رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از دوستان من از پارس پک سرور اختصاصی داره من میتونم ازش سرور مجازی برای این مصارف بگیرم از دوستان کسی خواست درخدتمتم 

لینک به دیدگاه

فقط محض اطلاع بعضی از دوستان!

http://forum.bazicenter.com/thread87721/

بنده و جناب فرشید خان پای زیرساخت و وزیر مملکت رو هم کشیدیم وسط! بعد از مدت 2 سال پیگیری به این نتیجه رسیدیم که 2 راه داریم. ترک وطن یا دستها رو گذاشتن بر دیوار و توکل کردن . در مورد گزینه اول حرفی برای گفتن نیست ولی در مورد راه دوم باید هشدار بدم که تاخیری خوردند و ...

لینک به دیدگاه

بستگی به شهری که هستی داره

پهنای باند اینجا برای سرویس 6مگابایت 15مگ هست

برای سرویس 8مگ 17مگ

اگه درخواست پروفایل گیم بدی که پینگت بشه 80سرعتت محدود به سرویسی که داری میشه من 8مگ دارم حدود 11مگ سرعت دانلودم هست 6مگ رو بخاطر سرویس گیم از دست دادم

من همین الانم سرعتم محدوده بدون درخواست!

6 مگ باید 768 تا سرعت بده واقعی حالا 50 الی 100 تا بیشتره الان ،سرعتم اصلا به 1 مگ نرسیده تا حالا

در درخواست بدم به رو همین 768 ثابت میشه؟

فقط محض اطلاع بعضی از دوستان!

http://forum.bazicenter.com/thread87721/

بنده و جناب فرشید خان پای زیرساخت و وزیر مملکت رو هم کشیدیم وسط! بعد از مدت 2 سال پیگیری به این نتیجه رسیدیم که 2 راه داریم. ترک وطن یا دستها رو گذاشتن بر دیوار و توکل کردن . در مورد گزینه اول حرفی برای گفتن نیست ولی در مورد راه دوم باید هشدار بدم که تاخیری خوردند و ...

خدا خفه ت کنه =))

لینک به دیدگاه

من همین الانم سرعتم محدوده بدون درخواست!

6 مگ باید 768 تا سرعت بده واقعی حالا 50 الی 100 تا بیشتره الان ،سرعتم اصلا به 1 مگ نرسیده تا حالا

در درخواست بدم به رو همین 768 ثابت میشه؟

شما اگه درخواست پروفایل گیم بدی دیگه فکر نکنم محدودیتی برات اجرا بشه چون همینجوریش پهنای باندتون کم هست

لینک به دیدگاه

شما اگه درخواست پروفایل گیم بدی دیگه فکر نکنم محدودیتی برات اجرا بشه چون همینجوریش پهنای باندتون کم هست

داداش این چه بلایی بود سرم اوردی :crying:

رفتم درخواست پروفایل گیم دادم به جان خودم بدتر شد ~x(

دو سه روز بود با پینگ 130 بازی میکردم لگد زدم به بخت خودم

الان همش رفته بالای 200

میشه برم بگم برگردونن سره جای اولش؟

لینک به دیدگاه

الان همش رفته بالای 200

:D اینجا ایرانه همه چیش برعکسه برو بگو غیرفعالش کنن

لینک به دیدگاه

چند روزی هم هست که قیمت سرویس های کاهش پینگ دوبرابر شده

بنده خدا تو سایتش نوشته    متاسفانه دیتاسنتری که سرویس های ما در آن میزبانی می شود با افزایش ۲/۵ برابری هزینه ترافیک علی رغم میل باطنی، ما را مجبور به افزایش هزینه سرویس ها کرد.

اینگار کلا هرکاری از دستشون برمیاد انجام میدن تا مردم سمت یسری چیزا نرن !

لینک به دیدگاه

الان همش رفته بالای 200

خودت گفتی ناشکری نکنین ... ناشکری کردی این شد نتیجه :(

برو بگو نخواستیم مال خودتون

فقط پیگیر شو

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

الان همش رفته بالای 200

مگه همچین چیزی میشه!!!!!!!

