رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من نمیدونم gta چقدر میکشه ولی dota 2 هر گیم 45-80مگ میکشه و wow 4-5 ساعت raid یا pvp متداوم 200-300 مگ که با کانکش pingpass مطابقت داره...

شخصا فکر نکنم ایرادی داشته باشه

برا کاهش پینگ غیر از این هم wtfast پیشنهاد میکنم که حجم محدود نداره و بالای 150 تا سرور فعال داره.

Sent from my D5503

درود

من نمیدونم gta چقدر میکشه ولی dota 2 هر گیم 45-80مگ میکشه و wow 4-5 ساعت raid یا pvp متداوم 200-300 مگ که با کانکش pingpass مطابقت داره...

شخصا فکر نکنم ایرادی داشته باشه

برا کاهش پینگ غیر از این هم wtfast پیشنهاد میکنم که حجم محدود نداره و بالای 150 تا سرور فعال داره.

Sent from my D5503

دوستانی که WTFast استفاده میکنند نظر بدن لطفا

چند روزیه از WTFast  دارم استفاده میکنم روی نت مخابرات. از همه سرویس های کاهش پینگ وطنی بهتر جواب داده واسه من! نتم مخابرات هست. پینگ رو زیاد پایین نمیاره ولی پکت لاست و دی سی رو به صفر رسونده :wub:

از اونجایی که تا 5 روز دیگه تموم میشه مدت فری یوز کردنش. میخوام یه اکانت 1 ماهشو بخرم فعلا. ایا اکانت basic  کافیه و جوابگو هست؟ یا اکانت Advance رو بخرم؟ 

فعلا این یوزر فری که دارم خوب جواب میده!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام به همه عزیزان لیون کامپیوتر.

من از isp شاتل استفاده میکنم پینگم تو بازی league of legends قبلا ۱۴۰بود نسبتا پینگ ایده آلی بود اما جدیدا پینگ بالای 200 هستش حتی در بعضی از ساعات از 300 هم بیشتر میشه با این \ینگ اصلا نمیشه بازی کرد میخوام یک سرویس کاهش پینگ بگیرم اما اطلاعاتی در مورد این سرویس ها ندارم.سوال دیگه اینکه این سرویس ها این قابلیتو دارند که موقعی از اینترنت بصورت معمولی استفاده میکنم که بازی نمیکنم دیس کانکت بشم تا حجمش مصرف نشه؟

لینک به دیدگاه

من در همین سایت خریدم

بله میشه قطع کرد تا حجم مصرف نشه

مال چه شرکتی هستش؟چقدر تاثیر داشته تو گیم؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز @};-  @};-  @};-  من از پارس پینگ استفاده کردم راضی بودم پینگ زیر   ۱۸۰   ولی با godping و pingpass جواب نگرفتم باید تست کنی کدوم برا شما بهتره  @};-  @};-  @};-

سلام عزیز @};-  @};-  @};-  من از پارس پینگ استفاده کردم راضی بودم پینگ زیر   ۱۸۰   ولی با godping و pingpass جواب نگرفتم باید تست کنی کدوم برا شما بهتره  @};-  @};-  @};-

heroes of the storm..... MKX   .... ....dota2 ....titanfall....need for speed 2016  اینا رو تست کردم گفتم کمکی کرده باشم  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

heroes of the storm..... MKX   .... ....dota2 ....titanfall....need for speed 2016  اینا رو تست کردم گفتم کمکی کرده باشم  @};-  @};-  @};-

ممنون از راهنماییتون شما از چه isp استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

http://www.speedtest.net/my-result/5398527791

PING 

20 MS 

پینگ من روی 20 میلی ثانیه است خوبه ولی سرعت آپلودم افتضاح 

برم برای بازی آنلاین ؟

بدون سرویس کاهش پینگ و .........

post-19903-0-91431900-1465759132_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پینگ با ای پی بازی ها باید بگیریی این پینگ شما مهم نیست هر ای پی پینگ خاص خودش داره

مثلا کونامی PES 2016

ping konami.com

یا بتلفیلد 4 باید داخل سرورش چک کنید اگه زیر 200 باشه پینگ خوبه میشه بازی کرد البته تا 400 هم میشه اما خوب زجر اورد هست 

لینک به دیدگاه

پینگ با ای پی بازی ها باید بگیریی این پینگ شما مهم نیست هر ای پی پینگ خاص خودش داره

مثلا کونامی PES 2016

ping konami.com

یا بتلفیلد 4 باید داخل سرورش چک کنید اگه زیر 200 باشه پینگ خوبه میشه بازی کرد البته تا 400 هم میشه اما خوب زجر اورد هست 

خیلی ممنون PING 

ping konami.com 120 MS بود 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون PING 

ping konami.com 120 MS بود 

حرف ندارهههههههههه راحت برو بازی کن حالش ببر

بتل هم 120 عالیه 

کدوم شرکتی؟ 

لینک به دیدگاه

برای من کونامی پینگش 380  :D

با گوگل حدود 250

بهترین پینگ

1- پارس آنلاین

2-صبانت

3-مخابرات

تجربه شخصی بود. شاید برای بقیه فرق کنه. ولی دوست عزیز اگه می خوای از بازیت لذت ببری چند بار isp عوض کن تا یه خوبش گیرت بیاد! یک بار این کارو می کنی بقیش دیگه عذاب نمی کشی پینگت بالاست. البته خدمات کاهش پینگ هم هست که من استفاده نکردم و فکر نمی کنم به صرفه باشه

