رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اون پینگ 60 فقط توی بعضی از سرور های CS:GO که برای خاور میانه هست ممکنه، برای من معمولا 45 هست.

اینم پینگ سرور WoW اروپا. 

Pg02Ne.png

Battlefield V پینگم بین 75-90 هست و Rainbow 6 حدود 70-85.

آی اس پی هم وایرلس آسیاتک هست.

ویرایش شده توسط WeirdChamp
لینک به دیدگاه

با سلام

میخواستم از دوستانی که تجربه دارن سوال کنم   پینگ سرویس های وایرلس  TD_LTE بطور میانگین چقدر هست ؟؟؟

الان سرویس دهنده من که آسیاتک هست داره سرویس وایرلس  TD_LTE  سه ماهه سرعت تا 40 مگ و حجم 64 گیگ رو به قیمت 147 هزار تومان ارائه میده ... بنظرتون بصرفه هست ؟؟؟

کیفیتش چجوره ؟؟؟ یعنی مثلأ هنگام هوای بارانی دچار قطعی میشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

میخواستم از دوستانی که تجربه دارن سوال کنم   پینگ سرویس های وایرلس  TD_LTE بطور میانگین چقدر هست ؟؟؟

وحشتناکه نوسان شدید داره و قطع و وصل میشه اصلا اصلا برای بازی مناسب نیست. TD-LTE فقط به درد وب گردی میخوره. 

TD-LTE مثل اینترنت موبایل هست به آب و هوا ربطی نداره اما در کل پینگش بالاست و نوسان شدید داره.

ویرایش شده توسط WeirdChamp
لینک به دیدگاه

عجب ! 

پس این دوستمون که چند پست بالاتر گفتند که اینترنت رادیویی با پینگ زیر 30 داشتند ، منظورشون چه نوع سرویسی بوده ؟؟؟

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

حدود 4 سال پیش پینگ بنده تو بازی Garena از طریق مودم رادیویی زیر 30 بود !!! واغلب خودم Host میشدم و بدی که داشت این بود / زمانی که هوا ابری میشد یا بارندگی بود نت حالت DLY میگرفت !

پ-ن : البته اون زمان تعرفه اینترنت رادیویی خیلی فضایی بود ! جوری که سرعت دانلودم بیش از 7 مگ بود !!! و اپلودم بیش از 2 مگ یجورایی سرعت نامحدود ولی حجم محدود و هزینه بسیار زیادی داشت گیگی 7 تومن !

لینک به دیدگاه

ما که گیم رو تقریبا کنار گذاشتیم

ولی سه سال پیش شاتل داشتم و سرویس گیم فعال بود پینگم توی بازی mw3 بین 35 تا 50 بود

یه جورایی چیت حساب میشد ?

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

عجب ! 

پس این دوستمون که چند پست بالاتر گفتند که اینترنت رادیویی با پینگ زیر 30 داشتند ، منظورشون چه نوع سرویسی بوده ؟؟؟

درود مودم بنده این مدل بود

البته مجددا تاکید میکنم که از لحاظ سرعت و پینگ رقیب نداره ! ( با توجه به اون تعرفه ای که من استفاده میکردم ! ) ولی چیزی که هست اینه اگه بتونین شبکه رو پایدار قرار بدین می ارزه در غیر این صورت با افزایش برد dly میندازه ...

در خصوص مودم های 3G / 4G هم عرض کردم / برادر بنده بیش از 1 ساله داره با مودم 3G دوتا 2 میزنه (البته بندر عباس شدیدا" تحت پوششه ! و خیلی راحت این مودم هارو ساپورت میکنه الباقی جاهارو من تضمین نمیدم این فقط تجربه من بودش همین و بس )

چراغ سیگنال مودم من اون زمان از 6 تا 4 تاش بیشتر روشن نبود ! حال تصور کن اگه 6 تاش روشن باشه چی میشه ! ( البته بعد ها فهمیدم که این مودم از لحاظ نرم افزاری هم کاربردی که من داشتم نداره اسم یادم نیس چه فناوری هست )

141tplink-tl-wa7510n-itbazar.com-b1.jpg

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب  ، 

ما هم از اینترنت آسیاتک استفاده می کنیم و پینگ تقریبا حدودای 130 هست . توی شهر ما هم بسته به نوع هوا افزایش پینگ و قطع و وصلی هم هست .

