلاعات اینترنت :

Rate : 2452 حدود این قدر است تا  1762 هم میاد

Rate Max : 2540 حدود این قدر است

snr margin upstream : 6.5 db 

line attenuation upstream : 22.9db

snr margin downstream : 1.2db

line attenuation downstream : 35.1db

این اطلاعات رو همین الان اتفاق افتاده برای من جای تعجبه اینترنت 5 مگ خریدم ولی Rate رو نوشته 2452 و 2540 زنگ زدم گفتم ما بهتون 5 مگ دادیم

لطفا هر چه سریع تر جواب بدید

خط شما اصلا کیفیتی نداره

اگه از دم در هم تست کردین همین مشخصات بوده از مخابرات باید پیگیر بشین اگر هم دم در خوب بوده که  سیم کشیتون مشکل داره

خططتون زیر حالت ضعیف هست

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ سریع . من الان به مخابرات مراجعه کنم بهشون بگم تست کردم از دم در بازم مشکل قطی و کندی سرعت داشتم ؟ باز نشه ی نفر دیگه رو بفرستن هیچی نگه دوباره ازم پول بکنه :-?

دقیق تر میشه بگید الان کار مخابرات چیه برای خط من . الانم داره قط و وصل میشه :crying:

ویرایش شده توسط ali 1379
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ سریع . من الان به مخابرات مراجعه کنم بهشون بگم تست کردم از دم در بازم مشکل قطی و کندی سرعت داشتم ؟ باز نشه ی نفر دیگه رو بفرستن هیچی نگه دوباره ازم پول بکنه :-?

دقیق تر میشه بگید الان کار مخابرات چیه برای خط من . الانم داره قط و وصل میشه :crying:

ببین شما باید از مخابرات به خاطر بی کیفتی سرویس و عدم پشتیبانی در سایت 195 شکایت کنید بعد خودشون میان خط رو کاملا و مو به مو تست میکنن چون پای شکایت در میون هست حتی حاظرت بهت پول هم بدن

اگر دم در هم همین مشخصات بود به احتمال خیلی زیاد از پورتت داخل مخابرات هست هر چی اینا که باور نمیکنن به نظر من برو اگر بهانه اوردن بگو میخوام شکایت کنم

لینک به دیدگاه

اگه نشد برم تو سایت 195 شکایت کنم ؟؟ :cool:

بعد ی چند روز هم هست وقطی قط میشه باید مودم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه !! قبلا این طوری نبود !!

ویرایش شده توسط ali 1379
لینک به دیدگاه

چند وقته وقتی اینترنت قط میشه تا مودم را خاموش روشن نکنم درست نمیشه و وصل نمیشه . به همون ربط داره ؟ الان من میخام برم مخابرات ، مشخصات snr , attenuation  , Rate رو ببرم ؟؟

راستی من از سرخط اون طوری که فک میکنی تست نکردما . سیم 30 متری خریدم مستقیم از خط کشیدم تو خونه .این طوری تست کردم مشکلی نداره :-?

بسیار ممنونم که وقت خود را گزاشتید و جواب دادید

ویرایش شده توسط ali 1379
لینک به دیدگاه

همین مشکل رو من داشتم علت قطعی بی جهت مودم و اینترنت ضعیف بودن برق منزل هست اگه یه ترانس قدرتمند دارید بزارید سر راه مودم دیگه این قطعی بوجود نمی یاد من خودم این مشکل رو داشتم هیچ کسی هم نتونست راه حلی پیدا کنه بعد از اینکه یه ترانس قوی که تو منزل داشتیم اوردم و ترانس مودم رو به این ترانس زدم دیگه مشکل حل شد !

وقتی کولر می زدیم مودم قطع میشد و اینترنت می پرید یه حالتی عین پرش داشت که دیگه این مشکل بوجود نیومد

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

همین مشکل رو من داشتم علت قطعی بی جهت مودم و اینترنت ضعیف بودن برق منزل هست اگه یه ترانس قدرتمند دارید بزارید سر راه مودم دیگه این قطعی بوجود نمی یاد من خودم این مشکل رو داشتم هیچ کسی هم نتونست راه حلی پیدا کنه بعد از اینکه یه ترانس قوی که تو منزل داشتیم اوردم و ترانس مودم رو به این ترانس زدم دیگه مشکل حل شد !