لینک به دیدگاه

بنده تو خیلی از بازی ها پیینگم 108 هست :|

شاتل هم هستم با 4.2.2.4 پینگم 90 هست

ولی بازم هیچی پینگ دو رقمی نمیشه 

اونم که با اسپیید تست گرفتید سرورداخلی هست

با 4.2.2.4 بگیرید اگه خوب بود با سرور های اروپا مشکلی ندارید

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

دونه دونه دستگاهایی که به اینترنت وصل هست رو از اینترنت قطع کنید و پینگ رو چک کنید .قبل از اون wifi مودم رو خاموش کنید با کابل به تک سیستم وصل کنید یه پینگ از ip modem بگیرید و اینجا جوابشو بزارید.

لینک به دیدگاه

اسیاتک هم پینگش بعضی قصمتا خوبه. با خط قدیمیه من پینگم با 256 نامحدود 40-30 و تو خارجیا 110 هست. موقع دانلود هم پینگ نمیره بالا فقط یکم لگ میشه. البته نه سرعت پایینا.

رو خط های جدید هم پینگ رو 20 و تو خارجیا رو 90 100.

شما هم پینگت عالیه و سرویس کاهش پینگ از 120 کمتر نمیکنه.

لینک به دیدگاه

پینگ 200هیچیش نرمال نیست قرار نیست فقط شما تو بازی عذاب بکشید با پینگ 200بقیه رو عذاب میدید

پینگ باید زیر 150باشه،خود من پینگ از 120بالاتر باشه اصلا بازی نمیکنم کاملا مشخصه تاخیر داره

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن پینگ این ISP خوبه پینگ این ای اس پی بده

پینگ به فاصله شما با مرکز مخابراتی ربط داره

حد اقل تو شهر ما و چند شهر دیگ ای که من و امد زیاد دارم باهاشون همین جوریه 

پینگ Downloadha.com با کسی که نزدیکه 15 است

پینگ من که از مرکز مخابراتی دورم 45 ~ 55 عه :|

و یه چیز دیگ !

پینگ بستگی به بازی می تونه تا 400 هم قابل تحمل باشه

مثلا بازی ای مثل RainBowSix که بهینه ساخته شده من تو تانگل نسخه کرک شده با پینگ 350 راحت بازی می کنم 

ولی یه بازی ای مثل کانتر استریک 1.6 که اصلا بهینه نیستش با پینگ 50 نمی تونی مثل ادم بازی کنی ...

یعنی وقتی شما پینگت به سرور های بزرگ تهران 20 عه ( از نظر من عالثیه ) بهتره به فکر تغییر ISP نباشی

لینک به دیدگاه

حرف ندارهههههههههه راحت برو بازی کن حالش ببر

بتل هم 120 عالیه 

کدوم شرکتی؟ 

پارس آنلاین 

مود سفارشی گیمر

برای من کونامی پینگش 380  :D

با گوگل حدود 250

کونامی 120  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  =)) :clapping:

بهترین پینگ

1- پارس آنلاین

2-صبانت

3-مخابرات

تجربه شخصی بود. شاید برای بقیه فرق کنه. ولی دوست عزیز اگه می خوای از بازیت لذت ببری چند بار isp عوض کن تا یه خوبش گیرت بیاد! یک بار این کارو می کنی بقیش دیگه عذاب نمی کشی پینگت بالاست. البته خدمات کاهش پینگ هم هست که من استفاده نکردم و فکر نمی کنم به صرفه باشه

صد در صد پارس انلاین هرکی خواست بگیره یک آمار بده تا یکی از دوستان بگم پایین بیاره حال کنید ........پروفایل ویژه داره  ولی بی پدر تو 20 روز 120 گیگ خوردم  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام دوستان من یک ساله از اینترنت مخابرات استفاده میکنم طرح نامحدود 512 

تا امروز پینگم 240 بود که با بدبختی سی اس گو بازی میکردم ناگهان از پارس انلاین تماس گرفتند که بیا پورت خالی شد برات.

زنگ زدم که مخابرات رو قطع کنم اپراتور گفت که بذار برات درست میکنم الان رفتم پینگ گرفتم دیدم پینگم روی 130 هست

به نظرتون همینو نگه داره یا پارس انلاین نامحدود 256 بگیرم؟؟

در ضمن مخابرات پهنای باندش صفر بازی که میکنم کسی بره حتی تلگرام پینگم رو هزاره دانلودشم 60کیلوبایت 

کسی اگر استفاده میکنه بگه ببینم پهنای باندش خوبه؟؟

لینک به دیدگاه

شاتل بگیرید و پروفایل گیم بر روی سر‌ویس فعال کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...