رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شاتل بگیرید و پروفایل گیم بر روی سر‌ویس فعال کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

شاتل پورت خالی نداره الان یه ساله تو صفم

کسی از پارس انلاین ینی استفاده نمیکنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

می توانید Point to Point بگیرید از شاتل و همان سرویس های موجود بر روی ADSL را فعال کنید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

شاتل و پارس آفلاین هر دو پروفایل گیم دارند که شما رو از خرید اکانت کاهش پینگ بی نیاز میکنند.

دیگه ببین کدوم تعرفه های بهتری دارن. من باشم پارس آفلاینو بر میدارم جون شب هاش مجانی نیست به همین خاطر کیفیت نت در شب ها کم نمیشه.

لینک به دیدگاه

پورت خالی نداره؟

تو صفی؟

یاد صف کوپن افتاده

انگا تو عصر حجر داریم زندگی میکنیم با این وضع نت:|

نظر من اینه همون مخابرات رو نگهداری

لینک به دیدگاه

شاتل بگیرید و پروفایل گیم بر روی سر‌ویس فعال کنید.

کمی میشه درمورد این پروفایل گیم توضیح بدید (قیمت، نحوه فعالسازی و کیفیت).

لینک به دیدگاه

شاتل و پارس آفلاین هر دو پروفایل گیم دارند که شما رو از خرید اکانت کاهش پینگ بی نیاز میکنند.

دیگه ببین کدوم تعرفه های بهتری دارن. من باشم پارس آفلاینو بر میدارم جون شب هاش مجانی نیست به همین خاطر کیفیت نت در شب ها کم نمیشه.

من که نامحدود میگیرم فرقی برام نداره

میشه در موردش توضیح بدی سرویس گیم رو (رایگانه؟ سرعت کم میشه؟ نحوه فعال سازی؟)

لینک به دیدگاه

تماس میگیرید پشتیبانی شاتل روی سرویس به صورت رایگان فعال می کنند.

لینک به دیدگاه

داداش صبا نت بگیر نه پروفایل گیم میخاد نه چیزی

پینگ 8.8.8.8 بین 65-140 و پینگ دوتا 2 بین 105 تا 135 عالیه (جوریه که پینگم میشه 150 کاهش پینگ وصل میکنم [emoji5])

مهمتر از همه اپلود رایگانه ( یعنی هرچی دوتا2 بزنی مصرفت 0 هست

در کل عالیه این نت

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اقا من خودم 2 دوساله پارس انلاین دارم خداییش هم راضییم پیگنم بیشتر موقعه ها 90 تا 120 هستش سرور های اروپا خواهشا کسایی که ندارن اظهار نظر نکنن

در مورد ساعات شبانه هم درسته پارس انلاین رایگان نداره ولی از 2 تا 7 صبح یک سوم حساب میشه.

شما اگه میخوای پارس انلاین بگیری نسبت به مخابرات فقط باید یکم هزینه ی بیشتر کنی.

و اینکه تو ایران هیچ ای اس پی پایین تر از پارس انلاین پینگ نمیده بهتون اینو قول میدم.

لینک به دیدگاه

اگه واقعا مخابراتتون 512 نامحدود با سرعت واقعی 64کیلوبایت میده من جای شما بودم محکم همون رو میچسبیدم 

مشکل بالا رفتن پینگ هنگام دانلود یا کار با تلگرام رو هم به راحتی میشه با نرم افزار cfos حل کرد

لینک به دیدگاه

اگه واقعا مخابراتتون 512 نامحدود با سرعت واقعی 64کیلوبایت میده من جای شما بودم محکم همون رو میچسبیدم

مشکل بالا رفتن پینگ هنگام دانلود یا کار با تلگرام رو هم به راحتی میشه با نرم افزار cfos حل کرد

داداش خدایی سرعت64 نامحدود راضی هستی!!! من شاتل نامحدود سرعت زیره 170 بیاد فحش میدم البته 75 گیگ سقف ماهیانه داره اما شما با65 کیلو بایت کله ماه سیستم هم روشن باشه 70 گیگ نمیتونی دان کنی!!

