رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سایت  Goldping

داره یک ماه نامحدود میده 3 هزار تومن

یک ماهه گرفتم 3 دست بازی کردم  هیچ مشکلی نداشت.

http://goldping.ir/

اکانت تست هم نذاشته بخرم ؟

قیمتش عجیبه انگار خالی بندیه  :-?

بهترین برای کاهش پینگ زنگ زدن به isp است. من خودم مخابرات دارم پینگم از 250 شد به 130. کاهش پینگ می زنم بیشترمیشه پینگم. همش بستگی به این داره که آی پی که به شما اختصاص می دهند چی باشه. 

مخابرات 16 هزار بار زنگ زدم  :D  جواب نمیدن الکی میگن درست کردیم شانس شما خوب بوده  :)

لینک به دیدگاه

بهترین برای کاهش پینگ زنگ زدن به isp است. من خودم مخابرات دارم پینگم از 250 شد به 130. کاهش پینگ می زنم بیشترمیشه پینگم. همش بستگی به این داره که آی پی که به شما اختصاص می دهند چی باشه. 

ببینید در اصل کار این سیستم این هست .

پینگ کاربر باید تا خود سرور کم باشه که حدود 90 % ایران این طور هستند  مگر دیگه وایمکس باشه و بعضی از نت ها .

اگر این مورد اول فیکس نباشه دیگه به بقیه موضوع نمیرسید  که پینگ داخل سرور هست .

مخابرات 16 هزار بار زنگ زدم  :D  جواب نمیدن الکی میگن درست کردیم شانس شما خوب بوده  :)

الان Ater  میخره میده بهت تست کنی  :D

من خودم به شخصی خیلی طرف مشتری هستم ولی وقتی این موضوع 2.5 برابر شدن پیش اومد دیگه تا یک جایی میشه تخفیفات رو داد .

ولی باز هم تا چند روز اینده تعرفه های 2 گیگ به بالا رو ارزون گذاشتم .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

اینم قضیش .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53343&page=2#entry652836

بله .

البته این رو هم بگم که این دیتا سنتر خوبی هست  ولی بیشتر مواقع حدود 80 % پینگ بالا هست در سرور .

به چه دردی میخوره؟

متوجه نشدم ینی سروری بدید به مردم ک بفروشند به بقیه فقطم تو cmd کم نشون میده ؟ :دی

راستی میگم یه اکانت تست برام خصوصی میکنین ؟ 10 مگ بزن بده تست کنم : )

انلاین نزنیم چه اتفاقی میفته ؟  :-?

هیچی حال انلاینو از دست میدادیم :دی

همه میومدن میگفتن اقا دو هفته انلاین تعطیل سینگل میزنیم خوب میشد ....اینا قیمت بالا نمیبردن حساب کار دستشون میومد .... قیمت خون عمه شون میدن به مردم : |

الان GTA:V تازه گرفتم لامصب خون حجم نتو میمکه : | از اون ور هم کاهش پینگ باید بگیرم وگرنه بعضی وقت ها اصلا وارد بازی نمیشه!

خلاصه موندیم تو کار سرویس های کاهش پینگ !

ولی ناموسا ISP ها ادم باشند ... این چه وضعیه ... یه تحقیق بود میگفت کشور هایی که اینترنت پرسرعت و ارزون دارن جوان های شادتری هم دارند ....

اینترنتی که تو لبنان ملت دارند هزار برابر بهتر اینجا هست : )))

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

قیمتش عجیب نیست، اونایی اکانت کاهش پینگ میفروشن گیگی 5 هزار تومن عجیبه.

لینک به دیدگاه

به چه دردی میخوره؟

متوجه نشدم ینی سروری بدید به مردم ک بفروشند به بقیه فقطم تو cmd کم نشون میده ؟ :دی

راستی میگم یه اکانت تست برام خصوصی میکنین ؟ 10 مگ بزن بده تست کنم : )

هیچی حال انلاینو از دست میدادیم :دی

همه میومدن میگفتن اقا دو هفته انلاین تعطیل سینگل میزنیم خوب میشد ....اینا قیمت بالا نمیبردن حساب کار دستشون میومد .... قیمت خون عمه شون میدن به مردم : |

الان GTA:V تازه گرفتم لامصب خون حجم نتو میمکه : | از اون ور هم کاهش پینگ باید بگیرم وگرنه بعضی وقت ها اصلا وارد بازی نمیشه!

خلاصه موندیم تو کار سرویس های کاهش پینگ !

ولی ناموسا ISP ها ادم باشند ... این چه وضعیه ... یه تحقیق بود میگفت کشور هایی که اینترنت پرسرعت و ارزون دارن جوان های شادتری هم دارند ....

