رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 28 بهمن 1398 در 18:55، T_L_O_T_D گفته است :

سلام

دوستان من روی سرور euro west  چند وقتیه از 7 درصد تا 12 درصد packet loss  دارم. کس دیگه هم هست این مشکل رو داشته باشه؟

از 8.8.8.8  پینگ میگیرم packet loss ندارم

سلام دوست محترم

شما داری تو ایران زندگی میکنی 

لس‌آنجلس نیس که همه چی با کیفیت باشه! اینجا ایران است سرزمین بی کیفیت‌ها

من خودم تو گیم با پینگ 100 از یه نفر که پینگش ۳۰۰ هس ۲ثانیه عقبم

اینترنتمم شاتله که مثلا با کیفیترینه

دیگه خودت بقیش رو بخون ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Monk گفته است :

ببینید مشکل از اونجایی شروع شد که بدون فراهم کردن بستر مناسب........

داداش ممنون بابت توضیحات.

این قضیه فیلترینگ چجوری کار میکنه؟

مثلا همه دیتا های دریافتی کل کشور رو تک به تک چک میکنن  که مثلا  اگر از سایت x باشه، اجازه ورود ندن؟!

یا اگر جور دیگه هستش روی پینگ تاثیر داره؟

لینک به دیدگاه

3 hours ago, !CyrusTheGreat! said:

سلام دوست محترم

شما داری تو ایران زندگی میکنی 

لس‌آنجلس نیس که همه چی با کیفیت باشه! اینجا ایران است سرزمین بی کیفیت‌ها

من خودم تو گیم با پینگ 100 از یه نفر که پینگش ۳۰۰ هس ۲ثانیه عقبم

اینترنتمم شاتله که مثلا با کیفیترینه

دیگه خودت بقیش رو بخون ...

والله قبلا مشکلی نداشتم. روی 80 90 بود پینگم همیشه بدون پکت لاس

نگفتیم لس آنجلس، همون شرایط قبل هم باشه راضیم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

داداش ممنون بابت توضیحات.

این قضیه فیلترینگ چجوری کار میکنه؟

مثلا همه دیتا های دریافتی کل کشور رو تک به تک چک میکنن  که مثلا  اگر از سایت x باشه، اجازه ورود ندن؟!

یا اگر جور دیگه هستش روی پینگ تاثیر داره؟

خواهش میکنم .

ببینید در اینترنت ما 2 نوع پروتکول داریم یکی TCP که دربرگیرنده صفحات وب هست (TCP خیلی وقت هست درگیر فیلترینگ جامع هست) دیگری UDP که در برگیرنده بقیه موارد اینترنتی هست مثل VOIP و گیمینگ و ... 

ساده توضیح میدم تصور کنید وقتی شما میخواید یک صفحه باز کنید یا یک برنامه باز کنید یک درخواست به دنیای اینترنت میفرستید و برای رسیدن به نتیجه اون درخواست انجام باید بشه . حالا در کشور هایی که فیلترینگ دارن درخواست شما اول توسط الگوریتم های فیلترینگ بررسی میشه بعد به دست شما میرسه .

این قضیه باعث میشه بعضی مولفه های اینترنتی تحت تاثیر منفی قرار بگیرن مخصوصا اگر تجهیزات فیلترینگ درجه یک نباشن . مشکلاتی از قبیل پکت لاس ، جیتر بالا و کندی مقطعی در اینترنت اثرات این اتفاق میتونن باشن .

برای مثال اگر همین الان تجهیزات فیلترینگ برداشته بشه هم پینگ تایم همه پایین میاد هم پکت لاس خیلی کمتر میشه .

حالا تمامی این موارد رو با موارد پست قبلی که خدمتتون عرض کردم جمع ببندید ببینید چیزی از اینترنت باقی میونه ؟ 😂

لینک به دیدگاه

چیزی که من متوجه شدم پهنای باند اینترنت کشور جواب مصرف رو دیگه نمیده و تا افزایش پیدا نکنه وضع همینه چرا؟ من به پشتیبانی زنگ زدم و گفت مشکل از نویز خطه یابو فکر کرده خر گیر اورده مشخصه پس چرا ساعت 2 تا 11 صبح مشکلی نیست ؟ مشخصه ساعات شلوغ نت میپوکه

لینک به دیدگاه

درود دوستان.