دووستان این پوینت تو پوینت یا پروفایل گیم رو میشه توضیح بدید!؟ رو سرویس art4 میشه فعال کرد!؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این رو بدونین چه پارس انلاین چه شاتل نامحدودش اصلا نامحدود نیست در صورتتی که میزان دانلودتون از حدی بره بالاتر که 100% میره کیفیت نت بشدت میره پایین که حتی دیگه نمیتونید dota 2 بازی کنین و بشدت داخل بازی loss پیدا میکنین

اگر مصرف ماهیانه شما بالای 10gb باشه نامحدود اصلا بدرد نمیخوره به همین دلیلی که گفتم

اگر مصرفتون بالاست بهترین تعرفه با پایین ترین پینگ تعرفه ماهیانه 30gb پارس آنلاین هست که سرعت دانلودش تا 16mb براتون باز هست و پایین ترین پینگ رو خواهید داشت قیمتش هم 68تومان هست

لینک به دیدگاه

منم هم مثل شما مخابرات داشتم که افتضاح بود . عوض کردم پارس انلاین گرفتم با پروفایل گیم نهایت میره روی 100 و از اون بیشتر نمیشه.

درکل پارس انلاین و شاتل و صبا نت گویا برای گیم بهترن . بازم بستگی به شهر و منطقه تون داره که کدوم بهتر جواب بده.

لینک به دیدگاه

رایگان هست. خیلی کم روی سرعت تاثیر داره.

نامحدود ها زیاد جالب نیستن دوست عزیز. نامحدود یک مگ و دو مگش خوبه که ماهی 200 تا 400 تومن پاتون آب میخوره.

بهترین خرید 30 گیگ 512 هست. که سرعت روی حداکثر میبندن براتون! بسته به کیفیت خط و شلوغی مرکز. اگر شب دانلود کنید همشو حدود 90 گیگ میتونید دانلود داشته باشید با سرعت ثابت و خوب نزدیک به 1.5 مگابایت بر ثانیه.

این سرور اروپ dota2 هست با پارس آفلاین پینگ 82 هست بعضی وقتا تا 65 هم کم میشه. با سرور us  هم 180 هست پینگش!

post-6175-0-32552300-1468063378_thumb.jpg

داداش صبا نت بگیر نه پروفایل گیم میخاد نه چیزی

پینگ 8.8.8.8 بین 65-140 و پینگ دوتا 2 بین 105 تا 135 عالیه (جوریه که پینگم میشه 150 کاهش پینگ وصل میکنم [emoji5])

مهمتر از همه اپلود رایگانه ( یعنی هرچی دوتا2 بزنی مصرفت 0 هست

در کل عالیه این نت

Sent from my D5503

من داشتم اصلاااااااا ثبات نداره این شرکت. تقریبا همه isp های اهواز رو من تست کردم. فقط داتک مونده.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

پارس افلاین عالیه
پینگ 60 تا 160

فقط بعضی اوقات نوسان snr داره

لینک به دیدگاه

داداش خدایی سرعت64 نامحدود راضی هستی!!! من شاتل نامحدود سرعت زیره 170 بیاد فحش میدم البته 75 گیگ سقف ماهیانه داره اما شما با65 کیلو بایت کله ماه سیستم هم روشن باشه 70 گیگ نمیتونی دان کنی!!

دووستان این پوینت تو پوینت یا پروفایل گیم رو میشه توضیح بدید!؟ رو سرویس art4 میشه فعال کرد!؟

شما نامحدود شاتل دارید ؟

کدوم طرحش ؟

مصرف روزانه تون چقدره ؟

سرعت تون چقدره ؟

لینک به دیدگاه

پارس انلاین خوبه بگیر پینگش عالیع واسع من از90تا130 هست از این هم بیشتر نمیره بهترین تعرفه هم یه 512 بگیر یک ماه 30 گیگ بگیر حالا اگر دانلود دت زیاده هر کودومو گرفتی بگیر مصرف من که زیاده تو یک ماه 60 گیگ مصرف کردم موفق باشی

لینک به دیدگاه

اخه دوستان مشکل من نه تنها پینگه بلکه پهنای باندم هست به صورتی که بنده دارم بازی میکنم یکی از اعضای خانواده وارد تلگرام میشه و یه عکس میذاره برا دانلود پینگ من میره روی 1000!!!!!

من میخوام این مشکلو حل کنم 

بعدش من اگر حجمی سی گیگ بگیرم جی تی ای ساعتی 100مگ مصرف داره منم روز پنج ساعت میزنم در هفته حداقل فک کنم2گیگ مصرف داشته باشم که ماهش میکنه فقط 8گیگ

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک روش هست برای کاهش پینگ که برای بنده جواب داد روی نت پارس آنلاین(آفلاین) پینگ حدود 40~50 کاهش پیدا کرد.

نکته روی نت آسیاتک و مودم DLINK جواب نداد جون مودم MRU داره شایدم به خاطر چیز دیگه یی هست.

