رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پینگ من هرروز بدتر میشه امروز 500 رسیده  :laughing:

هر روز بدتر از دیروز   ایران    دینگ دینگ 

لینک به دیدگاه

پهنای باند خارجی زیاد شده اما شبکه داخلی اوضاعش داغونه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان وقتتون بخیر

یه چندتا سایت کاهش پینگ با مصرف و قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم

از سایت pingpass خرید کردم دهنم آسفالت شد از بس این زود حجم رو میخوره.  حجم خودشو زودتر از حجم نت کم میکنه

2 ساعت GTA بازی کردم 200 مگ رفت. اگه اینجوری بخواد حجم بخوره به 2 روز نمیرسه تموم میشه اکانت یک ماهش

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر

از سایت pingpass خرید کردم دهنم آسفالت شد از بس این زود حجم رو میخوره. حجم خودشو زودتر از حجم نت کم میکنه

2 ساعت GTA بازی کردم 200 مگ رفت. اگه اینجوری بخواد حجم بخوره به 2 روز نمیرسه تموم میشه اکانت یک ماهش

درود

من نمیدونم gta چقدر میکشه ولی dota 2 هر گیم 45-80مگ میکشه و wow 4-5 ساعت raid یا pvp متداوم 200-300 مگ که با کانکش pingpass مطابقت داره...

شخصا فکر نکنم ایرادی داشته باشه

برا کاهش پینگ غیر از این هم wtfast پیشنهاد میکنم که حجم محدود نداره و بالای 150 تا سرور فعال داره.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

گاد پینگ سروراش عالیه ولی قیمتیش ...

dwtco.ir بد نیست ولی قیماتش خوبه من 6 ماه پیش 10 گیگ گرفتم 20 تومن هنوز تموم نشده گاهی اوقات حواسم نیست بعد از بازی دی سی کنمش معلوم نیست چقدر حجم دارم.   =))

لینک به دیدگاه

http://bitsfa.ir/

قیمتاش عالیه

نامحدود هم داره!!

خوشم امد  نامحدود 2 ماه 22 تومن !

goldping هم نامحدود یک ماه میده 3 تومن ولی بعضی وقت ها سرور هاش مشکل داره  در کل به نامحدود بودنشه.

طرف میگفت از تبیان هز 10 گیگ رو 15 تومن میخرم باید یه جوری حساب کنم که نامحدود هم برای من بصرفه هم برای مصرف کننده.

چند نفر از بچه ها با هم یه سرور بخرن خیلی بهتر هست

هر گیگ کیافته براشون 1.5 تومن  در صورتی که اونی که کاهش پینگ میفروش هزینه سایتش + وقت خودش + سود خودش رو حساب میکنه در این صورت 1.5 برای ما در میاد  4-5 تومن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

goldping هم نامحدود یک ماه میده 3 تومن ولی بعضی وقت ها سرور هاش مشکل داره  در کل به نامحدود بودنشه.

طرف میگفت از تبیان هز 10 گیگ رو 15 تومن میخرم باید یه جوری حساب کنم که نامحدود هم برای من بصرفه هم برای مصرف کننده.

هر گیگ کیافته براشون 1.5 تومن  در صورتی که اونی که کاهش پینگ میفروش هزینه سایتش + وقت خودش + سود خودش رو حساب میکنه در این صورت 1.5 برای ما در میاد  4-5 تومن.

دقیقا... بنظرم همه دست به یکی کنیم سرور بخریم خیلی به صرفه تره. یکی لطف کنه یه تاپیک همین دوروبرا بزنه همه گیمر هارو جمع کنه باهم یه سرور میخریم

لینک به دیدگاه

وقت؟؟؟ سرور کانفیگ شده کاهش پینگ آماده تو اینترنت پره، اتفاقاً اصلاً کاری هم انجام نمی‌دن دیگه سالی 100 تومن دادن واسه خود سایت فکر نکنم هزینه‌ای باشه. تازه پنل سایتشون/پنل کاربر/پنل خرید  آماده است. زیاد طرف سایتای فروش کاهش پینگ رو نگیرید.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

وقت؟؟؟ سرور کانفیگ شده کاهش پینگ آماده تو اینترنت پره، اتفاقاً اصلاً کاری هم انجام نمی‌دن دیگه سالی 100 تومن دادن واسه خود سایت فکر نکنم هزینه‌ای باشه. تازه پنل سایتشون/پنل کاربر/پنل خرید  آماده است. زیاد طرف سایتای فروش کاهش پینگ رو نگیرید.

یه راهنمایی کنید من یکی میخواستم بخرم برای خودم تنها همه گفتن داری اشتباه میکنی :|

لینک به دیدگاه

یه راهنمایی کنید من یکی میخواستم بخرم برای خودم تنها همه گفتن داری اشتباه میکنی :|

البته برای خودتون به تنهایی که بخواهید به صرفه نیست اصلاً.

لینک به دیدگاه

منم موافقم از همین انجمن اقدام کنیم چند نفری یه سرور بگیریم، واقعا دل خوشی از این کاهش پینگا ندارم.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

البته برای خودتون به تنهایی که بخواهید به صرفه نیست اصلاً.