بعضی از بچه ها گوشی خودشون رو با کابل یا با دانگل به سیستم وصل می کنند و با اینترنت گوشی و ایرانسل ، پینگ حدودا 80 دارند .

گیم هم اکثرا رینبو6 می زنیم .

لینک به دیدگاه

درود

حقیقتا خودم وقتی نتم رو از 256 نامحدود قدیمی به 2 مگ مصرف منصفانه (هردو از مخابرات) انتقال دادم اصلا انتظار همچین پینگی نداشتم

ولی خب واقعا راضیم کرد با میانگین پینگ زیر 90 و فقط با ماهی 25000 تومن |:

مولتی هم که فورزا هورایزن انلاین

البته تو پابجی و فورتنایت و امثالهم تستش نکردم نت رو ببینم پهنای باند کم میاره یا نه

930334540_Screenshot(412).thumb.png.9ea4056f89efa61ef18bc27494b792eb.png

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

سلام و عرض ادب  ، 

ما هم از اینترنت آسیاتک استفاده می کنیم و پینگ تقریبا حدودای 130 هست . توی شهر ما هم بسته به نوع هوا افزایش پینگ و قطع و وصلی هم هست .

بعضی از بچه ها گوشی خودشون رو با کابل یا با دانگل به سیستم وصل می کنند و با اینترنت گوشی و ایرانسل ، پینگ حدودا 80 دارند .

گیم هم اکثرا رینبو6 می زنیم .

منم پینگم بالای 130 بود با پشتیبان سایت چت کردم هم سرعتم که 2 مگ بود کرد 4 هم اپلود رو از 500 رسوند 700 پینگ هم بین 90 و 100

لینک به دیدگاه

با سلام

نزدیک به 2 ماه هست مشکلی در پینگم به وجود اومده که مربوط به آدرس دهی اشتباه Router (10.201.60.1)  است. که به جای انتخاب کوتاه ترین راه ، طولانی ترین راه رو انتخاب میکند. البته به جز چندتا آیپی خاص یا بهتره بگیم یک دیتا سنتر خاص(hetzner). برا نمونه یک آیپی خاص (8.8.8.8) و یک آیپی دیگه که مورد ظلم قرار گرفته (4.2.2.4) رو پیوست میکنم . بعد از چند دفعه زنگ زدن به پشتیبانی و هاشای پشتیبانی و چرت و پرت گفتنشون با اثبات پارتی بازی 8.8.8.8 و ظلم در حق 4.2.2.4 با دستور tracert ، مجبور به قبول ظلمشون درحق 4.2.2.4 شدند ولی پاس دادن به شرکت زیر ساخت و ظلم و انداختن گردن این شرکت و اینکه ما پیگیرش هستیم تا درستش کنن. الان دوستانی که نت مخابرات دارند، لطفا در این تاپیک  با وارد کردن دستور tracert -d 8.8.8.8 و tracert -d 4.2.2.4 در cmd ، مشارکت نمایند . تا مشخص بشه واسه من این مشکل هست یا واسه همه، زیرا اگر مشکل از زیر ساخت باشه پس باید واسه همه باشه .

با تشکر

1432098272_Shot2019-01-19224959.jpg.a30e4347c6132d30baa49c1c5c5e168b.jpg

2123685878_Shot2019-01-19225027.jpg.aa9140ca01861276cb5588e080aed349.jpg

لینک به دیدگاه

شاتل 2مگ شاتل یکی از دوستان گنبد کاووس

tracert -d 8.8.8.8

1    <1 ms    <1 ms    <1 ms  192.168.1.1
  2     6 ms     6 ms     6 ms  94.183.80.1
  3    21 ms    21 ms    20 ms  172.18.75.61
  4    21 ms    21 ms    24 ms  172.18.218.114
  5    15 ms    15 ms    15 ms  172.18.192.9
  6    25 ms    23 ms    22 ms  172.16.46.25
  7    22 ms    22 ms    23 ms  10.202.4.148
  8    19 ms    17 ms    18 ms  10.21.21.10
  9    18 ms    15 ms    16 ms  10.21.211.10
10    87 ms    85 ms    86 ms  80.81.193.108
11    90 ms    86 ms    87 ms  108.170.252.1
12    93 ms    92 ms    93 ms  209.85.242.135
13    86 ms    85 ms    85 ms  8.8.8.8

tracert -d 4.2.2.4 : کار نکرد رو سیستمش!

