رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از کجا میشه فهمید یک سرور خوب هست یا vps برای کاهش پینگ؟

ارتباط خوب و پایدار با Client ها داخل ایران و سایر دیتاسنتر های جهان !

در غیر این صورت نه تنها پینگ و packet loss کاهش پیدا نمیکنه ، بلکه افزایش پیدا میکنه

در حال حاضر تنها دیتاسنتری که به طور مستقیم برای این مورد مناسب هست تبیان ــه که قیمت پهنای باند توی این دیتاسنتر ، گرونترین (احتمالا) بین دیتاسنتر های ایرانی هست !

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

ارتباط خوب و پایدار با Client ها داخل ایران و سایر دیتاسنتر های جهان !

در غیر این صورت نه تنها پینگ و packet loss کاهش پیدا نمیکنه ، بلکه افزایش پیدا میکنه

در حال حاضر تنها دیتاسنتری که به طور مستقیم برای این مورد مناسب هست تبیان ــه که قیمت پهنای باند توی این دیتاسنتر ، گرونترین (احتمالا) بین دیتاسنتر های ایرانی هست !

درود

دوستان 

اطلاع دارن داخل سرور پینگ از ای پی  4.2.2.4 یا 8.8.8.8  باید چند باشه ؟ :-?  بیشتر سرورها دوربرم برا این کار ساخته نشدن وگرنه vps دارم

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان 

اطلاع دارن داخل سرور پینگ از ای پی  4.2.2.4 یا 8.8.8.8  باید چند باشه ؟ :-?  بیشتر سرورها دوربرم برا این کار ساخته نشدن وگرنه vps دارم

بستگی به پهنای باند و لینک سرور داره 

مثلا دیتاسنتر اسیاتک وضعیت لینک و پورتش افتضاح هست ولی دیتاسنتری مثل تبیان حداقل یک گیگ پهنای باند روی روتر ها میزاره 

لینک به دیدگاه

ازاین سرور های کاهش پینگ چه جوری میشه ایجاد کرد ؟ یک توضیح میده به من؟

لینک به دیدگاه

درود

منم نت مخابرات دارم مدتیه که پینگ رفته روی 300 یه کاهش پینگ پیدا کردیم که گیگی 2500 بود خیلی عالی ام بود کیفیتش ولی چندروزه که قیمتو 4500 کرده که دیگه ارزش نداره  به نظرم هزینه خیلی میره بالا نظرم اینه که چند نفر جم شیم خودمون یه سروور بشیم اینجوری هزینه ها پایین میاد فک کنم

سلام فدا  @};-

بله منم از ایشون خریدم قیمت خوبی میدادن اما یک باره رفت رو 4500 برام عجیبه چرا همشون با هم قیمت بالا بردن  :eek:  شاید قیمت ها بالا رفته قیمت اکسیژن فقط مونده بالا بره تو این مملکت 

با درود فراوان خدمت دوستان

من همونم که 2500 میداد :D هدفم از این کار این بود که بچه ها گیمر مثل خودمون بتونن با حداقل هزینه بازی کنن و لذتشو ببرن چون من خودم بتلفید 4 بازی میکنم و اون اوایل گیگی 4000 میخریدم ولی دیدم نمیصرفه اومدم سرور زدم تا بتونم با هزینه تقریبا نصف هم خودم استفاده کنم هم بقیه گیمیر ها

ولی متاسفانه پارس پک زد تو کارمون و قیمت رو یکباره 250% افزایش داد که این کار فقط تو ایران ممکنه به عبارتی وقتی ما برای 250 گیگ 300 هزار تومن هزینه میکردیم الان باید 750.000 تومن هزینه کنیم خب با این وضعیت چاره ای جز بالا بردن قیمت نبود

خیلی باهاشون صحبت کردم که از این کار منصرف بشن ولی فایده ای نداشت

متن صحبت ها رو براتون میزارم:

بهبد بختیار || کاربر

با درود

متاسفانه در ایران پهنای باند خیلی گرونه و ایران رتبه 1 رو در این معقوله داره

با این وجود پارس پک میخواد قیمت رو بیش از 2 برابر کنه که این باعث ضرر به خیلی از سرور ها میشه و پرداختش برای اکثر سرورها مقدور نیست

لطفا در این باره تجدید نظر کنید.

Support 12 || کارمندان

با سلام

با توجه به مشکلات زیادی که pps بالای سرور های کاهش پینگ ایجاد میکند این مورد مسبب نوسان در شبکه های دیگر کاربران میشود.

لذا لینک این سرویس ها از سرور های دیگر جدا خواهد شد که این مورد با اخذ هزینه بالاتر ترافیک امکان پذیر می باشد.

