رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه سه ماه پیش این مشکل رو داشتم برای بیست سی روز ولی خودش رفع شد  

مشکلم اینه که وقتی چه پینگ گوگل یا پیگ مودم رو میگیرم بعد از حدود سی چهل تا لاگی که میندازه یه لاگش میشه پینگ هزار که توی گیم باعث لگ یا یه چیزی مثل پاکت لاست میشه اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه چون اصلا نمیتونم بازی کنم ممنون.

با پشتیبانیم که صحبت کردم ...هم مودم ریست کردم هم تنظیمات رو دوباره ست کردم سیم کشی خونه مشکلی نداره از چنتا پورت تلفن امتحان کردم هیچ فرقی نکرد باز خلاصه هر جور کاری که بگید کردم IP هم ست کردم ولی درست نشد حتی دی ان اس گوگل و داخلی هم ست کردم ولی بازم مثل قبلا  هست ممنون میشم کمک کنید مرسی 

Capture.thumb.PNG.769f0034711d57d2bfdcad3dc4d24654.PNG

لینک به دیدگاه

اصولا پینگ مودم کاری به اینترنت نداره چون داخلی هست. کابل تلفن رو ازش جدا کن بعد ببین دوباره پینگش میره بالا؟

با کابل به مودم وصلی یا وایرلس؟ احتمال داره مشکل از خود مودم باشه. فایل firmware رو از سایتش بگیر یه بار فلش بزن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

اصولا پینگ مودم کاری به اینترنت نداره چون داخلی هست. کابل تلفن رو ازش جدا کن بعد ببین دوباره پینگش میره بالا؟

با کابل به مودم وصلی یا وایرلس؟ احتمال داره مشکل از خود مودم باشه. فایل firmware رو از سایتش بگیر یه بار فلش بزن.

نه لن نیست ...بله قطعا برا مودمه ... در مورد اون فایر ویر یه توضیحی میدین ...و اینکه منظور از فلش اینه که فقط تنظیمات مربوط به وصل شدن به اینترنت رو پاک کنم و نصب کنیم ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sEc-ShoT گفته است :

نه لن نیست ...بله قطعا برا مودمه ... در مورد اون فایر ویر یه توضیحی میدین ...و اینکه منظور از فلش اینه که فقط تنظیمات مربوط به وصل شدن به اینترنت رو پاک کنم و نصب کنیم ؟

سلام

نه داداش مثل یه جور اپدیت بایوس برای مودمه 

برو با توجه به مودمت فایل اپدیت رو از سایتش بگیر همونجام نوشته چجوری اپدیت کنی 

و اگر ممکنه مودم رو جدا کن ببر کنار سیستم با لن وصل کن ببین مشکلت حل میشه یا نه در پینگ به خود مودم ! 

اگر حل شد وای فای مودم یا سیستمت مشکل پیدا کرده اگرم حل نشد با یه سیستم دوست همون تست رو انجام بده باز تکرار شد مودم رو عوض کن 

لینک به دیدگاه

خوب اول با لن مودم رو وصل کن که ببینی از مودم هست یا وایرلس اگه از وایرلس بود سرعت وایرلس تا مودم کم هست یا زیاد؟همزمان چند نفر وصل شدن؟ ممکنه از سیستم خودت هم باشه با یه موبایل هم پینگ رو تست کن

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.streamsoft.pingtools

واسه آپدیت هم از سایت سازنده مودمت دانلود کن فقط دقت کن دقیق همون ورژن باشه بعد توی مودم قسمت firmware میری فایلش رو انتخب میکنی آپدیت میزنی

مثلا این برای tplink  هست

http://www.tp-link.com/au/download/TD-W8960N.html#Firmware

لینک به دیدگاه

wifi همینه دوست عزیز.

باید یک کانالی که شلوغ نباشه رو ست کنید.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

خوب اول با لن مودم رو وصل کن که ببینی از مودم هست یا وایرلس اگه از وایرلس بود سرعت وایرلس تا مودم کم هست یا زیاد؟همزمان چند نفر وصل شدن؟ ممکنه از سیستم خودت هم باشه با یه موبایل هم پینگ رو تست کن

واسه آپدیت هم از سایت سازنده مودمت دانلود کن فقط دقت کن دقیق همون ورژن باشه بعد توی مودم قسمت firmware میری فایلش رو انتخب میکنی آپدیت میزنی

اها مرسی

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان هم گفتند با یک کانال دیگه هم تست کنید.

با برنامه wifi analyzer میتونید ببیند کدوم کانال خلوت تره

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

اقا دمت گرم نمیدونم چرا این راه رو امتحان نکرده بودم ظاهرا اشکار از وایرلس مودم یا سیستم هست با لن وصل کردم درست شد مرسی 

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.

بنده اخیرا مشکلی در رابطه با نت و مودم پیدا کردم که وقتی نتم بعد 1 یا 2 روز وصل مداوم قط میشه دیگه مودم وصلش نمیکنه تا اینکه من یه بار دستی مودم رو روشن خاموش کنم.

