رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی واقعا حال آدم از این وضعیت بهم میخوره میخوای فیفا بازی کنی شوت که میزنی چند ثانیه بعدش عمل میکنه میخوای وارزون بزنی یارو جلو چشاته کلیک چپو میزنی بعد یهو میبینی اون تورو کشته ریپلایو که نگاه میکنی میبینی تو اصلا شلیک نکردی ولی از اونور هی روز به روز قیمت اینترنتا داره میره بالا همش. پولی که بابت اینترنت پرداخت میکنی صرفا برا دانلود از سایتای ایرانی خوبه ( که اونم چندروزه برا من سایتای ایرانی هم بالا نمیاد) تو این مملکت به دلیل انحصاری بودن تو همه کالا ها کاستومر سرویس یعنی پشم ولی پولشو از خود شرکت های خارجی بیشتر میگیرن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Lovely_killer گفته است :

دوستان کسی امروز مشکلی با استیم نداره؟

من مشکل ندارم.

امروز دوتا2 پینگ روسیه90 دوبی 69 اروپا100

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام منم همین مشکل رو دارم اسپلیتر هم وصل کردم از سالم بودنش مطمئن هستم چون نویز رو کامل میگیره اما باز اگه روی تلفن زنگ بخوره یا به کسی زنگ بزنیم اینترنت قطع میشه

لینک به دیدگاه

سلام 
دوستاk کسایی که دانشی یا تجربه ای دارن یا به پینگ ptp یا فیبر نوری دسترسی دارن لطفاً تجربه هاشونو درمیون بزارن 
و اگه  ptp یا فیبر نوری دارن یه پینگ دوتا و ای پی 185.60.112.157 بزارن خیلی خوب میشه با تشکر

ویرایش شده توسط DarKesT
لینک به دیدگاه

درود عزیز

پینگ اصلا به این که adsl باشه یا ptp یا ftth ربطی نداره

بنده هر ۳تاشو برای گیمنتم داشتم و کاملا رندوم بودن هرکدوم بعضی وقت ها تو بعضی گیم ها پینگ بهتری داشتن 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

--------------------------

خیلی خلاصه و چکیده / اینترنت ایران محدود شده اس !

حال نت شما هر چی که میخواد باشه !!!

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Erfan.357 گفته است :

سلام منم همین مشکل رو دارم اسپلیتر هم وصل کردم از سالم بودنش مطمئن هستم چون نویز رو کامل میگیره اما باز اگه روی تلفن زنگ بخوره یا به کسی زنگ بزنیم اینترنت قطع میشه

پروفایل اینترنتت روی حالت گیمینگ هست ؟ وقتی گیمینگ یا همون fast قرار داده میشه قدرت اپلود کم میشه و data rate اپلود میاد پایین و موقع تماس قطع میشه .

اگه گیمینگه بردار 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

درود عزیز

پینگ اصلا به این که adsl باشه یا ptp یا ftth ربطی نداره

بنده هر ۳تاشو برای گیمنتم داشتم و کاملا رندوم بودن هرکدوم بعضی وقت ها تو بعضی گیم ها پینگ بهتری داشتن 

درست میفرمایید ولی حتی 10% هم تفاوت ندارن ؟

در 11 ساعت قبل، invoker گفته است :

خیلی خلاصه و چکیده / اینترنت ایران محدود شده اس !

حال نت شما هر چی که میخواد باشه !!!

والا من موندم چطور قطر پینگش خیلی بهتر ماست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DarKesT گفته است :

درست میفرمایید ولی حتی 10% هم تفاوت ندارن ؟

والا من موندم چطور قطر پینگش خیلی بهتر ماست

حکومتش اینطور خواسته !!!

------------------------------------------

دیگه تا ته مطلب رو بگیر ...

لینک به دیدگاه

سلام  و وقت بخیر بنده که گیم انلاین میزنم هم ptp هم خانگی هم نت 4g استفاده میکنم 3 تا نت اماده سویچ کردنن

هرکدوم ببینم پینگ بهتره سویچ میکنم رو اون هیچ کدوم رو ندیدم ثبات داشته باشن لعنتی ها 🤢

نمیدونم کی این نت ایران می خواد درست شه

من سر اون قطعی 2 هفته ای نت هنوز در گیرم رنک مسترم رو نیمتونم دوباره پس بگیرم 

با تشکر 

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

ببین ptp فقط شهر تهران، بقیه استان ها بقیه شهر ها عذابه. هزینه از ۴ به بالا برای اتصال خوب.

4g هر شکلی و هر شرکتی مشکل داره، دلیل اش هم ساده است چون برای گیم طراحی نشده( به جز شرکت جدیدی که تهران فقط ارایه میده).هزینه اش مودم و بسته های گرون.

Adsl قطعی و پکت لاست جزو ذاته اونه تو ایران از هر شرکتی که بگیری، ولی بصرفه است یه مودم میخوای یه اشتراک نسبتا ارزون.

میرسیم به فیبر طبق نظر دوستان تا سرعت 300 مگابیت بعضی استان ها ارایه میدند که آدم کف می‌کنه، بالاترین کیفیت رو داره با این که مخابرات میده ولی به همون دلیل پینگ اش ۱۳۰ تا ۱۶۰ مگه اینکه خلافش ثابت بشه . هزینه اش هم نسبتا بالا حدود ۳ میل اگه کافو نزدیک ات باشه.

اگر وضع مالی خوبی دارید و به آنتن های ptp شرکت ها نزدیک هستید میتونید ptp بگیرید تست کنید نهایت یه ضرر میدید برای تجهیزات و نصب.