اینترنتی که تو لبنان ملت دارند هزار برابر بهتر اینجا هست : )))

طی سیاست های جدید سایت تمامی مشترکین باید در سایت ثبت بشن به همین دلیل نمیشه این کار رو کرد .

حالا بعد خرید تخفیفات رو هم به کاربران انجمن مثل اقا Ater که تا حالا دادم میدم .

در اصل در گروهی که ایجاد کردیم حرف از هر گیگ 7 تومان بود که به 6 فعلا ثابت شد . حتی یک مورد هم داشتیم طرف رفته بود 10 گذاشته بود که بعد فهمید چکار کرده .

لینک به دیدگاه

احسنت!

طی سیاست های جدید سایت تمامی مشترکین باید در سایت ثبت بشن به همین دلیل نمیشه این کار رو کرد .ب

حالا بعد خرید تخفیفات رو هم به کاربران انجمن مثل اقا Ater که تا حالا دادم میدم .

در اصل در گروهی که ایجاد دردیم حرف از هر گیگ 7 تومان بود . حتی یک مورد هم داشتیم طرف رفته بود 10 گذاشته بود که بعد فهمید چکار کرده .

اوکی من از یه جا میگرفت ..دیدم تازه اومد گیگی 4.500 کرده  :laughing:  :laughing:  :laughing:

ملتو چی فرض میکنند ....از هر چیزی میخوان ملتو تیغ بزنند :laughing: :laughing: :laughing:

دیگه ازشون نمیخرم حتی نصف قیمت قبلی بدن :D

پس تو سایتتون هست اکانت تست ؟؟ تست میکنم خوب بود مشتری میشیم :D خوب هم نبود میایم تاپیکتون رو به هم میریزیم =))

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اگه کسی دوست داره سایت های فروش اکانت کاهش پینگ رو تحریم کنیم (!) همین جا اعلام کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

Ater جان در این مورد شما میخوام براتون شفاف سازیش کنم  که این موردی که میگید قضیش چی هست .

ip  سرور 5.160.247.42  مریوط به دیتا سنتر Respina Networks & Beyond PJSC  .

و اما در مورد پینگ .

همه چی  پینگ نیست !

حالا این یعنی چی ؟

ببینید عزیزان من الان در همین سرور که Ater جان نام برد  سرور رو کاری کردند که پینگش با CMD  بیاد پایین ولی در بازی پینگ پایین نمیاد  در اصل سرور داره پکیج های Icmp  رو که مربوط به پینگ تایم هست رو از سرور دیگه ای میگیره !!!

در اصل طرف فقط پینگ رو براتون کاهش  میده  توی CMD  نه توی بازی !!!!

شاید اسم این کار رو کلاه برداری بزارید شاید هم نذارید  چون طرف فقط داره پینگ توی CMD  رو کاهش میده .

این مورد رو طی ساعات اینده تست کنید بعدش بیایید نظرتون رو بگید .

توی دوتا 2 میتونید پینگ رو ببینید  ( پینگ واقعی رو )

من که سردرنیاوردم شما چی گفتید !

اگر منظور شما نت کردن پروتکل icmp هست تو این حالت میشه راحت موضوع رو متوجه شد چون شما هرسروری رو پینگ بگیری بجای اینکه پکت ها از سرور مقصد به شما برسه از یک سرور دیگه برای شما برگشت میخوره راحت میشه با دستور tracert متوجه شد 

مورد جدیدی که ارائه کنندگان سرویس کاهش پینگ دارن انجام میدن روش روتینگ با لینک های bgp هست من هفته پیش برای کسی کانفیگ کردم 

پینگ من تا سرور دوستم 20 بود از سرور ایشون به دوالچین پتیاک تانل زدیم و داخل پتیاک هم لینک bgp ایپی اینگلیس زدیم و وقتی من ایپی کلاینت خودم رو روت میکردم به سرور , پینگ من به اکثر سرور های دنیا مخصوصا سرور های  ورد اف وارکرفت یا بتلفیلد میشد حدود 30 

که واقعا شاهکاری هست تواین زمینه

لینک به دیدگاه

من که سردرنیاوردم شما چی گفتید !