دیروز  صب ساعت 8:30 مودم رو روشن کرده بودم و امروز ساعت 10:30 نت قط شد وقتی اومدم مودمو چک کنم چراغ ADSL و Net ثابت و به رنگ سبز بود ولی وقتی پینگ گرفتم تایم اوت میداد ینی این مشکل چندین بار برام پیش اومده و وقتی نت قط میشه و بعدش وصل میشه مودم اقدام به وصل نمیکنه و همینطوری قط میمونه تا خودم یه بار مودم رو روشن خاموش کنم . علت از چی میتونه باشه ؟

مدل مودم : Tp-Link TD - W8960N

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

مدت طولانی هست که مشکل نویز و قطعی اینترنت دارم. چند بار هم از مخابرات و شاتل کارشناس فرستادن و طبق معمول چنتا بی سواد اومدن و دیدن مشکل از سیم کشی من نیست و هر بار شاتل شماره و میده که یکی بیاد سیمکشی تلفن و تا خونرو عوض کنه . سوالم اینجاست که چرا من باید هزینه سیم و سیمکشو بدم مگه گردن مخابرات نیست؟گیرم پولشم دادم عوض کرد باز درست نشد تکلیف چیه؟

کسی میتونه کمکم کنه چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

مشکللت نویز و قطعی اگر یکهو شروع شده از خود سرویس دهنده هست یا مخابرات و معمولا چند روزی طول میکشه تا درست بشه.
اگر بعد از یک اتفاق طبیعی مثل بارندگی یا ..... نویز و مشکلات شروع شده پس پیگیر بشید که رفع بشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، @حامد@ گفته است :

مشکللت نویز و قطعی اگر یکهو شروع شده از خود سرویس دهنده هست یا مخابرات و معمولا چند روزی طول میکشه تا درست بشه.
اگر بعد از یک اتفاق طبیعی مثل بارندگی یا ..... نویز و مشکلات شروع شده پس پیگیر بشید که رفع بشه.

چند سالی هست که 9 ماه از سال همین برنامست

لینک به دیدگاه

باز خوبه برا شما پیگیری کردن من حاظر بودم پول سیما رو هم بدم فقط نویز نداشته باشم

از یه کشور بی در و پیکر از این بیشتر نمیشه انتظار داشت

کاش این وزیر که اینهمه حقوق میگیره یه فکری هم به حال سیم کشی های افتضاح مناطق میکرد

لینک به دیدگاه

چند سالی هست که 9 ماه از سال همین برنامست
یعنی با سردتر شدن هوا بدتر میشه ؟ و احیانا توی تابستون بهتر میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

یعنی با سردتر شدن هوا بدتر میشه ؟ و احیانا توی تابستون بهتر میشه ؟

yeap

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

باز خوبه برا شما پیگیری کردن من حاظر بودم پول سیما رو هم بدم فقط نویز نداشته باشم

از یه کشور بی در و پیکر از این بیشتر نمیشه انتظار داشت

کاش این وزیر که اینهمه حقوق میگیره یه فکری هم به حال سیم کشی های افتضاح مناطق میکرد

منم مشکلی با هزینه سیما ندارم ولی مطمنم برطرف نمیشه

تنها کار فکر کنم برق بدم به جعبه برا همه بسوزه اون وقت بیان عوض کنن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

موافقم ?

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

یه ویدئو اموزشی درست کن بزار یاد بگیریم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام ، در حال حاضر سرویس دهنده کاهش پینگ خوب چی هست

از شاتل استفاده می کنم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام    بنده چند روز پیش از   **شکن استفاده کردم برای  تلگرام     بعد از استفاده   مشگل بالا رفتن 50 تایی پینگ رو دارم    و پینگ از 110 رسیده به 170  

به isp  زنگ زدم میگن مشگل از ما نیست  |  مودم یه بار از اول  تنظیم کردم   |  وقتی از   کاهش پینگ استفاده میکنم پینگ میاد پایین  ولی لگ با پکت لاست داره که رو اعصابه |  پینگ ایرانم مشگل نداره همون 22 بوده|

isp: shatel

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، violent1992 گفته است :

سلام  

سلام،

وقت به خیر.

مشکل Ping بالا، 3 روز است که مانند شما موجب اذیتم شده و ایراد از شرکت زیرساخت(سرویس دهنده اصلی اینترنت کشور) است. در ساعات گوناگون شبانه روز، اتصالاتی با زمان تاخیرهایی بین 90 تا 160 هزارم ثانیه را در بازی های اینترنتی تجربه می کنم که تا چند روز پیش در بدترین حالت روی 120 هزارم ثانیه بود.

استفاده از قندشکن هم وضعیت را وخیم تر می کند. نیازی به تعویض سیستم عامل نیست. باید صبر کنیم تا وضعیت اینترنت بهتر شود. ISP: Parsonline

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

وقت به خیر.

مشکل Ping بالا، 3 روز است که مانند شما موجب اذیتم شده و ایراد از شرکت زیرساخت(سرویس دهنده اصلی اینترنت کشور) است. در ساعات گوناگون شبانه روز، اتصالاتی با زمان تاخیرهایی بین 90 تا 160 هزارم ثانیه را در بازی های اینترنتی تجربه می کنم که تا چند روز پیش در بدترین حالت روی 120 هزارم ثانیه بود.

استفاده از قندشکن هم وضعیت را وخیم تر می کند. نیازی به تعویض سیستم عامل نیست. باید صبر کنیم تا وضعیت اینترنت بهتر شود. ISP: Parsonline

داداش چرا مثل احمدی نژاد حرف میزنی :/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

وقت به خیر.

مثل اینکه اینترنت خارج از کشور مشکل پیدا کرده (isp: parsonline)
خودم همیشه پینگ 95 تا 101 میگرفتم (سرور های اروپا) اما چند روزیه که پینگ خیلی نوسان داره و پینگ 130 تا 180 می گیرم:| که دوستان مولتی پلیر خوب درک می کنند 
در حالی که پینگ داخلی هیچ تفاوتی با چند روز پیش ندارد (11)

لینک به دیدگاه

داداش برو خدارو شکر کن همین قدر هست خوبه راضی باش برای من روی 600 هست بخدا سرویس دهنده ی من مخابراته ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...