رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دوستان الان زدم رو یه سیستم دیگه درست بود .

شاید از ویندوز باشه یه ویندوز دیگه میزنم بینم چی میشه

درود

در ویندوز 7 در دیوایس منیجر روی کارت شبکه ی lan راست کلیک و uninstall کن و رایانه را ریستارت کن.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دوستان الان زدم رو یه سیستم دیگه درست بود .

شاید از ویندوز باشه یه ویندوز دیگه میزنم بینم چی میشه

سلام من قبلا این مشکل رو با وای فای لپتاپ داشتم این از درایور شبکه هست باید درایور اپدیت کنی  درایور ethernet رو اپدیت کن ببین کارت شبکت چه برندی هست درایورشو بگیر

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، memex گفته است :

سلام من قبلا این مشکل رو با وای فای لپتاپ داشتم این از درایور شبکه هست باید درایور اپدیت کنی  درایور ethernet رو اپدیت کن ببین کارت شبکت چه برندی هست درایورشو بگیر

بد بختی اینه که به نت وصل میشه usb های مادربوردم خرابه خخخخخخ

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در ویندوز 7 در دیوایس منیجر روی کارت شبکه ی lan راست کلیک و uninstall کن و رایانه را ریستارت کن.

این راه را آزمودی؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

این راه را آزمودی؟

نشد . میشناسه مدل دقیقو 

ویندوزم زدم نشد . باید یه کارت usb بگیرم بتونم درایور رو بریزم رو فلش بهش وصل کنم نصب کنم

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان چند دقیقه پیش اینترنتم دچار مشکل شده بود بعضی سایت ها رو باز میکرد بعضی هارو نه ولی نکته جالب اینه که یه تست پینگ گرفتم  پینگم برای ای پی 8.8.8.8 عدد جالب 80میلی ثانیه نشون میداد که قبلا پینگم توی این ای پی 107 بوده !

اگه میتونن همچین پینگی  ارائه بدن چرا نمیدن!؟

اینترنتم شاتله پروفایل گیم هم فعاله

ping.png

لینک به دیدگاه

درود برای همه اینطوری شده این یک ساعته

نت منم همراه اول،ایرانسل جفتش ایراد داشت رفتم سایت خانومای مملکت (نی نی سایت)😂دیدم اینا هم همین مشکل رو دارن یه سری سایتا باز میشه یه سریا نه

لینک به دیدگاه

یه لحظه از دستشون در رفته اون قسمتی که تمام دیتاهارو بررسی میکنن و گند میزنن به نت رو خاموش کرده بودن 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود برای همه اینطوری شده این یک ساعته

نت منم همراه اول،ایرانسل جفتش ایراد داشت رفتم سایت خانومای مملکت (نی نی سایت)1f602.pngدیدم اینا هم همین مشکل رو دارن یه سری سایتا باز میشه یه سریا نه

😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

یه لحظه از دستشون در رفته اون قسمتی که تمام دیتاهارو بررسی میکنن و گند میزنن به نت رو خاموش کرده بودن 

واقعا برام جالب بود الان که اوکی شده دوباره پینگم خراب شده ! واقعا جالبه آدم متعجب میشه

لینک به دیدگاه

برا منم مشکل داره سایت ایرانی باز میکنه ولی بعضی از خارجی ها رو نه

استیم و دیسکورد اصلا کار نمیکنن مگه اینکه قند شکن وصل کنی

پینگ از 8.8.8.8 هم برا من شده 60! قبلا 87 بودش.

نت شاتل سرویس گیم فعاله.

------------------------

الان نت درست شدش برا من ولی پینگ از 8.8.8.8 برگشت روی 85 

🤨

ویرایش شده توسط ARMAN - H
لینک به دیدگاه

بابا من وسط بازی Ranked بودم قطع کردن بی شرفا الانم پینگم افتضاحه از 80 شده 130 

لینک به دیدگاه

مثل دفعات قبل مانور قطع ارتباط اینترنت بین الملل بود ... ولی اینبار 95درصد موفق شدن چون اینترنت داخلی کوچکترین مشکلی نداشت ولی اینترنت بین الملل تا 95درصد قطع شده بود.

لینک به دیدگاه

من اینترنت ایرانسل بودم. شبکه شخصی انتقال داده هیچ کدوم کار نمی کرد اما بدون شبکه شخصی انتقال داده همه چیز خوب بود. سرعت باز شدن سایتا هم عالی شده بود.

