رفتن به مطلب

کابل اسلیو

alizanganeden
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان به دلیل به پایان رسیدن موجودی کانکتور محل گرافیک فعلا  سفارشی پذیرفته نمی شود /

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز لیون کامپیوتر 

قبل از هر چیزی عذر خواهی میکنم از ناظر عزیز به دلیل اینکه در تمامی عکس ها نام کاربری و تاریخ درج نشد و این عکس رو برای تایید ارسال کردم DSC_1454.thumb.JPG.2712e0daf3a41c32badcbfab08cfad9b.JPG
امروز قصد معرفی و فروش کابل های اسلیو شده مخصوص 24 پین مادربرد و گرافیک رو که توسط بند طراحی شده دارم
قبل از هر چیز باید مواردی رو در مورد کابل های اسلیو شد بیام کنم .قطعا بسیاری از شما مواردی در مورد ذوب شدن کانکتور های چه کابل های اسلیو شده چه غیر اسلیو  رو مشاهد کردین 
که دلیل عمد این مشکل تا جای که بند تو سایت ها تحقیق کردم و تست های رو که انجام دادم باید گفت دلیل عمد این مشکل به ترتیب
1.گرفتن خروجی بیش از حد (جریان زیاد)از یک شاخه خروجی (استفاده ازیک کابل برای دو گرافیک که بیشتر در سیستم های ماینینگ مشاهد میشه )
2.عدم ارتباط صددرصدی پین نری با مادگی
3.قفل نشدن کانکتور نری با مادگی 
4.استفاده از پین نامرغوب
5.ستفاده از کابل نامرغوب یا قطر کم 
تمامی این موارد از عوامل ذوب شدن کانکتور ها می باشد که بند در کابل های اسلیو شد موارد 2.4.5 را رعایت کردم تا خطر ذوب شدن به پاینترین حد خود برسه 
برای مثال از پین های طلای که کیفیت عالی  و توان عبور جریان 11 امپر در شاخه 12 ولت دارن استفاده شدهphoto_2020-10-17_13-12-16.thumb.jpg.31acf089b862cd094c7ea9c87761ddc8.jpg284418665__.thumb.jpg.2c8b77c4a8934a2ea3f16f9dcc9e81ee.jpg

.تمامی سیم ها چه برای مادربرد چه برای گرافیک به صورت دقیق و کامل دو پین  پرس و بعد از پرس قلع کاری شده تا ارتباط بین پین و سیم به صورت کامل برقرا شده باشد1639333653__.thumb.jpg.8e62880288c63a39f415b61106f7d2b5.jpg

.از سیم های درجه یک با قطر 1.5 میلیمتر استفاده شد که در 90 درصد پاور ها از سیم با قطر 0.75 استفاده میشه 

تمامی کابل ها قبل از فروش 36 ساعت  بر روی کارت ها پر مصرف(vga64) به صورت فول لود تست و بعد تحول داده می شود نمونه های از این کابل ها در حدود یک ماه زیر فشار ماینیگ بوده تا از عملکرد پین ها  اطمینان حاصل شود  

کابل های اسلیو شده به دو صورت عرضه میشن 

1.PRO kit187615284__.thumb.jpg.4b985d48622d821e978d43d239422997.jpg

2.Extension Kit1176989612__.thumb.jpg.5de7189a4020340a616ccc3b0d73c4a2.jpg

در مورد یک کابل مستقیم به پاور متصل و بعد به قطعات ...(در مدل پرو فعلا پاور های محدودی رو می تونیم سفارش بگیرم برای مثال پاور های corsair سری hx و ax و زمان تحویل کمی هم طولانیتر خواهد بود )طول کابل بسته به سفارش شما