لینک به دیدگاه

اینترنت منطقه با منطقه فرق میکنه از مخابرات نگیر برو شاتل یا آسیاتکی چیزی....................

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینترنت منطقه با منطقه فرق میکنه از مخابرات نگیر برو شاتل یا آسیاتکی چیزی....................

با سلام

به امید خدا اگر چنبره ی مخابرات بر روی فیبر نوری برچیده بشه و از انحصار در بیاد . و رقبا تمایلی برای هزینه  داشته باشند . تازه بعد که اومدن دوباره باید بررسی بشه پینگشون چجوری از آب دربیاد . بسه دیگه سرتو درد نیارم ، فعلا مجبورم استفاده کنم .

لینک به دیدگاه

سلام. شما هم مثل من یزد هستی و اینم پینگ من

متاسفانه منم در چاله مخابرات گیر افتادم

Capture1.JPG   Capture2.JPG

فقط یه نکته. پینگ نسبت به مودمت بالاس. نمیدونم از چه راهی به مودم اتصال داری. فکر میکنم از طریق wifi باشی .

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

Capture.thumb.PNG.30a752a65cfd617bbd8ff649ec557170.PNGCapture1.thumb.PNG.88807694148a8e92c76994c863556284.PNG

پکت‌ها برای رسیدن به مقصد (سرور اروپا) اول میرن قطر یه استراحتی میکنن بعد از اون میگن امارات نزدیکه اونجا هم یه سر بزنیم، بازدید از امارات تموم شد وارد آلمان میشن تا سالگرد هیتلر را گرامی دارند سپس وارد سرورهای اصلی در کشور هلند میشن!

لینک به دیدگاه

دوستان چیکار به پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 دارین در گذشته دور پینگ این دو ای پی با پینگ از سرور های المان یک حدود بود ولی الان این طوری نیست!
ای پی سرور های بازی رو از این لینک بگیرین همه بازیا یک حدود هستن از المان ( و یک شهر ) باشن ... https://www.gametracker.com/search/bf4/DE/

این سایت هم فرمی مبنی بر مشکلات اینترنت با بازی ها گزاشته بود ک با بچه ها پیامی دادیم مبنی بر مشکلات اینترنت ایران با سرور های بتلفیلد نتیجه اش رو خدمتتون میگم https://www.ircg.ir/fa/form/34

نتیجه این شد پینگ از سرورای بازی ها بالا تر رفت + بازی بتلفیلد 4 بدون filtershekanاصلا کانکت نمیشه ( مشکل تحریم نیست ) + سایت http://battlelog.battlefield.com/ هم فیلتر کردن ?? 

اینا بخوان میتونند درست کنند قضیه پینگو ولی خوب چه کاریه ملت اسلامی همیشه باید در حال گریه و زاری باشن!

پارسال من یک هفته از سرور های ترکیه بتلفیلد 4 پینگ 50 داشتم کلا بازی چیز دیگه میشد ?

+ این که از سرور های المان همیشه پینگ 90-95 داشتم از انتخابات رئیس جمهوری به این ور برای همیشه رفت بالا 150! بعضی وقتا هم با سس پکت لاس!
الان چند روزیه هواسشون نیست پینگ از سرور های دبی بازی CS GO برام شده 45-55 !!!!!!! اینم مطمئنم خرابش میکنند ?

و در اخر مرگ بر شرکت کثیف مخابرات ( حالا یکی دو نفر راضی باشن دلیل نمیشه .. اکثرا ناراضی هستن گران فروشی + پشتیبانی ضعیف + مناسب بازی نیست + به خاطر کابل نوری و این مسخره بازی از شرکت دیگه نمیشه نت گرفت! )

lnw_2333333.jpg

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، SaeedPCM گفته است :

دوستان چیکار به پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 دارین در گذشته دور پینگ این دو ای پی با پینگ از سرور های المان یک حدود بود ولی الان این طوری نیست!