چیز..پی..ان رو اتوماتیک تغییر داده به شبکه شخصی انتقال داده 😄 به جز وی...پی...ان ، به چیز...پی...ان هم حساسن.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

مثل دفعات قبل مانور قطع ارتباط اینترنت بین الملل بود ... ولی اینبار 95درصد موفق شدن چون اینترنت داخلی کوچکترین مشکلی نداشت ولی اینترنت بین الملل تا 95درصد قطع شده بود.

تا الان کدوم کشور ارتباطش رو به شکل کامل با اینترنت بین الملل قطع کرده که ما بخوایم دومیش باشیم؟؟🤨🤨

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

تا الان کدوم کشور ارتباطش رو به شکل کامل با اینترنت بین الملل قطع کرده که ما بخوایم دومیش باشیم؟؟🤨🤨

کره شمالی کامل قطع کرده. مردمش فقط اینترانت دارن.

ایران هم احتمالا می خواد برای مواقع بحرانی قطع کنه و می خواد کمترین خسارت ممکن رو در این شرایط داشته باشه. تمام سایتای داخلی و بانک ها بدون اختلال کار بکنن اما دسترسی به اینترنت بین المللی محدود بشه. نه برای همیشه بلکه تا وقتی که بحران رو از سر بگذرونه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

دوستمون سعید جان پاسختون رو بطور کامل و دقیق دادند

اضافه کنم که این سیستم رو روسیه توسعه داده  و تا ماه های آینده روسیه هم اینترنت بین المللش رو جدا میکنه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

کره شمالی کامل قطع کرده. مردمش فقط اینترانت دارن.

ایران هم احتمالا می خواد برای مواقع بحرانی قطع کنه و می خواد کمترین خسارت ممکن رو در این شرایط داشته باشه. تمام سایتای داخلی و بانک ها بدون اختلال کار بکنن اما دسترسی به اینترنت بین المللی محدود بشه. نه برای همیشه بلکه تا وقتی که بحران رو از سر بگذرونه.

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

دوستمون سعید جان پاسختون رو بطور کامل و دقیق دادند

اضافه کنم که این سیستم رو روسیه توسعه داده  و تا ماه های آینده روسیه هم اینترنت بین المللش رو جدا میکنه.

این حرکت 100% برای مردم خوشایند نخواهد بود و فلسفه اینترنت رو کلا عوض خواهد کرد که!!

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

این حرکت 100% برای مردم خوشایند نخواهد بود و فلسفه اینترنت رو کلا عوض خواهد کرد که!!

مردم ایران خودشون انتخاب کردند که اینجوری زندگی کنن و هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد...

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام به همه دوستان 
یه مودم  تو خونه دارم که گذاشتم برای  استفاده عمومیوحالا  میخوام یه مودم جدید بگیرم فقط برای استریم گذاشتن در اپارات و یوتیوب
مهمترین چیزی که میخوام اینه که پینگ مودم خیلی پایین باشه فقط و فقط همین
فقط میخوام وصلش کنم برای استریم

بنظرتون یه مودم مثل این مدم دی لینک خوبه ؟

یا باید زیاد هزینه کنم و یه مورد مثل این مودم تی پی لینک رو بگیرم ؟

90% امکاناتی که این مودم تی پی لینک داره اصلا به کارم نمیاد هیچموقع فقط تعریفش رو زیاد شنیدم از دوستم

لطفا یک یا چند مورد خوب با قیمت مناسب معرفیی کنید ؟
بی نهایت برام مهمه که پایینترین پینگ رو داشته باشم

ویرایش شده توسط alibahman47
لینک به دیدگاه

پینگتون به مودمتون خیلی ربط نداره(از سیستم تا مودم اگه پینگ بگیرید زیر ۱ میلی ثانیه است) باید دید پینگ نتتون در چه حدیه.