همچنین طبق قوانین خرید دیگر سرور جهت این منظور توسط این شرکت ارائه نمیشود و این مورد تنها جهت همکاری با کاربرانی که از قبل این سرویس ها را سفارش داده اند انجام میشود.

موفق باشید.

من خودم هم به عنوان یک گیمر ضرر کردم ولی چاره این نیست چون بدون کاهش پینگ ، پینگم تو سرورهای بتل حدود 400 ولی با کاهش به حدود 110 تا 120 میرسم

دوستان بهتره بجای تحریم کاهش پینگ ها یا از اینجور صحبت ها برید تلفن یا ایمیل بزنید به پارس پک و اعتراض خودتون رو نشون بدید، چون همه چیز دست اوناست

در مورد دیتاسنتر های دیگه هم باید بگم ، درسته که ممکنه به صورت موقتی پینگ رو پایین بیاره ولی مشکلات زیادی در دراز مدت ایجاد میکنه که معین عزیز تو پست هاشون در این مورد تا حدودی توضیح دادن اگر دیتاسنتر های دیگه کیفیت این دیتاسنتر رو داشتن خیلی ها میرفتن از جای دیگه میگرفتن و دقیقا مشکل همینجاست که تو این زمینه هیچ رقابتی نیست و چون فقط همین شرکت ارائه میده و میدونه که کسی نیست که باهاش رقابت کنه هر قیمتی دلش بخواد میزاره و ما هم فقط باید اطاعت کنیم

من برنامه هایی دارم تا در آینده نزدیک دوباره قیمت رو پایین بیارم ولی مستلزم بودجه چند میلیونی هست که متاسفانه الان در توانم نیست.

خوشحال میشم اگر کسی پیشنهادی برای مقابله با این موضوع داشته باشه باهام در میون بزاره.

به امید روزای بهتر @};-

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

..... قیمتی دلش بخواد میزاره و ما هم فقط باید اطاعت کنیم

@};-

متاسفانه همین طرز تفکر این مشکلات رو برامون میاره...

من قبلا کاهش پینگ میخریدم بعد دیدم نمیشه ازونور پول ترافیک isp ازینور پول کاهش...(تازه این قضیه مال قبل افزایش قیمت بود...الان که دیگر هیچ...)

خلاصه هروقت پینگم درسته بازی میکنم هروقت نیست خیر...پینگ متوسط بنده 170الی160 برا المان و بالاترین برام 210 بدون پاکت لاست رو قبول میکنم و بازی میکنم بالاتر باشه بازی نمیکنم...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

متاسفانه همین طرز تفکر این مشکلات رو برامون میاره...

من قبلا کاهش پینگ میخریدم بعد دیدم نمیشه ازونور پول ترافیک isp ازینور پول کاهش...(تازه این قضیه مال قبل افزایش قیمت بود...الان که دیگر هیچ...)

خلاصه هروقت پینگم درسته بازی میکنم هروقت نیست خیر...پینگ متوسط بنده 170الی160 برا المان و بالاترین برام 210 بدون پاکت لاست رو قبول میکنم و بازی میکنم بالاتر باشه بازی نمیکنم...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

منظور من این نبود که باید اطاعت کنیم منظورم این بود که مجبوریم اطاعت کنیم (کنایه)

لینک به دیدگاه

منظور من این نبود که باید اطاعت کنیم منظورم این بود که مجبوریم اطاعت کنیم (کنایه)

درود 

با درود فراوان خدمت دوستان

من همونم که 2500 میداد :D هدفم از این کار این بود که بچه ها گیمر مثل خودمون بتونن با حداقل هزینه بازی کنن و لذتشو ببرن چون من خودم بتلفید 4 بازی میکنم و اون اوایل گیگی 4000 میخریدم ولی دیدم نمیصرفه اومدم سرور زدم تا بتونم با هزینه تقریبا نصف هم خودم استفاده کنم هم بقیه گیمیر ها

ولی متاسفانه پارس پک زد تو کارمون و قیمت رو یکباره 250% افزایش داد که این کار فقط تو ایران ممکنه به عبارتی وقتی ما برای 250 گیگ 300 هزار تومن هزینه میکردیم الان باید 750.000 تومن هزینه کنیم خب با این وضعیت چاره ای جز بالا بردن قیمت نبود

خیلی باهاشون صحبت کردم که از این کار منصرف بشن ولی فایده ای نداشت

متن صحبت ها رو براتون میزارم:

من خودم هم به عنوان یک گیمر ضرر کردم ولی چاره این نیست چون بدون کاهش پینگ ، پینگم تو سرورهای بتل حدود 400 ولی با کاهش به حدود 110 تا 120 میرسم

دوستان بهتره بجای تحریم کاهش پینگ ها یا از اینجور صحبت ها برید تلفن یا ایمیل بزنید به پارس پک و اعتراض خودتون رو نشون بدید، چون همه چیز دست اوناست

در مورد دیتاسنتر های دیگه هم باید بگم ، درسته که ممکنه به صورت موقتی پینگ رو پایین بیاره ولی مشکلات زیادی در دراز مدت ایجاد میکنه که معین عزیز تو پست هاشون در این مورد تا حدودی توضیح دادن اگر دیتاسنتر های دیگه کیفیت این دیتاسنتر رو داشتن خیلی ها میرفتن از جای دیگه میگرفتن و دقیقا مشکل همینجاست که تو این زمینه هیچ رقابتی نیست و چون فقط همین شرکت ارائه میده و میدونه که کسی نیست که باهاش رقابت کنه هر قیمتی دلش بخواد میزاره و ما هم فقط باید اطاعت کنیم

من برنامه هایی دارم تا در آینده نزدیک دوباره قیمت رو پایین بیارم ولی مستلزم بودجه چند میلیونی هست که متاسفانه الان در توانم نیست.

خوشحال میشم اگر کسی پیشنهادی برای مقابله با این موضوع داشته باشه باهام در میون بزاره.

به امید روزای بهتر @};-

درود

قیمت ها خیلی بالا هست من چند روز نمی تونم بازی کنم شبا فقط میشه که من خوابم 

درفکر خرید سرور پارس پک هستم ببینم ارزش داره یا نه  :( اینجور سرور شما اطلاع دارید چقدر رم لازم داره برا 10 کاربر ؟ با 1 گیگ رم میشه؟ 

لینک به دیدگاه

بله با رم کمتر هم همیشه

ولی پارس پک سرور جهت مصارف کاهش پینگ نمیده ضمن اینکه بر فرض اینکه شما سرور بگیرید بازم تقریبا هر گیگ حدود 4000 براتون در میاد

لینک به دیدگاه

یک سوال داشتم سرویس های شاتل 1مگ نامحدود برای گیم خوب؟ ping خوبی میده و loss نداره؟

لینک به دیدگاه

بله با رم کمتر هم همیشه

ولی پارس پک سرور جهت مصارف کاهش پینگ نمیده ضمن اینکه بر فرض اینکه شما سرور بگیرید بازم تقریبا هر گیگ حدود 4000 براتون در میاد

تشکر از پاسخ

پارس پک گفتید برای سرویس کاهش پینگ سرور نمیده 

دقیقا از کجا متوجه میشن من سرور برای کاهش پینگ استفاده کردم ؟  :-?

لینک به دیدگاه

بله با رم کمتر هم همیشه

سرور مجازی ایران : 

* هر 15 گیگابات پهنای باند اضافه تنها 7 هزار تومان   4500 تومان. 

لینک به دیدگاه

ای ..........

با کاهش پینگ جی تی ای 15 مین بازی کردم شوت شدم بیرون

بتلم ک همیشه درست بود الان اصلا لوگین نمیشه :laughing: :laughing: .... :crying:

چه قدر ما خوبیم ....ینی چقدر نت ما خوبهههههههه : |

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخ

قبل از تحویل سرویس ازتون سوال میکنن اگر هم سرویس فعال بشه و بعد بفهمن دارید برای کاهش پینگ استفاده میکنید سرویس مسدود میشه

تو قوانین سایت استفاده از سرور ها برای کاهش پینگ ممنوعه و تو قسمت سرور مجازی هم یه اطلاعیه زدن در این مورد

سرور مجازی ایران : 

این قیمتی که زدن برای سرورهای عادیه و نه کاهش پینگ تعرفه های کاهش پینگ فرق میکنه

ضمن اینکه توجه داشته باشید این 15 گیگ همش دانلود نیست و به صورت 1 به 4 حساب میشه یعنی 1 دانلود 3 آپلود

لینک به دیدگاه

ای ..........