😂

ویرایش شده توسط surena
لینک به دیدگاه

اگر بتونید PTP راه بندازید و شرکتی که ازش میگیرید یکم وجدان کاری داشته باشن به بهترین روش ممکن راهنماییتون میکنن تا بهترین شرایط رو برای خودتون ایجاد کنید . بصورت PTP کلی از محدودیت ها برداشته میشن اگر تنظیمات به درستی اعمال بشن و البته بابتش هزینه باید کنید . و پینگ با ثباتی رو بهتون میده . البته خب اکثر شرکت ها حداکثر 50 مگابیت سرعت بهتون میدن ولی خب فیبر اینجا مزیتش اینه که بالاتر هم ارائه میدن .

لینک به دیدگاه

در در 20 خرداد 1399 در 05:29، DarKesT گفته است :

سلام 
دوستاk کسایی که دانشی یا تجربه ای دارن یا به پینگ ptp یا فیبر نوری دسترسی دارن لطفاً تجربه هاشونو درمیون بزارن 
و اگه  ptp یا فیبر نوری دارن یه پینگ دوتا و ای پی 185.60.112.157 بزارن خیلی خوب میشه با تشکر

دوستان دررست میگن. فرقی نمیکنه. همش یه گ..و..هه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، بنده 512Kbps و 16Mbps سرویس ADSL رو داشتم و الان هم 50Mbps سرویس VDSL که همونطور که می دونید بر روی بستر فیبر هست. بنده پینگه داخلیم با ADSL به طور معمول رو 14ms بود و حتی به یبار به 4ms هم رسید. پینگ آی پی های فرنکفورت آلمان هم بین 80 الی 100 بود. اما با VDSL پینگ داخلیم از 18 پایین تر نمیره و اروپا هم زیر 100 نمیره. ارتباطی به سرویس نداره واقعا باید امتحان کنی شما ببینی کدوم به

لینک به دیدگاه

در در 4 خرداد 1399 در 02:12، invoker گفته است :

پس مشکل از سمت isp هستش .

چی هست؟

لینک به دیدگاه

در در 3 خرداد 1399 در 17:38، omid1383 گفته است :

سلام بنده توی بازی فورتنایت مشکل شدید پکت لاست تا 20 درصد رو دارم در حالی که نویز خط و کشش خوبه و مشکلی نداره . نت هم از شرکت پیشگامان سرعت 8 مگ میگیرم

پینگ من از 8.8.8.8

mw0d_ping_8.8.8.8.jpg

tracert از 8.8.8.8

makq_tracert_8.8.8.8.jpg

tracert از 4.2.2.4

iou_tracert_4.2.2.4.jpg

برای باز شدن بهتر سایت ها ممکنه تغییر dns کمک کنه. 

1.1.1.1

9.9.9.9

8.8.4.4

4.2.2.2

تست کنید.

اینترنت دو روزه وضع خوبی نداره فقط شما نیستید به نظرم. منم روی اینترنت ثابت همین مشکل رو دارم.

پک لاست داخل بازی هم که بعد از آبان به صورت ویروسی پخ شده! دیر و زود داره ولی آخر میاد سراغتون!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت برو بکس انجمن 

خواستم بدونم ایا یه وی پی اس ایرانی امکان داره پینگش برای سایتای ایرانی یک میلی ثانیه باشه ؟

با فرض اینکه وی پی اس تو دیتاسنتر برج میلاد باشه 

لینک به دیدگاه

من خودم وی پی اس داشتم پینگ 0 میداد برا داخل  😁 ( یادش بخیر چه دورانی بود)

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

چنین چیزی از نظر فنی اصلا ممکن نیست

تاخیر زمانی بین موس شما و سیستمتون ( که حدود یک متر هست)

و حتی تاخیر زمانی بین سیستم و مودم ( که حدود چند متر هست)

در بهترین حالت به یک میلی ثانیه میرسه و کاملا محاله پینگ  شما خارج از تجهیزات مرتبط با سیستمتون حتی نزدیک یک بشه

عملا پینگ زیر 3 یا 4 امکان نداره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

چنین چیزی از نظر فنی اصلا ممکن نیست

تاخیر زمانی بین موس شما و سیستمتون ( که حدود یک متر هست)

و حتی تاخیر زمانی بین سیستم و مودم ( که حدود چند متر هست)

در بهترین حالت به یک میلی ثانیه میرسه و کاملا محاله پینگ  شما خارج از تجهیزات مرتبط با سیستمتون حتی نزدیک یک بشه

عملا پینگ زیر 3 یا 4 امکان نداره

اشتباه میزنی یبار دیگه بخون چی نوشتم گفتم پینگ تایم وی پی اس داخلی با سرور های داخلی

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

اشتباه میزنی یبار دیگه بخون چی نوشتم گفتم پینگ تایم وی پی اس داخلی با سرور های داخلی

شما که خود لغت پینگ رو استفاده کردین!!

ولی حالا این پینگ تایم چی هست؟

لینک به دیدگاه

csgo پینگ 35 سرور رسمی استیم ( امارات متحده ی عربی ) ساعت 1 شب تا 6 شب. به صورت متغیر از 35 تا 1000 بدون پکت لاست.

اینترنت ADSL پیشگامان.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

از چه شرکتی خریده بودین ؟ 

الان از بین این شرکتا نمیدونید کدومشون وی پی اس هاشون همچین پینگی دارن ؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Snake fan گفته است :

csgo پینگ 35 سرور رسمی استیم ( امارات متحده ی عربی ) ساعت 1 شب تا 6 شب. به صورت متغیر از 35 تا 1000 بدون پکت لاست.

اینترنت ADSL پیشگامان.

سرور جدید اومده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...