--------------------

بعد از قطعی امروز / نت به حالت فیکس در امد ! و فعلا هیچ مشکلی بابت / پینگ بالا پکت لاس و ... نداره !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شاتل / 8.8.8.8 / 4.2.2.4 فیکس !

--------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

گاد پینگ و پینگ هینت تایم اوت زیادی داره در حال حاضر ، کسی کاهش پینگ مناسب داره معرفی کنه

من فقط یه سرویسی می خوام حکم افزایش پینگ نداشته باشه حتی نیازی ندارم پینگمم بیاره پایین قضیه اینکه بدون سرویس کاهش پینگ نمیشه به سرور های Dead by daylightوصل شد

انواع DNSهم چک کردم از رفع تحریم و کلاد و گوگل تاثیری نداشت،فندوق شکن وایپر هم داره الان سرور ترکیه تایم اوت داره بقیه کشور ها بدرد نمیخوره

آی پی بازی هم اینه

ping 52.49.227.150 -t

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر این کاهش پینگ ها الکی هستن و درست کار نمیکنن، بهترین کار اینه در زمان های خلوت یعنی بین 3 نصف شب تا 3 بعد از ظهر بازی کنیم، من صبح میرم توی کالاف، رینبو، رد دد همه پینگ ها اوکی هستن و زیر 80 ولی از بعد از ظهر به بعد میره بالا اوجشم بین ساعت 7  8 تا 1 شب هست که پینگ میرسه به 300

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اکثر این کاهش پینگ ها الکی هستن و درست کار نمیکنن، بهترین کار اینه در زمان های خلوت یعنی بین 3 نصف شب تا 3 بعد از ظهر بازی کنیم، من صبح میرم توی کالاف، رینبو، رد دد همه پینگ ها اوکی هستن و زیر 80 ولی از بعد از ظهر به بعد میره بالا اوجشم بین ساعت 7  8 تا 1 شب هست که پینگ میرسه به 300

اصلا مشکل پینگ نیست بحث گذر از تحریمه پینگ هینت با سرویس معمولیش وارد بازی میشه ولی خیلی تایم اوت داره گفت بعد عید تازه می خوان درستش کنن

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود

آی پی بازی هم اینه

ping 52.49.227.150 -t

سلام،

آدرس موردنظر بدون ایرادی با اینترنت پارس آنلاین کار می کند. اگر فیلتر بود یا !Time out می شد و یا Packet lost.

728935812_pingDbd.thumb.png.6fe715e1fbfd9b7297e03091389d07c8.png

لینک به دیدگاه

درود

واسه منم روال همیشه فیکس هستش ...

---------------------------------------------------------------

مشکل شما از خوده ISP هستش ...

123456.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود

گاد پینگ و پینگ هینت تایم اوت زیادی داره در حال حاضر ، کسی کاهش پینگ مناسب داره معرفی کنه

اگه دیدی مشکلت پابرجا بود یه سرور مجازی ایران بخر 1 ماهه 45 تومنه اسیاتک برج میلاد کانفیگشم رایگانه یه pptp بزن روش حالشو ببر پینگتم میاد پایین مطمئنن. به dns هم دست نزن

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود

واسه منم روال همیشه فیکس هستش ...

---------------------------------------------------------------

مشکل شما از خوده ISP هستش ...

123456.jpg

در 1 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

آدرس موردنظر بدون ایرادی با اینترنت پارس آنلاین کار می کند. اگر فیلتر بود یا !Time out می شد و یا Packet lost.