اولین کار اینه مودمتون رو به کابل به سیستم وصل کنید

CMD باز کنید و تایپ کنید :

ping 4.2.2.4 -f -l 1440

توضیح : به حای 4.2.2.4 هر دامین دیگه میتونید استفاده کنید

1440 مقدار MTU هست با بیشترین مقدار ممکن شروع کنید.

خوب حالا باید چند بار این تست رو انجام بدید با MTU به صورتی که پیغام زیر و دریافت نکنید و مقدار MTU هم حداکثر بشه:

Packet needs to be fragmented but DF set

مثلا تست اول این دستور بوده :

ping 4.2.2.4 -f -l 1440

این پیغامش :

بعدی :

ping 4.2.2.4 -f -l 1430

پیغامش:

بعدی :

ping 4.2.2.4 -f -l 1420

پیغامش :

تا برسید به جایی که شروع کنه به پینگ گرفتن بعد یکی یکی اضافه کنید به مقدار MTU تا برسید به جایی که اگر یکی اضافه کنید باز پیام 

رو ببینید.

بعد به حداکثر مقدار که در این تست به دست آمده +28 اضافه کنید و در مودم خودتون ست کنید.

برای من که جواب داد واقعا تغییر کرد باورم هم نمیشد فکر میکردم تغییر نمیکنه و ...

برای مودم تندا کاملا جواب داد. تقریبا با قاطعیت میتونم بگم پک لاست شده 0%

برای مودم دیلینک و آسیاتک چون MRU هم داره !! عدد به دست آمده تغییر خیلی کمی داره در پینگ ولی پک لاست رو برای من خیلی کمتر کرد الان قابل بازی آنلاین هست!!

post-6175-0-24223800-1468323830_thumb.jpg

post-6175-0-50809300-1468323929_thumb.jpg

post-6175-0-42411700-1468324908_thumb.jpg

post-6175-0-57595500-1468324916_thumb.jpg

مودم های تست شده :

مودم های تندا برای تغییر mtu ارتباط pppoe رو ریست نمیکنن.

tenda D151

tenda D301

tenda D303

TP link W8151N

Dlink 2750U

*احتمال زیاد 2730u مشکلی از دیلینک هم جواب میده چون سخت افزار یکسانی داره( به جز حافظه ی فلش که برای تندا 2 مگ هست برای دیلینک 8 مگ)

نکته : برای مودم ها 4G هم مینونید همچین کاری انجام بدید!

برای اونایی که شبکه شخصی انتقال داده V-=P-=N استفاده میکنند ( اینترانت) هنوز تست نشده ولی احتمالا +28 تغییر میکنه. چون در حالت عادی 8 تا برای   IP header هست و 20 تا برای ICMP Echo Request header

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

بعد به حداکثر مقدار که در این تست به دست آمده +28 اضافه کنید و در مودم خودتون ست کنید.

دقیقا چطور باید ست کنیم؟

لینک به دیدگاه

دقیقا چطور باید ست کنیم؟

خوب هر مودم با یکی دیگه فرق میکنه ولی برای تندا به صورت زیر هست :

post-6175-0-42411700-1468324908_thumb.jpg

post-6175-0-57595500-1468324916_thumb.jpg

مودم شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

برای من 1464 میشه + 28 میشه همون عدد دیفالت MTU یعنی 1492 

لینک به دیدگاه

برای من 1464 میشه + 28 میشه همون عدد دیفالت MTU یعنی 1492 

مودمتون چی هست؟ برای دیلینک جواب نمیده. شما اگر برید در مودم دیلینک تنظیمات رو بزارید روی هر MTU ی دلخواهی بعد این مراحل رو انجام بدید باز به همون عدد مودم میرسید! نمیدونم چرا! ولی تندا و Tplink این طوری نبود تا اینجا که تست کردم.

لینک به دیدگاه

مودمتون چی هست؟ برای دیلینک جواب نمیده. شما اگر برید در مودم دیلینک تنظیمات رو بزارید روی هر MTU ی دلخواهی بعد این مراحل رو انجام بدید باز به همون عدد مودم میرسید! نمیدونم چرا! ولی تندا و Tplink این طوری نبود تا اینجا که تست کردم.

ایسوس n12e-c1

لینک به دیدگاه

ایسوس n12e-c1

بنده 3 تا دستگاه رو تست کردم دیلینک جواب نداد شایدم برای شما بهترین همین 1492 هست. جواب نداد یعنی عدد تغییر میکرد!

مودم شما تنظیمات MRU هم داره؟ مثل شکل زیر؟ :

post-6175-0-56414300-1468325604_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...