اگر منظور شما نت کردن پروتکل icmp هست تو این حالت میشه راحت موضوع رو متوجه شد چون شما هرسروری رو پینگ بگیری بجای اینکه پکت ها از سرور مقصد به شما برسه از یک سرور دیگه برای شما برگشت میخوره راحت میشه با دستور tracert متوجه شد 

مورد جدیدی که ارائه کنندگان سرویس کاهش پینگ دارن انجام میدن روش روتینگ با لینک های bgp هست من هفته پیش برای کسی کانفیگ کردم 

پینگ من تا سرور دوستم 20 بود از سرور ایشون به دوالچین پتیاک تانل زدیم و داخل پتیاک هم لینک bgp ایپی اینگلیس زدیم و وقتی من ایپی کلاینت خودم رو روت میکردم به سرور , پینگ من به اکثر سرور های دنیا مخصوصا سرور های  ورد اف وارکرفت یا بتلفیلد میشد حدود 30 

که واقعا شاهکاری هست تواین زمینه

سلام داداش عزیز

منم دقیق نگرفتم شما چی گفتین :دی

چنین سرویسی وجود نداره این قدر پینگ کم کنه ؟؟؟ ( با قیمت خوب داشته باشین خریداریم)

من پینگم از سایت اپارات 35-40 هست ...از سروری چنین پینگی داشتم اونم تا خارج 60-70 داشت ..... قشنگ 100-120 فیکس میشد رویاییییییی !!!!!

یه سرویس گرفتم تو بتلفیلد بعضی سرور های روسیه برام 100 هست پینگ .....بعد المان هست اکثرا 140 ...بدون اکانت قبلا 170 بود جدیدا بدون کاهش پینگ رو 240-270 حتی تا 350 هست : |

الانم با کاهش پینگ و بدون کاهش پینگ نمیدونم چی شد اصن صفحه سرورای بتلم لود نمیشه : |

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بابا اینقدر ناشکری نکنید پینگ 180 که خوبه من عشق میکنم تا میبینم :D 

امروز ظهر یه سرور تو بتل4 جوین شدم راحت پینگ 460 بازی میکردم =))

لینک به دیدگاه

پینگ پایین میاره؟ یک اکانت تست بدید من اگه خوبه منم ملحق بشم به گروه شما  :)

حدس میزدم از تیبان گرون شده باشه  :(

انلاین نزنیم چه اتفاقی میفته ؟  :-?

خدمت شما گرامی :

سرور زیر ساخت که ما چندین ماه هست خودمون راه اندازی کردیم و فروشی نیست.

میزان پینگ در بالاترین و پایین ترین حد ممکن.

pingtest.png

لینک به دیدگاه

درود .

Ater جان در این مورد شما میخوام براتون شفاف سازیش کنم  که این موردی که میگید قضیش چی هست .

ip  سرور 5.160.247.42  مریوط به دیتا سنتر Respina Networks & Beyond PJSC  .

و اما در مورد پینگ .

همه چی  پینگ نیست !

حالا این یعنی چی ؟

ببینید عزیزان من الان در همین سرور که Ater جان نام برد  سرور رو کاری کردند که پینگش با CMD  بیاد پایین ولی در بازی پینگ پایین نمیاد  در اصل سرور داره پکیج های Icmp  رو که مربوط به پینگ تایم هست رو از سرور دیگه ای میگیره !!!

در اصل طرف فقط پینگ رو براتون کاهش  میده  توی CMD  نه توی بازی !!!!

شاید اسم این کار رو کلاه برداری بزارید شاید هم نذارید  چون طرف فقط داره پینگ توی CMD  رو کاهش میده .

این مورد رو طی ساعات اینده تست کنید بعدش بیایید نظرتون رو بگید .

توی دوتا 2 میتونید پینگ رو ببینید  ( پینگ واقعی رو )

چرا زود قضاوت میکنید

من یه یک ماه خریدم   هم توی بازی هم توی CMD  تغیر دیلی احساس میشه و پینگ میشه  130 بیشتر از 3 دست بازی کردم مشکلی نداشت ولی 30 دقیقه بعد از این که اینجا و توی یه فروم دیگه گفتم  رختن خریدن پینگ شد 200 =))

لینک به دیدگاه

خدمت شما گرامی :

سرور زیر ساخت که ما چندین ماه هست خودمون راه اندازی کردیم و فروشی نیست.

میزان پینگ در بالاترین و پایین ترین حد ممکن.

pingtest.png

منم از اینا میخوام :دی

چیکارکنم :-?

بابا اینقدر ناشکری نکنید پینگ 180 که خوبه من عشق میکنم تا میبینم :D

امروز ظهر یه سرور تو بتل4 جوین شدم راحت پینگ 460 بازی میکردم =))

=))

180 خوبه بدک نیست :D منم ببینم خوشحال میشم :دی ولی وقتی کاهش پینگ میزنم میخوام زیر 140 باشه :دی

با کاهش پینگ این قدر بوده ؟؟؟؟

قبلا بدون سرویس کاهش پینگ 180ms بازی میکردم با سرویس هم 140ms

جدیدا بدون کاهش پینگ بالای 250 هست :| با سرویس هم همون 140-180 و یکی سرور روسی هست 100 هست تو بتل عجیبه!!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

منم از اینا میخوام :دی

چیکارکنم :-?

