رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اسیساتک منطقه مخابراتی ما سرویس نمیده , میگه مخابرات نمی زاره 

پارس انلاین هم اینجا افتضاحه , میگن از شاتل هم سخت گیر تره 

اگه پینگش 110 باشه واسه خارجی خیلی خوبه های وب , راستش من زیاد وقت نمی کنم بازی کنم , شاید جمعه ها  چند ساعت بازی کنم , که اونم بازی نمی کنم , دیگه نمی خوام پول مفت به شاتل بدم

این قانون ضریب اشتراک 1 به 8  حذف شده یا نه ؟ 

http://www.zoomit.ir/2016/9/4/135503/increase-users-bandwidth-internet-operator/

http://itanalyze.com/post/اشتراک-1-به-8-اینترنت-حذف-شد

من به شاتل میگم این قانون حذف شده , اونا میگن همچین چیزی وجود نداره , لطف کردیم سرعت گذاشتیم روی 16 , باید میذاشتیم روی 4 , منم گفتم خیلی  باحال هستید 

الا ن یه هفته کامل شد , سابقه نداشت بیشتر از 3 روز محدود کنند , برای سرور های داخلی که هیچ وقت محدودیت نمی ذاشتند اونم شده 16 

رگلاتوری هم مصوبات جلسه 237 خوندم , نتونستم چیزی پیدا کنم

اگه کسی لینکی از مصوبه داره , منتشرش کنه , تا از طریق 195 شکایت کنم 

خاک بر سرشون , هیچ وقت نشد یه بار وضعیت این مملکت بهتر از قبل  بشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.من چند سال کالاف بازی میکنم چند روزه پینگ 45 بود ولی انگار 100. وقتی تیر میزنی یا چت میکنی با فاصله یا delay میخوره مثل سرور های خارجی. ز زدم پروفایل گیمینگ کردم نتو پینگ شد 15 20 یکم بهتر شد ولی بازم بده. چند نفرم همین مشکل واسشون پیش اومده. کسی با همچین مشکلی تو بازی های دیگه واسشون پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، T_L_O_T_D گفته است :

packet loss داری

سلام. پکت اصلا نداره. تو برنامه ts user پکت رو کمتر ار 1 درصد زده. تو خود بازی هم lago meter داره چیزی نشون نمیده ولی انگار پکت داره تو اون سرورا. تو سرور های اینترانت که اولشون 10 هست وضه بهتره. بزنم پشتیبانی میگه پینگ 8.8.8.8 و این چیزا رو بگیر چون نداره میگه به ما ربطی نداره. دوستامم چنتاشون اینجورین یکیش مخابراته اینجوریه.

ولی خیلیای دیگه اینجوری نیستن

لینک به دیدگاه

من  این حالت رو دو جا دیدم

یکی packet loss 

حالت بعدی زمانی که کاهنده های پینگ استفاده می کردم که یا مسیر من تا سرور کاهش پینگ مشکل داشته یا اینکه از سرور کاهش به شرور گیم مشکل بوده حالا یا افزایش پینگ یا packet loss

لینک به دیدگاه

شما اگ پینگت پایینه یا سرعت دانلود توی سرور افت کرده براتون یا پاکت لاس دارین

دیگه هیچ راهی نداره

کال اف چی بازی میکنید ؟

لینک به دیدگاه

سلام به احتمال قوی پاکت لاست دارید

برا بنده نیز پیش اومده با پشتیبانی تماس بگیرید 

پینگ بگیرید ببینید پاکت لاست دارید یا نه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، woooo639 گفته است :

سلام به احتمال قوی پاکت لاست دارید

برا بنده نیز پیش اومده با پشتیبانی تماس بگیرید 

پینگ بگیرید ببینید پاکت لاست دارید یا نه

باید پینگ سرور رو تست کنم پینگ گوگل یا جاهای دیگه رو گرفتم پکت نداره. جالبه برای بقیه دوستام هم اینجوری بود. قبلا پکت میوفتاد اینحوری میشد ولی الان نداره و اینجوریه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

شما اگ پینگت پایینه یا سرعت دانلود توی سرور افت کرده براتون یا پاکت لاس دارین

دیگه هیچ راهی نداره

کال اف چی بازی میکنید ؟

4

لینک به دیدگاه

اپ. توی سرور های اینترانت هم همینجوره

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو بعضن تو csgo دارم 

بگمانم دلیلش شلوغی سرورها یا پاکت لاست باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bloodyfury گفته است :

منم این مشکل رو بعضن تو csgo دارم 

بگمانم دلیلش شلوغی سرورها یا پاکت لاست باشه.