برای 4 نفر چطور؟

در ماه چقدر در میاد؟

لینک به دیدگاه

برای 4 نفر چطور؟

در ماه چقدر در میاد؟

من حساب نکردم ولی سری به سایت زیر بزنید:

http://dwtco.ir/VPS-Ping-Service.aspx

لینک به دیدگاه

بعد از استفاده از این سرویس ها پنگ چه قدر کاهش پیدا میکنه ؟

برای مثال اگه پینگ 4.2.2.4 در حد 120 ~ 140 میلی ثانیه مناسب هست ، شاید راه حل های ارزونتری هم وجود داشته باشه

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

بعد از استفاده از این سرویس ها پنگ چه قدر کاهش پیدا میکنه ؟

برای مثال اگه پینگ 4.2.2.4 در حد 120 ~ 140 میلی ثانیه مناسب هست ، شاید راه حل های ارزونتری هم وجود داشته باشه

ربطی به 4.2.2.4 ندارم  مهم همون سروری هست که شما بهش وصل میشی برای بازی

من پینگم از روی 330 میاد روی 110

پینگ داخلی خیلی مهمه   شما اول با IP  کسی که داره کاهش پینگ میفروش تست بگیر زیر 30 بود برای شما کارایی خوبی خواهد داشت

برای نده پینگ داخلیم   20 هست که این مقدار کم میکنه.

---------------------------------------------------------

اصلا یه وضعی شده

گیگی 5 تومن :|

انگار سر گردنس :|

کسی هم بخواد برای خودش بخره نمیصرفه. کم کم باید 20 نفر جمع بشن همون اول نفری 10 تومن بگذارن و هر گیگ 500 تومن حساب میشه ، سر ماه هم باید نفری 5 تومن بدن.

20 نفر از کجا جور کنیم؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

ربطی به 4.2.2.4 ندارم  مهم همون سروری هست که شما بهش وصل میشی برای بازی

من پینگم از روی 330 میاد روی 110

پینگ داخلی خیلی مهمه   شما اول با IP  کسی که داره کاهش پینگ میفروش تست بگیر زیر 30 بود برای شما کارایی خوبی خواهد داشت

برای نده پینگ داخلیم   20 هست که این مقدار کم میکنه.

---------------------------------------------------------

اصلا یه وضعی شده

گیگی 5 تومن :|

انگار سر گردنس :|

کسی هم بخواد برای خودش بخره نمیصرفه. کم کم باید 20 نفر جمع بشن همون اول نفری 10 تومن بگذارن و هر گیگ 500 تومن حساب میشه ، سر ماه هم باید نفری 5 تومن بدن.

20 نفر از کجا جور کنیم؟

من کلا گیمر نیستم !

فقط گفتم شاید بتونم کاری انجام بدم

حالا آی پی سرور هایی که باهاش بازی میکنید رو واسم بفرستید

من هم پینگم به تموم سرور های داخلی حدود 50ms هست (سرویس 2mbps پارس انلاین که روی پروفایل 9mbps هست - مشهد)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سرویس کاهش پینگ علی گیم رو هم تست کنید aligame.ir

هر گیگ 4200 تومان که البته برای کاربران این انجمن 3800 تومان حساب می کنم

اگه خواستین تست کنید پ خ بدین

ویرایش شده توسط علی گیم
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سرویس کاهش پینگ علی گیم رو هم تست کنید aligame.ir

هر گیگ 4200 تومان که البته برای کاربران این انجمن 3800 تومان حساب می کنم

اگه خواستین تست کنید  خ بدین

همین دیشب خریدم یک گیگ

فعلا استیبل ترین کاهش پینگی بوده که داشتم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر

از سایت pingpass خرید کردم دهنم آسفالت شد از بس این زود حجم رو میخوره.  حجم خودشو زودتر از حجم نت کم میکنه

با سلام .

مانیتورینگ نرم افزار مهم نیست دلیلش هم این هست که این مورد رو داره به صورت افلاین حساب میکنه و یکم محاسبش مشکل داره البته این موضوع زیاد محسوس نیست و حدود 3 مگ در ساعت فرق داره ( مانیتورینگ سرور اصلی مهم هست )

البته این مورد رو به برنامه نویس ارجاع دادیم تا فیکس بشه .

در ضمن سرویس های کاهش پینگ ما محدودیت زمانی برای استفاده ندارند .

در صورت درخواست کاربر هم لیست اتصالات کاربر و مصرف دقیقش بهش اراییه میشه .

یک موردی هم که شاید مشکل شما باشه استفاده نرم افزار های بک گراند هست که میتونید از نرم افزار هایی مثل netlimitter استفاده کنید .

یک موضوعی رو هم که مشاهده میکنم بنده  بعضی  از دوستان فقط به فکر قیمت هستند این در صورتی هست که خیلی از مسایل دیگری هست که ما درگیرش هستیم

10 درصد تخفیف برای کاربران فقط برای امروز .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=37989&page=10

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...