وقتی کولر می زدیم مودم قطع میشد و اینترنت می پرید یه حالتی عین پرش داشت که دیگه این مشکل بوجود نیومد

نه داداش من . من مشکل نویز خط هم دارم ربطی فک نکنم داشته باشه

کسی نیست کمک کنه

لینک به دیدگاه

داداش حسین رفتم مخابرات بهشون snr , attenuation رو نشون دادم تعجب کردن !!!!!! گفتن پورتا اون جا همه قدیمیه . ی کی گفت میاد ببینه چطوریه . آیا با تعویض پورت درست میشه ؟؟

2- برای تعویض پورت باید تمام کوچه پورتش عوض بشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

داداش حسین رفتم مخابرات بهشون snr , attenuation رو نشون دادم تعجب کردن !!!!!! گفتن پورتا اون جا همه قدیمیه . ی کی گفت میاد ببینه چطوریه . آیا با تعویض پورت درست میشه ؟؟

2- برای تعویض پورت باید تمام کوچه پورتش عوض بشه ؟؟؟

باز خداروشکر که حالیشون شده مرکز ما که کارمنداش با شلوار راحتی هستن هیچی نمیفهمن

اره با تعویض پورت درست میشه

نه داخل خود مخابرات پورت هایی هستن که تو قسمت MDFهستن که تلفنتون وصل هست داخل خود مخابرات تعویض میکنن

لینک به دیدگاه

نیگاه کن مشکل قطعی و پرش چراغ و قطع اینترنت از برق خونه است شما ترانس قوی داری بزار سر راه ترانس تا مشکل حل بشه من میگم کولر خونه روشن میشد مودم قطع میشد! و در طول روز هم بارها این اتفاق می افتاد 

لینک به دیدگاه

برا من این طوری نبود بدون روشن بودن چیزی . راستی داداش حسین پس چرا گفت میاد دم در خونه . ادر و شماره تلفنم گرفت . گفت .!!!! بازم ممنون کمک کردید . ترانس ندارم .

راستی بهم زنگ زدن گفتن ی کارایی انجام دادن و گفتن اگه بازم قطی داشتید شنبه بیاید و بگید . از اون موقع به بعد تلفنمم قط شد و بوق نداره ولی زنگ میزنم بوق ازاد داره و اینترنتم وصله . جالب این جا بود با خط تلفن خانه خودمم زنگ زدن !!!! از اون موقع به بعدم سرعت دانلود که قبلا 240 تا 150 بود شده 70 تا 30 !!!!

اینم بگم سرعت اینترنت (پهنای باند ) خریده بودم 5 مگ بودا !!!

Rate :802

Max Rate 1100

snr margin upstream : 8.2

line attenuation upstream : 28.7

snr margin downstream :2.4

line attenuation downstream :40.8

فقط snr margin upstream   دو تا عدد رفته بالا ولی بازم snr downstream پایینه و 2 هست . کمک کنید :crying: :crying: :crying:

الان ساعت 21 :

snr margin upstream :7

snr margin downstream : 6

داره میره بالا . هنوز تلفنم قطه و بالاش بعضی اوقات چراق قرمزش چشمک میزنه بعضی اوقات .

سرعتم هنوز رو 60 هست . امکان داره snr بره بالا و بهتر بشه ؟؟؟؟ 

ویرایش شده توسط ali 1379
لینک به دیدگاه

کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟

مودمو بزن به سیم ورودی مخابرات. اگه نویزت کم شد از سیم کشی ساختمونه. اگه فرقی نکرد از سیم کشی مخابرات و اون جعبه تقسیم رو دیواره.

عامل مهم خرابی سیم مخصوصا سیمایی که در محوطه باز هست و بدون روکش هستن سولفاته کردن سیم بر اثر رطوبته.

اگه سیمی در حیاط خونتون وصله شده ٫ وصله هارو چک کنید. اگه خرابه کمی از سیم رو بچینین و دوباره لختش کنین و خوب به هم بپیچونین و یه چسب برق روش بزنین.

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...