بعضی ارائه دهنده ها سرویس کاهش پینگ دارن(من تا حالا استفاده نکردم) در مورد اونا تحقیق کنید بد نیست

خیلی مهم هست که خط اینترنتتون نویز نداشته باشه!(از سر جعبه تقسیمش بگیری بهتره)

اگر هم حوصله داری ماژول چند ده تومنی اردوینو هست که محیطی به شعاع ۳٫۴ گیلومتر رو پوشش میده(اگه متمرکزش کنی تا ۶ کیلومتر هم میرسه امواجش)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم بهتره سراغ tdl بگیری

مثلا مبین نت هزینه اولیه کمه ولی بسته هاش چنگی به دل نمیزنه با 550 مودم b612 هواوی میدن + 3 ماه نت با 100 گیگ حجم

وقتی ثبت سفارش میکنید کارشناس آنتن دهی چک میکنه اگه اوکی بود ثبت سفارش میکنه اگه نبود بدون هزینه ای میره شماه با مسئول فروش هماهنگ کن که پینگ پایین میخوای

اگه آنتن همراه اول خوب باشه مبین نت هم آنتن خوب داری

از اون ور هزینه اولیه ایرانسل گرون ولی بسته هاش بهتره ولی مودم i60 همون هواوی بی 612 ناموجوده و فکر کنم دارن قفل جدید میزارن که آنلاک نشه 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظرم بهتره سراغ tdl بگیری

مثلا مبین نت هزینه اولیه کمه ولی بسته هاش چنگی به دل نمیزنه با 550 مودم b612 هواوی میدن + 3 ماه نت با 100 گیگ حجم

وقتی ثبت سفارش میکنید کارشناس آنتن دهی چک میکنه اگه اوکی بود ثبت سفارش میکنه اگه نبود بدون هزینه ای میره شماه با مسئول فروش هماهنگ کن که پینگ پایین میخوای

اگه آنتن همراه اول خوب باشه مبین نت هم آنتن خوب داری

از اون ور هزینه اولیه ایرانسل گرون ولی بسته هاش بهتره ولی مودم i60 همون هواوی بی 612 ناموجوده و فکر کنم دارن قفل جدید میزارن که آنلاک نشه 

دمت گرم داداش بهترین پیشنهاد رو دادی

این مودمی که الان مبین نت میده مطمعنی b612 هواوی ؟

چون قیمت این مودم 1 میلیون و 900 😮

اگه اینطور باشه که عالی

و اینکه بسته های ایرانسل رو دیدم خیلی کم حجمن من حداقل ماهانه 100 گیگ میخوام ولی ایرانسل اصلا نداره تهش ماهانه 15 گیگ 😕

به پشتیبانی 1575 موبین نت هم زنگ زدم گفتن به نمایندگی شهر خودتون زنگ بزنید

درضمن پشتیبانی مبین نت گفتن اگه حجم بسته سه ماهه زودتر تموم شه میتونم یه بسته اینترنت جدید خریداری کنم مثلا ماهانه 100 گیگ

تو لوکیشن ما 4.5G سیسمارت همراه اول بخوبی انتن میده ولی سایتش که نگاه کردم لوکیشن ما تحت پوشش نبود  مگه میشه ؟؟؟؟!!!

ویرایش شده توسط alibahman47
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، alibahman47 گفته است :

دمت گرم داداش بهترین پیشنهاد رو دادی

این مودمی که الان مبین نت میده مطمعنی b612 هواوی ؟

چون قیمت این مودم 1 میلیون و 900 1f62e.png

اگه اینطور باشه که عالی

و اینکه بسته های ایرانسل رو دیدم خیلی کم حجمن من حداقل ماهانه 100 گیگ میخوام ولی ایرانسل اصلا نداره تهش ماهانه 15 گیگ 1f615.png

به پشتیبانی 1575 موبین نت هم زنگ زدم گفتن به نمایندگی شهر خودتون زنگ بزنید

درضمن پشتیبانی مبین نت گفتن اگه حجم بسته سه ماهه زودتر تموم شه میتونم یه بسته اینترنت جدید خریداری کنم مثلا ماهانه 100 گیگ

تو لوکیشن ما 4.5G سیسمارت همراه اول بخوبی انتن میده ولی سایتش که نگاه کردم لوکیشن ما تحت پوشش نبود  مگه میشه ؟؟؟؟!!!

بنده 1 ماه پیش خریدم چون مخابرات اومده پورت خط ما خالی کرده نتونستم adsl بگیرم خونه ما نقطه کور موبایل آنتن نداره ریسک td نتونستم بکنم چون مبین نت نوشته کارشناس آنتن دهی چک میکنه اگه اوکی بود ثبت میکنه که اومد آنتن اصلا نداد گفت با رومینگ فعال کنم فقط هزینه اولیه شد 664 تومن که با رومینگ 3 تا آنتن گرفتم مودم هم b612 هواوی هستش که ایرانسل اومده اسمشو عوض کرده کرده i60

ثبت نام هم از طریق سایتش کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...