اگر میخواهید همچین کاری بکنید با 10 نفر یکی شید یه سرور زیر ساخت بخرید کانفیگ هارو روش نصب کنید و استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

شما میری از شرکت شاتل اینترنت میگیری سرویس های 1مگ 2مگ4مگ8مگ پروفایل گیم دارند به این صورت میشه

post-19769-0-33290800-1452458051_thumb.png

از ساعت 1بامداد تا 10صبح پینگ 60تا80

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما میری از شرکت شاتل اینترنت میگیری سرویس های 1مگ 2مگ4مگ8مگ پروفایل گیم دارند به این صورت میشه

attachicon.gifping.png

از ساعت 1بامداد با 10صبح پینگ 60تا80

بله شرکت شاتل هم برای گیمر ها لینک bgp فعال کرده روی asn اختصاصی خودش  :D

لینک به دیدگاه

بله شرکت شاتل هم برای گیمر ها لینک bgp فعال کرده روی asn اختصاصی خودش  :D

نفهمیدم. یعنی چی ؟ :D

لینک به دیدگاه

خرید VPS برای چند نفر خیلی خیلی به صرفه تر هست.

اونی که کاهش پینگ میفروشه هزینه سایت میده

هزینه درآمد و وقت خودش هم هست.

تازه اگر هم به تعداد زیاد بفروشه و مشکل برای شما در نوسان یا تایم اوت پیش بیاد نمیتونه جواب گو باشه.

لینک به دیدگاه

خرید VPS برای چند نفر خیلی خیلی به صرفه تر هست.

اونی که کاهش پینگ میفروشه هزینه سایت میده

هزینه درآمد و وقت خودش هم هست.

تازه اگر هم به تعداد زیاد بفروشه و مشکل برای شما در نوسان یا تایم اوت پیش بیاد نمیتونه جواب گو باشه.

vps ایران داشتم والا پینگ کاهش نمیداد 

مگه اینکه کانفیک خاصی بخاد

لینک به دیدگاه

180 خوبه بدک نیست :D منم ببینم خوشحال میشم :دی ولی وقتی کاهش پینگ میزنم میخوام زیر 140 باشه :دی

با کاهش پینگ این قدر بوده ؟؟؟؟

قبلا بدون سرویس کاهش پینگ 180ms بازی میکردم با سرویس هم 140ms

جدیدا بدون کاهش پینگ بالای 250 هست :| با سرویس هم همون 140-180 و یکی سرور روسی هست 100 هست تو بتل عجیبه!!

یکم بیشتر قبلا اینجوری بود بعد خراب شده الان مال من دوباره شده مثل یکم بیشتر قبلا :D

بدون کاهش بین 140 الی 180 هست اکثرا

لینک به دیدگاه

gold ping گرفتم پینگ از200 رفت روی 300 !!!

ولی تایم اوت کم داره ، این ویژگیش خوبه

همین الان کانکشن رو قطع و وصل کردم شد 130 !!! :D

لینک به دیدگاه

gold ping گرفتم پینگ از200 رفت روی 300 !!!

ولی تایم اوت کم داره ، این ویژگیش خوبه

همین الان کانکشن رو قطع و وصل کردم شد 130 !!! :D

چنتا فروم پر بازدید گفتم چند نفر خریدن   سرور هاش نمیکشه  :D

لینک به دیدگاه

چنتا فروم پر بازدید گفتم چند نفر خریدن   سرور هاش نمیکشه  :D

اصلا ربطی نداره .

اگر سرور شلوغ باشه باید یک پینگ 100 بده یک پینگ 300 مثلا نه اینکه پینگ  کلی تغییر کنه .

بازم این مورد بحث های فراوان دارد .

لینک به دیدگاه

اصلا ربطی نداره .

اکر سرور شلوغ باشه باید یک پینگ 100 بده یک پینگ 300 مثلا نه اینکه تارم کلی تغییر کنه .

شاید هم برای اون باشه ولی دقیقا 40 دقیق بعد از این که اسمش رو توی سه تا فروم آوردم این جوری شد خودش که میگه باید سرور بخریم.

لینک به دیدگاه

شاید هم برای اون باشه ولی دقیقا 40 دقیق بعد از این که اسمش رو توی سه تا فروم آوردم این جوری شد خودش که میگه باید سرور بخریم.

سرور خرید درست هست .

اگر هم سرور بخره هر گیگ کمتر از 6 بهتون نمیده شرط میبندم ....

البته منظورم تبیان هست . نه دیتا سنتر دیگری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...