در مورد 2 کابل به صورت افزایشی بود و با هر پاوری سازگار می باشد

هر کیت شامل یک عدد کابل 24 پین و دو عدد کابل هشت پین و سه عدد شانه برای هر یک از کابل ها می باشد که برای کابل های گرافیک دو عدد شانه 16 حفره 1575353884__.thumb.jpg.3aa1dbcdbf5a451796c696b1383fc4cd.jpgنیز قرار داده می شود تا کسانی که دارای گرافیک با دو ورودی تغذیه هستن بتوانن کابل ها را به راحتی در کنار هم قرار دهند .کابل های هشت پین گرافیک به صورت یک عدد 8 پین و یک عدد 6+2 ارائه می شوند طول کابل ها 30 سانتیمتر

دوستان می توانند شانه ها رو به صورت مجزا نیز سفارش دهند 

شانه ها به دو صورت حفره باز و حفره بسته می باشد که به دلخواه می تونید انتخاب کنید 

رنگ های قابل سفارش برای تمامی کابل ها (مشکی.ابی روشن.طوسی روشن.سبز فسفری.صورتی فسفری.زرد فسفری)به زودی رنگ های دیگر نیز اضافه خواهد شد 

کانکتورهای 24 پین نری . مادگی و نری 8 پین قابل تعغیر رنگ می باشند ولی کانکنتور 8 پین مادگی (کانکتور محل اتصال با گرافیک )رنگ ثابت مشکی می باشد (کانکتور .سوکت های سر کابل ها )

دوستان اگر سوالی دارن می تونن همینجا یا تلگرام  مطرح کنن و خرید فقط به ایدی تلگرام پیام بدین با تشکر 

24 پین :200

8 پین گرافیک :80

8پین سی پی یو :80

4 پین سی پی یو :50

هزینه ارسال با خریدار محترم 

@ali6966

09383718331

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۴۸۳۹.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۴۸۱۳.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۴۷۳۵.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۴۸۴۹.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۴۹۱۴.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۲۵۲۲۲.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۳۰۱۰۹.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۳۰۷۳۲.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۳۰۷۴۷.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۳۲۲۳۷.jpg

۲۰۲۰۱۰۱۷_۱۳۲۴۲۰.jpg

photo_2020-12-04_11-11-43.jpg

photo_2020-12-04_11-11-44.jpg

photo_2020-12-13_08-48-32.jpg

photo_2020-12-13_08-48-34.jpg

photo_2020-12-13_08-49-18.jpg

ویرایش شده توسط alizanganeden
لینک به دیدگاه

اینکه جزئیات فنیش و حداکثر تحمل بارش رو اعلام کردید کار بسیار مناسبی هست. امیدوارم به زودی پیشرفت کنید.

پی نوشت: من اسلیو دارم متاسفانه. ولی اگر خواستم رنگ عوض کنم مزاحم می‌شم :دی

ویرایش شده توسط no one looking for nothing
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، no one looking for nothing گفته است :

اینکه جزئیات فنیش و حداکثر تحمل بارش رو اعلام کردید کار بسیار مناسبی هست. امیدوارم به زودی پیشرفت کنید.

پی نوشت: من اسلیو دارم متاسفانه. ولی اگر خواستم رنگ عوض کنم مزاحم می‌شم :دی

مرسی ممنون 

در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام
من کابل اسلیو رنگ سفید یه دست میخوام برا این قسمت که مشخص کردم

انجام میدین؟

82a12314-0ff4-4481-a3ff-e1c5972ea07c.thumb.jpg.65144a41b6b876482c9c6bb83f111110.jpg

لینک به دیدگاه

به خاطر موجود نبودن کانکتور محل cpu فعلا کابل اسلیو برای cpu نداریم ولی اگه کابل خودتون  رو ارسال کنید می تونیم براتون اسلیو کنیم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کابل های enermax maxrevo 1350 رو میتونید برام بزنید ؟پین اوت دیاگرامش هم دارم

