رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با همچين مشكلى مواجه شدم بهتر كابل كشيهاتون رو بررسى كنيد و از يه اسپليتر خوب استفاده كنيد

لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

برای تلفن میکروفیلتر تهیه کنید...
برای مودم هم از اسپلیتر استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

ممکنه ولتاژ تلفونت پایین باشه
تلفن در حالت عادی حدود شصت ولت برق داره اما وقتی زنگ میخوره میره 110 ولت! اگه تلفن شما موقع زنگ خوردن امپر زیادی بکشه باعث میشه دسترسی مودم به شبکه قطع بشه(برای انتقال دیتا به یه حد اقل ولتاژی نیاز هست)

حالا چند کار می تونی بکنی:
1- شما تلفن رو در بیار بعد امتحان کن

2- از اسپلیتر استفاده کن
3- احتمال داره پریز تلفنت برق گیر داشته باشه. برق گیر یا بیرون از پریزه که میتونی ببینیش. یاهم داخل پریز مداری داره که این کارو میکنهبایه پریز دیگه امتحان کن یا کلا پریز تلفنت رو عوض کن.

4- اگه اونم نشد زنگ بزن شرکتی که ازشون اینترنت می گیری و مشکلت رو باهاشون درمیون بزار امیدوارم مشکلتو حل کنن

خوشحال میشم نتیجه اش رو بهم بگی ببینم درست شده یا نه.

ویرایش شده توسط pesari_az_kelachai
لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو داشتم. یک دونه تلفنم بیشتر نداشتم. اسپلیتر رو به جای خب مودم بذار رو تلفنت درست می شه

لینک به دیدگاه

سلام

عین همین مشکل رو یکی دیگه از کاربرا نوشت که همین جواب رو براش نوشتم. البته ایشان هنوز جوابی بابت حل یا عدم حل شدن مشکلش ندادند با این حال برای شما هم دوباره می نویسم:

ممکنه ولتاژ تلفنت پایین باشه. تلفن در حالت عادی حدود شصت ولت برق داره اما وقتی زنگ میخوره میره 110 ولت! اگه تلفن شما موقع زنگ خوردن امپر زیادی بکشه باعث میشه دسترسی مودم به شبکه قطع بشه(برای انتقال دیتا به یه حد اقل ولتاژی نیاز هست)

حالا چند کار می تونی بکنی:
1- شما تلفن رو در بیار بعد امتحان کن

2- از اسپلیتر استفاده کن 
3- احتمال داره پریز تلفنت برق گیر داشته باشه. برق گیر یا بیرون از پریزه که میتونی ببینیش. یاهم داخل پریز مداری داره که این کارو میکنهبایه پریز دیگه امتحان کن یا کلا پریز تلفنت رو عوض کن.

4- اگه اونم نشد زنگ بزن شرکتی که ازشون اینترنت می گیری و مشکلت رو باهاشون درمیون بزار امیدوارم مشکلتو حل کنن

خوشحال میشم نتیجه اش رو بهم بگی ببینم درست شده یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام

من این مدت را قبلا نداشتم تا همین دو ماه پیش بعد از این که اینترنتم را از مخابرات گرفتم این طوری شد و اگرنه قبلا با‌آسیا تک این جوری نمی شد

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، adel_1234 گفته است :

سلام

من این مدت را قبلا نداشتم تا همین دو ماه پیش بعد از این که اینترنتم را از مخابرات گرفتم این طوری شد و اگرنه قبلا با‌آسیا تک این جوری نمی شد

داداش مواردی که دوستان راهنمایی کردن رو انجام بدید و بگید مشکل حل شده یا نه.

در تکمیل حرف دوستان لازمه بگم اسپلیتر رو فقط به تلفن لازمه که وصل کنید و پشت مودم اگه بذارینش تاثیری نداره چون مدارش با مودم اتصال کوتاه و فیلترینگی رو مودم انجام نمیشه..