فک کنم خود سرورا اینجورین. تو سرور خالی هم اینجوریه

لینک به دیدگاه

نمیشه که اینجوری. اگه زنگ بزنیم پشتیبانی شرو ور جواب میدن. بازی هم نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

دوستان من به سامانه 195 شکایت کردم اگه ممنکه شما هم این کار رو بکنین شاید جواب داد

لینک به دیدگاه

ساعت 3 که اکثرا 13 به در بودن و ترافیک کم بود خیلی خوب بود. پینگ هم خیلی عالی. 2 3 ساعت بعد دوباره گند شد. واقعا نمیدونم چی بگم. شکایت نامه هم فرستادم فردا باز این زنه زنگ میزنه چرتو پرت گفتن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان.

من چند وقته متوجه مشکلی شدم با کنجکاوی های زیاد که چندین سال در ADSL تجربه دارم   و اونم این هست که

من مودم ADSL Dlink 2750  دارم. 1 سالی هست. الان جدیدا وقتی که کابل شبکه رو که یک طرفش به مودم وصله و طرف دیگش به شبکه کامپیوتر وصل میکنم SNR ADSL  مودم که  مثلا روی 14 هست میاد روی 6 و نویز ADSL خیلی شدید میشه و دچار قطع و وصلی میشه وسرعت اینترنت پایین میاد  اما وقتی که کابل رو جدا میکنم مشکل حل میشه و مقدار SNR  به حالت طبیعی خود برمیگرده و سرعت عالی میشه.

یا در زمانی کامپیوتر خاموش است و کابل شبکه وصله به کامپیوتر و وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم بعد چند لحظه مودم ریستارت میشه که مشکل از همون نویز شدید که باعث میشه مقدار SNR ADSL خیلی پایین بیاد و مودم ریستارت بشه . 

من قبلا مودم  Dlink 2730  داشتم با یک مادربورد دیگه که وان بعد چند سال اینجوری پیش اومد و اینقدر کارش زدم LAN مادر بورد از کار افتاد و سوخت. 

حال مادر بودر پارسال عوض کردم. مودم هم عوض کردم  .باز بعد 1 سال اینجوری شده.   مودم و کابلش رو بردم جایه دیگه تست کردم دیدم سالم سالم. 

موندم این مشکل از چیه. 

آیا  به نظر شما دوستان که از من حرفه ای تر هستین امکانش هست از پاور باشه ؟  چون پاور همون پاور 330  قدیمی هستش.  مادر بورد هم  GIGA EP45 UD3L  هستش و سالم .

من این مشکل رو به چند نفر گفتم باور نمیکردن. 

شما هم این تست رو کنین. و یکبار کابل شبکه رو به کامپیوتر وصل کرده و توسط وافای گوشی برید توی تنظیمات مودم و قستمت استاتوس و مقدار SNR رو چک کنین و یبار هم اینکار رو بدون کابل شبکه چک کنین. مطمعا در حالت عادی این مقدار تا 2 رنج تغییر میکنه که این طبیعیه. مثلا اگه  SNR 20 هستش با کابل بدون کابل میشه 22  که این طبیعیه . اما نباید مقدارش زیر 10 بیاد.

ویرایش شده توسط Boyloti
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوست عزیز از اینجا سرویس تهیه کن ببین جواب میده پارس پینگ

لینک به دیدگاه

ویرایش زیر خاکی......

