رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Hossen_1939 گفته است :

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و اساتید.

متاسفانه مشکلی در ویندوز 10 برای من پیش آمده...

مشکل اینه که من اینترنتم در سیستم با گوشی هستش و همراه اول، با کابل usb و وقتی که اینترنت متصل هستش و هر سرچی که انجام میدم میاره اما آیکون پایین سمت راست صفحه نشون میده اتصال اینترنت نیست در صورتی که من درحال سرچ کردن هستم بدون هیچ مشکلی.فقط وقتی که فی**shکن رو روشن میکنم،اون آیکون پایین سمت راست نشون میده که اینترنت وصله و اما به محض اینکه فی**shکن قطع میشه اون آیکون دوباره نشون میده که اتصال اینترنتی نیست در صورتی که هستش و من درحال استفاده هستم.

ممنون میشم از استاتید و دوستان گرامی که بنده رو راهنمایی کنند.🌹🌹

فیلمش رو هم خدمتتون آپلود کردم🌹🌹

من هم همین مشکل رو چند روزیه دارم . احتمالا یه آپدیتی گرفته ویندوز و اینطوری شده . من وای فای دارم استفاده میکنم و دقیقا همین مشکل هست .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossen_1939 گفته است :

ببخشید چطوری میتونم درایور شبکه رو حذف و دوباره نصب کنم؟؟

روی منوی استارت راست کلیک کنین، گزینه Device Manager رو انتخاب کرده و از بخش Network Adapter کارت شبکه خودتون رو پیدا و روی اون راست کلیک کنین، سپس Uninstall رو بزنین و تیک delete the driver... رو فعال کنین سپس OK رو بزنین

بعد از این کار سیستم رو ریست و تست کنین، البته شما که با موبایل وصل میشین باید موقع اتصال به موبایل این روند رو انجام بدین...

در هر صورت اگر با این کار و network reset که در پست قبلی عرض شد حل نشد، مشکل از ویندوز یا دلایل دیگری هست که البته زیاد مهم نیست چون شما اینترنت‌تون وصله و فقط آیکن غیرفعال نشون میده...

لینک به دیدگاه

بسیار تا بسیار سپاسگزارم از راهنمایی های شما اما متاسفانه راه حل هاتون جواب نداد.میخوام ویندوز رو آپدیت کنم تا ببینم جواب میده یا نه!!

متاسفانه با آپدیت ویندوز هم حل نشد....

خواهشمندم هر عزیزی که میدونه چاره چیه کمک کنه ممنون میشم!🌹🌹

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید دوستان

بنده مدتی مودم D-Link New DSL-224 VDSL2 and ADSL2 Plus Wireless Router رو خریدم و دارم استقاده میکنم

اوایل مشکلی نداشت و به مرور شرایط اینترنت Lan مشکلش بیشتر و بیشتر شد و الان به سختی سایتی رو باز میکنه و سرعت دانلود که بیش از حد پایین.

تنها مشکل هم از طریق Lan هستش و در هر حالت دیگه ای مشکلی نداره.

گهگاه با تغییر dns بعضی سایت ها رو میشه دسترسی بهشون پیدا کرد و در صورت استفاده از چی*لتر شدن خیلی ثبات بیشتری پیدا میکنه اینترنت.

نصب و حذف چندین باره درایو و امتحان کردم.

نصب مجدد ویندوز رو هم امتحان کردم.

واقعا دیگه ایده ای نمونده برام که مشکل از چی میتونه باشه!!

ممنون میشم نظرات و ایده های شما دوستان رو بشنوم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

یه جا دیدم نوشته بود وزیر پست داده تو اینستاگرام که شرکت و منطقه مخابراتی را اعلام کنید اگه پینگ تون بالا هست میاریم پایین 

من الان بگم مثلا مخابرات فلان شهر ، ترتیب اثر میده یا علکیه ؟ 

من میخواستم فقط مسج بزارم در این حد که ، مثلا فلان شرکت وایرلس تا تهران پینگ 18 -17 میده ولی مال مخابرات 26 - 27 هست . اگه تاثیر داره منم برم عضو اینستاگرام بشم ؟ یا فایده نداره ؟ 

لینک به دیدگاه

منظورش پینگ بالای 300 هست که میاره روی 300 یا مثلا پینگ ایران بالای 100 رو میاره نزدیک 100 استاندارد هاشون با اون چیزی که در ذهن شماست فرق میکنه عزیز.