فقط یه دونه اسپلیتر خوب تهیه کنید و پشت تمامی تلفنهای خونه تعبیه کنید. احتمالا درست بشه چون من اسپلیترمو که برمیدارم با تماس اینترنتم قطع میشه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، adel_1234 گفته است :

با عرض سلام

دوستان اینترنت بنده adslمی باشد و وقتی که کسی به خانه زنگ می زنه یا از خانه با کسی تماس گرفته می شود اینترنت قطع می شود در ضمن تلفن هم بی سیم نیست 

تلفن و مودم هر کدام به یک پریز جداگانه وصل هستند

به نظرتون مشکل از چیه اینترنتم هم از مخابرات میگیرم

درود، به تلفن اسپیلیتر وصل کنید مشکل رفع می شود.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام دوباره خدمت دوستان

با تشکر از نطراتتون مشکلم با اضافه کردن یک اسپیلیتر به تلفن حل شد 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/21, 22:36:42، adel_1234 گفته است :

به سلامتی

کلا یادتون باشه اسپلیتر مال پشت تلفن و فکس و .. و فیلترش رو سیگنالای باند پایین اونها عمل میکنه و تاثیری رو سیگنال مودم که باند بالا هست نداره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

امروز یه مودم خریدم d link 2700u

پودم قبلیم tp link 8151 بود.

پینگم از 50 رفته رو 70 و تو سرور خارجیا هم خیلی بالا رفته.

مویع خرید چراغ اینترنت قرمز بود بعد از کاهش دیتا ریت و افزایش snr سبز شد.

با مودم قبلیم snr 3 4 تا بیشتر بود ولی این کمتر. 

بعد میگن مودم d link بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

عزیزانی که های وب دارند لطفا به سوالاتم پاسخ بدن

وضعیت پینشگون چطوریه ؟ , سرعت دانلودشون چطوریه ؟ ,  محدودیت سرعت یا امثال این مشکلات نداره ؟

می خوام یک ساله بسته سفید بگیرم , و هر ماه فشفشه 30 تومنی 50 گیگی فعال کنم

شاتل دیگه واقعا غیر تحمل شده , الان سرعتم یه هفته هست روی 16 کیلوبایت ست شده  برای سرور های داخلی و خارجی ( دوستان که شاتل دارند می دونند برای سرویس داخلی محدودیتی اعمال نمیشد )  , پینگم زیر 150نمیاد

واقعا نمی دونم من برای چیه این سرویس باید ماهی 50  تومن بدم , قبلا بعد از 3 روز محدودیت ها رو برمی داشتند ولی الان ششمین روزه 

شده دقیقا عین مخابرات 5 ساله پیش , برای جذب مشتری های جدید گند زده به کیفیت سرویس هاش , بسته 240 گیگ رو میده 160 , پینگشون افتضاح شده , هرچی محدودیت هم هست سر کابرای ارت میارن

یه هفته پیش وزیر ارتباطات گفت میخوایم قیمت اینترنتو پایین بیارم , حدس زدم می خوان  گندبزنند به کیفیت نت  

ممنونم میشم از دوستانی که به سوالاتم جواب بدن

لینک به دیدگاه

اگه پینگ واست مهمه اصلا های وب بهت پیشنهاد نمیکنم

اگه واسه دانلود میخای و با حجم دزدی های وب میتونی کنار بیای بدک نیست

الان مخابرات بگیری تایم اوت و قطعی وصلیش از هایوب کمتره

لینک به دیدگاه

میشه یه پینگ تایم برای 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بگیرید

خودمم فکر می کردم , بد بدتر باشن

لینک به دیدگاه

من بیشتر از 6 ماهه که به صبانت مهاجرت کردم

لینک به دیدگاه

پینگ میخوای بیا اسیاتک و زنگ بزن پشتیبانی که پروفایلتو گیمینگ کنن. البته ممکنه یکم خطت وسط بازی ریست بشه یعنی مودم قطع و وصل بشه.

پینگ هم تو ایرانیا 20 و خارجیا 90 100

با شاتل هم اگه گیمینگ کردی و 160 هست چند بار مودم رو خاموش روشن یا ریست فکتوری کن شاید اومد پاین برا منم جواب داد

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

پینگ میخوای بیا اسیاتک و زنگ بزن پشتیبانی که پروفایلتو گیمینگ کنن. البته ممکنه یکم خطت وسط بازی ریست بشه یعنی مودم قطع و وصل بشه.