شما هر موقع مودم رو خاموش روشن کنی یه پینگ میگیری دو یا سه بار خاموش روشن کن پینگ های مختلف میگیری در ضمن بستگی به خط تلفنت هم داره خط خوبی نداشته باشی نویز میوفته

میتونی زنگ بزنی پشتیبانی 5دقیقه بعد برات غیر فعال میشه باز خواستی میتونی درخواست بدی

من شب هایی که زیاد دانلود دارم زنگ میزنم غیر فعالش میکنند بعد دوباره زنگ میزنم فعالش میکنند :D

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه هم زمان تمام سایتا از جمله god ping irantournoment pingsevice همشون قیمت دیتاسنتراشون 2.5 برابر شده :| :|

لینک به دیدگاه

درود .

Ater جان در این مورد شما میخوام براتون شفاف سازیش کنم  که این موردی که میگید قضیش چی هست .

ip  سرور 5.160.247.42  مریوط به دیتا سنتر Respina Networks & Beyond PJSC  .

و اما در مورد پینگ .

همه چی  پینگ نیست !

حالا این یعنی چی ؟

ببینید عزیزان من الان در همین سرور که Ater جان نام برد  سرور رو کاری کردند که پینگش با CMD  بیاد پایین ولی در بازی پینگ پایین نمیاد  در اصل سرور داره پکیج های Icmp  رو که مربوط به پینگ تایم هست رو از سرور دیگه ای میگیره !!!

در اصل طرف فقط پینگ رو براتون کاهش  میده  توی CMD  نه توی بازی !!!!

شاید اسم این کار رو کلاه برداری بزارید شاید هم نذارید  چون طرف فقط داره پینگ توی CMD  رو کاهش میده .

این مورد رو طی ساعات اینده تست کنید بعدش بیایید نظرتون رو بگید .

توی دوتا 2 میتونید پینگ رو ببینید  ( پینگ واقعی رو )

البته بنده مطلقاً فرمایش شما رو قبول ندارم، چون خودم تا مدتها از همین سایت سرویس میگرفتم و با ADSL مزخرف مخابرات که یک خط در میون پکت لاست داره، WOW بازی میکردم!

اون هم بدون مشکل.

خیلی کار زشتیه که آدم به خاطر بهتر جلوه دادن محصول خودش، محصولات دیگران رو بد جلوه بده!!!

منتها دوستان توجه داشته باشند که الان قیمت اونها هم به دلیل افزایش قیمت دیتا سنتر بالا رفته و در حال حاضر اکانت 10 گیگ رو که pinpass داره میده 36500 تومن، اونها 42 هزار تومن میدن.

لینک به دیدگاه

بهترین برای کاهش پینگ زنگ زدن به isp است. من خودم مخابرات دارم پینگم از 250 شد به 130. کاهش پینگ می زنم بیشترمیشه پینگم. همش بستگی به این داره که آی پی که به شما اختصاص می دهند چی باشه. 

شانس شما خوب بوده. وگرنه اون گوسفندهایی که اونجا تحت عنوان کارشناس نشسته اند، تنها جوابی که بلدند بدن اینه که یا: "مشکل از سمت شبکه است، ما فعلاً کاری نمیتونیم انجام بدیم. تحمل بفرمایید!" یا "مشکل از سمت شبکه نیست! ما کاری نمیتونم انجام بدیم. تحمل بفرمایید..."