ویرایش شده توسط hamed1715
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hamed1715 گفته است :

photo_2020-10-14_21-46-13.jpg.8e1a990574bbf35808abfdfebddb15f0.jpg

کانکتور های پاور های انرمکس کلا ناموجوده یا به سختی پیدا میشه و فعلا این مدل کانکتور رو موجو نداریم برای شما هم در صورت ارسال کابل هاتون می تونیم همون ها رو اسلیو کنیم یا اینکه از مدل اکستنشن Extension استفاده کنید  برای توضیحات بیشتر تلگرام پیام بدین 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alizanganeden گفته است :

کانکتور های پاور های انرمکس کلا ناموجوده یا به سختی پیدا میشه و فعلا این مدل کانکتور رو موجو نداریم برای شما هم در صورت ارسال کابل هاتون می تونیم همون ها رو اسلیو کنیم یا اینکه از مدل اکستنشن Extension استفاده کنید  برای توضیحات بیشتر تلگرام پیام بدین 

دارم کانکتورهاشو 20 پین و 18 پین و ...

لینک به دیدگاه

بنابراین مشکلی نیست تلگرام باهاتون هماهنگ میشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sm.mosavi گفته است :

سلام

امکانش هست حضوری خدمتتون برسم؟

بله برای مشاهد کابل ها به صورت حضوری مشهد در خدمت دوستان هستم 

لینک به دیدگاه

تغییر قیمت.

کیت کامل 350

24 پین 200

8 پین 75

لینک به دیدگاه

رنگ های قابل سفارش برای تمامی کابل ها (مشکی.قرمز.ابی روشن.ابی تیره.طوسی روشن.نارنجی فسفری.سبز فسفری.صورتی.زرد فسفری.کرم.صورتی فسفری)رنگ های بیشتر به زودی موجود می شود 

Instagram: takeda.cablesleeve

لینک به دیدگاه

امروز کابل کیت کامل پاور به دستم رسید بسیار تمیز و عالی .تشکر از علی اقای عزیز .🌹

لینک به دیدگاه

کابل اسلیو برای cpu نیز موجود شد 

insta:takeda.cablesleeve

لینک به دیدگاه

رنگ های قابل سفارش برای تمامی کابل ها (مشکی.قرمز.ابی روشن.ابی تیره.طوسی روشن.نارنجی فسفری.سبز فسفری.صورتی.زرد فسفری.کرم.صورتی فسفری.کرم.زرد.سبز تیره)رنگ های بیشتر به زودی موجود می شود 

لینک به دیدگاه

هزینه هر کابل اسلیو (Extension)

24 پین :250

8 پین گرافیک :110

8پین سی پی یو :110

4 پین سی پی یو :70

لینک به دیدگاه

سلام. خرید از ایشون انجام شد. راضی بودم و نظراتم داخل این تاپیکه:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

سلام. خرید از ایشون انجام شد. راضی بودم و نظراتم داخل این تاپیکه:

مبارکتون باشه .ممنون بابت ارائه نظروتون🌺

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

رنگ های قابل سفارش برای تمامی کابل ها (مشکی.قرمز.ابی روشن.ابی تیره.طوسی روشن.نارنجی فسفری.سبز فسفری.صورتی.زرد فسفری.کرم.صورتی فسفری.کرم.زرد.سبز تیره.سفید.طوسی تیره)

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت شونه ها به چه صورت هست و فقط شفاف داره یا مشکی مات هم داره و جنسش پلکسیه یا پلاستیک منعطف؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، AloneStar گفته است :

سلام

قیمت شونه ها به چه صورت هست و فقط شفاف داره یا مشکی مات هم داره و جنسش پلکسیه یا پلاستیک منعطف؟

هر کابل سه عدد شانه همراه خودش موجوده در صورت که شانه بیشتر بخواین هزینه اضافه خواهد شد و و به انتخاب خود شما نوع شانه حفر باز یا حفر بسته سفارش ثبت میشه جنس شانه ها از پلکسی نسبتا قابل انعطاف می باشد .شانه مشکی مات هم احتمالا بشه اکی کرد 

هزینه هر کابل اسلیو (Extension)

24 پین :250

8 پین گرافیک :110

8پین سی پی یو :110

4 پین سی پی یو :70

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...