پینگ هم تو ایرانیا 20 و خارجیا 90 100

با شاتل هم اگه گیمینگ کردی و 160 هست چند بار مودم رو خاموش روشن یا ریست فکتوری کن شاید اومد پاین برا منم جواب داد

اسیاتک گیمینگ نداره که

جدیدا اضافه کردن؟من یک ماه پیش خواستم گفتن نداریم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

اسیاتک گیمینگ نداره که

جدیدا اضافه کردن؟من یک ماه پیش خواستم گفتن نداریم

اره تازه اضاف کردن پینگ هم 15 تا 20. ولی ممکنه مودم هی ریست بشه شاید با خط های قوی اینجوری نشه.

لینک به دیدگاه

من حدود یک دو ماهی میشه اومدم های وب و فعلا بخاطر فقط نامحدودش که از هر جایی بهتر هست. واسه پینگ امتحان نکردم اما یک بار حجمی ازشون گرفتم سرعتم بیشتر 250kb نرفت حالا شاید مشکلم از خط بود نمیدونم.

نمیدونم چجوری هست isp ها مثلا همین شاتل داخل شهر ما سرعتش خیلی خوبه دوستم 1 مگ گرفته تا 1.5 مگ میره سرعتش راحت.

به نظرم باید ببینید داخل شهرتون کدوم isp بهتر هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اره تازه اضاف کردن پینگ هم 15 تا 20. ولی ممکنه مودم هی ریست بشه شاید با خط های قوی اینجوری نشه.

اها دمت گرم دو سه روز دگه میرم فعال میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/17, 10:29:40، Raizex گفته است :

سلام دوستان

عزیزانی که های وب دارند لطفا به سوالاتم پاسخ بدن

وضعیت پینشگون چطوریه ؟ , سرعت دانلودشون چطوریه ؟ ,  محدودیت سرعت یا امثال این مشکلات نداره ؟

می خوام یک ساله بسته سفید بگیرم , و هر ماه فشفشه 30 تومنی 50 گیگی فعال کنم

شاتل دیگه واقعا غیر تحمل شده , الان سرعتم یه هفته هست روی 16 کیلوبایت ست شده  برای سرور های داخلی و خارجی ( دوستان که شاتل دارند می دونند برای سرویس داخلی محدودیتی اعمال نمیشد )  , پینگم زیر 150نمیاد

واقعا نمی دونم من برای چیه این سرویس باید ماهی 50  تومن بدم , قبلا بعد از 3 روز محدودیت ها رو برمی داشتند ولی الان ششمین روزه 

شده دقیقا عین مخابرات 5 ساله پیش , برای جذب مشتری های جدید گند زده به کیفیت سرویس هاش , بسته 240 گیگ رو میده 160 , پینگشون افتضاح شده , هرچی محدودیت هم هست سر کابرای ارت میارن

یه هفته پیش وزیر ارتباطات گفت میخوایم قیمت اینترنتو پایین بیارم , حدس زدم می خوان  گندبزنند به کیفیت نت  ?

ممنونم میشم از دوستانی که به سوالاتم جواب بدن

اگه برای دانلود میخوای برو آسیاتک دانلود نامحدود داره !

اگه پینگ و سرعت و قطعی کم میخوای برو پارس ولی خیلی گرون!

ولی های وب طرح های فشفشه اش عالیه!

من های وب ام کارم شده فشفشه چون مصرفم زیاد ولی به صرفه(سرعت ام چند ماهی رو 4 مگ بود الان یه ماه پورت رو آزاد کردن رو 16 مگ سرعت دانلود ام روی تقریبا 2m/s )

اینم پینگ :Capture.thumb.PNG.752493ab11b588486d891fad1773eda4.PNG

لینک به دیدگاه

داداش من 1 سالی هست که های وب دارم 

اگه واسه گیم میخوای  واقعا افتضاحه  پینگ سرورای اروپا رو 200 هست . و همیشه یه pack lose کوچیک داره

اما اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی و اهل دانلود کردنی ، بهترین گزینس . چون واقعا طرح هاش ارزونن . وسرعت دانلودش واسه من به1.5mg میرسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...