اصلا به این حرفا گوش نده. نزدیک به خرداد ماه هستیم و وعده ها زیاد است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان که اوضاع خراب شده پینگم حدود 200 عه.

ولی دیشب که پلی دادم اومده بود رو 120، دقیقا عین این میمونه که یه چیزی رو از دست بچه بگیری، بعدش گریه کنه و بهش برگردونیو تازه اون بچه ازت تشکر هم بکنه!!!!

من تو رینبو قبل عید یه موقعایی پینگ 50 هم تجربه میکردم، بماند که معمولا بین 80-110 بود، الان میخواد همون پینگ رو بهمون برگردونه و ازش تشکر هم بکنیم!

در 44 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

منظورش پینگ بالای 300 هست که میاره روی 300 یا مثلا پینگ ایران بالای 100 رو میاره نزدیک 100 استاندارد هاشون با اون چیزی که در ذهن شماست فرق میکنه عزیز.

اصلا به این حرفا گوش نده. نزدیک به خرداد ماه هستیم و وعده ها زیاد است.

جان؟ پینگ بالای 300؟ اون مشکل از خط و اینترنت شخصه دیگه

پینگم تو سرور های ایرانی هم 9 عه، سرور ایرانی کجا پینگش 100 عه!!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

پینگم تو سرور های ایرانی هم 9 عه، سرور ایرانی کجا پینگش 100 عه!!

پینگ من تو سرورهای ایرانی نزدیک صد هست، دو هفته هم هست 195 شکایت کردم هنوز پیگیری نکردن! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Mreza123 گفته است :

پینگ من تو سرورهای ایرانی نزدیک صد هست، دو هفته هم هست 195 شکایت کردم هنوز پیگیری نکردن! 

عجب!

توی گیم رنجر بعضی بازیها سرور ایرانی دارن، من تو اونا پلی میدم هم خودم هم تعداد زیادی از پلیرای ایرانی پینگشون 9-10 عه، هر کی پینگش بیشتره، یا خارجیه، یا با نت همراه اومده.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

من تو رینبو قبل عید یه موقعایی پینگ 50 هم تجربه میکردم، بماند که معمولا بین 80-110 بود، الان میخواد همون پینگ رو بهمون برگردونه و ازش تشکر هم بکنیم!

پینگ ۵۰؟؟ آقا بچه های ترکیه با سرور weu پینگ ۶۰ میومدن شما چجوری تو ایران پینگ ۵۰ میگرفتی؟😐

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

پینگ ۵۰؟؟ آقا بچه های ترکیه با سرور weu پینگ ۶۰ میومدن شما چجوری تو ایران پینگ ۵۰ میگرفتی؟😐

واسه خودمم عجیبه، معمولا صبح ها پینگم میومد رو 50. نت هم مخابرات دارم و تمام پروتکل های ارتباطی و نویز گیری رو کامل رعایت کردم

لینک به دیدگاه

والا منم مخابرات دارم پینگم داخل رینبو سرور اروپا 170 پایین تر نمیاد 😞

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من قصد خرید اینترنت دارم 

الان وضیعیت کدوم از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت بهتره؟

تا الان اسیاتک داشتم اما جدیدا گرون کرده سرویس 420 گیگ 8 مگ کرده 100 هزار تومن البته از روی حجمش هم زده البته خیلی وقته مصرفش هم دو برابر کرده مصرف سرورهای داخلی 2 برابر و خارجی 4 برابر داره محاسبه میکنه 

شرکت اینترنتی هست مصرف حجم منصفانه داشته باشه بدرد گیم هم بخوره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...