پینگ 4.2.2.4 برای من حداقل ارتباط مستقیمی با سرورهای بازی داره، به طور مثال چند هفته پیش پینگ 4.2.2.4 برای بنده 105ms بود متناسب با اون پینگ در داخل بازی در محدوده 150ms قرار میگرفت، به عبارتی دستور محاسبه پینگ میشه مقدار پینگ 4.2.2.4 + 50 (پینگ داخلی آشغال مخابرات) = پینگ نهایی در داخل بازی. با 150ms میشه حداقل بازی کرد (به سبک ایرانی) اما الان که 4.2.2.4 شده 170ms پینگ بازی از مرز 200ms عبور میکند و عملا امکان بازی کردن وجود نخواهد داشت. پشتیبانی که یه سری بنده خدا نشستن دارند بافتنی میکنند و به مشکلات ملت نیز پاسخ میدن!

در خصوص فیبر نوری هم خدمتت عرض کنم تمام بول شیتی بیش نیست، فیبرنوری کجا بود عزیز من، نیم متر سیم داخل جعبه تقسیم رو با فیبر نوری تعویض میکنن و کل شاخه‌های خروجی دوباره مسی هستند و عملا ترفندی برای گرفتن مشتری از طریق سوء استفاده از اختیارات شرکت مخابرات است، وزیرارتباطات گفتن انحصارگرایی خدمات روی فیبرنوری برداشته خواهد شد اما در کمتر از چند ماه فراموش کرد که چی گفته!

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، RONIN021 گفته است :

پینگ 4.2.2.4 برای من حداقل ارتباط مستقیمی با سرورهای بازی داره، به طور مثال چند هفته پیش پینگ 4.2.2.4 برای بنده 105ms بود متناسب با اون پینگ در داخل بازی در محدوده 150ms قرار میگرفت، به عبارتی دستور محاسبه پینگ میشه مقدار پینگ 4.2.2.4 + 50 (پینگ داخلی آشغال مخابرات) = پینگ نهایی در داخل بازی. با 150ms میشه حداقل بازی کرد (به سبک ایرانی) اما الان که 4.2.2.4 شده 170ms پینگ بازی از مرز 200ms عبور میکند و عملا امکان بازی کردن وجود نخواهد داشت. پشتیبانی که یه سری بنده خدا نشستن دارند بافتنی میکنند و به مشکلات ملت نیز پاسخ میدن!

در خصوص فیبر نوری هم خدمتت عرض کنم تمام بول شیتی بیش نیست، فیبرنوری کجا بود عزیز من، نیم متر سیم داخل جعبه تقسیم رو با فیبر نوری تعویض میکنن و کل شاخه‌های خروجی دوباره مسی هستند و عملا ترفندی برای گرفتن مشتری از طریق سوء استفاده از اختیارات شرکت مخابرات است، وزیرارتباطات گفتن انحصارگرایی خدمات روی فیبرنوری برداشته خواهد شد اما در کمتر از چند ماه فراموش کرد که چی گفته!

اهصنط در حروم زادگی مخابرات شکی نیست!
اتفاقا چند روز پیش خبری اومده بود ک یکی گفته بود باید اینترنت اسلامی / داخلی راه اندازی بشه!!!
کم کم مشکلات رو رفع میکنند با قطع اینترنت بین الملل!

1467896409-1717vz.gif

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

چند وقت پیش بود که خبر اومد دارن با امارات اوکی میشن سرورای دوبی پینگش خوب بشه

امروز دقت کردم تمام بازی ها سرور دوبی پینگ برام زیر 70

Reply from 185.179.202.69: bytes=32 time=66ms TTL=114
Reply from 185.179.202.69: bytes=32 time=61ms TTL=114

این سرور سی اس گو دوبی هست که داخل بازی پینگ 67 - 68 بود

دوتا 2 هم پینگم حدود 70 ایناس😍

تنها بدیش هم اینه که توی مچ ها دیگه همش با ایرانی ها میوفتیم :|

لینک به دیدگاه

لطفا این دو تاپیک که تگتون کردم حذف کنید تایم اوت شدم 3 تا ارسال شده

@Hamed

لینک به دیدگاه

این بدی نیست دادا افتضاحه!

لینک به دیدگاه

شما ربات نیستید؟احیانا؟؟؟؟

بنظرم خیلیم خوب شد،،،یعنی تو سی اس گو وقتی میوفتم تو سرور هندیا ،میخام بالا بیارم!!...

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...