با کاهش پینگ جی تی ای 15 مین بازی کردم شوت شدم بیرون

بتلم ک همیشه درست بود الان اصلا لوگین نمیشه :laughing: :laughing: .... :crying:

چه قدر ما خوبیم ....ینی چقدر نت ما خوبهههههههه : |

کارمون تموم هست با این پیشرفت کشور  :D  

قبل از تحویل سرویس ازتون سوال میکنن اگر هم سرویس فعال بشه و بعد بفهمن دارید برای کاهش پینگ استفاده میکنید سرویس مسدود میشه

تو قوانین سایت استفاده از سرور ها برای کاهش پینگ ممنوعه و تو قسمت سرور مجازی هم یه اطلاعیه زدن در این مورد

این قیمتی که زدن برای سرورهای عادیه و نه کاهش پینگ تعرفه های کاهش پینگ فرق میکنه

ضمن اینکه توجه داشته باشید این 15 گیگ همش دانلود نیست و به صورت 1 به 4 حساب میشه یعنی 1 دانلود 3 آپلود

پس متوجه نمیشن احتمالا منظورشون فروش کاهش پینگ هست نه شبکه شخصی برای چند نفر  :-?

بعدن باید ازشون سوال کنم هرچند احتمال 90 درصد متوجه نمیشن 

سرور عادی و کاهش پینگ؟ در سایتشون ذکر نشده سرور برای سرویس کاهش پینگ هم دارن  :-?

تشکر از شما که پاسخ دادید 

سرور مجازی ایران : 

به نظر ارزش خرید داره  :)  :-?  

لینک به دیدگاه

ما از همین سرور جهت کاهش پینگ استفاده میکنیم.

pingtest.png

به نظر ارزش خرید داره  :)  :-?  

بله.

لینک به دیدگاه

پارس پک رو خیلی از دوستان میگفتن که توی بعضی بازیا اذیت میکنه و خیلی پایدار نیست.

لینک به دیدگاه

پارس پک رو خیلی از دوستان میگفتن که توی بعضی بازیا اذیت میکنه و خیلی پایدار نیست.

بازی هایی که ما انجام میدیم و باهاشون هیچ مشکلی نداریم :

CS:GO

GTA V

Dota 2

H1Z1

Ark

Project CARS

HurtWorld

Rainbow Six

league of legends

heroes of the storm

reign of Kings

life is feudal

لینک به دیدگاه

یک سوال داشتم سرویس های شاتل 1مگ نامحدود برای گیم خوب؟ ping خوبی میده و loss نداره؟

کل سرویس های نامحدود بدرد نمیخورند 1مگ 2مگ هم نداره

80درصد مشترکین شاتل هم که عاشق نامحدود هستن شبانه رایگانه داره دیگه چرا نامحدود میگیرید

اگه به علت دانلود شبانه هم محدود بشید از ساعت 1تا3هست از 3تا8صبح هیچوقت محدود نمیشید من شبی حدود 20گیگ میتونم دانلود کنم نیازی هم به این حجم ندارم

لینک به دیدگاه

کل سرویس های نامحدود بدرد نمیخورند 1مگ 2مگ هم نداره

80درصد مشترکین شاتل هم که عاشق نامحدود هستن شبانه رایگانه داره دیگه چرا نامحدود میگیرید

اگه به علت دانلود شبانه هم محدود بشید از ساعت 1تا3هست از 3تا8صبح هیچوقت محدود نمیشید من شبی حدود 20گیگ میتونم دانلود کنم نیازی هم به این حجم ندارم

داداش سرعتت چقدره که شبی 20 گیگ دانلود میکنی؟

من 6 مگ دارم بیشتر از 800 سرعت نمیده نهایت شبی 12 الی 14 گیگ بگیره

لینک به دیدگاه

داداش سرعتت چقدره که شبی 20 گیگ دانلود میکنی؟

من 6 مگ دارم بیشتر از 800 سرعت نمیده نهایت شبی 12 الی 14 گیگ بگیره

بستگی به شهری که هستی داره

پهنای باند اینجا برای سرویس 6مگابایت 15مگ هست

برای سرویس 8مگ 17مگ

اگه درخواست پروفایل گیم بدی که پینگت بشه 80سرعتت محدود به سرویسی که داری میشه من 8مگ دارم حدود 11مگ سرعت دانلودم هست 6مگ رو بخاطر سرویس گیم از دست دادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از پاسخ

اگر کانفیگ رو بخوبی و درست انجام بدید متوجه نمیشوند 

لینک به دیدگاه

اگر کانفیگ رو بخوبی و درست انجام بدید متوجه نمیشوند 

طی صحبتی که ما داشتیم اگر به سرور فشار نیاد هیچ مشکلی نداره.

اون جمله رو اونجا گذاشتن واسه اینکه کسی برای کاهش پینگ فروشی استفاده نکنه.

لینک به دیدگاه

درسته برای فروش دیگه به کسی سرور نمیده البته ما میخواستیم سرور جدید بگیریم حتی برای مصارف غیر فروش هم گیر دادن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...