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام...بنده میخواستم یه مودم فورجی بخرم...الان تو بعضی پست های انجمن دیدم بچه ها میگن پینگش خیلی نوسان داره و پایدار نیست...میخواستم اگه میشه دوستان بیان بگن این نا پایداری چقدره؟؟ینی مثلا از صد میره رو دویست یا ن مثلا یهو میره بالای دو هزار...چون من تا دویستو بیست کاملا برام کافیه...ممنون

لینک به دیدگاه

من TD-LTE ایرانسل دارم از نظر پایداری میشه گفت خوبه...پینگ و سرعت تا حد زیادی به منطقه بستگی داره

راستش اهل بازی آنلاین نیستم ولی شنیدم ایرانسل NAT-type 3 میده و برای بازی مناسب نیست

Captur.JPG

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، lucky luke گفته است :

من TD-LTE ایرانسل دارم از نظر پایداری میشه گفت خوبه...پینگ و سرعت تا حد زیادی به منطقه بستگی داره

راستش اهل بازی آنلاین نیستم ولی شنیدم ایرانسل NAT-type 3 میده و برای بازی مناسب نیست

Captur.JPG

نمیتونین یه لحظه قفلش کنین رو فورجی یه تست بگیرین ببینین پینگش چطوره؟؟چون این جاTD-LTE نداریم(TD-LTE همون 4.5G هستش دیگه؟؟درسته؟؟)

لینک به دیدگاه

اینترنت ثابت که ایرنسل و مبینت میدن از نوع TD-LTE از نظر تکنولوژی تقریبا همون 4G هست ولی دکل های مخصوص خودشو داره و فرکانسش هم فرق میکنه

حتی اگه سیم کارت 4G بندازم رو مودم بازم به دکلهای TD-LTE وصل میشه و نتیجه همینه

ولی با موبایل و سیم کارت 4G معمولی هم تست کردم و پینگ خوب بوده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad564 گفته است :

سلام...بنده میخواستم یه مودم فورجی بخرم...الان تو بعضی پست های انجمن دیدم بچه ها میگن پینگش خیلی نوسان داره و پایدار نیست...میخواستم اگه میشه دوستان بیان بگن این نا پایداری چقدره؟؟ینی مثلا از صد میره رو دویست یا ن مثلا یهو میره بالای دو هزار...چون من تا دویستو بیست کاملا برام کافیه...ممنون

دقیق نمیشه گفت نوسان. اگر شلوغ باشه سمتتون هیچ کاریش نمیشه کرد. اگر نرمال باشید پینگتون زیاد شد(یعنی بالای 150 شد) میتونید چند با مودم رو خاموش و روشن کنید تا IP خوب بهتون بخوره دوباره میاد نزدیک 100 120 اینا.(من منظورم پینگ 4.2.2.4 هست و یا سرور های دوتا دو اروپا)

خوبه نمره قبولی میگیره. ولی باز هم به منطقه یی که زندگی میکنید بستگی داره.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دقیق نمیشه گفت نوسان. اگر شلوغ باشه سمتتون هیچ کاریش نمیشه کرد. اگر نرمال باشید پینگتون زیاد شد(یعنی بالای 150 شد) میتونید چند با مودم رو خاموش و روشن کنید تا IP خوب بهتون بخوره دوباره میاد نزدیک 100 120 اینا.(من منظورم پینگ 4.2.2.4 هست و یا سرور های دوتا دو اروپا)

خوبه نمره قبولی میگیره. ولی باز هم به منطقه یی که زندگی میکنید بستگی داره.

در بدترین حالتو شلوغ ترین حالت چه پینگی میده؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

در بدترین حالتو شلوغ ترین حالت چه پینگی میده؟

برای من بدترین شرایط تا الان 250 بوده که چند بار مودم  رو خاموش و روشن کردم تا درست بشه. ولی ممکنه در هفته یک بار بیشتر این طوری نشه.

اینم بگم من همراه اول LTE دارم. بسته ی سه ماهه 70 گیگ.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

برای من بدترین شرایط تا الان 250 بوده که چند بار مودم  رو خاموش و روشن کردم تا درست بشه. ولی ممکنه در هفته یک بار بیشتر این طوری نشه.

اینم بگم من همراه اول LTE دارم. بسته ی سه ماهه 70 گیگ.

اوووووووووووووووه...فقط دویستو پنجاه؟؟؟؟؟؟اینطوری باشه که نور الا نوره...فقط من فرق فور جی رو با ال تی ای نمیدونم...با فور جی خیلی فرق میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...