728935812_pingDbd.thumb.png.6fe715e1fbfd9b7297e03091389d07c8.png

تعداد سرور های بازی تو اروپا زیاده من تونستم یکیش رو پیدا کنم

برای منم پینگ میده قضیه اینکه بازم داخل نمیره با TD LTEهم همینه ولی فندوق شکن میزنی میره داخل

بعضی مواقع حتی تو صفحه اول لاگین هم نمیکنه،ممکنه یه دست بتونی بری یه دست نتونی

ggg.thumb.jpg.be64ad990b995cd90a2884ae9c32e204.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

اگه دیدی مشکلت پابرجا بود یه سرور مجازی ایران بخر 1 ماهه 45 تومنه اسیاتک برج میلاد کانفیگشم رایگانه یه pptp بزن روش حالشو ببر پینگتم میاد پایین مطمئنن. به dns هم دست نزن

بلد نیستم چجوریه،سرور مجازی بخری بهت آدرس و یوز نیم و پس میده بعد یه کانکشن تو ویندوز میسازی وصل میشی بهش؟

لینک به دیدگاه

سلام من  با شبکه شخصی انتقال داده به سرور آلمان وصل شدم پینگم با وقتی که بدونه شبکه شخصی انتقال داده پینگ میگیرم یکیه. شما امتحان کن ببین چی میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بلد نیستم چجوریه،سرور مجازی بخری بهت آدرس و یوز نیم و پس میده بعد یه کانکشن تو ویندوز میسازی وصل میشی بهش؟

دقیقا همینطوریه من الان خودم دارم(هم l2tp , pptp) یه کانکشن رو ویندوز و چندتا کانکشن دیگه هم روی چندتا گوشی دیگه دارم از دست این اشغال فروش ها هم راحت شدم سروری رو که نهایتا جای 50 نفر رو داره به 1000 نفر میفروشن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، alo400 گفته است :

دقیقا همینطوریه من الان خودم دارم(هم l2tp , pptp) یه کانکشن رو ویندوز و چندتا کانکشن دیگه هم روی چندتا گوشی دیگه دارم از دست این اشغال فروش ها هم راحت شدم سروری رو که نهایتا جای 50 نفر رو داره به 1000 نفر میفروشن

بی زحمت لینک خریدش رو برام  تو پیام میفرستی؟مرسی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، alo400 گفته است :

داداش برا منم بفرست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بی زحمت لینک خریدش رو برام  تو پیام میفرستی؟مرسی

در 46 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

داداش برا منم بفرست

ارسال شد پی وی چک

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alo400 گفته است :

ارسال شد پی وی چک

سلام

داداش مگه داری اورانیوم U235 آنلاین خرید و فروش میکنی ؟ وی پی اس ایرانی کی غیر مجاز شد که یواشکی لینک میدین به هم

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hype گفته است :

سلام

داداش مگه داری اورانیوم U235 آنلاین خرید و فروش میکنی ؟ وی پی اس ایرانی کی غیر مجاز شد که یواشکی لینک میدین به هم

در 2 ساعت قبل، alo400 گفته است :

ارسال شد پی وی چک

خارجی گرفتم آلمان،ولی باید کانفیگ pptpروش انجام بدی با ،winboxبه پشتیبان آنلاینش اطلاع دادم بلد نیستم گفت خودش انجام میده

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خارجی گرفتم آلمان،ولی باید کانفیگ pptpروش انجام بدی با ،winboxبه پشتیبان آنلاینش اطلاع دادم بلد نیستم گفت خودش انجام میده

مبارکت باشه حالا معنی سرعت واقعی و بدون قطعی رو میفهمی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

مبارکت باشه حالا معنی سرعت واقعی و بدون قطعی رو میفهمی

داداش یه توضیح کامل واسه من میدین که به چه صورته این قضیه ....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، invoker گفته است :

داداش یه توضیح کامل واسه من میدین که به چه صورته این قضیه ....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه وی پی اس برا خودت میگیری دیگه نیازی نیست از جای دیگه ای اکانت های گذر از تحریم بگیری که یه ساعت کانکت میشن یه ساعت نمیشن این نامردا یه سروری که هزینش فقط 50 تومنه رو حداقل به 1000 نفر میدن ماهانه 12000 تومن میگیرن حالا چه کاریه خودت میای یه سرور مجازی میگیری با سرعت بالا و بدون قطعی کار میکنی. فقط یادت باشه اکانت هایی رو که داری نمیتونی بفروشی فقط استفاده شخصی . قضیه تجاری سازی فرق میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...