تازه من الان دو ساله که دارم این مشکل رو به طور جدی از طریق وزارتخونه پیگیری میکنم و 19 مهر ماه هم طی جلسه ای که در وزارتخونه با حضور بنده و نماینده مخابرات و نماینده وزارتخونه برگذار شد، وزارتخونه صورت جلسه کرد که طی یک هفته یا مشکل بنده رو به طور کلی حل کنند، یا روی خط تلفن دومم بهم کابل مسی بدن که از جای دیگه سرویس بگیرم، یا تمام پولم رو بهم برگردونند! الان از اون یک هفته به نظرتون چند هفته میگذره؟؟؟

این هم وضع جواب دادنشون به تلفن:

http://s6.picofile.com/file/8231246092/2016_01_02_14_16_20_195.mp3.html

http://s3.picofile.com/file/8231245500/2016_01_02_14_00_195.mp3.html

لینک به دیدگاه

همین الانpost-19769-0-56854100-1452769894_thumb.jpg

http://uupload.ir/files/s5ev_ppppppppppppppppppppp.jpg

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

همین الان یهویی  :D

Untitled_Copy_2_.png

خدا قوت :D

خدا بهت صبر بده :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این راهکار برای بعضی دوستان مناسب هست :

مودم رو روی حالت bridge قراربدید . از داخل ویندوز قسمت Network and sharing center وارد قسمت Setup new a new connection بشید و connect to internet رو بزنید

دراین حالت از شما یوزر و پسورد خواسته میشه و شما باید یوزر و پسورد سرویس adsl رو وارد کنید سپس کانکشن رو ایجاد کرده و به اون متصل بشید 

حالا ویندوز شما به اینترنت متصل شده و از isp ایپی دریافت میکند مشکلات nat شما کاملا حل میشود برای بعضی از دوستان هم ممکنه روی پینگ تاثیر خوبی بزاره 

لینک به دیدگاه

مودم رو چجور بزاریم در حالت بریج ؟

من از مودم قسمت wizard مودم رو در حالت بریج گذاشتم ولی نتونستم از طریق ویندوز وصل بشم و خطای 691 میداد 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

مودم رو چجور بزاریم در حالت بریج ؟

من از مودم قسمت wizard مودم رو در حالت بریج گذاشتم ولی نتونستم از طریق ویندوز وصل بشم و خطای 691 میداد

۶۹۱ مال یوزر پسورده اشتباهه

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

میدونم

ولی اشتباه نیست با همین یوزر و پسورد در حالت pppoe به نت وصل میشم !

چطور باید رفت حالت بریج ؟ از همون قسمت wizard که تنظیمات اولیه مودم برای اتصال به نت هست ؟

لینک به دیدگاه

میدونم

ولی اشتباه نیست با همین یوزر و پسورد در حالت pppoe به نت وصل میشم !

چطور باید رفت حالت بریج ؟ از همون قسمت wizard که تنظیمات اولیه مودم برای اتصال به نت هست ؟

بله همون قسمته

وای فای هم قطع میشه برای دستگاه های دیگه

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال

خطی که روش اینترنت فعال نیست هم میشه snr ش رو چک کرد؟

من دوتا خط دارم امکانش هم اون یکی بهتر باشه؟

لینک به دیدگاه

اگه رانژه نشده باشه نه نمیشه

باید به یه خط adsl ارتباط داشته باشه حالا چه adsl فعال و وصل باشه و چه خالی باشه و شما حساب adsl نداشته باشید

خودش معلوم میشه وقتی وارد تنظیمات مودم میشید قسمت status خودش مشخصات ارتباط رو نشون میده و معمولا در این حالت چراغ مودم قرمز یا همون حالت آماده برای وصل شدن هست ( یعنی اگه یوزرنیم و پسورد بدین به خط وصل میشه )

لینک به دیدگاه

باید اسم هایوب رو عوض کنن بذارن های تایم اوت !
post-7186-0-48390800-1453110690_thumb.jpg

با این قیمت های جدید کاهش پینگ دیگه کلا بازی کردن شده یه تفریح گرون !

یه yat بخرم بزنم به دریا واسم ارزونتر در میاد :D

لینک به دیدگاه

5 سال پیش اینترنت 1 مگ داشتم ماهی 40 هزارتومان تومان 

بدون قطعی 

بدون تایم اوت

سرعت ثایت 128

!!!!!!!!!!!!

واقعا اینترنت ایران پیشرفت کرده   :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...